Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atletico nigdy nie będzie przeze mnie szanowane, ponieważ ich gra jest bardzo brutalna i brzydka do oglądania. Czasami wyjdzie im ładna akcja, ale to za sprawą Ardy Turana bądz Griezmanna. Tak oni liczą tylko na lute i wrzutkę''na pałę''w pole karne i co się stanie to się stanie, niech sie dzieje wola nieba. Obrońcy-0 spokoju w wyprowadzeniu piłki, liczy się dla nich tylko wypier*olenie jak najdalej i niech się stanie co się stanie. Arda Turan, Koke, Griezmann-te postacie są jeszcze ładnie uzdolnieni technicznie. Atletico gra nieprzemyślaną piłkę, wszystko takie brzydkie i liczą na cud albo szczęście, nie liczy się nic tylko dośrodkowania na pałę w pole karne i wybijanie piłki, a przy tym koszenie po nogach i brutalna gra, a co najważniejsze, nieumiejętność pogodzenia się z porażką. Oni przechodzą dalej nie dzięki grze w piłkę, ale strasznej, skomasowanej obronie. Uda im się strzelić na pałę na 1:0 i takie drużyny z La Liga już się poddają. Real jeszcze jakoś da się oglądać, bo grają i technicznie i spokojnie i wszystkie aspekty gry są zachowane, nawet nie faulują jak kiedyś. Uważam, że Atletico w żadnym wypadku nie zasługuje na miano bycia mistrzem kraju i dopóki nie zobacze w tej drużynie prawdziwej gry jak na mistrza przystało, czyli spokoju, opanowania, grania piłką i tworzenia ładnych akcji, to nigdy nie powiem o nich moim dzieciom- to byli kiedyś mistrzowie Hiszpanii synku/córeczko.
1
Ahaha. Taka prawda.
0
Okej, dzięki..
1
Wszystko mówi za siebie.
0
Co myślcie o tej sytuacji z Neymarem ?
3
Walić tego Ronaldo. Szkoda ze nie ma na świecie sprawiedliwości...
1
Hahah nie rozumiem tego komitetu. Jak zwykle przydupasy chcą się podlizac. Koniec piłki nożnej na świecie. Suarez za ugryzienie 3 miesiące, pan pieknusi 2 mecze oczywiście, za to ze miał ból dupy bo nie mógł strzelić i z premedytacja dwa razy uderzył przeciwnika. Oczywiście 2 mecze kary wystarcza Ahhaha. Żal mi was kibice Realu, powinniście się wstydzić LFP- Liga Florentino Perez!!!!!
1
No i klapa z dużej kary. Prezesik LFP już liże dupę Ronaldo, bo przeprosił i pozostaje przy jego przeporsinach. Możemy spodziewać się tylko najgorszego, czyli pewnie jednego meczu... Maskara!!!
0
Dobry mecz Barcelony. W pierwszej połowie trochę się meczyla ale gol Pique po koniec 1 połowy sprawił że w drugiej był większy spokój i Barca grała świetnie. Leo dwie asysty i dwie bramki Neymar dwie bramki i jedna Pedro i Pique Bardzo dobry mecz Pique Neymara i Messiego. Inni bez fajerwerków, ale solidnie. Bartra tak średnio. Mało miał do roboty.
2
Ja tez tak mam od dłuższego czasu, że jak na bramce jest Bravo to ogarnia mnie spokój, że nie stracimy gola z Chiny ludowe.
0
ofc :) 15 znaków :D
0
Messi ma naprawdę szanse nawet przegonić wynik Ronaldo jeśli będą to 4 mecze...
1
Też się nie zdziwie jak Messi naprawdę powalczy o Pichichi.
0
Messiemu idzie 28 rok czyli na pewno do 35 lat pogra, około tego wieku co Xavi.
0
Tak, słuszna uwaga, widzimy brak goli w meczu z Atm po stałych fragmentach nie licząc karnego, ktory do tej statystyki tez sie liczy.
10
Luis Enrique- tak naprawdę wiele możemy mu zawdzięczyć.
-Barca gra znakomicie w obronie/stosujemy pułapki obsajdowe albo staramy się je stosować,
-Mascherano częściej występuje na DMC,
-Messi zapieprza do obrony i włącza się w bronienie dostępu do bramki,
-Pique wziął się do gry nareszcie, prezentuje dobry poziom
-Enrique rządzi szatnią i to należy do trenera.
0
Ta... Chyba na rm.pl
0
Dobre, ale tak naprawdę to nie wiem czy wybranie Ronaldo najlepszym piłkarzem było dobrym rozwiązaniem.
7
Niech ktoś powie, że Bale jest lepszy to mnie normalnie krew jasna zaleje....
0
No i dobrze mu tak. Ma za swoje, nie umie grać w piłkę ten pajac przynajmniej w tym meczu... teraz posiedzi pewnie ze 3,4 mecze bo to nie był normalny faul tylko kopniecie
1
Ten najlepszy na świecie to jest w ogóle na boisku ?
0
Messi musi grać żeby udowadnial cały czas ze jest najlepszy :)
0
Człowieku nie odrobione, ale widać, że chłopak nie zajmuje się karnymi, bo strzela normalnie, a nie ciągle się przewraca i liczy na karnego jak Penaldo i wczoraj troche Suarez...
2
Może będzie umiał tak ładnie karne wykonywać jak Ronaldo.
0
Obrona super. Enrique ładnie nad nią popracowal
1
Plusy meczu to takie, że obrona pięknie się poprawiła a Pique staje się najlepszym obrońca w Europie. Messi super, Neymar jakoś dziś ni błyszczal ale parę dryblingow dobrych. Suarez.... liczę na niego cały czas, widać że zaangażowania mu nie brakuje i walki do końca
2
Jest taki dobry piłkarz w Europie co strzela karne. Messi no kurde ludzie chłopak zapomniał jak się je strzela bo jego gra nie polega na penaldowaniu
0
Nie wiem kto tam jeszcze został, ale chyba Atletico, Getafe, Villareal, Espanyol i nie wiem kto dalej...
0
Przy tak brutalnej grze, jaką zaprezentowali na Camp Nou uważam, że każdy z nich może obejrzeć żółtą kartkę. Myślę, że Mandzukić jak zagra to spokojnie, Garcia też. Co do Godina to wątpię szczerze, ale Griezmann czemu nie, szansa jest.
0
Widać ten obiektywizm.