Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Aragorn33
Przede wszystkim stoi w obronie swojej żony. Na tym też polega małżeństwo.Kaczyński może stanąć jedynie w obronie swojego kota. To są własnie te detale
2
Agata Kornhauser podsumowuje 10 lat bycia Pierwszą Damą.
Tak, ona mówi.
13
Real Madryt nie rozmawia o sędziach
1
https://i.postimg.cc/tJ10KdBJ/1754327879843.jpg
Definicja mieszanych uczuć :D
0
Azja odhaczone :)
Fajnie było znowu zobaczyć Barcę Flicka :) Przeciwnicy niezbyt wymagający, ale cieszą gole každego naszego piłkarza. W niedzielę Como. Oby tylko wejść w sezon bez kontuzji.
3
@Gaucho
A dlatego:
https://www.realmadryt.pl/news/141333-oficjalnie-barcelona-odwoluje-wylot-i-sparing-w-japonii
...
https://www.realmadryt.pl/news/141366-oficjalnie-barcelona-ostatecznie-wyleciala-do-japonii
1
Ktoś wie, dlaczego na notatniku nie ma informacji o żadnym z meczów azjatyckiego tourne Barcy?
3
Dzięki Barcy poniedziałek w pracy jest piękny :)
0
@partymaker no był, był. Taki marazm się wytworzył. Teraz nowy trener przyszedł za Alguacila i sukcesem będzie zajęcie miejsca w 1 połowie tabeli. Ciekaw jestem nowego sezonu. Na wyniki trzeba będzie poczekać, ale styl musi się zmienić.
1
@Kgorecki2500
Poszedł grubo.
5
Myślę, że tym Spiderman ujął Zendayę...
1
@FcPortoFan1999
Nie lepiej obejrzeć FC Porto vs Atletico?
0
@partymaker lubisz się okłamywać :D
7
Ja myślalem, że Wy trolujecie z tym oglądaniem Ekstraklasy :D
1
@Azi ja tam się nie cieszę z czyjegoś nieszczęścia. Wyjątkiem jest Real Madryt ;)
0
@FcPortoFan1999
Miały. Emocje sportowe bo obie reprezentacje prezentowały wysoki poziom. No i wymiar pozasportowy
0
To będzie słaby wyścig. Nikt się nie zrobił na 1 okrążeniu
0
Z jednej strony dobrze, że ruscy wykluczeni z wszelkich rozgrywek. Z drugiej strony obejrzałby "przywitanie" ich reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Siatkówce w 2027, które odbędą się w Polsce.
0
Grbić nie śpiewa hymnu. Do zwolnienia
6
Kochanowski. Jeszcze nie tak dawno pisał fraszki i treny... A dzisiaj podnosi Puchar za zwycięstwo w Lidze Narodów 2025 :)
0
@TR3YWAY
- w piłce nożnej: bierzemy udział w eliminacjach do MŚ. Tracimy tylko 1 pkt. do lidera tabeli oraz mamy tyle samo pkt. co Holandia - połfinalista zeszłorocznych ME.
- w koszykówce - w tym roku Mistrzostwa Europy. Na ostatnich zdoylismy 4 miejsce
- Siatkówka Kobiet - nasze dziewczyny zajęły 3 miejsce w zakończonej tydzień temu Lidze Narodów
- piłka nożna kobiet - po raz pierwszy w historii Reprezentacja kobiet zagrała na Mistrzostwach Europy.
1
Adrian na zakończenie swojego pontyfikatu jak zwykle w punkt:
A jeszcze obecnie nasza kadra U-19 gra Finał Mistrozstw Świata z Francją
0
@daniel32778 Najbardziej szkoda Finału Igrzysk z zeszłego roku. Ale Francuzi w Finale byli poza zasięgiem
0
I to ma być aktualny Mistrz Świata?
Pff...
0
Organizatorzy nie ryzykują i w przerwach robią "flex cam" zamiast "kiss cam" :D
0
"Skok w bok i byk przeleciał"
W siatkówce jak w życiu...
:D
0
"Ale patrzmy na wynik. 25:17"
:D
0
Włosi już myślami na wakacjach na Sycylii :D
0
No nie wiem czy to jest dobry pomysł żeby DJ w hali puszczał:
"Who Let the Dogs Out?" akurat w Chinach...
:D
1
Kewin graj ty lepiej w filmach ;)