0

Podoba się takie zachowanie od serca, a nie jak Ronaldo każe aby go wielbić.

8

Nolito przydałby się za Pedro, jest świetny, lepszy od Pedro, może mało osiągnął i jeżeli o tym mowa to nie dorasta Pedro do pięt, ale na chwilę obecną jest niestety o parę klas lepszy.

0

My też mamy młode talenty jak Halilović i Suarez, który pewnie zawita do nas niebawem.

2

http://www.fcbarca.com/48320-alexis-zostaje-w-barcelonie.html
Nie ma oficjalki więc poczekajmy. Ale jeśli odjedzie to nasza ławka wygląda tragicznie i coś szybko trzeba z tym zrobić, dlaczego by nie kupić tego Tunezyjczyka na obronę za kasę za Pedro.

0

Iniesta ma 33 prawie i jest lepszy niż wielu młodych pomocników.

3

W Realu jest full pomocników i dziwię się, że jeszcze chcą zatrudniać graczy na tej pozycji, Kovacic, Isco, Illara, Kroos, James, Modrić, czyli co podstawowa 3 to kroos james modric czyli kovacic kupiony to świetny Isco się pójdzie je*ać.

6

Tylko, że Arda jest świetny, pamiętaj.

24

Kupili takich mocarzy jak Kroosa, Jamesa, Hernandeza, Navasa i wraz przegrali wszytsko, a my żeśmy kupili palacza, szklankę i srakiticia, a wszystko nasze, wystarczyło MSN żeby podbić Europę. Jeśli tak to Kovacić albo będzie grał albo się zmarnuje, a wtedy Isco i jeszcze jakiś pomocnik moze się pozegnać z Realem.

6

Masz problem bo akurat Arda to słaby gracz co ? ;)

0

Co się stało z ligue 1 i liga włoska na canal plus ? Tez zabrali prawa ?

2

Wczoraj nie było tak żle, ale naszym piłkarzom już było wsio ryba po zejściu Pique. Niestety tak jest, ale mnie nie obchodzi ten puchar, który mało znaczy, ale bardziej nasza gra, która wczoraj była lepsza, ale brakuje lewej flanki ewidentnie. Barca straciła dobrą dyspozycję z ostatnich meczów, ale myślę że szybko ona powróci. Patrzyłem na program tv i nie znalazłem La Ligi na Canal+ :(.

0

Sorka błąd ale dziwie się to chyba z szybkości bo nie mam kłopotów z ortografia.

0

Należy się wziąć ostro do roboty. Pierwsza kolejka może być niestety przegrana. Znowu nie ma Pique, Neymara, Alby w pierwszej kolejce.

0

Szczerze to nie wieżę, aby było 4:0, ale myślę że Barca skończy mecz z dobrym wynikiem.

0

Denerwuje mnie takie granie, co to ma być, że u siebie kurde się im udaje strzlić 4 gole tak naprawdę z niczego i są wielcy mistrzowie a na Camp Nou nie potrafią wyprowadzić piłki i boją się tej Barcy jak diabeł święconej wody.

5

Ważne żeby spuścić łomot temu farciarskiemu Bilbao, które nie istnieje na Camp Nou, i chyab tylko głupota Barcy może dać im gola.

1

Wrócą Ney i Alba i Barca znowu zacznie grać jak z nut.

1

Walić ten mały pucharek, liczy się walka i poświęcenie i dobra obrona w dzisiejszym meczu.

0

Nie uda się, przecież nawet admin to wie.

0

No oczywiście, będzie autobus lub wysoki pressing, ale obrona ma głęboki dołek formy i będzie niezwykle cięzko nie stracić gola.

2

Tak, ale Barca w odrabianiu tak dużych strat nie jest dobra. Gdyby udało się tego dokonać byłby to wyczyn historyczny, ale wystarczy głupi gol dla Bilbao i koniec.

3

Wiem, że zaraz zacznie się fala hejtów na mój komenatrz, że jaki ja to jestem kibic i w ogóle, ale dziś nie dokona się to niemożliwe, choćby Barca pociła się jak nigdy. Nie ma na to szans.

0

Tak powiedziałem, podałem dowolny zespoł, mógłby to być Piast i też to samo.

0

Tak sobie pomyślałem ze nie głupi pomysł z ściągnięciem tego Tunezyjczyka z Monaco bo na razie nasza obrona jest gorsza niż Termalici.

0

Pierwsze koty za płoty. Lucho po prostu musi znowu poukładać defensywe i wszystko. Wróci Ney i zacznie się lepsza gra. Wszystko wina defensywy. Gra tragicznie. Nawet ter jest jakiś rozkojarzony. Zastanawiam się czy nie warto ściągnąć tego obrońcy z Monaco bo jeśli cały sezon będzie taka obrona Barcy to nici z choćby jednego pucharu.

0

Wniosek, który od dawna powinien być wszystkim znany jest taki, że Pedro przechodząc do klubu czołowej 10 nie będziew stanie grać w podstawowym składzie. Myślę że miałby wiele pracy w klubach niższych sfer jak Bilbao bądź coś z typu Everton. Tam miałby pewne miejsce w składzie. Przechodząc do Man Utd lub City będzie taka sama sytuacja jak w Barcelonie.

12

Tak, będzie w tvp w piątek o 22:00

0

O matko jakie zamieszanie, Barca jest w znakomitej formie i tylko cud może dać Bilbao zwycięstwo( w dwumeczu). Przeszkodzić może jedynie rozlużnienie w grze tak jak to zobaczyliśmy w meczu z Sevillą. Inaczej nie widzę argumentów za dlaczego Athletic miałby wygrać puchar.

0

No tak. Dał wiele Barcelonie. Trochę mi go szkoda, ale jeśli ma się męczyć to niech idzie i sobie gra. Będę się cieszył ze on jest szczęśliwy.

60

Pedro odejdzie. Widać, nie cieszył się. Szkoda jednak mimo wszystko. Zawsze byłby dobrym zamiennikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?