Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli FC Luje nie strzelą fartownie bramki na Bernabeu to finał będzie wyglądał następująco: Barcelona- Real Madryt i wszystko na ten temat. :D
0
Komentarz usunięty
0
Dziś ładnie sobie poradził właśnie z Atletico. Nic nie pomógł.
2
Atletico w lepszej sytuacji. Wystarczy strzelić gola na Bernabeu, fartem z odbitki lub ręką i Atletico przechodzi. :D Ronaldo poszukiwany. Proszę zgłosić się po upływie około 48 h. Uprzedzam to najlepszy pilkasz bo szczelil 5 goli z Grenada.
2
Barca wygra ligę. Ma ważne 2 pkt, a Real na pewno jeszcze coś zje.ie. Nie możliwe jest to, aby Real wygrał. Wiadomo, że jest CR11 strzeli z Almerią 4 bramki to będzie Bogiem na Bogami, a w lepszym meczu się obsra. Więc calm down, bo Barca jest cały czas zależna od siebie.
0
Luis Suarez to taki typ zawodnika nieobliczalnego. Posiada niewątpliwie wielkie umiejętności, ale tak naprawdę nie wiemy jak Urugwajczyk zaprezentuje się w danym meczu, ponieważ jego forma się waha. W meczu z Realem grał przeciętnie. Wystarczyło jedno podanie, aby przechylil zwycięstwo na swoją stronę. Suarez jest podobny do nieobliczalnego Realu Madryt, który nie gra nie gra nie gra a wystarczy jedyna akcja i zamyka usta wszystkim widzom. Taki właśnie jest Suarez. Gra słabi gra słabo gra słabo a jedno zagranie zmienia jego osobę i zostaje wychwalany. Dziś doświadczylismy tej negatywnej nieobliczalnosci naszego Cracka.
0
Zapowiada się strata pkt Realu :D
Po wyczerpującym meczu z ATM jest to możliwe.
16
Jednak Lucho coś zmienił, nie prawdasz ?
0
Wiedziałem, że będzie trudny mecz, ale po tym 0:2 myślałem, że już bedzie z górki.
0
Nie Lucho out, tylko mógł pomyśleć co robi. Dobry mecz Barcy, ale w drugiej połowie zawiodła.
2
1. Przedłużenie kontaktu z Alvesem. Inaczej bieda i nędza.
2. Konieczny jest dobry pomocnik, bo Rakitic nie jest dobry, powiedzmy sobie szczerze
3. Błąd trenera kluczowy w meczu. Zmiana Neymara bez sensu. Za błędy się płaci.
4. Luis Suarez oprócz jego meczy z Realem City i przewrotki z Levante nie pokazuje się z dobrej strony.
5. Iść dalej i wygrać z PSG bo jest szansa. Nie ma kilku podstawowych graczy.
6. Kurw.ca bierze człowieka, bo mógłbyc 3 pkt.!!!
0
Szkoda tego gola a poza tym b. Dobrze
0
No mógł to spokojnie sparowac na słupek :/
10
Dani na treningu uśmiechnięty od ucha do ucha. :D
Nie sądzę, aby poszło tak łatwo i sobie odszedł, myślę, że bardziej jego agentka a nie on nie zaakceptowała oferty...
1
Co do Piotrka to spoko. Jest za Realem, ale jak Messi zrobi coś zabójczego to wie co powiedzieć, jest bezstronny. :D
0
Aby zdobył Pichichi musi wykorzystać spotkanie z Almerią, Deportivo na przykład i strzelić po hat-tricku, wiem, że stać na to Leo.
1
Nie oszukujmy się, Barca jak strzeliła na 0:1 zaczęła się zabawa. Jakby narzucila tempo to byłoby 4:0 z reszta miał sytuacje Alves, Neymar strzelił ale spalony, Messi i jego lobik.
0
Akurat ty jesteś jednym z nielicznych, którzy są w porządku.
0
Przy takiej formie Almerii hat trick Leo gwarantowany wiec nie Srac zarem bo grozi pożarem
0
Tak, mimo wszystko mając wg gimbów słabą ekipę, myślę o Rakiticiu, Mathieu itd. a Real taką pakę w postaci Jamesa, Kroosa to i tak lepiej nam idzie niż im. ;)
0
Polecam przeglądać Facebooka i zobaczyć zdjęcie Leo i jego wytatuowana, dopakowaną rękę. :D
0
Jeszcze Barca nic nie wygrała, bo może przegrać z ATM, chociaż mało to prawdopodobne, ale może. Szanuję Mathieu, ale człowiek mający 33 lata już raczej oddala się od dobrego poziomu, a sam widzisz Boatenga. Jakby zaproponować naparwdę godną ofertę, to myślę, że by przyszedł, chociaż cięzko. Mam do Mathieu szacunek, po prostu tak mi się rzekło, że jest stary, bo chyba nie jest młody nie.
0
I tak by nie odszedł a wypożyczenie mile widziane
0
Hahah. Pique z Boatengiem toby było coś. Po to bo Vermaelen wątpię aby był dobry, rudy jest stary, a Boateng.obejrzyj mecz kolego
4
Na miejscu tych debilnych działaczy Barcy jak najszybciej brał bym Boatenga. Jest zajebisty
1
... in telefone box. ;)
0
Danilo nie jest wart nawet 20 mln, kolega dobrze mówi. Wcale nie żałuję tego, że do nich poszedł, mogę żałować tego, że się zepsuje bo będzie grzał ławę i szkoda dobrego zawodnika. Wcale bym sie nie zdziwił gdyby to okazał się nagle taki Douglas jak u nas ;)
5
Nie wierze w niektóre osoby, które chcą Piszczka. Maskara, ludzie. Najlepszą opcją jest Mario albo Aurier, a Alves musi obowiązkowo zostać w Barcy, bo nikt tak na świecie nie rozumie się z napastnikiem jak on.
15
Zepsuja go jak Keylora Navas a. Bo Carvajala nie wygryzie.
0
Nie żałuję. Wcale nie jest taki super. A do tego żeby rozumieć się jak Alves z Messim musielibyśmy czekać pół wieku. Messi i Alves z zamkniętymi oczami podają sobie piłkę i grają swoją tiki takę. Danilo musiałby sporo grać aby to opanować. Dlatego na prawo musimy szukać kogoś technicznego a Danilo jest ubogi technicznie.