Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W mafii po staremu...
https://dziennikbaltycki.pl/ksiadz-podejrzany-o-molestowanie-seksualne-4-chlopcow-skierowany-na-badania-dowody-to-ponad-20-tysiecy-stron-korespondencji/ar/c1p2-28810767
20 000 stron...
3
Vinicius bez Oscara!
14
Oyarzabal z karnego. Sociedad się nie zatrzymuje! Pellegrino Matarazzo to jest pieprzony szef! :)
Edit: i Cyk! Guedes na 2:0!!
10
Gosia! Gosia! Gosia!
19
Aitana miałaby 100% głosów ;)
14
Na chwilę obecną Como na 4 miejscu w tabeli Serie A!
12
LŁiP
Lekko Łatwo i Przyjemnie ;)
0
Dzisiaj swoje 38 urodziny obchodzi Marina Ann Hantzis – amerykańska aktorka, modelka i pisarka
;)
10
Piątek piąteczek piątunio!
Miłego dnia La Ramblo :)
51
Co by nie mówić o Batyrze, to jednak chłop potrafi odwrócić uwagę od prawdziwych problemów, jakimi są zachowania kobiet w klubach w Poznaniu i Zielonej Górze...
8
To my tym Ukraińcom tyle pomagamy, a oni wygrywają z Lechem w Poznaniu...
1
@LAMC_10
A co jeśli @clyde to w rzeczywistości:
https://legendysportu.pl/clyde-drexler-teksanski-szybowiec/
1
Coś mi się wydaje, że w tym roku to nie Jezus zostanie ukrzyżowany tylko te laski z Poznania...
0
Widzieliście co wyprawiają Polki seniorki w Ciechocinku?
https://www.tiktok.com/@antonisyrekdabrowski/video/7123522235528154374
42
Hahahah :D coś pięknego!
Albo Leo albo Yamal podnoszący trofeum na boisku treningowym Barcelony :D
4
Ale taki Runej Bardachdżi mógłby wyjść na Sevillę w podstawie. Ciekaw jestem czy i jak mocno Flick będzie rotował przed rewnanzem z Newcastle
6
Swoją drogą, piękne rakowisko w komentarzach mamy od wtorku na La Rambli...
W Tworkach i Choroszczy może braknąć miejsc :D
6
Widzieliście co wyprawiają Polki w Sosnowcu i Radomiu?
0
W rewanżu 5:1 dla City. Easy
5
Semedo... Szpaku zaczyna swój show :D
3
Spalony :D :D :D :D
1
@Who_you_mam
Spokojnie. Wszytko pod kontrolą ;)
2
Atalanta robi remontadę i cały plan z Bayernem wyjaśniającym Real - idzie w pizdu :D
1
@Conradxc gdzieś Ty się uchował :D
A tak na serio, City próbowało coś na początku meczu. Kilka piłek przeszyło pole karne Realu, ale zabrakło wykończenia. Moim zdaniem może strzelą jedną bramkę w 2 połowie. Pytanie, ile stracą...
10
Co wy tak sracie żarem?
Ja tam mam żniwa :D
https://zapodaj.net/images/dcb761f2dd06c.jpg
29
O ja pierolę... :D
9
Przejrzałem na szybko komentarze z wczorajszego meczu. Zauważyłem, że dupa najbardziej świerzbi tych użytkowników, którzy mają w nicku "fcb" albo na avatarze Puyola, albo w w profilu, że kibicują Barcelonie od 2006 a ulubiony piłkarz to Ronaldinho :D
26
Jedni remisują z 12 drużyną ligi Angielskiej w 1/8 LM
Inni odpadają z 14 drużyną 2 ligi hiszpańskiej w 1/8 Pucharu Hiszpanii.
To są właśnie te detale...
Miłego dnia La Ramblo:)
0
Co tu dużo mówić. Słaby mecz Barcy dzisiaj. Newcastle fizycznie nas zjadło. 1:1 to...dziwny wynik. Kontuzje w zespole dają o sobie znać. Teraz czekają nas trzy mecze na CN. I trzeba je wygrać. Mimo wszystko jestem dobrej myśli :)
FORCA BARCA!
4
https://www.fcbarca.com/user/AndreGomesPirlo
Kolejny. Obudził się od grudnia 2024 :D