Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY ten pierwszy z brzegu kitajec - sześćdziesiona :D
0
Nie będzie bramki.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Zbyszard
Fajnie :) możesz mnie oznaczać
1
@Zbyszard
Super robota! To będzie stały cykl z tymi ciekawostkami? :)
0
@BulaKG
Czuję potwncjał na niezłą dyskusję :D
0
@Pedryrodryges
Typie, radzę się zastanowić co piszesz.
5
Kij w dupie HD i podszywek taki piękny...
:D
10
W związku ze zbliżającym się weekendem, znalazłem suchara..
Enjoy!
...
https://i.postimg.cc/Syd39Fcq/1753976614229.jpg
...
:D
3
@Comfortable_
Czekałem do końca, aż wymienią się koszulkami...
0
Ciekawe, co na wynik Barcy powie nowy trener Legii...
https://i.postimg.cc/J0017BgK/1752860198364.jpg
7
Z Realem Madryt wygraliśmy w tamtym sezonie czterema bramkami.
Z FC Seul wygraliśmy dzisiaj czterema bramkami
Real Madryt= FC Seul
0
Raszfordzik ładna asysta :)
0
https://kryminalne.o2.pl/informacje/atak-w-sosnowcu-policja-zastrzelila-napastnika-wiadomo-kim-byl-7184152964344416a
Krótko był ciemnoskórym imigrantem...
3
Tymczasem Kamil Gała :D
https://pbs.twimg.com/media/GYOrO5hWoAAX5Rm?format=png&name=small
2
Spszedać fszyztkih!
Kópić fszystkih!
4
Ale oni są zjebani w tym Madrycie :D
1
Ktoś wie, który to już gol Cristiana Ronalda w meczach towarzyskich?
Dzisiaj strzelił przeciwko FC Toulouse.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@blakkudium
Czekaj, 1:1 do przerwy i Krysztianu z golem przeciwko 10 zespołowi zeszłego sezonu Ligue 1?
Nieźle!
0
@tomek8756
Ale pasztet
3
@mekston a jak wszyscy wiemy: Superpuchar Arabii Saudyjskiej > Mistrzostwo Świata
4
@blakkudium Ależ to będzie chodziło w tym sezonie!
18
Jeden mulciak szuka haków na drugiego mulciaka i odwrotnie...
Nie powiem, trochę zabawne :D
0
@Chucky
Można już pytać o link do meczu przed samym meczem ;)
2
Dawać mnie już ten mecz z FC Seul!
0
@ProMILs
Nooo, specyficzny typ urody
https://i.iplsc.com/000L3NA4KX1BKVOT-C322-F4.webp
1
@blakkudium
Nooo, dobry by to był transfer. Obawiam się też niestety, że Kubo opuści Sociedad w 2026
7
Jest już po 23ej więc rozkmina na późny wieczór...
https://scontent-ber1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/515702236_735175672536392_4936273611128965539_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=aa7b47&_nc_ohc=hWvg9xA59bkQ7kNvwEH3SA4&_nc_oc=AdlFWqRVyouNGPrmujyp7W3-hFHc2wCTqcC9U8O86YuqJd_30P5dVoyff7KPmDL6sTU&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-ber1-1.xx&_nc_gid=5N4v7Dh1DYZoi2P90bQKUA&oh=00_AfSw_NGWTsLHbP2Gp5fs67saGKIjwP3zIsHAOEmW26Bvaw&oe=688DA9B1
:D