Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też tak uważam, jest na pewno solidny i bezpieczny na PO, a czasami trzeba podjąć ryzyko i wejść w drybling i dośrodkować, a tego moim zdaniem nie ma ( dryblingu).
0
No to teraz czas, aby Vidal otrzymywał dużo więcej minut na boisku, bo wczoraj pokazał bardzo dobra grę i nie wiem czy nie lepiej grał niż ostatnio Sergi, który nie błyszczy formą :)
0
Pisze do mnie ze na całe szczęście to nie ja jestem trenerem. Nie podaje się absolutnie za znawce i zastępcę trenera Barcy. Powiedziałem tylko co ja bym zrobił dziś ze składem na miejscu trenera. Wolałbym wprowadzić podstawowych graczy niż młodych zawodników tylko z tego powodu ze to jednak Borussia M a nie Herkules z którym mieli duże problemy. Dlatego dochodzę do wniosku ze należy potraktować ten mecz jak każdy inny a nie myśleć że już grupa wygrana to nie trzeba już grać. Przydałoby się wreszcie zwycięstwo w dobrym stylu bo ostatnio kibice lekko mówiąc czuja niedosyt i złość po ostatnich meczach. A apropo trenera popełnia on moim zdaniem szkolne błędy, chociażby nie wzmacniajac linii obrony w końcowej fazie spotkania z Realem lub lekcewazac słabe drużyny np Alaves.
4
Całe szczęście ze partia która masz na awatarze nie doszła do władzy.
0
Chciałbym aby zagrał dziś w ataku Rafinha z Messim i Luisem, w pomocy jak pisze i na PO dac szansę Vidalowi
2
Znając trenera, zupełnie sobie lekceważy ten mecz i wpusci najgorszy skład z najgorszych. Jeśli będzie taki skład jak z Herculesem Barca przegra i to wysoko a jeśli ja byłbym trenerem, zrobilbym najwzyej dwie zmiany i wygrał ten mecz aby choć trochę poprawić humory piłkarzy bo nie wygrali od 4 meczy...
0
Gdy Ramos w szatni podszedł pogadać do Busiego i Alby a potem Busquets do Kovacica i Modrica. Filmik jest na tweeterze i ktoś z Barca.com nawet wstawil
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Niemożliwym jest aby Real do końca sezonu wszytsko wygrał. W drugiej połowie zdecydowanie lepsza gra Barcy. Busquets jakiego cały świat pragnie oglądać. Przy takiej grze jak w drugiej połowie i odrobinie większej skuteczności będziemy znów silni. Super zachowanie po meczu drużyn Realu i Barcy, a zdjęcie Messiego i Ronaldo jest czymś naparwde pięknym. Do konca sezonu jeszcze wiele i nie raz Barca przegra i nie raz Real przegra. 6 pkt to mało dzisiaj w footballu kiedy gra się na trzech frontach i gra się wg schematu weekend tydzień weekend. Miejmy nadzieję ze wszytsko się skończy dobrze dla Barcelony ale życzę wszytskiego dobrego Realowi. Jak już mają wygrać ligę to lepiej oni niż Atletico według mnie. Ale tak nie będzie bo Barca ja wygra !!!!
0
Rakitic Gomes Suarez Neymar dno
1
Cristiano Ronaldo przekazał 3 miliony euro dla rodzin ofiar katastrofy brazylijskiego klubu. Ale to przecież cham i prostak.
8
Goście na La Rambli powiedzą że jesteśmy głupi i wyzwa nas od różnych ale prawda jest taka ze ławka realu jest milion razy lepsza od ławki Barcy ze względu chociażby na to że znajdują się na niej tacy zawodnicy jak Mathieu
26
To rowniez zawodnik do sprzedania, aby zwolnić miejsce jakiemuś prawdziwemu obrońcy, który nie będzie dostawał kontuzji co dwa mecze. Nic do niego nie mam ale prawda jest taka że gdyby nie trapily go ciągle urazy, mógłby być kimś w tym zespole a tak uważam że należy się go pozbyć póki jest możliwość
0
Wszyscy pamiętamy, że Barca miała 12 pkt przewagi nad Realem, a co się wtedy wydarzyło, zmalała ona do 0 i było po równo, dlatego nie ma co mówić, że nawet po klasyku Barca już nie ma szans, wątpię w to, że Real już do końca nic nie zgubi, bo oni u siebie ze słabiakami mogą przegrać i te Santiago B. już nie jest taką twierdza jak było kiedyś, tak samo Camp Nou. Do końca sezonu szmat czasu a więc ie ma co gdybać.
0
Źle się to oglądało od samego początku. Dużo strat i brak pomysłu na grę. Nie wygramy z Realem taką gra
2
Fajnie byłoby trafić jaką słabszą drużynę, ale Barcelonie rzadko to się przytrafia, tak więc liczę na Arsenal lub PSG.
0
Nie będzie jutro spacerku.
0
Dużo piłkarzy na pewno pragnie być w Barcelonie, ale najzwyczajniej boją się odpowiedzialności i tego, że sobie nie poradza ze stylem jaki prefeuje Barca.
0
Ma chlopak rację. Sprzedawać Bartre a zostawiać gościa szklankę a na dodatek ma on już swój wiek. Paco Alcacer i Vidal to już w ogole porazka. Ok wiem że za dwa trzy tygodnie Paco Alcacer strzeli hat tricka ale to nie zmienia ze jest cienki jak nitka i przez 31 minut nie mieć piłki to już szczyt wszytskiego a poza tym żeby obrońca lepiej grał na ataku od niego(Pique) to już totalna masakra. Barca kupuje takich zapchajdziurow bo ostatnie udane transfery to tylko Suarez Neymar a z resztą można było sobie dac spokój. Już bez przesady ze Turan albo Rakitic są tacy zajebisci bo moim zdaniem od Rakiticia jest 100 razy lepszy Isco albo nawet Kovacic ale to moje zdanie. Poza tym w Barcelonie trzeba szybkości bo grają strasznie ospale. Coutinho byłby idealny.
2
Myślę ze każdy się ze mną zgodzi że 30 mln za tego Alcacera to porażka i wstyd dla zarządu Barcy. Oddawać dobrego co by nie mówić wychowanka Munira który pod nieobecność Messiego dawał radę z Pistolero i Neymarem.
12
Munir by 1000 razy lepiej zagrał niż ten cały Pac, który pilki zgasić nawet nie umie. Porażka z tym transferem.
0
Coutinho- kozak nic więcej nie trzeba dodawać. Ktoś powie, że kolejny karzeł albo mała dziewczynka, ale ten niepozorny chłopaczek ma świetny strzał, super panowanie nad piłką i technikę i na prawdę zasługuje, aby grać już w czołowym klubie europejskim, którym jak na razie nie jest Liverpool, ale nie mówię, że nim nie będzie. Fajnie byłoby gdyby dołączył do Barcy, lubi się z Neymarem- mają dobry kontakt, zna też Luisa- myślę, że jego dołączenie byłoby czymś niesamowitym i transferem w kategorii najlepszych, razem z transferem Luisa i Neymara.
0
Boję się tego meczu. Absolutnie nie jestem pewny że Barca poradzi sobie w tym meczu. Sercem jestem za Barca, ale myślę że jednak nie damy dziś rady. Będzie to wyglądało tak że piłkę posiadać będzie Barcelona ale Sewilla wyprowadzi dwie, trzy zabojcze akcje i skończy się masakra. Obym się mylił.
2
Munir zjada na obiad i śniadanie i jeszcze kolację tego całego Alcasera. Gość jest slabiutki.
0
Zgadzam się. Lucho też robi błąd ze nie daje mu szans bo przecież nawet w takim meczu z City przy 4-0 gdzie losy były jasne, Aleix mógł wejść i zagrać. Zobaczymy.
0
Super atmosfera w klubie. Cieszy mnie to.
0
Neymar naprawdę wziął się za treningi na siłowni, bo to co bylo dwa lata temu to chodzący szkielet.
0
Śmieszne, bardzo bardzo.
1
Alcaser to totalna porażka.
0
Chciałbym, aby trener zrobił max trzy rotacje w skladzie i aby ten mecz był wygrany.