Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktoś filmik z testami Suareza w Barcelonie?
0
Jak w końcu z tymi prawami telewizyjnymi nc+? To prawda że ma nie być la liga ?
1
Jest facet obiektywny. W sezonie 2013/14 za Martino Messi był cieniem piłkarza, więc z jakiej racji miał dostać piłkę. Każdy głupi widział, ze Ronaldo był wtedy lepszy.
0
Szkoda mimo wszystko transferu Alexisa. Mógł zostać na Camp Nou a Pedro powędrowac do Londynu. Wtedy nie byłoby problemu. Ten człowiek na chwile obecną mógłby godnie zastąpić kogoś z wielkiej trójki nna ważny mecz.
12
Każdy transfer ma wady i zalety. Powiem szczerze, nie wiem co gimbaza i inni kibice widzą takiego w Paulu Pogbie? Jest to młody, obiecujący pomocnik, ale czy 120 mln oraz 12 mln rocznie to nie przesada za dobrego, ale niedoświadczonego gracza. Arda zna ligę hiszpańska i bez problemu sobie w niej poradzi. Na pewno ma lepszą technikę od Rakitcia i szybciej wdrazy się w grę Barcy która wymaga poświęcenia i czasu. To prawdziwy walczak i z wyglądu i z charakteru. Umie pokazać że nie da sobą pomiatac. To też jest ważne, ponieważ przez to przeciwnik popada w niepokój. Turek ma twardy charakter i niesamowite zdolności. Każdy ma swoje zdanie na temat tego transferu, ale ja jestem bardzo zadowolony. Za 34 mln euro to nie jest zła kwota. Barca przecież ma pieniądze bo wygrała 3 puchary. Przyda się ten zawodnik. Wniesie w grę Barcy większą zywiolowosc na linii pomocy która niestety trochę zgasla za sprawą słabej gry Andersa i jak dla mnie dość bierna postawa Rakitcia, chociaż czasami pokazał klasę. Myślę że transfer jak najbardziej na plus.
1
Przepraszam adminie, adminko, ale te czekanie na Turana w trakcie sezonu jest chu*owe, żal z tym zakazem. Mamy nowych zawodników a musimy czekać na ich wkład 4 miesiące. Porażka
0
Ale co do stycznia 2016 grzeje ławę?
0
Mam nadzieje ze mu się w końcu uda odblokować. To wszystko. Po to jest forum aby wyrazić swoją opinię.
0
Strasznie nerwowe osoby tu siedzą. Po prostu mowie jak jest. Leo jest znakomity, ale powinien zdobywać bramki. Wiem ze musi sam kreować ale czasami też mogliby mu dobrze podać bo jest okazja. U Messiego ostatnio trochę szwankuje skuteczność bo miałna tym rturnieju parę akcji i celowal s bramkarza.
0
Jedna prawdziwa wada jego gry i od razu bulwers. Miał na tym turnieju sporo okazji. Jest po prostu niechlujny i nie dokładny w wykończeniu. Ładnie kreuje ale od takiego piłkarza oczekuje się trochę więcej w postaci bramek.
0
Messi to już chyba na tym turnieju nie trafi naprawdę. Nie wiem dlaczego trafiają jacyś juniorzy itd.a najlepszy piłkarz ma problem zdobyć jakiegoś gola. Z tym jest kompletna porażka.
0
Czy ja wiem.
0
Posłuchajcie się mnie. Idziemy spać o 23:00, przed tym ustawiamy sobie budzik na 01:30 i jest super. Trochę człowiek pośpi i lepiej bo gdzie jeszcze do meczu.
0
Ja nie wiem czy się opłaca, bo Leo i tak będzie pięknie grał ale znowu nic nie strzeli a to się robi nudne żeby najlepszy piłkarz miał jednego gola na Copa America z karnego to trochę wstyd jakby nie było.
0
Jest przede wszytskim młody, a to się ceni. Neymar ma 23 lata a już jak gra w piłkę, aż strach pomyśleć innym co będzie gdy skoczy te 28 lat.
0
Akcja Iniesty z PSG, jeszcze nie raz pokaże na co go stać w nadchodzącym sezonie.
4
Już prawie na 100 % jest u nas, kwestia czasu. Tylko się modlić, aby ten transfer wypalił, bo jeśli wydamy 100 mln a będzie to wtopa to kicha jak nie wiem, ale myślę, że nie.
0
Kolumbia jest cienka totalnie. Właśnie teraz widzimy braki takich drużyn. Oprócz tego nie podoba mi się koszenie Messiego. Chłopak nie ma szczęścia ale może się w końcu od blokuje
4
Ach ten Leo nie ma znowu szczęścia na tych mistrzostwach. Bramkarz mecz życia a jak Ronaldo gra to inny błędy szkole robi. Eh...
0
Chyba tak o 23:00 na tvn 7 freedy kontra jason wiec do 1:20 akurat i potem Messi, ale się zastanawiam, bo jeśli zagra padakę jak z jamajką to mi się nie opłaca. Jeśli na nic nie sttrzelić albo wygrać to lipa..
8
Dokładnie, dobrze mówisz, piszą i piszą, w końcu musi to być prawda. Tak samo było z Aleixsem Vidalem, też pisali, pisali, pisali... I w końcu fichado.
1
Jakby nie było przyszedł do jednego z najlepszych klubów, ale krwi wrednego madridisty na pewno nie ma. :D Spoko gość
1
Isco przychodząc do Barcy miałby pewne miejsce w składzie. Ten chłopak to skarb, a umiejętnościami jest lepszy od Pogby. Barca na pewno rozwinęła by tego piłkarza do granic możliwości i z Isco nasza pomoc stałaby się bardzo solidna.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
6
Sto lat Leo- nasz kochany królu. Dużo szczęścia, radości z gry w piłkę nożną, kontynuacji tego czego cały czas dokonujesz , pomyślności w dalszej karierierze, zdrowia w rodzinie i przede wszystkim dla ciebie, aby kontuzje były zdala od twoich niesamowitych nóg :). Chcielibyśmy abyś nie przestawał nas zaskakiwać. Jesteś najlepszy mistrzu!!!!!! ♥
0
Ktoś może się śmiać, ale kiedy są wybory ?
1
To nie prawda, przed chwilą było tak o Paco Alcacerze i teraz zniknęło.
1
Kolego, Paco Alcacer był parę minut temu zawodnikiem Barcy, a teraz już nie.
1
porażka.... niezłe debile, zapewne ktoś z naszej stronki.