3

Vinicius bez Oscara!

14

Oyarzabal z karnego. Sociedad się nie zatrzymuje! Pellegrino Matarazzo to jest pieprzony szef! :)
Edit: i Cyk! Guedes na 2:0!!

10

Gosia! Gosia! Gosia!

19

Aitana miałaby 100% głosów ;)

14

Na chwilę obecną Como na 4 miejscu w tabeli Serie A!

12

LŁiP
Lekko Łatwo i Przyjemnie ;)

0

Dzisiaj swoje 38 urodziny obchodzi Marina Ann Hantzis – amerykańska aktorka, modelka i pisarka

;)

10

Piątek piąteczek piątunio!
Miłego dnia La Ramblo :)


51

Co by nie mówić o Batyrze, to jednak chłop potrafi odwrócić uwagę od prawdziwych problemów, jakimi są zachowania kobiet w klubach w Poznaniu i Zielonej Górze...

8

To my tym Ukraińcom tyle pomagamy, a oni wygrywają z Lechem w Poznaniu...

1

1

Coś mi się wydaje, że w tym roku to nie Jezus zostanie ukrzyżowany tylko te laski z Poznania...

0

Widzieliście co wyprawiają Polki seniorki w Ciechocinku?
https://www.tiktok.com/@antonisyrekdabrowski/video/7123522235528154374

42

Hahahah :D coś pięknego!
Albo Leo albo Yamal podnoszący trofeum na boisku treningowym Barcelony :D

4

Ale taki Runej Bardachdżi mógłby wyjść na Sevillę w podstawie. Ciekaw jestem czy i jak mocno Flick będzie rotował przed rewnanzem z Newcastle

6

Swoją drogą, piękne rakowisko w komentarzach mamy od wtorku na La Rambli...
W Tworkach i Choroszczy może braknąć miejsc :D

6

Widzieliście co wyprawiają Polki w Sosnowcu i Radomiu?

0

W rewanżu 5:1 dla City. Easy

5

Semedo... Szpaku zaczyna swój show :D

3

Spalony :D :D :D :D

1

@Who_you_mam
Spokojnie. Wszytko pod kontrolą ;)

2

Atalanta robi remontadę i cały plan z Bayernem wyjaśniającym Real - idzie w pizdu :D

1

@Conradxc gdzieś Ty się uchował :D
A tak na serio, City próbowało coś na początku meczu. Kilka piłek przeszyło pole karne Realu, ale zabrakło wykończenia. Moim zdaniem może strzelą jedną bramkę w 2 połowie. Pytanie, ile stracą...

10

Co wy tak sracie żarem?
Ja tam mam żniwa :D

https://zapodaj.net/images/dcb761f2dd06c.jpg

29

O ja pierolę... :D

9

Przejrzałem na szybko komentarze z wczorajszego meczu. Zauważyłem, że dupa najbardziej świerzbi tych użytkowników, którzy mają w nicku "fcb" albo na avatarze Puyola, albo w w profilu, że kibicują Barcelonie od 2006 a ulubiony piłkarz to Ronaldinho :D

26

Jedni remisują z 12 drużyną ligi Angielskiej w 1/8 LM
Inni odpadają z 14 drużyną 2 ligi hiszpańskiej w 1/8 Pucharu Hiszpanii.

To są właśnie te detale...
Miłego dnia La Ramblo:)

0

Co tu dużo mówić. Słaby mecz Barcy dzisiaj. Newcastle fizycznie nas zjadło. 1:1 to...dziwny wynik. Kontuzje w zespole dają o sobie znać. Teraz czekają nas trzy mecze na CN. I trzeba je wygrać. Mimo wszystko jestem dobrej myśli :)
FORCA BARCA!

4

https://www.fcbarca.com/user/AndreGomesPirlo

Kolejny. Obudził się od grudnia 2024 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?