KataloniaMyLive
Dołączył/a: listopad 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mast więcej Asyst ma niż Zieliński :)))) nadzieja polskiej piłki hłe hłe hłe
0
Któraś z gazet napisała że Bartek zwolni Valverde jeśli Barca nie wygra w tym sezonie CL , ma tylko taki warunek by zostać. Gra pozostawia wiele do życzenia no ale CL jest bardzo możliwe , Juve Bayern City Atletico bez szalu na tą chwile, pozostaje PSG które na atak kosmiczny , Liverpol który też stać na wygrana, noi Real który jak zwykle w tych rozgrywkach wchodzi na wyższy poziom niż prezentuje w lidze , Więcej chętnych nie widzę to tego trofeum przynajmniej na tą chwilę. Co do wczorajszego meczu Messi to chyba jest z innej Galaktyki , Suarez powinien strzelić przynajmniej 2 gole chociaż Piętka kosmos też , De Jong pięknie wreszcie jakieś życie po Iniescie, nawet Busi coś tam głową probowal, Mats ładnie zgasił strzał jedną ręką :) niby stracone 2 gole ale tym bym się nie przejmował bo prowadząc tak wysoko po co tracić siły i pilnować na zero z tyłu , jeszcze nawet rok się nie skończył gdzie tam to Maja , lepiej wypruwać flaki kwiecień Maj , niż Listopad Grudzień by na finiszu sezonu być bez gazu .
1
Zrób numerek z Dembele , podziel się swoją genetyka hehe
0
Wydaje mi się że byłby to ciekawy ruch po ostatnich wtopach , kupić zawodnika młodego za coraz starszego Suareza. Jest to transfer perspekticzny na pare lat , chłopak by może wygryzł nawet w następnym sezonie naszego Pistolero. Tylko najpierw pozbądźmy się balastu jakim jest Coutinho, Rakitic , Dembele i Vidal tez... Już słyszę hejt ale patrzmy przyszłościowo a nie tu i teraz , gwarancji żadnej ze Vidal będzie w przyszłym roku miał jeszcze ten Power co w tym a starość nie radość ale to tylko moje zdanie . Kolejną rzeczą do zmian jest Valverde, bo mam rozumieć że on podejmuje decyzję kogo za Suareza ?? Bo jeśli Bartek swoje a trener swoje no to Coutinho i Gryzek sprowadzony na pozycję Leosia którego wygryźć się nie dopuki sam nie pozwoli , noi klapa z Dembele. Wydaje mi się też że te transfery przeprowadził na siłę Prezydent , bo przy takich nie wypalach Valverde nadal by był trenerem?? Coś mi się wydaje że gość jak ma zwolnić trenera skoro sam kupuje zawodników bo ma za dużo Eurasow. Potrzebują skrzydłowego ? No to kupić skrzydłowego , przecież kurde mało kto potrafi przenieść się ze środka pola na skrzydło , wolny słaby Cou na skrzydło ? Kto to wogole wymyślił . Kupują gwiazdy a nie ma dla wszystkich pozycji na tyle , ważniejszy jest kolektyw ... Ale co ja tam wiem w sumie ...
0
@JackPtak Już dawno to tutaj napisalem, gdzie Messi nie mógł posyłał Neymara. Założę się o dużą kasę że gdyby nie odszedł to CL 18 i 19 stała by w gablocie na CampNou i sezon obecny aspiracja do 3 z rzędu , mieliśmy gościa który znosił złote jaja i marketingowo i pilkarsko, kolejna rzecz jest taka że gdyby nie on to ostatni sezon Luczo byłby w CL taka wtopa jak dla ostatnie Valverde, kolejna rzecz to przecież ojciec sukcesu CL 2015, a mianowicie półfinał w Bayernem gdzie mogło naprawdę skończyć się różnie , w glowal pewnie byl półfinał 2013 i szybki starnocy gol, ktoś mi skomentuje bo Messi mu wylozyl ok zgoda tylko trzeba tam być i strzelić. Zresztą Juve też dobił w finale trzeba pamiętać . Mieliśmy po Messim najlepszego gracza świata, napewno lepszego mieliśmy dwa skrzydła że Suarez nie wiedział która noga kopać żeby sobie strzelić , ładowali po 120 goli, Bartek nasral największa kupę stulecia w Barcie, a wystarczyło dać pensje 37 jak w PSG , ktoś mi skomentuje bo to za dużo klubu nie stać itp każdy by chciał . No to Dembele Coutinho Gryzek 370 mln pensji razem koło 40 i we trzech nie dali razem wzięli przez ten czas co Neymar przez rok . Chłopak wchodzil że skrzydla w pole karne jak w maslo, obrońcy City, PSG, Realu, UTD, Chelsea, Bayernu srali w gacie i myśleli żeby się nie skompromitować , a teraz wystarczy popchnąć Dembusia i dwa miesiące mamy bez skrzydła a czasami gość bez piłki łapie kontuzje . Ja na miejscu Barta posypal bym głowę popiolem i podał się do Dymisji , to największa wtopa w Europie i przez długi dlugi czas nią pozostanie, nie dość że mielibyśmy teraz piłkarsko kosmos to jescze pełne kieszenie na zastąpienie Suareza i Messiego . Barca na Dekadę 20 -30 wchodziła by z Kasą na Sterlinga , czy Mbape a tak trzeba modły odprawiać żeby Messi był zdrowy i chętny do gry
0
@matirix20 myślę że Real przed zakupami w zeszłym sezonie byłoby stać, a gdyby nie Finansowe FairPlay no to znalazł by kilka klubów prócz Realu .
0
@Tomek54321 nie przejmuj się , Yoshi94 stwierdził że udział w CL jest nie opłacalny , a sponsorzy będą płacić 100 baniek za napis na koszulce za zwycięstwo w pucharze Gampera , on się zna na piłce jak żółw na wyścigach .
12
@karci0 jak to sobie wyobrażasz ? Proszę Panie Messi złota piłka dla pana , och dziękuję Panie Messi za wręczenie ... Sam sobie wręczy ? ????????????
1
Moim zdaniem Kryska jeszcze spróbuje się zebrać w sobie żeby Leosia dogonić w liczbie złotych piłek , on ma poprostu manie na punkcie wygrywania, aczkolwiek moim zdaniem nie uda mu się to napewno, widać po gościu który tak ostro trenował by być najlepszym, że jego ciało niby wygląda jak u kulturysty niby gdzieś tam całe przeliczniki pokazują że ma 25 lat, lecz już te 35 lat skończy w lutym i nie oszuka tego bo ma zwyczajnie za mało talentu. Jego kariera opierała się na treningu treningu i jeszcze raz treningu, nie dostał aż tyle za darmo co Messi. Nasz Leos w jego wieku może nie strzelać już tyle goli ale ma tyle talentu by setki i wolne posyłać do 40 roku życia, do tego chłopak się oszczędza albo go oszczędza Barcelona bo nie wydaje mi się żeby to był trener.
0
Fajny artykuł , ktoś tu chyba się zdenerwowal na wichniarka, ciekawe statystyki w których zobaczył bym jeszcze komu strzelali i asystowali , którym krajom i klubom, jakie te zespoły mialy wtedy miejsca w rankingu np top 30 gole i asysty, jaki procent klasyfikacji kanadyjskiej byl w top 30 a jaki procent to ogorki kiszone jak np nasza grupa Eliminacyjna do Euro....
Wielkie Gratulacje Leoś, nie miałeś słabego sezonu od 13 lat, chyba nie zbliży się już nikt nigdy to takich osiągnięć , gość gra na hackach , wszedl w ustawienia podniósł sobie na 99 i robi co chce już druga dekade!!! Kosmos i jeszcze raz gratulacje .
1
13 sezon z rzędu gość w pierwszej piatce, 12 sezon w pierwszej Trójce( tylko rok temu piąty reszta top 3 ) 6 zwyciestwo. To pilkarz z innej galaktyki.
2
Ter Stegen ! To co gość broni to zbieram szczene z podłogi, Alison czy Oblak mogą mu skoczyć , dajcie obronę Live do Barcy a gość by puścił może z 2 gole albo i nie ... Wow ...
0
Wreszcie jakieś inne te mistrzostwa, zawsze było mecz otwarcia mecz o wszystko i jeszcze mecz o honor , a teraz cyk mecz otwarcia , mecz o wszystko i mecz o awans skoro wychodzi 4 druzyny najlepsze z 3 miejsc , jak dla mnie losowanie to pomyłka , połowa grup znana wczesniej , dobrze że wychodzi 3 bo dla mnie to pomyłka żeby z grupy F odpadła któraś z topowych reprezentacji tylko dlatego że jakaś Ukraina jest w pierwszym koszyku zamiast Francji no ale chcą zrobić Turne po Europie,wzgledy polityczne dochodzą , finał Rosja - Ukraina by się nie odbył czy jak, tyle w grupie co i potem się spotkać jeden Pieron.
1
@Bisz Lewandowski 3 Miejsce w ZP za sezon 18/19 ? Za co ??
1
Wróci za 2 miesiące machnie wszystkie więzadła w którejś z nóg i za rok będzie więcej zarabiał niż jest wart , pozdrawiam osoby które prowadzą klub mają chyba największy problem jaki wogole był w klubie .
0
@Kuczek Nie rozumiem tego że ściągnęliśmy w 3 lata najwieksze gwiazdy z różnych klubów , nie oszukujmy się Dembele w Borussii gwiazda, Coutinho w Liverpoolu gwiazda , Grizman w Atletiko gwiazda ,, De Jong GWIAZDA Ajaksu ( do niego nic nie mam akurat , jako najmłodszy z kupionych najlepiej się przystosował ). I nie wydaje mi się żeby to były błędy zarządu az takie wielkie jak na tej stronie się mówi , gdyby Ci zawodnicy prócz Holendra grali 70 procent tego co w dawnych klubach to bali by się nas bardziej niż Liverpool teraz , na tamten czas to były transfery poprostu idealne, podniecalismy się nimi tutaj wszyscy, a teraz jeden wypożyczony drugi kontuzja , trzeci jakoś tam gra noi tylko De Jong trafiony czy w klubie nikt nie widzi że to nie dziala i nie zadziała choćby też zarząd i trener byli tu sto lat, gość podejrzewam że Inieste by stawiał na skrzydle a Pedro do pomocy, no to nie ma prawa bytu, pieniędzy stranocone od groma gdzie Socios gdzie jakoś bunt ??? Ja rozumiem Barca nie żegna się z trenerami w środku sezonu ale na litość boską chłop powinien wylecieć po mecze na Anfield a może już po meczy w Rzymie a on cyk trzeci sezon . Wywalili Ancielotiego i Beniteza a potem wygrali 3 razy CL , da się ? No da się , a na co czekają u nas ? Tego kolego nie rozumiem kompletnie
0
@Ledsbourne no racja racja , szkoda ze nie widzisz z kim grali , PSG vs Borusia ??
2
Ja zastanawiam się jak to mozliwe, że kupujemy największe gwiazdy Borussi, Liverpoolu, Ajaksu i Atletico mając już w składzie Boga fotbolu i jedna z najlepszych dziewiątek świata , do tego bramkarz top 3, i gramy taka padake , a takiego Liverpoolu boi się każdy , mimo że my podkupilismy im Cou a City Sterlinga . Gdzie oni by byli teraz to aż strach pomyslec , wniosek wyciągam tylko jeden , z tym zarzadem i trenerem ta wielka machina poprostu nie działa . Kasy w uj ... A i tak nie idzie
0
@ForcaMilosz Neymar w jego wieku strzelał 2 gole Bayernowi w półfinale w Monachium i w finale też strzelił, a nasz Dembus no cóż jak nie to nie idzie, uważam że nie ma nawet ich co porównywać , Neja trzeba porównywać do Messiego , Ronaldo a Dembele do kogo ? Zwykły przeciętniak , więcej strat jak pożytku , Ney robił co chciał prawie jak Mesii , a Suarez sam nie wiedział od którego strzelać tyle miał okazji .
0
@Midast kiedyś wyczytałem, że mieliśmy do wyboru wtedy Mbape za 120 baniek prosto z Monako , lub Dembele za 105 z Dortmundu i co najlepsze podobno chłopak był zdecydowany na Barce, ale oczywiście może się myle lecz jeśli nie to jak można się tak pomylić i kupić Dembele
1
@xdpeura1928 za 50 mln ? Moze ktoś zapłaci , on w 20 procentach nie potrafi się tego co Ney , taki przeciętny grajek do klubu ze środka tabeli .
0
Czarny Zieliński znowu nie odpalił ???? ale jak ma odpalić skoro pół godziny wytrzymać się może
0
@Pawel1980 Ja już zaczynam się modlić aby sytuacja była odwrotna niż w poprzednich dwóch sezonach , potrafiliśmy wygrywać seriami, bić rekordy a przez mecze z Roma i Live traciliśmy sezon , może lepiej grać rzygi teraz żeby w kwietniu było lepiej. Sam nie wierzę już w Valverde ale trzeba mieć nadzieje że coś tam wygramy. Oby oba mecze z Realem a reszta co będzie to będzie .
1
@WiciuPro skoro jesteś taki składny to domyśl się że Life był zajęty , a Ty komentuj co się dzieje w klubie a nie to kto jaką ma interpunkcję , bo interpunkcja ma gówno do sytuacji w klubie. Więc jeśli nie masz ochoty lub może nie masz pojęcia o piłce to proponuję zamknij usta i krytykę zostaw dla siebie a jeśli masz pomysł jak naprawić sytuację w klubie chętnie posłucham a jeżeli masz ochotę dyskutować gdzie stawiać przecinek to zatrudnij się w szkole jako polonista , pozdrawiam .
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@Yoshi94 uczepiles się premi i kropka , nie widzisz żadnych korzyści to nie znasz się ani na piłce ani na jakim kolwiek promowaniu czegokolwiek. Wiele milionów Euro na Plus Barca może uzyskać wygrywać LM mimo tego że płaci premie , a w liczb i dokumentów z Camp Nou nie widziałem , ale dosłownie liczy się każdy kibic , który nawet stadion odwiedzi , poza dniem meczowym , nawet teraz firmy płacą za napis na strojach treningowych , i czym bardziej Barca jest popularna tym więcej płacą .
0
@Yoshi94 to niech się wycofają z Ligi mistrzów po co tracić pieniądze :-):-):-):-) i do United to sie nie porównuj bo PL ma więcej jak reszta lig Europy , Juve spadło na sezon nie odszedł nikt , 650 mln przychodu City 627 UTD , nadal Liga mistrzów nie ma znaczenia? Kluby z PL to grać w LM nie muszą bo ich ogląda cały świat , LL kto ogląda ? Kibic Barcy , Realu iiiii tyle , po co śledzić coś jak od 20 lat Real , Barca , Atletiko , i chyba jakoś Valencia była na początku wieku mistrzem i chyba Deportivo . Widać że znasz się na biznesie jak zakonnica na bzykaniu , wkładasz 100 baniek wyciągasz 120 , płacisz premie za Ligę mistrzów , ale jak wygrasz cały świat to wie , niezdecydowany Janusz na drugim końcu świata leci po koszulkę , ma dylemat z lodówką kupuje Beko bo tak zobaczył w finale Ligi mistrzów która chce każdy widzieć , a kto grał w półfinale gówno kogo obchodzi , tylko tych na bieżąco , za Reklamę w przerwie meczow Super Bowl płacą miliony po co ? Bo jeśli pokażesz Januszowi że istniejesz to on się Tobą zainteresuje , a że oglądają to całe Stany to firma płaci 10 mln a zarabia 50 , ale Ty widzę trzymasz wypłatę w skarpecie i naczytales się durnot , może w Cafe Fotbol i próbujesz przekonac faceta który zjadł zęby i doradza firmom do swojej żałosnej opini. Weź Ty się opanuj .
0
@Yoshi94 może jeszcze mi powiesz że więcej zostanie kasy jak wyjdziemy grupy i koniec ? A gdzie dzień meczowy, czym chcesz negocjować ze sponsorami ? Z pucharem Gampera? Barca płaci premie, a Barcy płacą premie sponsorzy. Real 3 x z rzędu i podpisał rekordowe kontrakty z Adidasem, a ty mi mówisz że się nie opłaci , i że mowie bzdury . Ktoś Ci zapłaci za napis na koszulce za puchar króla 100 mln Euro ? I kto ten napis zobaczy ? Drużyna przeciwna bo nikt więcej tego nie ogląda ? Gdzie znajdziesz nowe Rynki jak La Ligi i. pucharu króla nawet nie oglądają na innych kontynentach, jak chcesz przekonać nowego kibica żeby wydał 120 Euro na koszulkę ? Pucharem króla ? Większej bzdury nie słyszałem niż to że wygrać Ligi mistrzow się nie opłaci .
0
@adambądkowski93 jak się kupiło w ostatnie 3 lata 3 grajków ( Dembele , Coutinho, Gryzek ) za jakieś 360 mln i do tego zakupiło się jednego piłkarza ( De Jong ) 75 baniek a z Neymara dostało się 222 no to gdzie trzeba kasy szukać , a że LM wygrać nie potrafimy no to kasy brak
0
@Miroo szczerze nie wiem , ale uwazam że jeśli znalazły się pieniądze na Cou , Dembele , Gryzka , De Jonga. Razem ile ? Ponad 400 mln , z transferu Neyja było 222 plus wolna jego pensja chociaż tego liczyć nie można ponieważ razem Ci piłkarze mają więcej , De Jong trafiony idealnie ale reszta ? Uważasz że nie stać nas było na 37 baniek dla Neja? To jakim cudem stać nas na 400 mln w 3 lata , po odliczeniu Neja jakieś 180 , więc myślę że i dla Neja i Suareza by się znalazło , a tak kupujemy Coutinho i robimy z siebie pośmiewisko wypożyczając go za 8.5 mln do Monachium, i kupujemy Gryzka za 120 na jego pozycję , gdzie tu Logika ? Cou choćby strzelił w Bayernie 30 goli to i tak go za 120 nie kupią, teraz to go za 90 nie kupią , mieliśmy wielkie dwa skrzydła i tym szła Liga Mistrzów , popatrz na Live dwa skrzydła są dwa finału z rzędu ? Popatrz na Real , na Bayern za czasów Riberego i Robena , a my mieliśmy najlepsze 2 skrzydła w globie , zwyczajnie nie dało się lepiej kogo by nie kupił. Ale w sumie trenerem nie jestem, kocham klub patrze co się dzieje na przestrzeni lat w LM i do takich doszedłem wniosków ale może się nie znam .