0

Kwestią czasu jest rozstrzelanie się Messiego i Ronaldo, a to, że nie strzelili goli w 2 kolejkach to zwykły przypadek, przy większej skuteczności Messi mógłby mieć już 3 bramki z Bilbao kiedy przeszedł 4 graczy i przed polem uderzył prosto w bramkarza po ziemi i z Malagą gdzie miał miejsce podobny scenariusz strzelania w bramkarza.

0

Ostatnio mówi się dużo o tym Martialu. Powiedzcie mi czy jest to piłkarz wart sumy 50 mln i czy jest to przyszły geniusz piłki?

2

Neymar to jedyna porządna perełka Barcy, trzeba dać mu godne warunki, aby został. To piłkarz przyszłościowy.

0

Wie ktoś kto był wczoraj w turbokozaku i gdzie obejrzeć odcinek?

0

Atletico ma w tym meczu szczęście, ale trudno, Barca da radę.

0

Najlepszymi strzelcami w lidze są jak na razie średni zawodnicy. Dwóch najlepszych na kuli po 0 goli. Jakby nie mówić szok lekki

0

Gra wygląda dość mizernie, słabo się to ogląda.

0

No właśnie nie w tej różowej koszulce z tamtego sezonu ani parę lat temu, to koszulka z tego sezonu i jest to intrygujące.

0

Hmm, gdyby to było zdjęcie sprzed paru lat to Song nie miałby koszulki bez rękawów, bo za jego gry były jeszcze krótkie, być może Song zostanie w Barcelonie.

1

Przedstawi mi ktoś krótki instruktarz jak oglądać mecze na Eleven Sports? W co wejść, w jaką zakładkę i jak oglądać na żywo?

0

Nawet 300 mln to mało za takiego zawodnika. Przyszłość i jeszcze raz chłopak z przyszłością który w wieku 23 lat już jest jednym z najlepszych.

45

Busquets opuści tylko Malagę, a na Atletico powinien być gotowy, Alves niech odpocznie, jak ma grać tak jak przez pierwsze 15 min w Bilbao to niech w ogóle nie gra.

0

Z -1 :D :D :D hahah

4

Chyba bym przez okno wyskoczył.

0

Co nie ze wkurzające jak stawiasz kupon na Real z Beniaminkiem i myślisz ze to formalność a jednak kicha.

0

Drużynę mają nawet w niektórych pozycjach lepsza od nas

0

To będą komentarze typu gijon> Bilbao. :D

1

To kwestia czasu jak Barca i Real się rozkręca ale fakt początek sezonu Realu i ogólnie całej ligi bardzo ubogi i niemrawy

0

Lepiej od Alvesa dziś pocisnal spoko.

0

Tak, ale to komentarz typowego głąba El Jarka.

0

Z chęcią przygarnalbym Isco.

0

W tym sezonie coś czuje ze może ktoś zaskoczyć w La liga.

0

Ancelotti płacze jak ogląda. Za jego czasów real walił w czoko szoko takie zespoły 5:0

0

My mamy gorsza ławkę a dajemy sobie lepiejrade.

0

Bardzo możliwe.

3

Dotychczas liga nas nie rozpieszcza. Bardzo mało goli.

0

Znajac sytuacje Real coś wcisnie.

0

To nie dużo. Pauza z Malaga i na Atletico powinno być ok.

0

Ale po co ten płacz skoro Roberto zagrał o wiele lepiej i widać, że raczej złapał formę, także Dani niech sobie odpoczywa. Busi z tego co widziałem siedział na ławce, czyli nie jest to nic poważnego.

1

3 pkt!! zawodowo, cieszy gra obrony, szkoda karnego, ale po nim Messi grał super. Jak za dawnych czasów, to dopiero początek także proszę nie zwalniać Enrique i sprzedawać Messiego, bo po drugiej połowie zamknął usta hejterom, gole na jego konto są kwestią czasu. Busquets nie tak żle, bo oglądał mecz na ławce, czyli coś drobnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?