0

Jak się temu wszystkiemu bliżej przyjrzeć to wysuwa mi się pewny wniosek , oddanie Suareza za darmo plus opłacenie pensji?? A może to było pokłosie transferu Grizmana i negocjacji których wtedy nie powinno być, może Bartek chciał zakryć to oddaniem Suareza. Wiem że wtedy miało być to już załatwione. Lecz wydaje mi się że taka Marka jak Atletico nie pozwoliła by sobie na postępowanie Barcelony , może się myle? Bartek to debil , jedyne co zyskał na Rakiticiu Vidalu i Suarezie to ich pensje nic więcej . W sumie jeszcze dopłacił żeby się ich pozbyć co w sytuacji Rakiety rozumiem , vidala trochę mniej ale też . Lecz nie rozumiem Suareza ? Nie stać na jego pensje? Było oddać tego Breje czy jak mu tam . Skoro oddał Suareza to ma kasę na Depay lub Martinez . Wiec jeśli ma po co wypychać Suareza gdy ma się kase na innego ? A jak się nie ma kasy więc na pensje jeszcze bylo , więc jak sens oddawać za darmo? Mógł dograć ten sezon .. pytań setki odpowiedzi zero ... To tak jak z Neymarem , wystarczyło zrównać mu pensje z Messim i by był z nami , nie było 10 mln a na Dembele Coutinho De Jong i Grizman już kasa była ? 222 Neymar a tamci 400 + i nic nie wniesli . Dawal kontakty Busiemu Albie Piqe i reszcie emerytów a dla Neja który miał 24 lata i świat u stóp było sKoda . Byliśmy wielcy kiedyś też będziemy tylko przez popierdolone ruchy tego idioty trzeba na to poczekać , a tak dekada 20-30 nadal byłaby nasza

4

Nieudolność zarządu ciąg dalszy ... Perez by go sprzedał za 50 i się śmiał z Atleti .. A my dajemy go za 6 baniek w zmiennych u dajemy pół pensji . Czyli dopłacamy do transferu aby odszedl, Żałosne kogoś w tym klubie popierdoliło na dobre

1

@el_radwano na takie ceny nawet Polskie kluby stać :) Hehe odszedł Rakitic Vidal i Suarez .... Barca doplacila... To jest szok

1

@BODŻER Ja osobiście zaproponował bym karnecik na trybunach Suarezowi , lub wywalić do Barcy B . Facet jest po roku przerwy jest skończony , nikt mu nie zaproponuje 1 mln na rękę . Teraz jest za gruby a co będzie jak nie będzie grać. A jeśli nie będzie miał kto to napastnik będzie jak znalazł. A tu jakieś oddawanie za darmo i jeszcze płacenie pensji . Ochujeli i tyle .

5

Popierdoleni ? Za Grizmana 120 trza było dać , a Suareza oddawać za darmo i płacić pół pensji

4

Szkoda żeby dawać Suareza do Ligowego rywala i jeszcze zaplacic pensje . Popierdoliło kogoś do reszty już??? Vidal , Suarez , Rakitic razem wzięci tansi od Kamila Jóźwiaka? Komuś odwaliło ? Kasa za transfer i niech opłacają go sami a nie pasuje to wypier w trybuny i siedź do końca kontaktu . Upaś się jak świnia za rok mu 1 mln nikt wypłaty nie da.

0

@KrystianR Właśnie tu jest problem , po stracie piłki co zdarza mu się bardzo często nie próbuje jej prawie wogole odzyskiwać . Oczywiście facet ma wielki wkład w sukcesy Barcelony no ale jeśli nie masz formy nadwaga no to kolego ławka ... A Tu niby taki zakochany w Barcelonie a domaga się kasy za sezon w którym nie będzie grał gdyby odszedł ... Facet zgłupiał totalnie, jeśli faktycznie coś takiego miało by miejsce to jest zamach na ten klub wykonany przez zarząd

0

Uważam że Suarez jeszcze się nadaje na ten sezon , brak mu zaangażowania i walki. Słowo pressing jest mu obce , zresztą messiemu też . Gdy Barcelona biegała i walczyła kończyło się to wielkimi wynikami. Teraz problem chyba jest taki że im się nie chce już... Przecież umiejętności nie stracili od tak sobie . Suarez jest ociężały co naprawdę dziwi , przecież tylu ludzi tam pracuje i wszystko kontroluje , a on wygląda jak słoń. Instynkt strzelecki ma ogromny , ale gdy trzeba kogoś przedryblowac wyprzedzić to gościa nie ma. Moim zdaniem jeśli już koniecznie chcą w tym sezonie go zmienić to Depay, tańszy wielozadaniowy i ograny . 26 lat to 5 sezonów świetnej gry , a Martinez niby młodszy ale co pokazał ? Jak narazie to nic, a Depay już trochę sezonów ma na najwyższym poziomie .

4

Jeśli mamy płacić jego pensje a ten ma grać w juve to niech siedzi na ławce i tyle . Może się przydać , a żeby nie było tak jak z Coutinho... Bedziemy mu płacić rok a ten strzeli nam Hattricka

0

Tym jak klub otoczył go wszystkim o czym marzy on śmie od tak sobie odchodzić w taki sposób ? Niech zje snikersa bo mimo że jest wielki nie jest większy od Barcelony !! To Barca otoczyła go Xavim, Iniesta to były dwa motory napędowe wielkiej Barcy ...

2

Podziękować za to co zrobił i sprzedać , skoro nie chce być w klubie to droga wolna. To wielka Barca, skoro nie pasuje to cześć. Niech szuka klubu w którym tyle zarobi i do tego będzie ustalał skład. Barca zyska na jego sprzedaży więcej niż się wydaje. Sprzedać go za 100 mln , zwolni się pensa kolejne 100 brutto , i jeszcze jakby City dalo Jezusa wartego 75 , młodego to co tu chciec więcej ? Bajka oferta . A bez niego i Grizman zacznie grać i Coutinho, każdy będzie miał więcej swobody , skończy się granie na Messiego . Gwarantuje każdemu wyjdzie to na dobre . Jeśli Leo widzi problem w tym że Suarez nie będzie grał tylko ktoś inny to po ch... Go trzymać ? Może Suarez na skrzydło a Gryzek na 9 ? Daj Suareza na skrzydło to się zgubi jak Mańka w Czechach. Jeśli chłopaki chcą kółko wzajemnej adoracji to proponuję laski ciągnąć sobie poza boiskiem. Wszystko okazało się prawdą , ten kurdupel osral klub jeszcze gorzej niz Ronaldo Real . Zasługi na wielkie ale pamiętajcie jedna rzecz , dopuki Messi się podporządkowywał i robił co trener mówi było dobrze (2015 ostatni rok ) a teraz jeśli chce być mądrzejszy od każdego i robić po swojemu to niech zostanie trenerem, a dopuki Barca płaci mu 50 baniek na rękę niech zamknie mordę i gra albo wypierdala.

0

@pienaar Nie przesadzaj , te sukcesy byly w większej mierze dzięki Xavi , Iniesta . Bez nich dziś ciężko to idzie

0

Mane ? A nie ma tam w kontrakcie przy transferze Coutinho, że Barca ma się trzymać z daleka od piłkarzy Live za to że go sprzedali , lub zapłacić ileś tam procent więcej ?

4

Bardzo fajnie, Messi - Neymar - Mbape. Chciałbym zobaczyć to Tridente... To by było coś

0

@slayer Będzie Dobrze , przy zawodniku tej klasy zawsze inni przygasają. Dzieje się to wszędzie, sytuacja zrobiła się tak patowa że Messi jest skrzydłowym , 9 , Środek pomocy biega gdzie mu pasuje . Coś takiego tak Pressing nie istnieje , a skoro on tego nie robi to Suarez też nie bo koledzy . No jaki to ma sens ?? Obraza się bo Trener nie chce Suareza ? No to kim on jest bo już nie wiem . Barca ma 120 lat, była przed Messim i będzie po Messim.

2

@slayer Chodzi o to że tacy piłkarze jak Coutinho Grizman nie rozwiną skrzydeł przy takim fenomenie jakim jest Messi , a z Suarezem chodzi o to że jest kolega Leo ale gra piach więc niech jego rzucają byle gdzie . A Jeśli dla ciebie Pedro to zły przykład to ja zapytam jak długo kibicujesz ? Rok dwa ? Takiego gościa jak Pedro ze świeczka szukać , trzeba było grać pierwszy skład to grał trzeba było zmienić zmianial i nie stroil fochow . Trzeba było strzelić w Finale CL to strzelił więc mi tu nie pi***ol . Jesteś skrzydłowym graj na skrzydle , a Messi wpie***la się wszędzie a lata już nie te, i dlatego tak to wygląda wykazać sie nikomu nie wolno . Tak wiem jest najlepszy bla bla bla więc czemu sam meczu nie wygrał . Dopuki znał swoje miejsce Barca była wielka, jak tylko zaczął swoje widzimisię tak kończą 8-2 na koniec żenujących sezonów po 2015 roku w którym jeszcze trener miał coś do powiedzenia . I jak dla mnie za wszystko dziękuję ale droga wolna. Mamy świetny sklad, i bardziej wierzę w pomoc Van De Beek , Coutinho, De Jong i atak Fati , Dembele , Grizman i ktoś za Messiego niż w system Suarez Messi a reszta ma się nie oddzywac .

4

Jeśli Messi chce odejść niech odchodzi, Barcelona jest mu winna pomnik pod stadionem i to duży. Nie oszukujmy się to Barca miała szczęście że udało jej się go zakontraktować . Ktoś powie że Messi zarabia krocie i nikt mu tyle nie da. Tylko zacznijmy od tego kto to wszystko napędził. My tutaj jako wierni kibice czy źle czy dobrze jesteśmy z klubem. Ale niezdecydowanych kto przyciągnął?, Kto mnożył zyski ? Messi . Z drugiej strony obiektywnie patrząc , czy to Messi byl autorem tych sukcesów czy jednak Xavi , Iniesta , Puyol? Wtedy jeszcze Eto Villa Pedro , Fabregas . Sam nie wiem , mamy Grizmana , który nie grał tam gdzie lubi bo Messi , mamy Coutinho który nie grał tam gdzie lubi bo Messi , mamy Suareza który grał tam gdzie lubi bo Messi . Temat rzeka .

0

Po każdej burzy wychodzi słońce. Jeśli nikt teraz za to się nie weźmie to tłuste lata minęły . Czego wy chcecie ? Było kiedyś lepiej niż przez ostatnie 15 lat ? Nacieszyliśmy się niesamowicie , trofea co sezon, tryplety a nawet sześciopak Pepa. Czas oswoić się z myślą , że nasza kochana Barca spuściła z tonu. Chcecie co kilka lat ze szkółki Xavi , Iniesta , Messi , Pedro , Fabregas, Pique, Thiago itp ?? Niestety tak się nie da. Coutinho, Suarez , Grizman, Messi , De Jong , Dembele , Ter Stegen, poczciwi obrońcy przeciez jest kim grać . ( Bez hejtu o Dembele )

2

Mówiłem że nie mamy najmniejszych szans, ale oczywiście hejt po całości. Po losowaniu modliłem się aby nie było powtórki z 2013, nie mogliśmy nic ugrać w tym roku i to było wiadome od listopada. Przykro mi , Bayern nie musiał wkładać aż ośmiu goli . W mojej opinii ten klub zaraz za Realem jest znienawidzony na lata. Wiadomo strzela się jak najwięcej ale leżącego już się nie kopie.

1

A mówiłem aby się nie skończyło klęska z 2013. To pier się bzudy że ze mnie kijowy kibic . Macie swoje racje. Dajcie żyć i nie róbcie wstydu . Oby się. 1-7 nie skonczylo

0

Kocham ten klub i mam nadzieję że Bayern nie wymierzy nam powtórki z 2013 roku , co w tej chwili jest najbardziej prawdopodobne , obrona robi takie babole których Lewy, Gnarby , Miler napewno nie zmarnują . W tej chwili ich wyeliminować potrzeba genialnego meczu Messiego , Suareza i TerStegena. W innym przypadku nawet nie ma o czym marzyć.

14

Var powinien już dawno być wprowadzony, Real by mógł pomarzyć o CL 3x z rzędu , Ramos by wylecial za salaha , a taki przygłup jak Pepe dostawał by czerwona co dwa mecze, za te przypadkowe nadepnięcia na nogi czy palce Messiego zawieszenie na kilka meczy .

1

Szkoda gadać , jak zmarnować klub w 4 sezony nawet nie wiem jak to możliwe , oddać Neymara bo za dużo chciał zarobić ?? Transfery Dembele Coutinho i Gryzka wyszły takiej ? Bez sensu ...

1

Dla mnie najwięcej talentu i magii miał Ronaldinho, oczywiście gdybanie itp jakby to jakby tamto, ale skoro każdy gdyba więc i ja spróbuję . Popatrzcie na jedną rzecz, co osiągnął by Ronaldinho gdyby był takim tytanem pracy jak CR7 ??? A co osiągnął by CR7 gdyby po meczu albo i przed zapijał mordę i tańczył po klubach ?? Jakby to wyglądało ? Kolejna rzecz popatrzcie na Neymara , nogą w gipsie a ten tańczy itp, impreza kilka razy w tyg, a jak gra ?? Patrząc przez pryzmat całych karier itp oczywiście Leo Leo Leo ale może niech ktoś zrobi porównanie 4 Najlepsze sezony danych graczy może jakoś wtedy porównanie będzie miarodajne . Pryzmat całych karier to Messi , CR7, Maradona a wybranych najlepszych sezonów ? Pewnie też Leo wkoncu 50 goli w lidze miał :)

1

Jedyny z opisanych to Gryzek mógł go zastąpić co nie najgorzej mu idzie patrząc na stary , reszta to albo skrzydłowi albo pomocnicy więc co za przygłup wymyślił że Dembele był za Suareza ściągany ? LS na Klasyczną 9 ? Malcolm czy Coutinho też niby ? Co wy tam bierzecie , przecież T.Hajto nawet takiej pierdoły na Polsacie by nie powiedział .

0

Świetny artykuł , patrząc na te porównania Messi może tylko żałować że gdy mu zaproponowano grę w reprezentacji Hiszpanii odmówił . Można oczywiście dywagować czy postąpił dobrze czy źle , patriotyzm przywiązanie do kraju itp. Urodził się w Argentynie ale już dłużej mieszka w Hiszpanii, reasumujac bylby gość przynajmniej dwukrotnym mistrzem Europy i raz mistrzem swiata, wtedy nawet najzagorzalszy kibic Realu powiedział by że on jest najlepszy w historii, a tak porównania nie będą miały końca bo choć gościa nie cierpię to muszę przyznać że zapisał się złotymi zgłoskami w piłce nożnej ( Cristiano Ronaldo)

1

Nie pasuje obniżka droga wolna , 90 % nie znajdzie klubu który zapłaci połowę tego co zarabiają za granie takiego gówna . Messi? Życzę powodzenia w znalezieniu klubu który da 40 na rękę !! Busi , Piqe , Rakitic ? Niech się cieszą że wogole są w takim klubie , powinni grać za darmo .

0

Fajnie , pamiętaj że to jedyne trofeum w tym sezonie na jakie macie szanse.

0

@KibicBarcy84 jakoś Atleti z nim w składzie z 1/3 budżetu Barcy zawsze było w top 3 , finał CL był , mistrzostwo było więc gadanie że skończyli byśmy w środku tabeli jest śmieszne . Strzelał 20 goli w sezon gdzie Jak wiemy klub nie gra ofensywnie. Największe gwiazdy swoich klubów i to nie byle jakich klubów , Ajaks , Liverpol, Borussia , Atletico zostały ściągnięte i zgasły ?? Jeśli każdy ma pomagać Messiemu żeby wygrał CL to ja się nie dziwię że klub popada w wielkie tarapaty, Messi po wygraniu ma zgarnąć wszystkie medale?? Suarez nas ratował ? Chyba na wyjeździe w CL he he he .... Nastrzelal na Anfield , nastrzelal w Rzymie nastrzelal w Madrycie no nic zawodnik na lata. Kiedy miał Neja z lewej a Leo z prawej to nie nastrzelasz goli ??? Skończyło się 20 okazji na mecz w tym 5 setek skończył się i Suarez . Nasz Lewy , Jesus , Firmino , Rasford , Icardi , Cavani , i Paru innych są lepsi od niego . Defensywa go nie obowiązuje z jakiej to okazji to nie wiem gwiazda po uju z niego . Za Leo oczywiście Sterling, na Suareza Martinez, za Dembusia Neymar i mamy potwora większego od Klopa na następne 5 sezonów . Tylko niestety przez trochę kupowanie na szybko nie stać nas na to, ale może Messi wygląda słabo przez przygotowanie do sezonu które nie dość że było w rozjazdach to trener jak sam powiedział nie przywiązywał uwagi do przygotowania fizycznego co szwankowało w marcu - kwietniu przez całą kadencję . Jak przepracują prezeson a nie będę latać UJ wie gdzie to może będzie lepiej . Okaże się

1

@KibicBarcy84 Skoro się nie zgadzasz z moim zdaniem wytłumacz mi dlaczego Coutinho grał fenomenalnie w Liverpoolu ? Bo nie miał założeń od klopa że musi oddać piłkę komuś kto jest na gorszej pozycji ( wielokrotnie aż się prosiło wejść w pole karne albo przyłóżyc zza po karnego jak robił w Live , ale założenia taktyczne są takie że musisz kreować przez Messiego . Jeśli nie potrafisz wykonywać założeń nie grasz, i stało się tak że chłopak zgasł, kolejny przykład proszę bardzo , Grizman największa Gwiazda Atletico odpowiedzialny za większość goli w drużynie która gra autobusami ? Kolejny przypadek? To co mówi Messi na wywiadzie a co obowiązuje w sztabie to zupełnie inna bajka . Piłkarze zarabiają tyle pieniędzy że mają mówic To co chce klub. Dziwnym trafem gdzie piłkarz nie pójdzie zawsze mówi że marzył aby tam grać , gdy odejdzie już mówi inaczej. Największa Gwiazda Liverpolu , Największą Gwiazda Atletico, Najwieksza gwiazda Borusii, najwieksza gwiazda Ajaksu razem ile kasy ? 450 mln euro od sezonu 2017. De Jong wchodził z linii pomocy w pole karne jak w masełko ale teraz musi podać Mesiemu, Grizman ( jedyny robiący jakiś ruch w polu karnym przeciwnika pracujący w defensywie gdzie podaje ?) Messi traci Grizman wraca , kolejna rzecz piszesz że Suarez wróci: słoń który ma start do piłki gorszy odemnie , myślisz że taki piłkarz da radę z nowoczesnymi obrońcami typu Live , City? Jego 35 letni Ramos obiega dwa razy i tak go wyprzedzi a ten wywali orła wyszczerzy te wystające zęby i udaje że coś mu się stało. Marcelo w ostatnim mecz pokazał ile wart jest teraz Messi . Geniusz geniuszem ale fizyczność też jest bardzo ważna . Jedyny ktory nie dał się przyćmić i przyjmować taktyki "na Messiego" jest Neymar który odszedł . " Musimy otoczyć Messiego najlepszymi piłkarzami żeby mógł wygrać CL" To Messi ma wygrać czy cały skład, może wogole niech wyjdzie jeden na jedenastu. Nic ta drużyna nie wygra w tym sezonie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?