Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kwestią czasu jest rozstrzelanie się Messiego i Ronaldo, a to, że nie strzelili goli w 2 kolejkach to zwykły przypadek, przy większej skuteczności Messi mógłby mieć już 3 bramki z Bilbao kiedy przeszedł 4 graczy i przed polem uderzył prosto w bramkarza po ziemi i z Malagą gdzie miał miejsce podobny scenariusz strzelania w bramkarza.
0
Ostatnio mówi się dużo o tym Martialu. Powiedzcie mi czy jest to piłkarz wart sumy 50 mln i czy jest to przyszły geniusz piłki?
2
Neymar to jedyna porządna perełka Barcy, trzeba dać mu godne warunki, aby został. To piłkarz przyszłościowy.
0
Wie ktoś kto był wczoraj w turbokozaku i gdzie obejrzeć odcinek?
0
Atletico ma w tym meczu szczęście, ale trudno, Barca da radę.
0
Najlepszymi strzelcami w lidze są jak na razie średni zawodnicy. Dwóch najlepszych na kuli po 0 goli. Jakby nie mówić szok lekki
0
Gra wygląda dość mizernie, słabo się to ogląda.
0
No właśnie nie w tej różowej koszulce z tamtego sezonu ani parę lat temu, to koszulka z tego sezonu i jest to intrygujące.
0
Hmm, gdyby to było zdjęcie sprzed paru lat to Song nie miałby koszulki bez rękawów, bo za jego gry były jeszcze krótkie, być może Song zostanie w Barcelonie.
1
Przedstawi mi ktoś krótki instruktarz jak oglądać mecze na Eleven Sports? W co wejść, w jaką zakładkę i jak oglądać na żywo?
0
Nawet 300 mln to mało za takiego zawodnika. Przyszłość i jeszcze raz chłopak z przyszłością który w wieku 23 lat już jest jednym z najlepszych.
45
Busquets opuści tylko Malagę, a na Atletico powinien być gotowy, Alves niech odpocznie, jak ma grać tak jak przez pierwsze 15 min w Bilbao to niech w ogóle nie gra.
0
Z -1 :D :D :D hahah
4
Chyba bym przez okno wyskoczył.
0
Co nie ze wkurzające jak stawiasz kupon na Real z Beniaminkiem i myślisz ze to formalność a jednak kicha.
0
Drużynę mają nawet w niektórych pozycjach lepsza od nas
0
To będą komentarze typu gijon> Bilbao. :D
1
To kwestia czasu jak Barca i Real się rozkręca ale fakt początek sezonu Realu i ogólnie całej ligi bardzo ubogi i niemrawy
0
Lepiej od Alvesa dziś pocisnal spoko.
0
Tak, ale to komentarz typowego głąba El Jarka.
0
Z chęcią przygarnalbym Isco.
0
W tym sezonie coś czuje ze może ktoś zaskoczyć w La liga.
0
Ancelotti płacze jak ogląda. Za jego czasów real walił w czoko szoko takie zespoły 5:0
0
My mamy gorsza ławkę a dajemy sobie lepiejrade.
0
Bardzo możliwe.
3
Dotychczas liga nas nie rozpieszcza. Bardzo mało goli.
0
Znajac sytuacje Real coś wcisnie.
0
To nie dużo. Pauza z Malaga i na Atletico powinno być ok.
0
Ale po co ten płacz skoro Roberto zagrał o wiele lepiej i widać, że raczej złapał formę, także Dani niech sobie odpoczywa. Busi z tego co widziałem siedział na ławce, czyli nie jest to nic poważnego.
1
3 pkt!! zawodowo, cieszy gra obrony, szkoda karnego, ale po nim Messi grał super. Jak za dawnych czasów, to dopiero początek także proszę nie zwalniać Enrique i sprzedawać Messiego, bo po drugiej połowie zamknął usta hejterom, gole na jego konto są kwestią czasu. Busquets nie tak żle, bo oglądał mecz na ławce, czyli coś drobnego.