0

Jeśli Barca go odpuści, można nazwać zarząd jeszcze większymi frajerami niż są. Nie sądzę aby było to ciezkie skoro zawodnik chce do nas przyjść a jeśli przeszkoda są pieniądze to należy zapłacić te 100 mln i kupić zawodnika który nie rozwinie się się Barcelonie, polepszy itd tylko już swoim doświadczeniem zagwarantuje puchary. Wraz z jego przyjściem Leo przestanie brać ciężar rozgrywania na siebie bo Veratti będzie posyłał do niego ciasteczka.

2

Bez wątpienia to najlepsza opcja na pozycję pomocnika. Myślę ze bardziej przydałby nam się Marco niż Coutinho. Chociaż drugi jest też niewątpliwie bardzo dobrym graczem.

14

Warto walczyć o tego zawodnika, ponieważ dzięki niemu masz środek pola może stać się znowu potegą porównywalna do środka z lat 2010/11. Ten zawodnik odzyje w Barcelonie. Będzie szczęśliwy i zdobędzie z tym zespołem wiele trofeów oraz przeżyje niezapomniane chwilę, jeśli przyjdzie do nas.

3

Ten człowiek musi być w Barcelonie. Jeśli ktoś nam go sprzatnie z nosa to będzie to wg mnie porażka na miarę odpadniecia z LM.

6

Veratti to człowiek przypominający wszystkim Xaviego. Te same warunki fizyczne, ta sama budowa ciała, ten sam wzrost no i genialna technika gry podaniami zarówno pod bramką rywala jak i na własnej połowie.

0

Wniosek: Real może ugryźć tylko Barca. Ugryźć w sensie nie strzelić 1 bramkę i dac sobie wsadzić 4 tylko wygrać tak jak pokazała to w klasyku.

0

Zidane też nie miał doświadczenia a ile już wygrał z Realem. Trener z doświadczeniem nie zawsze wie jak prowadzić każdy zespół. Miejmy nadzieję ze Valverde zrobi karierę w Barcelonie.

0

Wygrana będzie smakowała lepiej niż zwycięstwo w la lidze. ;)

0

Kto wie czy nie dałby nam mistrzostwa gdyby dograł cały i zdrowy mecz z Alaves.

0

Nie mówię nie dla niego, ale mogłaby przyjść do nas jakaś znana gruba ryba. :D :D Trener doświadczony i znany na całym świecie-coś z rodzaju Kloppa albo Ancelottiego.

2

Nie rozumiem tego bólu dupy. Barca grała w kratkę w lidze i przegrywała mecze z rywalami, których powinna pokonać. Real również przegrywał, ale był bardziej regularny i mecze do wygrania po prostu wygrywał. Dużo pomógł Ramos, ale nie byłoby fety Realu gdyby nie przegrane z Deportivo, Malagą bądż remis z Betisem-to akurat po błędach sędziego. Ale choćby początkowe kolejki i mecz z Alaves- przegrana z beniaminkiem na Camp Nou!!! Takie mecze trzeba wygrywać. Nauczka dla Barcy, że nie wolno odpuszczać meczy, bo może to się żle skończyć.

0

Wierzę, ale przyznaj, że marna nadzieja, aby ktoś urwał im punkty skoro Real gra do 95 minuty pełna parą, a zespoły już bronią się w 87. Tak się nie wygra z Realem- jedyny sposób to strzelić im na koniec bramkę jak Barca i wiesz, że już nie dadzą rady. Kto im coś urwie skoro rozjechali się po Atletico. Drużyną która parę dni wcześniej ograła Las Palmas 0:5. Wierzysz w to całym sobą, że się uda ?

0

po 3 pkt, mam nadzieję, że będzie pełny skład- taki jak potrzeba, bez rotacji, bo na co mamy oszczędzać skoro tylko liga nam została.

0

To będzie taki mecz jak z Gijon. Real pusci dziś rezerwe. Będzie się męczył trochę i może być remis a około 80 minuty walnie dwie bramki i to człowieka rozwala psychicznie totalnie.

1

Z wieksza niecierpliwością czekam już na nowy sezon i nowe twarze w naszej ekipie niż na dzisiejszy mecz. Już jakoś tak mi obojętnie kto wygra to mistrzostwo. Bardzo małe szanse ze będzie to Barca więc jakoś tak już wszytsko jedno i czekam na nowy sezon z nowymi zawodnikami. Oby tymi o jakich każdy się rozpisuje na La Rambli.

0

Jak miałbyś chociaż 70 procent zawodników o takim samym profilu jak Real na ławce, to już by liga była dziś wygrana.

0

Dlatego jedna jaskolka wiosny nie czyni. Ten sezon może mieć dobry a następny nie daj Boże złamie noge i po karierze.

0

Ale dlatego grał w Brazylli ze tam się urodził i gdzie miał grać w Chinach? Jeśli Mbapee jest z Francji no to ma grać w Brazylii czy we Francji( chodzi mi tu i młodych graczy żyjących z rodzicami lub mieszkających w domu rodzinnym). Mama wozila by Mbapee na treningi do Brazylii? Więc biedny chłopak z fawel grał również tam gdzie jego kraj ojczysty.

9

Powodzenia maturzyści. Ja w tamtym roku miałem Lalkę więc w tym może być ciężej. Życzę oby nie Krzyzakow lub Potopu.

1

Dembele super wiadomość, ale ostatnio to przewinęło się tyle nazwisk ze będzie tak ze ani jedno z tych nazwisk nie zagości w naszych notatkach klubowych tylko zupełnie inne.

2

Super mecz Juve. Brawo, mam nadzieję ze jak zagrają w finale, to wygrają z Realem. Mbappe- taki trochę jeździec bez głowy. Neymar w jego wieku robił lepsze rzeczy, gra bardzo dobrze, ale to nie to samo co Neymar.

3

Lepszy od Bellerina, którego wciąga nosem na Sergi...
Kyle Walker-PO
Veratti-w pomocy, marzenie

0

Wreszcie Agent się zdemaskował, bo wcześniej owijał w bawełnę, że on nie chce, aby Veratti odszedł. Jednak chodzi o klub, bo ja podejrzewam, że Agent i Veratti podpisaliby umowę z Barcą w godzinę, gdyby PSG dało im wolną rękę.

4

To że Casemiro nie wyleci jest pewne jak to że Ćwiąkała powie po meczu o zaległym spotkaniu z Celta... ;)

1

Podzielę się swoją opinią tak jak pisze w polu tekstowym. Po dzisiejszym meczu wątpię w Seville na Bernabeu. Ta drużyna ma dwa oblicza- w domu prawdziwa Sevilla, na wyjeździe- podróbka Sevilli. Myślę ze nie dadzą rady.
Forma Celty pozostawia wiele do życzenia(być może oszczędzają się na ligę Europy, ale nie zmienia to faktu ze Bilbao ich rozgromilo). Też obecnie wątpię w Celte.
Malaga- ostatnie mecze bardzo dobre. Widać mają forme ale wszyscy wiemy jak jest i nie ma co rozpisywać się o aferze z podkladaniem Realowi.
Podsumowujac obecne szanse oceniam tak:
Są cztery drużyny dla Realu( o Granadzie nie pisze bo to będą 3 pkt dla Realu), więc na Seville nie liczę na Granade nie liczę, na Celte nie liczę, na Malage stawiam tak 50/50- wierzę że dobrze zagrają bo są w formie aczkolwiek druga piecdziesiatka to ryzyko oddania Realowi wygranej czyli prawdopodobieństwo to 0,5/4 czyli bardzo malutkie. Szanse z każdym wygranym meczem będą malały.

0

A więc można się spodziewać trzech średniaków albo jednak jednego pożądnego gościa, jakąś petardę za 100 mln, szczerze wolałbym to drugie, bo mamy Albę, a Digne jest solidnym zmiennikiem, który potrafi sobie poradzić, na prawą stronę powędruje Aleix Vidal a do pomocy przesuniemy Roberto. W razie kontuzji Vidala, Roberto zagra na PO. Nie potrzeba bocznych obrońców moim zdaniem, bo Barca nie ma problemu na tej pozycji, w tym seoznie PO i LO spisują się dobrze. Trzeba myśleć tylko i wyłącznie o pomocniku, klasowym, znanym, świetnym i tyle. Wystarczy, że on nada tempo naszej grze a do tego Rakitic i Busquets lub jeszcze ewentualnie nasz dziadek wspomogą tego gracza. Ja tak bym zrobił.

0

Możnaby wymienić całą kadre. Nawet Isco który pamiętamy jak odwdzieczyl się Neymarowi w pamiętnym 0:4 na Bernabeu.

22

Widać kto wychował Di Marie na takiego wandala. Matko co za .... mógł złamać chłopakowi noge. Szkoła Ramosa, Marcelo i Casemiro

0

Dobrze wiesz, że powinien wylecieć już tak gdzieś ze cztery razy w ciągu całego sezonu w lidze, ale może kiedyś w końcu skończy się sliżganie na czyimś tyłku...

2

Kiedy ten nadęty, pucowaty frajer dostanie w końcu czerwoną i zniknie z jego gęby ten uśmieszek? Valenica sfrajerzyła po całości a Parejo mało co się nie popłakał na myśl o tym, że Barca wygra ligę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?