0

Widać ambicje Neymara w każdym meczu chce się czymś odznaczyć. Nie oznacza to jednak, że "samcuje" się na boisku. Gra świetnie i nie musi niczego udowadniać. A Luis to inna bajka. Jak nie ma dnia to jest zwykłym pilkarzykiem a jak na forme i dobry dzień to nic nie jest w stanie go powstrzymać.

0

Myślę, że na Camp Nou nie będzie co zbierać po tym Atletico :D, które tak naprawdę dzięki Oblakowi zachowuje 1 miejsce w lidze, ale nie na długo :D

0

To oczywiste, że Barca jest lepsza drużyną niż Espanyol, nawet jakby przegrała te dwa dwumecze w co szczerze wątpię to i tak jest przecież lepsza :D

0

Nadwaga u piłkarza to nic wielkiego, 2 tygodnie systematycznego kardio z dietą i forma wraca jak tralala :D

0

Barcelona interesowała się chyba każdym zawodnikiem. Jednak mało z nich trafialo na camp nou

0

Kurde super cena, ale jak tak się zastanowić to żeby potem nie było, że w Tottenhamie będzie grał super a my bedziemy potem zalowali. ;)

0

Ludziska Suarez, Ronaldo, Neymar, wiem wiem Ronaldo to pozycja Neymara, ale Messiego przesunąć w pomoc i miazga xD

1

Tymczasem za ogonem niespodziewanie Atletico, wystarczy remis, aby zrównali się z nami punktami...

0

Taki tatuaż to z 2000 euro kosztuje pewnie.

0

No tak, ale wiesz on musi próbować grać wysoko, bo a nóz jakiś słaby sędzia nie zauważy i w sekunde Suarez może zagrożić bramce, tak sie robi :D

0

Plus tego meczu jest taki, że przepchnięcie Suareza graniczy z cudem :D :D

0

Strata pkt na własne życzenie, gdyby tak wykorzystać te wszystkie setki mecz mógłby skończyć się 4:1...

1

Barca się po nich przejedzie dziś jak Walec w Bobie Budowniczym.

0

Valencia w tej formie i dyspozycji jest w mało dogodnej sytuacji, myślę, że Barca się po nich przejedzie.

0

Przykładem jest Jordi Alba który zawsze umie się zachować nie ?

21

Piękny mecz poprzedzony pięknymi widokami. Antonella i pani Suarez nie mogą przychodzić na stadion bo człowiek zaczyna myśleć o czym innym ;)

8

Ten chłopak w Barcelonie grałby wyśmienicie, nie zmieni tego takie zachowanie, jakbym widział, że moj zespoł jest tak upokarzany, moze zareagowałbym podobnie.

0

Oczywiście :D :D :D

0

Barcelona gdyby naprawdę chciała przycisnąć wygrała by z 6:0 ale każdy widziałjak asię pod koniec bawili.

5

Barca zagrała wczoraj po prostu wyśmienicie. Ciężko sobie wyobrazić co człowiek myślał o tym meczu ze będzie ciężko itd. Ale powiem szczerze że wyglądało to jak mecz z typowym średniakiem w La liga typu Getafe. Real był zupełnie bezradny, nie wiem czy to wina trenera ale to była dramaturgia w ich wykonaniu. Wiele mówiło się o tym meczu ale Real nie podniósł czoła i nie powalczyl z Barcelona. Nasi chłopacy tak ich klepali ze gdy patrzyłem na grę Alby Iniesty i Neymara lub Iniesty i Busiego chciało mi się śmiać ale też żal było mi Realu. Nie mogłem uwierzyć że aż tak się ugna przed Barca na własnym obiekcie. No ale co nie wydarzyło się w LM musiało wydarzyć się w La liga. PSG tak naprawdę tyle powinnooograć Real na Bernabeu. Ciesze ze zwycięstwa i można powiedzieć to jasno Barca jest jednak najlepsza!!!!! A co do Danilo kamień z serca ze mamy klona Danilo z tym ze kupiliśmy go za 20 mln mniej :D :D :D

5

To jak wczoraj zagrał Busquets to klasa galaktyczna nie mówiąc już o światowej. Nie wiem czy zwróciliście uwagę jak rozpoczął mecz od upokorzenia Bale pięknym zwodem. Reszta pisania a o tym jak grał jest zbeda wiec postawie trzy kropki ...

0

Pomoze ktoś z edycją zdjęć, chciałem sobie wstawić te nowe zdjęcie naszego trio na tablice na fb, ale nie wychodzi mi coś

1

Oglądam mecz Polaków. Powie mi ktoś jak gra Hiszpania i czy bardzo gwizdza na Pique?

0

Suarez to dziwny typ zawodnika. Bez piłki jest groźniejszy niż z piłką. Doskonale umie się odnaleźć w grze właśnie bez piłki. Jakoś wg mnie jak jest na boisku to człowiek staje się pewniejszy przed TV.

0

Szkoda ze np. Z Barca Celta gra takie piękne mecze a z Realem i Valencia tak nadstawia tylek ze aż szkoda.

5

Myślę że zagra :D Messi juz trenuje biegi. Teraz mecz z Villareal a potem przerwa reprezentacji wiec na pewno zagra. :D

0

0

Myślę, że jutro będzie w miarę spoko meczy z ciekawymi okazjami. Barca wygra z 3-1 lub 2-1, a Real ogra Seville niestety :/

0

Ziomeczku akurat ty jesteś obecnie o poziom wyżej od Ronaldo :D

0

Dobry mecz Barcelony, cieszą 3 pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?