5

@Aragorn33
Przede wszystkim stoi w obronie swojej żony. Na tym też polega małżeństwo.Kaczyński może stanąć jedynie w obronie swojego kota. To są własnie te detale

2

Agata Kornhauser podsumowuje 10 lat bycia Pierwszą Damą.
Tak, ona mówi.

13

Real Madryt nie rozmawia o sędziach

1

https://i.postimg.cc/tJ10KdBJ/1754327879843.jpg

Definicja mieszanych uczuć :D

0

Azja odhaczone :)
Fajnie było znowu zobaczyć Barcę Flicka :) Przeciwnicy niezbyt wymagający, ale cieszą gole každego naszego piłkarza. W niedzielę Como. Oby tylko wejść w sezon bez kontuzji.

1

Ktoś wie, dlaczego na notatniku nie ma informacji o żadnym z meczów azjatyckiego tourne Barcy?

3

Dzięki Barcy poniedziałek w pracy jest piękny :)

0

@partymaker no był, był. Taki marazm się wytworzył. Teraz nowy trener przyszedł za Alguacila i sukcesem będzie zajęcie miejsca w 1 połowie tabeli. Ciekaw jestem nowego sezonu. Na wyniki trzeba będzie poczekać, ale styl musi się zmienić.

1

@Kgorecki2500
Poszedł grubo.

5


Myślę, że tym Spiderman ujął Zendayę...

1

@FcPortoFan1999
Nie lepiej obejrzeć FC Porto vs Atletico?

0

@partymaker lubisz się okłamywać :D

7

Ja myślalem, że Wy trolujecie z tym oglądaniem Ekstraklasy :D

1

@Azi ja tam się nie cieszę z czyjegoś nieszczęścia. Wyjątkiem jest Real Madryt ;)

0

@FcPortoFan1999
Miały. Emocje sportowe bo obie reprezentacje prezentowały wysoki poziom. No i wymiar pozasportowy

0

To będzie słaby wyścig. Nikt się nie zrobił na 1 okrążeniu

0

Z jednej strony dobrze, że ruscy wykluczeni z wszelkich rozgrywek. Z drugiej strony obejrzałby "przywitanie" ich reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Siatkówce w 2027, które odbędą się w Polsce.

0

Grbić nie śpiewa hymnu. Do zwolnienia

6

Kochanowski. Jeszcze nie tak dawno pisał fraszki i treny... A dzisiaj podnosi Puchar za zwycięstwo w Lidze Narodów 2025 :)

0

@TR3YWAY
- w piłce nożnej: bierzemy udział w eliminacjach do MŚ. Tracimy tylko 1 pkt. do lidera tabeli oraz mamy tyle samo pkt. co Holandia - połfinalista zeszłorocznych ME.
- w koszykówce - w tym roku Mistrzostwa Europy. Na ostatnich zdoylismy 4 miejsce
- Siatkówka Kobiet - nasze dziewczyny zajęły 3 miejsce w zakończonej tydzień temu Lidze Narodów
- piłka nożna kobiet - po raz pierwszy w historii Reprezentacja kobiet zagrała na Mistrzostwach Europy.

1

Adrian na zakończenie swojego pontyfikatu jak zwykle w punkt:


A jeszcze obecnie nasza kadra U-19 gra Finał Mistrozstw Świata z Francją

0

@daniel32778 Najbardziej szkoda Finału Igrzysk z zeszłego roku. Ale Francuzi w Finale byli poza zasięgiem

0

I to ma być aktualny Mistrz Świata?
Pff...

0

Organizatorzy nie ryzykują i w przerwach robią "flex cam" zamiast "kiss cam" :D

0

"Skok w bok i byk przeleciał"
W siatkówce jak w życiu...
:D

0

"Ale patrzmy na wynik. 25:17"
:D

0

Włosi już myślami na wakacjach na Sycylii :D

0

No nie wiem czy to jest dobry pomysł żeby DJ w hali puszczał:
"Who Let the Dogs Out?" akurat w Chinach...
:D

1

Kewin graj ty lepiej w filmach ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?