KataloniaMyLive
Dołączył/a: listopad 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@Miroo Neymarowi tylko chodzilo o kasę , po co cały przewrót z podpisaniem nowej umowy dostania bonusu za podpis , a potem klauzura i kolejny bonus za podpis , gdyby dostał troszke mniej od Leo został by , miałby nie całe 40 baniek , a w Paryżu ma chyba 37 nie wiem dokładnie , więc wystarczyło dołożyć , to był błąd prezydenta taki jak kiedyś z Luisem Figo , tylko że tamten poszedł do Madrytu więc zdrada totalna , ale po co poszedł po kasę oczywiście jak i Ney . Dla mnie odejście takiego grajka to tragedia , nie życzę mu źle ale oby zszedł jak kiedyś Roni , bo jeśli będzie utrzymywał poziom i piłkarski i medialny do 32 roku życia to przyjacielu ta decyzja zarządu za parę lat będzie uznana jako kupa stulecia , koszulka z jego nazwiskiem idzie jak świeże bułeczki , sponsor który ma okazję sprzedać miliony koszulek z jego nazwiskiem razy 120 Euro zapłaci klubowi więcej , tak ten interes się kręci, nie pojęte jest dla mnie prowadzenie klubu od 3 lat , dobrze że jesteśmy takim medialnym Gigantem i mamy Leo bo teraz bylibyśmy na Poziomie Milanu , czy United ( pilkarsko już blisko ) ale utrzymuje Nas wielka kasa
0
@KobeFR troszkę racji w Twojej wypowiedzi jest, lecz jest jedno ale ... Neymar w tej formie jest 100 razy lepszy od Dembele , z nim w składzie założę się że mielibyśmy w Gablocie puchar Ligi mistrzów za 18 i 19 rok . Gdy Bóg nie mógł (Messi) posyłał Neymara , ogólnie rzecz biorąc gdyby nie Remontada z PSG w głównej mierze dzięki niemu to i wtedy byłaby klęska porównywana do Live czy Romy , zarząd narobił wielką kur kupę puszczając go , było mu dać 2 czy 3 mln mniej niż Leo i by siedział u nas , było żal kasy ??? No to kupili Cou, Dembele , Gryzka , wydali ile ... 360 mln czy jakoś tak ? I co ? I wielkie gówno , było dać jemu 10 baniek podwyżki i z glowy .
0
Autor na Prezydenta , trenera z Toba kolego tryplety co rok do końca stulecia ... Jest jak jest , 3 sezony z rzędu wielki początek marny koniec , może teraz będzie odwrotnie . Wyjść z grupy LM a potem do wiosny to sytuacja może ulec zmianie o 180 stopni . A liga jak liga nikt nie uciekł i raczej nie ucieknie . Ile meczy z rzędu nie przegraliśmy z tym samym trenerem i z tym samym prezydentem . Trzeba było Neymarowi dać 10 baniek więcej i napisać 500 klauzule , ale to przeszłość .
0
Wypożyczyc Dembele do Lecha a Coutinho do Legii a Gryzka do Wisły ^_^^_^ opłacić im po 15 mln Euro pensji niech się ograją w słabszej lidze hahah
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Komentarz usunięty
1
@MarshallLAW a zasługuje ^_^
1
@xavi890 Ćwierćfinał ? Tu trzeba się modlić żeby jakoś poszło z Interem i Borusia bo jak zajmiemy drugie miejsce w grupie i trafimy na PSG City Liverpool to adijos .
0
@mekston przy pierwszym golu czarny Zieliński nie trafił by w bramkę jak Milik na Euro , a przy drugim golu to by mu piłka odskoczyła. Prawda jest taka że efekt Wow teraz ma Messi , Kryska (coraz mniej ) Neymar , Lottin też mi się podoba zobaczmy czego się jeszcze nauczy , trzeba się cieszyć że chłopak był w składzie wtedy bo byśmy czekali od 2011 nie od 2015 . Wypracowali mu ? Dobrze tylko trzeba jeszcze być gdzie trzeba i strzelić .
0
Jakby nie Messi to już by was z Bartkiem wywieźli taczkami . Powinieneś go po stopach całować bo już byś siedział w drugiej lidze polskiej .
0
@Lucassito procz Dembele , na konsoli sprinty robił do ładowarki żeby pada podłączyć :-)
0
Komentarz usunięty
0
@mekston wychodzi na to że ten Neymar to zwykły dziad był , bo mu Messi wszystko wystawił , Gryzkowi wczoraj też Messi wystawił ale za tego craka to trzeba chyba kopnąć żeby trafił albo wiem nabić go, trafic najlepiej w głowę która ma wielką tak żeby zmienić tor piłki to może zapiszą na niego . Prawda jest taka że 2018 i 2019 z nim w składzie LM stala by u nas w gablocie . A wiesz dlaczego ? Bo jak nie wpada Leo albo ma gorszy dzień to on tam wyczyniał cuda , a Dembele to pier pchlarz któremu się grać nie chce , i sto razy wolę Neymara który leczył kontuzje i wszedł na boisko by wygrać kilka meczy z rzędu strzelając ważne gole od razu(powinieneś wiedzieć jeśli PSG też sledzisz ) . A ten gamoń jak wyleczy kontuzje to łapie formę ale oczywiście nie zdąży bo znowu kontuzja. A Neymar formę łapie mecz albo od razu ją ma po kontuzji . Mamy w składzie czarnego Zielińskiego którym się zachwycasz i czekasz że wypali , szkoda że się nie doczekasz ... Kocham ten klub ale realia są jakie są , ja rozumiem hejt bo nas zdradził , ale zrobił tyle dla klubu czego Dembele Cou Gryzek nie zrobią razem wzięci .
4
Dembele , Filipek i ten marny Gryzek za Neymara. Mówcie co chcecie ale mielibyśmy po 2015 roku przynajmniej jedna Ligę Mistrzów na koncie z nim w składzie , Bóg (Messi) przespacerował z Roma i Live ale wiadomo nie wszystkie mecze wygra . Neymar wziąłby ciężar gry na siebie i te mecze po wynikach u siebie byśmy wygrali . Przykład proszę bardzo : 2015 rok wygrywamy z Bayernem 3-0 potem w rewanżu jeden dla Bayernu i gdyby nie Neymar który wiebal dwa gole z niczego mogło być 2-0 i potem różnie w końcówce mogło być . Kolejny przykład PSG co zrobił ? Leo tego meczu wtedy sam by nie wygrał ale był Neymar . A teraz co ok Liverpool niech będzie wielki mecz , ale Roma to są jaja , w tych dwoch meczach Neymar albo by coś strzelił albo coś stworzyl Leo . Bo Leo jest Bogiem ale gdzie Bóg nie może to pośle Neymara i tak było .
0
Dajcie Filipka do Liverpool w zamian za klopa dopłacić z 50 baniek i LM przyjdzie