Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Cristiano Ronaldo w Premier League:
103 bramki w 236 meczach (17 520 minut)
...
Erling Haaland w Premier League:
104 bramki w 114 meczach (9 545 minut)
Matko Boska Częstochowska...
Ależ to jest gwałt Norwega na tym sympatycznym Portugalczyku...
22
Ciekawe, w której minucie meczu, sędzia przekręci dziś Sevillę...
7
@mekston @blakkudium @Popitek12 @Adran360
Kłopoty, kłopoty w raju!
5
Jutro ostatni mecz Barcy w 2025 roku. To był dobry rok. Oceniam go na 4+
Zdobyte Mistrzostwo Hiszpanii, Puchar Hiszpanii i Superpuchar Hiszpanii. Półfinal Ligi Mistrzów. Odrobienie z nawiązką 7 okt. straty do realu na wiosnę. Teraz odrobienie z nawiązką 5 pkt. straty po El Clasico. Ten rok bez względu na jutrzejszy wynik zakończymy na fotelu lidera La Liga a zwycięstwo w jutrzejszym meczu zapewni nam Mistrza jesieni :)
7
Okna umyte. Jezusek może się rodzić
3
@July_6_BcN
To samo powiedziała pani z komisji ZUS :)
29
Fajerwerki na Sylwestra kupione i przetestowane. Napisałbym więcej, ale ciężko się pisze nosem...
2
@heniusss
Nie, nie :) nie miałem bana. Detoks od internetu.
4
@July_6_BcN
Home sweet home ;)
7
#TeamŻywaChoinka
19
Gruby jak zwykle króciutko z patusami.
3
@ZwyklyCuler48
Grubo...
0
@krycha2201 Zbierałem nowe teczki :D
1
@Faro Ja czasami robię sobie detoks od internetu. Jest telewizja, radio, a nawet gazety. Taki odpoczynek świetnie robi kiedy czujesz się "przebodźcowany"
4
@Faro
Polecam przerwę od internetu. Serio.
7
Ktoś napisze mi w skrócie co się działo na LaRambli przez ostatnie 4 miesiące?
12
Kiedy piwo było bogiem, sex nałogiem a @Popitek12 ... A @Popitek12 był normalny...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12559874#comment-12559874
...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12560627#comment-12560627
...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12581760#comment-12581760
Wszystkiego najlepszego Byku, z okazji 3 rocznicy zdobycia Mistrzostwa Świata przez Argentynę!
Przy okazji Dziękuję Wszystkim za oznaczanie mnie w dyskusjach i za wiadomości priv podczas mojej nieobecności tutaj :)
3
@clyde
Na razie przeglądam powiadomienia z sierpnia :D
1
@Dari0G Każdy kiedyś wróci. Pod tą samą lub inną postacią :D
1
@Who_you_mam
Spokojnie. Miałem klamki w drzwiach :D
9
@gumaz
Tacy jak ja zawsze wracają :D
@JimMorrisonFCB
@Luciano99 wysłał mi pewniaczki. Zagrałem, wygrałem i za wygraną kasę wybrałem się w czteromiesięczny rejs dookoła Sosnowca
18
https://i.ibb.co/6JZrM9SC/1766081832498.jpg
;)
0
Ubiegły morderczy sezon dostarczył nam sporo emocji. A to w piłce najważniejsze! Oby i ten sezon przyniósl nam wszystkim nie mniej emocji oraz żeby obfitował dla wszystkich kibiców Barcy w piękne momenty i zdobyte trofea :)
Czego sobie i Wam życzę!
FORCA BARCA!!!
VAMOS A GANAR!!!
0
Dajcie już ten skład bo bym se coś pohejtował...
0
@FcPortoFan1999 a skończy się pewnie 1:0 dla St. Pauli po golu samobójczym w 119 minucie...
0
@FcPortoFan1999
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby wyeliminowali St. Pauli po karnych :D
1
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/2gxHH5Fd/#/szczegoly-meczu/statystyki-meczu/0
@Luciano99 grałes może zwycięstwo St. Pauli?
2
@blakkudium Przydałby się taki dyrektor sportowy w Barcelonie...
7
Kto pamięta ten hicior? :D
4
@Lionel_Messi10
Ostatnio sporo Argentyńczyków osiada w Europie. Kto wie, może przełoży się to na ponowny sukces za rok na MŚ? :)