Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
https://www.fcbarca.com/user/Vane
80 komentarzy podczas meczu, głownie hejtujacych i wyśmiewajscych Barcę. Wcześniej aktywny - 3 stycznia
Kolejne gówno do utylizacji
1
https://zapodaj.net/images/91533dbb31549.jpg
I pomyśleć, że takiego gówna jest pełno na tej stronie...
1
Nie wyzywajcie piłkarzy Barcy, bo nie nadążam zgłaszać...
2
Czarnek może i debil... Ale żonka mu się udała ;)
https://pbs.twimg.com/media/HC-hMisW0AAYTLx?format=jpg&name=small
3
Podobno dziadek Laporty był w Wermachcie...
0
Nie rozumiem tej całej podniety tym Pietuszewskim on się szybciej skończy niż ten cały Kacper Tomasiak, który w zasadzie już się skończył. Taka prawda
*
2
@Pawlak1992
40 lat? To już jedną nogą nad grobem...
1
Pan Radek króciutko.
Z dwojga złego, lepiej żeby księża głosili takie herezje niż gwałcili dzieci...
Przy okazji - to były doradca Czarnka :D
6
@AmigoBlancos
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/getafe-dboeiWOt/real-sociedad-jNvak2f3/?mid=QP0KV4pJ
Ba dum tsss
6
Lata mijają a GOAT wciąż to ma :)
9
@AmigoBlancos . Nie przesadzam. Dzieli ich przepaść.
30
Porównywanie 21letniego Gullera do 18letniego Yamala, to jak porównywanie szamba z perfumerią.
1
@gumaz a mówią, że imigranci w Polsce nie potrafią się zasymilować i zaadoptować do polskiej rzeczywistości...
3
@Eoren
Zdrowia, Szczęścia, pomarańczy.
Niech Ci nagi @wpwelement tańczy!
:D
Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich Pań z i na fcbarca.com :)
2
@tbas
Pytasz dzika, czy sra w lesie :D
https://zapodaj.net/images/0dfbfd2f4c992.jpg
4
https://zapodaj.net/images/0afd514f785be.jpg
Priorytety
6
Takimi meczami zdobywa się Mistrzostwo!
3 pkt. na ciężkim terenie, gollazo Yamala i niedorozwinięty Munuera, który nie miał kontroli nad meczem.
Widać ile zdrowia kosztował chłopaków mecz z Atletico...
Cieszy czyste konto. Na resztę przymykam oko ;)
7
Do meczu Barcy pozostały 4 godziny :)
5
Pierwszy grill w 2026 rozpalony!
:D
2
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/bosnia-i-hercegowina-jZx9jOzd/liechtenstein-hzBtP2rO/?mid=GvNkXvjn
Jaka masakra...
19
Kiedyś to było...
5
Lata mijają a GOAT wciąż to ma :)
4
Do meczu Barcy pozostało 12 godzin :)
2
@Toretto
Nie rozpędzałbun się jeśli chodzi o "dyskusję" z nim.
https://www.fcbarca.com/130605-przeglad-prasy-fcbarcacom-wzmocnienia-olmo-i-lewandowski-gotowi-do-powrotu,dyskusja-16204490.html#comment-16204490
:D
10
Real nie może? Sędzia pomoże!
Jeżeli Barcelona zdobędzie Mistrzostwo Hiszpanii w tym sezonie, to będzie ono smakować wyjątkowo i zostanie ono zapamiętane na bardzo długo
37
Nooo, powiem tak. Liczba HD i podszywek, przepraszam - obiektywnych kibiców piłki nożnej, którzy wyszli ze swoich jaskiń po golu na 2:1 dla realu, jakoś specjalnie mnie nie zaskoczyła. Podobnie jak ich mądrości i moralitety. Niektórzy z nich napisali swój pierwszy komentarz oo dwóch miesiącach, inni z uporem maniaka powołują się na Archivo Var i, że powinna być czerwona kartka dla zawodnika Celty na początku meczu i żeby nie psuć narracji. Jeszcze inni przywołują mecze Barcy.
Ja dziękuję Bogu każdego dnia, że nie zostałem kibicem Realu Madryt.
Dobrej nocy La Ramblo :)
0
Poszła stówka na gola Rudygera
2
Zaczynamy kolejną zabawę czyli w której minucie meczu, sędzia podyktuje rzut karny dla Realu Madryt?
Do wygrania jak zwykle talon na kurę i balon.
Piszcie swoje typy w odpowiedzi do tego komentarza.
Ode mnie leci: minuta 41
3
Ciekawe, w której minucie meczu, sędzia przekręci dziś Celtę...
4
@tomek8756 Zdrowia szczęścia pomarańczy, niech Ci naga Ana de Armas tańczy :D