0

Real wygrywa nie gra ale nastawieniem typu Never give up. Ich mentalność jest niesamowita. Wrzutki są bardzo celne. Stale fragmenty wyśmienite. Za Barca przemawia gra piłka itd ale to czasami nie wystarcza. Pomimo ze nie lubię Realu życzę im jak najlepiej w LM i niech obronią ten puchar bo na prawdę zasługują. Chcą tego, a nasza Barca nie wiem czy tego chce.

0

Poratuje ktos streamem Bayern Real. Wczoraj ktoś dał fajny w języku ang który się nie zacinal.

0

Smutne jest, że teraz Barcy już się nikt nie boi i jak mówiło się ze mecz z PSG to wypadek przy pracy to mecz z Juve już nie jest wypadkiem przy pracy. Barca już nie jest potęgą Europy.

0

Podałem przykład. Jak powiedział Gerrard czy Ferdinand. Są w Barcy zawodnicy którzy nie powinni już w niej grać. Trener moim zdaniem nie zmienił nic w grze Barcy. Po prostu grała ona bardzo dobrze w sezonie 2015. Trener nie potrafi ustawić zespołu, ściągnąć do teamu graczy z najwyższej półki a nie graczy przecietnych. Tak jestem dzbanem bo mam rację ze trener jest również przeciętny skoro mówi że nie umiem wyjaśnić odpowiednio taktyki moim zawodnikom. Gdyby MSN miało kontuzję wtedy Barca już w ogóle nie istnieje? Dlaczego by nie istniała? Bo nie ma odpowiednich ludzi w drużynie. Nikt nie umie ustawić odpowiedniej taktyki na dany mecz, stale fragmenty i ich obrona nadal kuleja a uwazanie Pique za najlepszego na świecie jest co najmniej absurdalne bo to jak wczoraj grał i ile miejsca zostawial zawodnikom Juve wola o pomstę do nieba. Jest strasznie pasywny i daje grać. Jak powiedział Ferdinand czy Gerrard już nie pamiatam. W Barcelonie nie może być przeciętnych graczy a takimi sa Arda, Mathieu, Gomes, Paco, Cillesen- to nie czołówka to gracze średniej klasy.
Ławka choćby naszego rywala: James, Isco, Vasquez, Kovacic, Pepe. Myślę ze jednak zgodzicie się ze mną i widzicie roznice. Denerwują mnie ich wrzutki ale co z tego skoro to przynosi efekty i wejdzie taki Isco i może pomóc drużynie. Zawodnicy rezerwowi są bardzo ważni. Barca ich nie ma i to jest również problem. Porownalem do fify bo w tej grze czołówka ma over 85-90 a gracze przeciętni 70-75, słabo gracze poniżej 70 i ja to widzę tak:
Gomes 72
Arda 75
Paco- 73
Cillesen 73. Nie twierdzę że to przeklada się na realia ale można tak to sobie porównać.

1

Dokładnie tak jest.

7

Andre Gomes, Mathieu to zawodnicy do opuszczenia klubu. Nic z nich nie będzie. Barcelona nie ma ławki rezerwowych i tyle a trener od początku był cienki tylko po prostu Barca w 2015 roku grała super i tyle. Gra jest cały czas taka sama jak zawsze. Wystarczy autobus i koniec. Trener nic nie zmienił w grze zespołu. Dokonuje złych zmian i złego doboru taktyki na dany mecz. Widać w jego oczach bezradność. A co najgorsze- nie ma kim postraszyc na ławce, bo z Andre Gomesa szydza już wszyscy. To jest zawodnik przeciętny- taki co ma over w fifie 70-75. W Barcie musisz mieć over co najmniej 80 żeby myśleć o zrobieniu kariery w tym zespole. Sevilla, Valencia, Malaga, Schalke, Wolfsburg tak, ale nie Barcelona gdzie trzeba nie mieć układu nerwowego w grze w pomocy. Przez cały sezon Barca nie kupiła nikogo kto pomoglby temu zespołowi oprócz Umtitiego- jeden to za mało. Brak świeżości w pomocy widać bez zakładania okularów. Nie jestem zły na Inieste. Chłopak ma swoje lata za sobą dlatego zamiast być lepszym będzie gorszym. Należy szukać graczy na wszytskich pozycjach. Neymar jest wspaniałym graczem ale boję się ze jego charakter może uniemożliwić mu grę w Barcelonie i może opuścić klub w przyszłości. Ciężko jest wyczuć Barce w tym sezonie. Najpierw 4-0 potem gromi 6-1. Z Sevilla 3-0 z Malaga mecz tragiczny i 2-0. Bardzo nierówny sezon drużyny Lucho.

0

Można mieć 10 setek i może obronić je bramkarz i przeciwna drużyna może nie grać nic i mieć 3 okazje i strzelić 3 gole.

2

Barca nie zagrała tragicznie. Futbol jest niesprawidliwy. Juve wcale nie zagrało wielkiego meczu i tyle. Te detale- podsumowanie.

1

Nie umiesz kolego wybierać składu. Zawsze musisz coś tak wykombinowac ze z Barcy robi się Polska na mundialu w Niemczech.

0

Myślenie La Rambli: oczywiście zastąpić Gomesa innym zawodnikiem bo wiele razy dowiódł że znika w ważnych meczach a nawet ze sredniakami sobie nie radzi- sluszne myślenie

Myślenie Lucho: Kurde przecież Gomes tyle kosztował, gra zajebiscie, no z Malaga był zajebisty tylko trochę mu nie wyszło. Kosztował aż 30 mln, skoro tyle kosztował muszę postawic na niego- BŁĄD!!!!

Głównie przez decyzję naszego trenera prawdopodobnie liga jest przegrana. Wiele razy Andre dawał argumenty ze po prostu nie nadaje się do gry(przynajmniej teraz) ale Lucho i tak stawia na niego.
Lekceważenie zespołów wystawiając średni, rezerwowy sklad. W przypadku Barcy to zabójstwo. W przypadku Realu nie, bo Real ma super lawke i każdy kto z niej wejdzie umie odmienić losy meczu.

16

Dokładnie. Trener dał ciała. Gomes to słaby gracz, nadaje się właśnie do takiej Valencii lub Malagi gdzie nie ma takiej presji i takiego grania piłka jak w Barcelonie. Tutaj obrońca nie wybija piłek na oślep więc pomocnik już w ogóle musi mieć taki spokój i oczy dookoła głowy. Gomes jest nerwowy, niepewny w swojej grze i nie dorasta naszym pomocnikom do pięt. Pieniądze wydane na marne i to jeszcze 30 mln. Porażka zarządu.

0

Malaga z nami jakby walczyli o życie a z Realem standardowo w dupe ze 3:0. I to jest właśnie to.

0

ter Stegen- parada godna następcy Neuera.

1

Znowu błąd trenera. Zły skład i Barca znowu gra kupe. Idento jak z Depor.

2

Jak Barca dziś to spartoli to już nie wierzę w mistrzostwo co by się nie stało.

0

Atletico gra piach ale Real jak zwykle bazuje na tysiacu wrzutek w pole karne.

6

Powiem tak- to są ogóry, tylko w naszych meczach mieli tyle farta, że miejmy nadzieję, teraz ten fart nie zadziała.

0

Thiago jest taki sam-dlatego nie zrobił kariery w Barcelonie. Trzeba się dobrze zastanowić czy opłaca się sprowadzać ponownie Thiago.

0

Gdyby nie lekceważenie rywala przez trenera w meczu z Alaves na camp nou i lekceważenie rywala przez Barcelonę bo wygrali z PSG 6:1 to już siedząc wygrają z Deportivo, Barca byłaby spokojnie pierwsza w tabeli i prowadzilaby mając dobra przewage

0

W sobotę możemy być liderem albo może zostać tak jak zostało. Cel numer jeden: nie oglądać się na Real- Atletico ale wygrać z Malaga i to jest 1. założenie. Oczywiście wcześniej gra Real i to wpłynie na podejście Barcy do meczu z Malaga. Moim zdaniem przegrana Realu może dac bodziec do większej walki, wygrana Realu może być lekko niepokojąca dla Barcy.

0

Barca musi wygrywać, koniecznie, każdy mecz. Nie może być już porażki tak jak u Deportivo. Ma być taka walka jak z PSG, a nie po meczu ze brakowało nam intensywności i zaangażowania bo Real błędy wykorzysta. Może i jeszcze Real też przegrać w najmniej spodziewanym momencie- jest wyjazd do Celty jak wspominaja wszyscy w studio Eleven. Jednak Barca może przegrać sama ligę na Bernabeu .

2

Walenie głowa w mur będzie. Obstawiam mękę pańską dziś.

0

Będzie bardzo ciężki mecz.

0

Jeszcze będzie tak, że Barca wygra tryplet co jest możliwe i Enrique zostanie :)

0

To jest zawodnik bezcenny. Nie oddałbym go nawet za 300 mln na miejscu Barcy. Myślałbym gdyby to był Suarez, bo czasami nie umie prostej piłki przyjąć a z woleja z szybkiej piłki w okno załaduje, więc nie wiadomo co z nim jest, ale Neymar absolutnie nie na sprzedaż.

4

Zaraz wszyscy mnie znienawidza ale nie zgadzam się z Pique i w ogóle śmieszy mnie już ten jego hejt na Real. Real i Barcelona to dwa wielkie kluby i mówienie ze Real przekazuje źle wartości to tak samo jak u nas klub źle kupuje zawodników i wprowadza w szał niektórymi transferami i za wielkie ceny. Ramos spokojnie się wypowiada, nazywa Pique przyjacielem a Pique zawsze musi wbić szpilke realowi. Trochę tego nie rozumiem dlaczego tak robi. Być Cule nie jest podstawą do hejtowania Realu chyba że jest się dzieciakiem.

0

Po meczu w studiu- nowym studiu na eleven gdzie po meczu odbywa się analiza dzienikarze mówili o sprowadzeniu latem Verattiego. Wg mnie byłaby to świetna wiadomość a nasza pomoc nabralaby rumieńców i zyskalibysmy nowego Xaviego Hernandeza. Taki transfer byłby bomba. Myślicie ze jest to możliwe aby Włoch do nas trafił ?

15

Jak Neymar nie pojedzie na urodzimy no to Granada będzie pestka :D.

1

Milo tak jak az trzech Polaków walczy o puchar LM.

0

Myślę ze w rewanżu na Camp Nou Alves może być bardzo zestresowany i dobrze bo Neymar nie może mu dawać spokoju na tej flance. Dani popełnia proste błędy czasami a w przypadku Neymara może być mu ciężko. Podstawa- wypaść dobrze w pierwszym meczu tzn wygrać albo zremisować a jak już przegrać to 2:1 albo 2:0 bo taka remontada może się nie powtórzyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?