1

Gra w obronie była naprawdę znakomita.

0

Mogę się założyć, że Real lub Atm też by wczoraj nie nastrzelali i byłoby ledwo może 1:0 lub 0:0.

0

Bartra powinien być stoperem numer 1, wszystko pięknie kasował i jeszcze ta głowa- jak Ramos- centymetry...

1

Zawsze z takimi drużynami gra się ciężko, bo murują bramkę. Ostatnio graliśmy trudne mecze- Villareal, Bilbao, teraz Malaga. Real grał z Elche i Deportivo dlatego nastrzelali tyle bramek. Mam przeczucie, że teraz z Granada padnie kolejne 5:0, ponieważ to słaby zespół i gramy na Camp Nou. Jestem ciekawy jak poradzi sobie Real w meczu z Villareal. To już wyższa liga, a poza tym grają na wyjezdzie, więc będzie im bardzo ciężko. Ronaldo nastrzelał z ogórkami i teraz ma przewagę. Granada- dobry rywal do przełamania złej passy Messiego w golach i wysokiej wygranej. VeB!!!!

0

Nie idę jutro. Jestem przeziębiony. Idę zaraz na mecz Barcy z Malagą.

0

Fuksiarze, fart mistrz Hiszpanii.

0

Sposób jak wygrać z ATM- nie dawać im rożnych, bo oni inaczej farciarze nie umieją tylko z rożnych....

1

Oczywiście. Z Bilbao zagraliśmy nie wiem czy nawet nie najlepszy mecz, tylko zawiodła skuteczność Pedro i Munira i błędy sędziego. Mogliśmy wygrać 5:0 gdybyśmy wykorzystali sytuacje a sędzia odgwizdałby karnego.

0

Liczę na stratę punktów Atletico, bo Almeria pokazuje wysoki poziom i myślę, iż może wygrać jak w zeszłym roku. Ponadto Atletico brakuje prawdziwego napastnika jakim był Diego Costa i teraz ciężko jest strzelać, a Mandżukić nie ukrywajmy( 1/2 Diego Costy)

0

Myślę, że do 30 minuty się będzie Barca męczyć, a potem Messi poda jakąś genialną piłkę, ktoś strzeli i Malaga się odkryje. A jak się odkryje to będzie taki wynik jak z Levante. ;D

0

Myślę, że tradycyjny autobus, a jak Barca w końcu sforsuje obronę na 0:1 to zaczną się odkrywać. I jak się odkryją to to będzie dla nich samobójstwem tak samo jak dla Depor w meczu z Realem i Levante :D

1

Kurde ja też jestem chory i tak nie mam co robić w domu. Przyszedłbym dziś około 16 potem lekcje do 21 i mecz Barcy a tak to dłuży się czas i dłuży a spotkanie dopiero o 22 :(

0

Niech wygrają ligę. A kto będzie strzelał to mało ważne. Messi nie musi nic udowadniać.

0

Dobrze już koniec.

2

Raczej tak. Myślę, że tak

2

Wiem, ja wiem, że on zasługuje i to najbardziej, bo teraz dysponuje znakomitym poziomem. Wnerwia mnie tylko to, że Ronaldo mu odchodzi strzelając bramki, które ja bym strzelił :D

0

Ronaldo to geniusz tak samo jak Messi. Jak nie masz szacunku to idż się kłóć z dzieciakami z hala dzieci. Ja tylko chcę i zauważyłem, że Messi mniej strzela a Ronaldo nie jest teraz wcale w formie bo takie piłki co dostaje to wyłożone jak na tacy, a Messiemu nie ma kto zagrać. Może jak wpadnie Suarez to będzie mu dogrywał. :D

0

Nie chodzi o ty, że kibicujemy Messiemu, ale większa część kibiców Realu i nawet dorośli twierdzą, iż ten kto zdobywa gole to musi mieć złotą piłkę, a prawda jest taka, że nawet każdy z nas kto umie grać w piłkę trafiłby te gole co Ronaldo wczoraj. Może oprócz głowki, ale to też była czysta sytuacja. Dlatego chciałbym, aby Leo zamknął im usta i np. strzelił dziś 3 gole w co wątpie. :D

0

Myślę o pracy dziennikarza sportowego. Mam 17 lat, ale to co napisałeś ładnie brzmi. Pomysl nad tym zawodem. :)

2

0-3 dwa gole Leo :)

0

Ja bym tylko chciał, że utarł nosa temu Zelkowi, który mu odskakuje z golami...

0

Nie. Ja nie jestem trollem tylko po prostu wiem, że będzie mu ciężko trafić i zapewne jednak nie trafi jak się okaże a farciarz żelek mu odlatuje...

0

Najgorsze są takie murowania. A te Levante jutro walnie autobus i Leo nic nie trafi.

0

Wygrać to może wygra. Mnie martwi, że Messi już nie trafia jak kiedyś a Żelek mu ucieka.

0

Real jest do du.y tylko depor się otworzyło i błędy w obronie. Kto to jest Deportivo. Jutro barca wygra z levante 5:0 i tez będzie ze idą po koronę?!

0

Jest znakomity cały czas ale ciężko będzie z pichichi w tym sezonie bo zauważyłem ze Leo strzela coraz mniej

0

Mowie racjonalnie. On juz będzie mało strzelał.

1

On jest z roku na rok coraz mniej bramko strzelny. Pomimo że moim marzeniem jest aby jutro trafił ze 3 gole to nie trafi nawet 1 gola

1

Messi jutro nic nie strzeli.

4

Nie tam jaka korona to jest słaba drużyna. A co do Ronaldo to ucieknie Messiemu na 100% bo Messi jest z roku na rok coraz mniej bramko strzelny i jutro nie strzeli bramki zobaczycie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?