Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Starrk
Kolumbia meeega mocna - obecnie 14 według Rankingu FIFA.
Meksyk meeega słaby - 13 według Rankingu FIFA na dzień 5 listopada 2022...
Jak ich tu nie lubić? :D
4
https://zapodaj.net/images/07573787f7df9.jpg
@Popitek12 opinia?
1
@Czajka90 obawiam się, że jednak to fejk..
5
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_R1z5ZUtjWOcXQgIgLsd9vopUHyMP62hi,w400.jpg
Wam też?
14
Boże, jak ten czas leci...
Dokładnie dziś mija 10 lat od śmierci księdza Jana Kaczkowskiego...
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
[*]
2
@Rastafarnianin
Czekam na licytację użytkowników pod tym komentarzem ;)
3
Na zakończenie kariery Małysza i jego ostatni skok w Planicy, większosc skoczków miała zapuszczony/przyklejony wąsik żeby oddać hołd legendzie skoków.
Może jutro wszyscy skoczkowie powinni skoczyć na mamucie mniej niż 150 m żeby oddać hołd Kamilowi?
3
Nic tak nie wykrzywia ryja, jak domowy swojski tarty chrzan...
4
Miłego piątku La Ramblo :)
27
Pietuszewski vs Gjokeresz. Ależ to będzie pojedynek o Mundial!!
23
Wszedl Pietuszewski i odwrócilismy losy meczu
W drugiej połowie Polska niczym husaria!
6
Brawo Lewy! Zawsze w Ciebie wierzyłem!
1
Chcieliśmy zagrać z Ukrainą, to zagramy z nimi mecz o brązowy medal barazy
0
Mam mieszane uczucia póki co
Nie spodziewalem się pięknej gry jeśli chodzi o Reprezentację Polski, ale też nie spodziewałem się aż takiej padliny w wykonaniu naszych piłkarzy ..
4
20 minuta meczu a ja już jestem zmęczony oglądaniem...
1
No nie powiem, jest mały dysonans pomiędzy Barcą Flicka a Reprezentacją Polski...
1
Ktoś wie, dlaczego Marciniak nie sędziuje meczu Polaków?
0
@sergio5 znalazłem ciebie. To mi wystarcza. Pogadajmy o polityce, skoro już odpisałeś
6
Ej, możecie iść komentować piłkę gdzies indziej? Przez was nie można spokojnie popisać o polityce...
4
Polaki cebulaki wygwizduja hymn Albanii.
0
Michał "Adegaweński" Wójcik. Polak, Patriota, poseł Prawa i Sprawdliwosci:
...
https://wiadomosci.wp.pl/historyczna-wpadka-wojcika-polegl-na-wladcach-polski-7267474759047616a
2
Ciekawe kogo La Rambla dziś sprzeda jako pierwszego...
Pewniaczki to Lewy i Pietuszewski.
8
@macio_944 to teraz w kaftan i do Izraela.
1
Nic się nie stało...
Polacy nic się nie stało!
#prorokFcBarcacom.2026
52
Pozdrowienia dla Lewego, drapiącegi się po nosie i Dembele mówiącego, że sędzia jest słaby :D
2
@Mow_mi_Douglas
O Matko Boska, jak ją zmasakrował...
6
O kurfa, jaki "niefart" :D
https://zapodaj.net/images/c544bf656f97f.jpg
...
https://zapodaj.net/images/51e01639c709b.jpg
:D :D :D
3
Szybko poszło ;)
5
Esmeralda i 2:0 dla naszych dziewczyn.
Mamy dopiero 14 minutę meczu :D
6
Ewka napoczyna real.
7 minuta i 1:0 dla naszych dziewczyn.
Forca BARCA!!