1

Znowu obrona popełnia wielkie błędy. Bartra same błędy. W tym sezonie Lucho musi wziąć się za obronę bo jest masakra.

0

Śniło mi się dziś ze szedłem ulica i spotkałem Pedro. Zapytałem czy zamierza zostać? On powiedział ze tak bo przecież odnowil kontakt.

6

Pedro nie powinien odchodzić, bardzo go lubię, widać w nim zaangażowanie do gry i chęć pokazania się.

0

Ale tak czy siak, wicemistrz Włoch, a wygląda jak 2-ligowiec, tu masz rację. Ale to wynik gry Barcy. Oni się tak wszyscy rozumieją jak jeden mąż, ta chemia jest cudna, czuję, że z taką grą rozłożymy kazdego.

7

Roma nie jest zła, po prostu Barcelona jest potężna i koniec, te zagrania, ta gra jest nieziemska.

0

Obawiam się, że może być dziś cieżko, Enrique chcąc wygrać powinien wystawić Alvesa i Neymara.

0

Człowieku spójrz na Adriano jaki ma dobry humor, podaje tylko jeden przykład, chyba, że w Polsce i Hiszpanii uśmiech to co innego.

0

Po zdjęciach widać, że w drużynie dobra atmosfera, a po minach Pedro i Adriano nie widać smutku z odejścia do innej drużyny.

0

W tym meczu obecność Messiego A;vesa Masche Neymara skończyłaby się katastrofą dla Fiory :D

0

pięknie po prostu gra Barca.

3

Komentarz usunięty

0

Jeśli uważasz, że Man utd jest lepsze od Barcy to ty raczej zmień kanał, bo piłkarsko nie widzę u nich atutów choć trochę zbliżonych do gry Barcy, jak narazie gol z niczego, a poza tym nie wiadomo czy prawdiłowy.

1

Barca gra bardzo dobrze, United mało co ma do powiedzenia na boisku, tradycyjny gol z dupy dla drużyny która na to nie zasłużyła, tyle w temacie.

0

Szczerość to podstawa i ja wątpiłem gdy zobaczyłem pierwsze mecze, ale potem już nigdy.

0


... don't stop believing Na początku był hejtowany, a teraz :D

0

Ciekawie by było zobaczyć kogoś innego na szczycie Ligi niż tylko na zmianę Messi i Ronaldo. Messi bardziej poświęcił grę dla zespołu przez to zdobywa mniej goli, a Suarez zyje tylko z nich.

0

Wydaje mi się, że Suarez zawalczy w tym sezonie o koronę króla strzelców, to typowa dziewiątka, jego forma jest bardzo dobra i jęsli tak zostanie nie zdziwiłbym się gdyby strzelał więcej od Messiego, który jak wiemy, jak ma doła strzeleckiego to nawet 5 meczy będzie i nie strzeli bramki.

0

Proszę o dobry link. Zaspalem ;)

0

okej dzięki, nie spostrzegłem tego do końca

0

05:00 en Espana 20:00 local, więc mecz jest o 20:00, bo w Polsce jest taki sam czas jak w Hiszpanii, czy jak w końcu.

0

Czy przypadkiem meczu w Polsce nie ma o 20:00?

0

Pogba nie jest potrzebny Realowi ani Barcelonie. W Realu zdetronizowalby Isco a także Jamesa- dwóch znakomitych graczy. W Barcelonie pogrzebalby szanse na grę dla Rafinhi i innych młodych graczy: Suareza, Halilovica. Pogba doprowadzilby Real i Barcelone do odejścia młodych świetnych piłkarzy. Taki zawodnik jest potrzebny m.in City. U nich przydałby się ten gracz. Wzmonilby środek pola i zastąpił powoli starzejacego się Yaye. Takie jest moje zdanie.

1

Pogba, Pogba, Pogba. Mamy Arde Turana. Znakomitego pomocnika. Ten młody człowiek imieniem Pogba chce 12 mln a transfer ma pokryć 100 mln. Jest to więcej niż chore. Poza tym sam zawodnik nie wiem gdzie ma iść. Nie jest zdecydowany jaki zespół ma wybrać.

0

Da ktoś link do meczu Realu, nie mam co robić a pooglądałbym sobie ?

0

Messi ma jeszcze asistencias za największą ilość asyst/

0

Tak jeszcze odnośnie tego niby nieudanego losowania, tak czy siak każdy będzie się musiał zmierzyć z każdym i to nie jest tak jak w lidze mistrzów, że można kogoś ominąć. Mi się wydaję, że lepiej mieć lepszych na początku a gorszych na końcu kiedy siły już nie są te, i rozgrywanych jest wtedy dużo meczy, lm, copa del rey. Możemy wygrać z Bilbao i zremisować z Malagą, Atletico. No i dobrze Real będzie miał 4 pkt przewagi, ale potem tak czy siak straci punkty.

0

Lepiej mieć takie ciężkie mecze na początku niż na końcu. Ja czuję że w tym sezonie Barca będzie jeszcze mocniejsza.

0

Ok, nic takiego nie powiedziałem. Z drugiej strony to Messi musi mieć do niego mały dystans, bo potem znowu mu odskoczy, czyli zacząć strzelać, a Messi czasami ma taki dołek, że gra ładnie, ale nic nie strzeli.

0

Na 100% Ronaldo znowu napyka ogórasom w tym sezonie z 50 bramek(z dobitek na pustą).

0

Matko wcale nie jest tak żle, ten terminarz ułozył się nieżle, pod koniec sezonu mamy lajcik. Ponad to Real na początku też ma m.in Espanyol i Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?