1

Bardzo prawdopodobne jest, że Ronaldo może pobić 50 bramek. Ja jednak myślę, że tak czy siak nie da rady. Jak nawet pobije 50 to można powiedzieć do Puciarzy. Niech Cristiano pobije 91 :D

0

Ja nie mogę sobie wyobrazić, co się stanie z ATM po meczu z Realem, ale trudno trzeba wierzyć...

1

Wiadomo z kim Barca zagra w następnej rundzie pucharu króla ? :)

9

Rafinha to jest ku*wa zawodowiec, ja nie mogę, on musi grać!!!

0

No myślę, że Juve byłoby cięższe lub Shahtar...

0

Musimy sprowadzić PO, bo nawet Montoya, nie oszukujmy się- odstaje poziomem od Barcelony.

0

Plusy dla tych ludzi...

0

Być może, że jestem młodszy, ale na pewno mądrzejszy niż ty i twoje rozumowanie na temat gry Barcelony.

0

Uwierz mi, że gdyby Messi strzelił z wolnego to Getafe by się otworzyło i byłoby 5:0 dla Barcy.

2

Obrona nie gra przecież żle, człowieku jest najlepsza w lidze. Pomoc słabiej, ale zobacz Almeria była blisko niespodzianki, ale widać było, że karny ich załamał i dalej nie było ich już na boisku. 15 kolejka- nawet nie ma nowego roku a my już rozpaczamy o tym, że grają słabo.

3

Boję się o ciebie, żebym nigdy cię nie spotkał, bo jakbym ci powiedział, co o tym myślę, poszedłbym do więzienia

11

Skazujecie go od razu na porażkę, a nie widzicie np. że nasza gra nie jest zła, bo widać poprawę w defensywie, chemię miedzy Leo a Neymarem, dużo okazji do strzelenia gola.

3

Jeden rozsądny człowiek tu wszedł, dzięki.

4

Okej. Oczekujesz od Barcelony zwycięstw, a co w tej chwili masz, same zwycięstwa i tylko 3 porażki, człowieku to nie są maszyny, żeby ciągle wygrywały, ty byś chciał, aby ograć Getafe 10:0, ale to nie takie łatwe, gdy 11 kolesi biega na swojej połowie i nie angażuje się w grę i gra na remis. Tego w LM- na pewno City nie będzie grało autobusem. No to zobacz porównujemy się do lepszych, Real ma tyle samo porażek w lidze co my. Mamy najlepszą obronę w lidze, tracimy najmniej goli ze wszystkich drużyn w Europie, a nasz bramkarz sięga powoli po trofeum Zamory.

30

Jacy wy jesteście dziwni. Facet przychodzi po raz pierwszy do takiej drużyny, wygrywa grupę LM z PSG, jego drużyna jest na 2. miejscu w tabeli, czego mówicie, że jest słabo jak nie jest. Wy jeszcze nie wiecie, co to znaczy drużyna w tarapatach, w kryzysie, np. Liverpool albo Borussia- to są poważne kryzysy. Wygrywamy mecz za meczem, czasami zdarzy się wpadka. O co wam chodzi, nie rozumiem? Montoya- wcale nie jest taki dobry, pasywny, też nie radzi sobie z grą z lepszymi rywalami, nie przesadzajcie, że jest to typ np. Daniego Carvajala, bo do Carvajala mu daleko, temu waszemu Montoi. Zwalniamy trenera, bo nie podobają mi się jego decyzje, ogarnijcie się tak samo z ciągłą krytyką tej Barcelony, bo ciągle narzekacie, a to tu słabo, a to tu słabo, wyjdż i zagraj mistrzu jak umiesz grać lepiej, przejdz przez obrone 11 zawodników na swojej połowie. Teraz Enrique out! A jak chłop wygra coś naprawdę to będziecie mu wchodzić do dupy, tacy jesteście... Pozdro z taką waszą logiką.

1

Panika dzieci, że przegramy a w tamtym sezonie nie mieli do nas pojarki i Barca grała wtedy gorzej niż teraz

1

1:0 dla Guingamp. Okej dzieci zwalniamy Blanca. Kurde...

0

Takie zmiany trenerów to nic nie dadzą, bo Martino może gdyby został miałby koncepcję, co zrobić z drużyną. Wielki Mou z Chelsea nie zdobył żadnego pucharu i został, pewnie ze względu na nazwisko. Trze dać szansę LE. Ustawił fajny skład na PSG. Być może chłop myślał, że Getafe pokona się bez wysiłku, dlatego nie myślał zbytnio o tym meczu...

2

Wy wszyscy tak panikujecie. Jeszcze się nie skończyła 1 runda, bo przed Barca jest mecz z Cordobą i on po prostu kategorycznie musi być wygrany. W nim znowu Barca wygra ze 5-0 i będziecie się cieszyć jacy są super. Ważne plusy spotkania to takie, że mamy świetnego bramkarza, pewnie kroczącego po trofeum Zamory i najlepszą obronę w lidze a Pique ostatnio bardzo ładnie gra. Ja wierzę w grę Barcy, bo naprawdę gdy takie Getafe ustawia autobus z 11 graczy to cięzko jest wejść. W LM nikt nie postawi autobusu tylko Atletico, które też jest takie chamskie, że 11 będzie się broniło i jak im się uda strzelić to nie puszczą już nikogo pod pole.

1

Na sam początek to wyjdż, bo gadasz głupoty. Gole to nie wszystko dzieciaku, liczy się gra a Ronaldo zagrał w tym meczu słabo.

0

chu owo strzelił ten Verza. Ruch ciała ewidentnie pokazuje gdzie chce trafic

1

dlaczego on nie trafił

1

kużwa no kurcze fak tat

4

jezu o matko jezu o matko

0

hahahaahahhaahahahahahaha

1

ahahahahahahahaha

0

Tak ja mój kolega, który jest chyba zryty mówi, że Messiego w tym sezonie Costa przewyższa :D

0

fact that 15 znaków

0

Nie odzywaj się już, bo zapewne pomyliłeś strony i wiem kochasz Ronaldo, że trafia na pustą, wiem.

0

Tak, ale nie chce się denerwować i bo Real wj*bie aż przykro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?