KataloniaMyLive
Dołączył/a: listopad 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kogo ten klub by nie kupił i tak będzie musiał grać na Messiego w ataku , pisanie artykułów pod tytułem " Barca musi kupić kilku dobrych zawodników na ostatnie lata gry Messiego " jest tak żałosne jak nic innego. Dam przykład : załóżmy przychodzi Mane, G.Jesus, i będzie grał na Messiego ? No ludzie bez jaj , gość jest Bogiem fotbolu ale on ma wszystko robić w ataku bo takie są założenia a jeśli nie to odejdzie ??? Neymar poszedł w pizdu bo nie będzie oddawał piłki Messiego proste i logiczne . Już pamiętam jak chciał Messi go zatrzymać w zespole mówiąc " Zostań wygrasz następna złotą piłkę " wiec ktoś mi powie że nie jest na siłę grane na Leo ? Kolejny Suarez by strzelił 40 Goli w sezon ? W życiu jakby Leo tego nie chciał, ( Grizmana ma w dupie ) a ten i tak sporo strzelił , jakby tak traktował Suareza to fajtłapa bo tak trzeba go nazwać by nie strzelił 10 goli w sezon . Leo steruje wszystkim , a tak być nie powinno . Każdy kieruje piłkę do niego , a niestety jemu już w każdym meczu nie wychodzi jak kiedyś .
3
@Ramek pewnie że to wina Messiego , każdy gra pod niego od przynajmniej pięciu sezonów , a ostatnie dwa to już masakra w grze . Byle podać do Messiego. Jego status jest tak wielki, że nikt nie ma prawa nawet skomentować źle tego co robi , bo może powiedzieć że odchodzi. I wcale bym się nie zdziwił jakby zespół grał bez niego lepiej. Nazwiska przecież przyzwoite .
5
Według dziennika potrzebujemy czterech transferów , a ten dziennik zastanowil się za co ??? Czy tylko pier bzdury po to żeby pier a głupki wklejają na stronę . 4 transfety ? 500 baniek , ale najpierw pasowalo by raty za Coutinho spłacić , potem sprzedać za pół ceny modląc się aby Dembele nie złapał kontuzji na cały sezon. To głupie pisanie jest śmieszne, dywagacje kogo potrzeba kogo nie . Trzeba mieć nosa jak Borussia, Abidal i ten cały Bartek ze swoją zgraja jest śmieszny , Wielkie imperium tworzone dzięki LaMassi przez lata , oraz przez Geniusz Xaviego , Iniesty i Messiego w tej chwili ma nogi tak cienkie jak Wilder podczas Walki z Furym.
3
Poszło jak z płatka , jeszcze wtopa z Napoli i sezon można udać za udany . Przynajmniej będą przedterminowe wybory. Walka o LaLige będzie dość pasjonująca, wyścig szczurów bo inaczej tego nazwać nie można , o CL oczywiście my i Real możemy zapomniec, tylko my chyba tylko troszkę później ale tylko i wyłącznie dzięki dobremu losowaniu . Ciekawy sezon bo kto wygra LL zdobędzie jedyny tytuł w tym sezonie i pozbawi jakiegokolwiek trofeum swojego największego rywala . ŹLE to wszystko wygląda , Messi wolny ale to i tak geniusz na 3 sezony przynajmniej. Trzeba tylko mieć kogoś kto się domysli gdzie pobiec jak podać itp. ustawienie naszej perełki wczoraj gdzie Kross pokazywał palcem gdzie chce zagrać a ten pilnował nie wiem chyba linii bocznej prosiło o pomstę do nieba . Pomoc tragiczna , atak dno i wodorosty , jedyny ruch tam robi Grizman reszta jak pachołki stoją. Moim zdaniem w sumie nie mam zdania nie wiem jak to poprawić , czy jest jeszcze możliwość w dobrze przepracowanym presezonie wycisnąć coś dobrego z Busiego , Rakiticia Alby, Suareza czy Messiego ? To braki kondycyjne czy zaangażowania ? Bo chyba nie umiejętności które przecież mają .
0
@FDJ jack_herrer to sfrustrowany nauczyciel języka polskiego, wyzywa się na ludziach o przecinki i kropeczki ponieważ Gimbaze zlikwidowali i brakło chłopakowi Etatu . Tu posady polonisty nie ma, i skończ ten bełkot czy ktoś potrafi pisać czy nie . Chłopak napisał ciekawy komentarz do tematu, ale jeśli nie rozumiesz jego treści to znaczy że jesteś niedojebany i potrzebujesz kropek i przecinków w 8 linijkach tekstu, z czego chce mi się śmiać. Jest kropka nie ma kropki , kibic to kibic nie pasuje przewin dalej, napisałeś 5 kom żadnego odnośnika co z tym napastnikiem więc ??? Kropeczki masz przecinki masz a wnioske wyciągam taki że nas napastnik ma stawiać kropki i przecinki . Elo nawet nie wchodz w dyskusję .
24
Myślący zawodnik taki jak Haland ma wywalone na Barce z jednego prostego powodu : Jest lepszy od Suareza ale będzie grzał ławę bo tamten się kumpluje z Messim , więc po co hamować swój rozwój i wchodzić do durnie zarządzającego klubu jak można grać dla Borussii gdzie na stadionie siedzi 80 tys co mecz i można się rozwijac jak nigdzie indziej , a w Barcelonie jak nie myślą to niech grają słabym Suarezem a o Halanda będą się bić za 2 lata tylko będzie wart 200 baniek. Abidal i cała reszta to geniusze skautingu ale niech im się nie wydaje że po odejściu Leo klub będzie generował od 900 do 1 mld euro dochodu . Eldorado się skończy za max 3 lata i zaczną oglądać banknocik z każdej strony zanim głupio go wydadzą , no ale Bartek będzie już nasycony i można będzie się zebrać w kupę i pocałować go w dupę . Proponuję dalej się temu przyglądać a podzielimy los Milanu , La Massia ( Iniesta Xavi Messi Farbegas Alcantara i cała reszta jedni grali a na drugich klub zarobił ) wywidowala nas przez ostatnie 15 lat na szczyt i przez garstkę idiotów pójdzie wszystko na marne ponieważ takie pokolenie piłkarzy w jednym czasie trzeba nazwać CUDEM który więcej się nie powtórzy.
1
Poziom tego zarządu jest żałosny , nie wyobrażam sobie żeby nie odbyły się przedterminowe wybory. Poziom prowadzenia klubu jest poniżej jakiejkolwiek krytyki . Halanda było kupić 20 mln , gdzie skauci ??? Ten głupek Abidal powinien nosić bryle jak Stępień z 13 posterunku .
0
@dawid230188 Weź ty przestań pie...ć czasy 6-2 czy 5-0 za nami , Sytuacja jest bardziej niż dramatyczna , nie ma kto tego poukładać i nie ma co w sumie układać , kto się tego podejmie ??? Za Pepem teknisz? Marny trener 1 mld wydać to i ja bym potrafił PL wygrać, daj Smudzie Messiego Eto Inieste Xaviego Pedro Alvesa Puyola Piqe Alba w jednym składzie to i on Real rozjedzie 5-0 . A z Atletic to nie mieli pecha tylko szczęście że po tych podaniach Ter Stegena nie przegrali 5-0
2
Nie Panie trenerze , nie jesteśmy takim samym faworytem dlatego że gramy słaby wolny futbol bez pomysłu , następnie mamy 3 pkt straty a kolejna rzecz to gramy z nimi na ich stadionie. W oczy kole również nasza słaba ławka rezerwowych , w tej chwili gdyby nie liczyć Messiego to mamy połowę ich jakości i bardzo się zdziwie oraz jednocześnie uciesze jak wygramy w tym sezonie ligę .
1
Ale po co się spinać i na siłę kupić byle kogo ? Pisanie bzdur że na Ligę Mistrzów i La Ligę nie wystarczy . Jeśli jakimś cudem wyeliminujemy Napoli to dalej nawet nie ma o czym marzyć , w marcu zostanie Liga tylko ( Jeśli Real nie ucieknie a pewnie ucieknie ) . Ktoś tu wierzy w cuda ? Juve , Live , City/Real , PSG , Bayern /Chelsea : ) z tą grą i z ta ławka rezerwowych ? Marzycie o Atalancie/Valencia ? Przypomnę niedawny mecz z Valencia :) Sezon się skończył nim na dobre się zaczol, gra Barcy kole w oczy, i mam nadzieję że minimalna porażka z Napoli oszczędzi nam powtórki z 2013 roku 0-7 w dwumeczu : ) bo tak skonczymy z PSG , Juve , City czy Liverpolem a podejrzewam że z Totenhamem , Bayernem wiele lepiej nie będzie a jeśli ktos mi skomentuje że chłopaki się postarają i wygrają to go śmiechem zabije bo lepszej okazji niż po klęsce w Rzymie rok później na Anfield nie będzie . Już po sezonie Alba powiedział że od początku mieli z tyłu głowy Rzym, a teraz Rzym + Liverpol plus cała otoczka która w tym sezonie jest moim zdaniem jest przez ten skład nie do udźwignięcia. Plus ławka która jest najkrótsza od sam nie wiem kiedy, wracając do tematu nikogo nie kupować oszczędzać i kupić latem a nie standardowo wywalić 40 mln bo nikt taniej nie sprzeda bo jesteśmy zmuszeni kupić , i będą wywierać presję, a potem opchnac na 15 bo po co komu kolejny pachołek i utrzymanie jego pensji, z 35 będzie w plecy i wyjdzie na to że 35 baniek stracone na innego nas nie stać a obecny może czyścić Suarezowi buty który tez szału nie gra . Jeszcze 3 gówniane transfery i odejście Messiego a będziemy się bić ale o 4 miejsce w lidze żeby do CL awansować .
0
@PachoHerrera Jasiu na gimbaze to się nie załapałem ponieważ jestem za stary , i do tego teraz nie ma takiej szkoły więc rusz deklem i nie używaj tego słowa .
4
Komentarz usunięty
9
Jeśli to prawda wywalic go z drużyny , 20 lat nie ma i łaski w Barcelonie nie robi nikomu. Ma ochotę do City to dowidzenia i dziękuję za te lata radości , ale ponad klubem nigdy nie będziesz , Barcelona byla Długo przed Messim i będzie długo po nim. A jeśli to płoty do sądu z tą durna Gazeta.
1
Ja się staram naprawdę zrozumiec , sporo wypiłem dzis ( bez hejtu ) stało się . Ale jak można gościa obciążyć tak że urywa ścięgno , przecież on miał 3 miesiące absencji i każdy do chu... Wie że to szklanka, i obciążyć go na tyle że dzieje się coś takiego ? Co oni go rozgrywali na pół , przecież ścięgna są mocniejsze on liny samochodowej . Komentujecie z wyrozumiałością, kocham ten klub ale co do uja się dzieje .....
1
Czarny Zieliński , co ja gadam nawet gorzej!!! Zielu przynajmniej ma okazję żeby odpalić ... Boże drogi zlituj się nad Katalonia i oszczędź przynajmniej jego , bo już Coutinho zapowiada że wrócić nie chce, sprzedać go nie ma komu , jeśli już to za 80 baniek. Niech przynajmniej ten odpali, bo jeśli nie to prezesa powinni w pizdu zamknąć na 15 lat jak tych polityków z Katalonii , ba ja bym mu dał za szkodzenie klubowi 25 lat , tu nawet nie jest potrzebny proces widać to gołym okiem . Przepraszam za dużo wypiłem VeB !!! Od kołyski aż po grób tedna wiara jeden klub !!!
1
@MrCule_X Najważniejszy Punkt Krytyczny , Lato 2017 odejście Neymara. Bartek wtedy zrobił byka stulecia, będą opowiadać latami o niekompetencji jednego człowieka i upadku Barcelony który nastąpi jeśli w ciągu 2 lat tego nie naprawia .
0
Przeliczcie to na netto to aż takiej przepaści nie będzie .
0
Messi to najlepszy piłkarz jakiego przyszło nam kiedykolwiek oglądać , jeśli nawet odejdzie do City ani troszkę nie będę na niego zły , tyle co on nam dam radości jest rzeczą niewyobrażalną i na zawsze będę pamiętał te gole i asysty jak wywieszal pranie a Ronaldo szalał że złości, jak ladowal gola z UTD w finale CL główka aż Puyol nie mógł uwierzyć . Niech robi co chce , nawet jeden kibic nie ma prawa nie oddać mu holdu , pomnik pod stadionem powinien być większy jak Camp Nou . Ma ochotę na próbę w City ? Proszę bardzo, będę tęsknił i mu tam kibicował aby wygrał PL i CL . Ja już się pogodziłem z tym że tłuste lata minęły , a mieliśmy ich 15 ... Przed Messim 1 CL w całej historii , i 16 mistrzowtw a w jego erze 4 CL i 10 LL . Jak ktoś chce krytykować gościa niech się pierdolnie w łeb bo bez niego walczylibysmy o 3 miejsce w Lidze co i tak za chwilę nastąpi .
2
Obecna Barca to jeden pilkarz z piłką a reszta stoi i patrzy jak szpak w piz... Nic tylko kopnąć na aut i wyjść ze stadionu . Jak można wogole nie wychodzić na pozycję , zero ruchu więc no kur komu podać ? Zapomnijcie wogole o mistrzostwie a CL to ja osobiście bałem się o kompromitację w 1/4 bo tam wiadomo kogo można wylosować , ale spoko chłopaki dadzą radę odpadną z Napoli . Dno dno dno
0
Hi hi hi ???????????? w tej chwili chłopak jest wart 50 mln a Coutinho 70 ???????????? I oni zwalniają trenera ??? Nieudolność w Barcelonie przerosla wszelkie moje Kryteria , Level Hard Hard Hard... " Po co nam Neymar skoro mamy lepszego zawodnika " ???????????? potem wciska tego zawodnika plus kolejnego a do tego kasę żeby Neja odzyskać ???? jak ten głupek nie wyleci po sezonie to biali znów nam odjadą na lata , a poprzednie Koluszki okolicznościowe gdzie zdobyli 8 z 11 mistrzostw szybko nie powrócą .
0
Uciekaj chłopie z tego tonącego okrętu bo szkoda Twojego talentu , City i wygrasz CL jeszcze , kocham Barce od 20 lat i będę kochał następne 20 ale patrzeć na nieudolność prezydenta i zarządu już nie mam siły . Niech wreszcie te 4 lata kompromitacji się skończy , niech się kompromitują przynajmniej wychowankami a nie piłkarzami za ponad 1 mld Euro .
0
A Gdzie temat Neymara ? Lekarstwo na prawie wszystkie nasze bolączki .... Bartek go ściągnie latem , CL wygrają i wtedy zostanie obecny zarząd :) ma Łeb na karku :)
0
@Midast Turan do końca czerwca kontkart wypełni , a budowanie zespołu z zapchaj dziurą Roberto który gra fatalnie to już wogole pomysł z kosmosu. Jemu tak często zmieniają pozycje że na żadnej nie gra dobrze. Do odstrzału, kolejny Umtiti niech operuje to kolano albo niech wraca skąd przyszedł . Mieć fantastycznego obrońcę i nie móc z niego korzystać to jaka różnica go wogole nie mieć ? ( Wypłata zostanie ) Dembele ma mniej talentu niż Neymar w małym palcu, a miał go zastąpic z czego do tej pory się smieje dlaczego jakiś przyglup wpadł na pomysł ściągnąć kogoś za takie pieniądze za kilka asyst w Borussii więc kolejny do odstrzału, to jak nie trafił w piłkę z Live, która mu Messi wyłożył i wyszczerzyl te oczy trafiając w Alisona aż Messi trawę pocałował jest poprostu dla mnie nie do przyjęcia. Chcesz dawać szansę Dembele który grał na swojej pozycji przez 3 lata i nawet jak był w formie to tylko tracił a skreslasz Coutinho który zapychał dziurę po Czarnym Zielińskim ( Dembele ) który albo był bez formy albo kontuzjowany ??? Bez Rewolucji i mądrych decyzji transferowych to skończymy jak Milan . Będzie nas biło Getafe i będziemy się prosić Żeby Messi w wieku 40 lat uratował sezon ściągając go z MLS :) Cieszę się ze zwolnienia Trenera aczkolwiek jego następca powinien dostać kontrakt do końca sezonu a nie do końca 2022, przecież jak ten sezon nie wypali to co wtedy ? Głupio go zwolnić by nie pokazać kolejnego swojego bledu jako zarząd, więc znowu męka kolejny rok , albo zwolnienie i odprawa , naprawdę puści nasz ten Bartek z torbami aż czasami myślę te Perez mu płaci za te cudowne decyzję .
2
Nareszcie !!!! "Rywale nas zaskoczyli gdy wyszli wyżej " jak ktoś przegrywa i mu wszystko jedno to co jest zaskakującego w tym że wychodzą wyżej i atakują ? Bo dla nauczyciela WF w mojej Wsi to zaskakujące nie jest. Tylko Twoja Barca spuszczała głowę przy wyniku 4 -0 mając dużo czasu żeby coś strzelić. " Nie przywiązuje wagi do przygotowania fizycznego " nie no po co??? Suarezowi bliżej do sumo jak do piłki nie dziwne że kolana wysiadają , o jakim pressingu czy powrocie mowa ? Zawał na środkowej lini więc lepiej niech nic nie robi " Johan Cruyff mówił że to rywale mają biegać nie my " tak głupku rywale , ale za piłką nie z piłką ..... " Cierpieliśmy w tym meczy " Ty zawsze kur cierpiales , szkoda że nie widziałeś jak kibice cierpią widząc niezmotywowana Barcelonę która po Live nawet w PK dostaje baty od Valenci bo im się nie chce . Gdzie wtedy jest trener gdzie jego motywacja??? Ale po co , lepiej stanąć na Linii i gapić się udając że wszystko pod kontrolą , a obok kloop który więcej Kilometrów zrobił on Mane ... Idź w pizdu .
0
@Cou7_ley Pique to on był kiedyś , teraz to on jest zwykly Piqe .
0
@Cou7_ley Polonista ? Ciekaw jestem czego nie zrozumiałeś ?
3
Bardzo głupi pomysł na zatrudnienie go w tej chwili , zarząd mysli że jak udało się dwa razy z Pepem i Luczo to uda się i trzeci. Tamte Barcelony były potworami prawie na każdej pozycji , ławka długości kilometra Messi , Neymar , Iniasta , Xavi , Eto , Villa Puyol . Pepowi mimo braku doświadczenia nie mogło się nie udać , Xavi Iniesta i Busi w najlepszych formach w pomocy , dwaj chyba najlepsi ofensywni w historii i na tamten czas najlepszy defensywny 22 letni Leo , Eto itp . Chyba by nawet Hajto wygrał CL a powinni wtedy zgarnąć 3 x z rzędu ( 2010 półfinał z Interem ) . Ja osobiście uważam że Generał powinien te 2/3 sezony potrenować kogoś w Europie w innej lidze bo LL zna na wylot i dopiero objąć stery. Kolejna rzecz nie wydaje mi się żeby on jeszcze zmotywował Busiego Piqe Messiego dlatego że razem grali , mimo tego że był generałem i nadal w sumie jest to nie wyciągnie już z ich to co najlepsze ( Leo nie liczę bo to kosmita ) troszkę doświadczenia , akurat z klubem pożegnał by się Piqe , Busi , Messi , Rakitic Vidal Alba Roberto i coś by można tworzyć nowego . A chcą gościa który grał z nimi lata żeby ich sadzal na ławie ? Bo Busi i Piqe do tego się nadają szczególnie Busi . Stara gwardia powinna odejść czasy sześciopaku (2011 rok chyba ) nie wrócą zbyt szybko. Dziś zatrudniamy Xaviego sezon marny i co zrobić ? To legenda , Valverde dostał 3 lata a jego po jednym ? Nie ten moment ale to tylko moje zdanie . Den Haag moim zdaniem , ofensywny trener którego Ajaks tłucze ponad sto goli co sezon . Półfinał CL, zbudował naprawdę świetna drużynę , a warto pamiętać gdzie był Ajaks kilka lat temu gdzie Grał z Ległą i ledwo wygrywal. A teraz tylko pechem nie wyszli z grupy i to z grupy naprawdę solidnej . Dograć sezon z pryglupem Valverde , patrzeć co tam Ajaks gra w LE i ściągnąć go po sezonie razem z Van De Beek i grać w pomocy De Jong Arthur , Coutinho i Van De Beek. A kółko wzajemnej adoracji wywalić z hukiem bo to Barca a nie klubik w którym raz się chce grać a raz nie , tu ma się zawsze chcieć .
5
Mi osobiście mecz się podobał , jeden z najlepszych w ostatnim czasie . Szybko odbieraliśmy piłkę , fajne skladne ofensywne akcje . Miło dziś się patrzyło na Barce, a wolę pechowo dziś przegrać niż znowu zagrać fatalny mecz i cudem wygrać. Mimo porażki troszkę drużyna dzis wlała we mnie nadzieji że sezon jeszcze nie jest stracony. Fajna gra a to jest najważniejsze. Mimo tego Rakitic wejść nie powinien, bo po co ??? Ogrywa się ?? Jest obecnie najgorszy w skladzie i lepiej wprowadzić młodego żeby łapał doświadczenie . Reasumujac wolę dziś jak w niedzielę , a wydaje mi się że na chwile obecną Real jest w dużo lepszej formie niż my, z pasiasta częścią Madrytu jakoś aż tak nie boli tak jak z białą .
1
Ja nie mam pytań , Nos wystawał
2
Jakby tak sfaulowali Dembele tak jak przed chwilą Vidala to przerwa do 2025 roku .