Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wydaje mi się ze taka była dziś taktyka Barcy. Być chamskimi, wyrachowanymi i przebieglymi. Irytowalo już ich to ze nie mogą tu wygrać od lat i być może dlatego tak grali :)
0
Real od dłuższego czasu gra padake, ale jakimś cudem udawało się im remisowac albo fartownie wygrywać. Na dobrą sprawę z Barca powinni umoczyc 3-0 akcja Neymara i Messiego sam na sam.
1
Znając życie wygrają po fartownych Babolach i będzie po Celcie.
1
Benzema miał w swojej karierze kilka spektakularnych bramek ale wiekszosc to fartowne babole i odbijanki..
0
Oczywiście po tym meczu Ronaldo zasługuje na nagrodę The Best oraz Golden Ball France Football bo to profesjonalista a Messi nasterydowany karzeł, ale ogólnie postawa Realu w dzisiejszym meczu daje dużo do myślenia Zidanowi. Chociaż Celta nie może już myśleć że wygrała. Na balaidos Real może wygrać a ja myślę, ze może tak niestety być :/
0
Messi i Suarez bija kolejne rekordy a Neymar po nocach napierd*la e Ceesa :D
2
Na pewno jeszcze nie raz w lidze przydarzy się porażka Barcelonie. Tak samo Realowi i zawsze może się to zdarzyć w najmniej oczekiwanym momencie dlatego powstrzymalbym się od radości bo fakt fajnie ze przegrał Real i obecnie jest 2 pkt( załóżmy ze wygrają z VV to 5). Jest to przewaga a Barca musi i Tak cały czas gonić. Sytuacja nadal jest skomplikowana.
0
Nie jestem jego zwolennikiem ale rację macie. Uratował punkt z Barca i choćby wygraną z deportivo. Co by nie zrobił nie zmienia to faktu ze jest naprawdę jednym z najlepszych obrońców na świecie jak nie najlepszym a zachowanie kibiców Sevilli w meczu CdR było nieodpowiednie kiedy obrazali Sergio. Wychował się w Sevilli i taki szacunek dla Ramosa.
4
Nie sądziłem że to kiedys powiem ale naparwde szkoda mi Ramosa ze strzelił samobója. Będą po nim jechać teraz ostro a gość się zmienił pod względem zachowania poza boiskiem.
0
okazja do przełamania Anoety. Jeśli nawet u nich przegramy, w co jednak wątpię, bo myślę, że tym razem Barca się postara wygrać, to na Camp Nou damy radę. Fajny byłby remisik u nich 2:2 lub 1:1
0
Nie zwalniam trenera ale czasami podejmuje złe decyzje ustawiając skład do meczu. Dziś podjął dobrą dając na bramkę Holendra ale i skład był również dobry. Szkoda Vidala tylko.
0
Roberto bez formy i gra padake. A co tam i tak posadze Vidala na trybunach. Przecież jest obecnie lepszy od Roberto ale co tam... Jak ten trener ma mieć takie pomysły na skład i pomysły na grę, że Barca w każdym meczu improwizuje i gra tak jak ona chce a nie tak jak trener który ma pomysł to niech ten Lucho już odejdzie bo się chyba wypalił.
0
ter Stegen może i dobrze gra nogami ale na siłę próbuje być Neuerem. Szczerze to nie jest dobrym bramkarzem. Może ma taką dyspozycję, ale po nie wnioskuję że gra słabo. Wiele razy w sezonie cierpielismy przez jego błędy i pewnie będziemy cierpieć. Gra nogami też wcale w tym sezonie nie zachwyca
1
Co jak co ale ter Stegen to też szmatę taką wpuścił ze szok.
1
Barca jest pod formą. Niestety to widać. Nie ma pomysłu na grę, nie ma jak zaatakować a Luis Enrique pokazuje swoją najgorszą wersję nie robiąc zmian i nie wyciągając wniosków.
0
Z taką gra jak w pierwszej połowie z Bilbao to żółta Łódź podwodna przejdzie jak walec po Katalonii :/
0
Ten mecz będzie ciężki. Barca grając tak jak z Bilbao w 1 połowie przegra.
0
Barca zagrała w tym meczu słabo, ale Athletic też tak naprawdę z tym, że byli skuteczni. Gdyby Barca miała karnego i Messi wykorzystał setkę z 8-7 metra to wygralibyśmy ten mecz 2-3 lub 2-4, ale wiadomo co się zdarzyło. Pierwsza połowa przespana. Gdybyśmy grali w pierwszej połowie tak jak w drugiej Bilbao nie stworzyłoby nawet sobie jednej sytuacji, co rzeczywiście miało miejsce w drugiej połowie- nie pamiętam, aby zagrozili ter Stegenowi w drugiej połowie. Cieszyliśmy się, że nie dostaliśmy Sevilli, a ona pięknie się wyłożyła Realowi, zapewne też i nam i wygralibyśmy z nimi w obecnej formie.
3
Przepraszam swoje słowa ale Sevilla u siebie to kozaki i świetnie grająca drużyna a na wyjeździe to mogą possac pale albo dac się wydymac. Kompletnie nie wiedzą co się dzieje, są beznadziejni. Barca również pyknelaby ich u siebie też sporo. Ps Real dziś naprawdę gra świetnie co nie zmienia faktu że dwa gole to błędy szkolne Sevilli o której już napisałem wcześniej
0
Musiałbym użyć wielu brzydkich słów,aby to skomentować, dlatego powiem-porażka.
0
Real przejdzie dalej. Sevilla to inny zespół na wyjezdzie. Dają zawsze ciała poza Pizjuan a jeszcze jak przyjadą na Bernabeu to już w ogóle. Nadzieja jest taka, że u siebie odrobią te 0:2 lub 0:3 z Bernabeu i powalczą przy własnej publiczności. Jeśli chodzi o Barcelonę jestem spokojny. Myślę, że wygrają oba mecze dużą przewagą bramek.
0
Vidal powinien grać częściej. Tak to 3 ligowiec ale na prawdę on czasami lepiej umie podać i zamieszać jak Roberto. Myślę ze z lepszym zespołem też dobrze by zagrał.
12
Każdy wie że Messi jest lepszy. Ale jeśli chodzi o kibiców Realu to nawet jeśli Messi przeszedlby pół boiska sam to i tak Cr będzie lepszy bo strzeli hat tricka na pustą ;)
Ronaldo ma problem z dryblingiem przeciwko jednemu zawodnikowi a co dopiero 5 minąć. Nie zrobiłby takiej akcji jak Messi nigdy, nawet za najlepszych lat w man utd.
O przegladzie pola i podaniach to się nawet nie mówi bo Ronaldo potrafi tylko zejść do boku i dosrodkowac, czyli taktyka Realu wrzutki wrzutki wrzutki( kiedy nie idzie).
0
Valencia światowy klub. Nie sądzę.
0
I to jest właśnie to. Polityka transferowa Barcy. Kupowanie za bardzo dojrzałych graczy lub zwykłych zapchajdziurow. Ok Srna to zawodnik bardzo doświadczony ale np Cancelo??!?! Kto to w ogóle jest. Dopóki nie padło jego nazwisko nawet nie wiedziałem jak on wygląda i jaki ma styl gry. Dopiero potem zobaczyłem że gra w Valencii itd. Trzeba kupować znanych zawodników z klubów czołowych w Europie.
3
Prawda. Nie powinno się przyznawać nagrody dzięki tytulom ale dzięki grze ilością bramek danego zawodnika. Te tytuły zdobyte zostały dla Cristiano. On nie zdobył ich dla zespołu.
1
No trudno. Tak się ułożyło losowanie. Wątpię aby to wszytsko było ustawiane. Ciężko tak. Przecież oni ewidentnie wkladaja dłoń do misy i losuja. Nie możliwe aby wiedzieli co losuja bo przed wyciagnieciem kulki sa one dowolne mieszane dlonia. Barca sobie poradzi. PSG już się trzęsie ;) a Real tak trafił to trafił. Napoli też nie łatwy rywal a wiadomo jak gra Real. Wrzutki wrzutki wrzutki i liczenie na to ze a nóż ktoś uderzy z główki. Więc myślę ze Napoli też stawi im czoła. Ma wiele świetnych piłkarzy także nie wiadomo czy Real przejdzie dalej bo wydaje się ze SB to twierdza nie do zdobycia i tak w teorii jest ale Real pokazuje na swoim stadionie równie słabe mecze.
5
Warto. Umtiti to narazie najlepszy transfer Barcy tego sezonu a wiadomo ze wcześniej o nim nikt nie pisał i go dobrze nie znal a gosciu kasuje lepiej od Ramosa i Pikeja ;) Także i ten Pan może być strzałem w dyche
1
Zgadzam się. Mieli niby ciężka grupę to teraz dadzą im kogoś lekkiego. Ja już od dwóch sezonów nie wierzę w losowanie. Te kulki są chyba naprawdę oszukane bo przecież Real w tamtym sezonie trafił tak naparwde tylko na City- zespół z wyższej półki a reszta wiadomo.
3
Którąś z portugalskich drużyn, ale wiadomo, że Barca dostanie kogoś z wyższej półki i będzie to raczej PSG, z którym Barca wygra jak przystało od zawsze ;)