1

Jeżeli mam być całkowicie szczery to niestety, ale nie wierzę w "tą" Barcelonę. Nie wierzę, że pokonają dziś Atletico. Pewnie sporo ludzi się nie zgodzi, ale ja po prostu nie wierzę i myślę ze Barca przegra ten mecz sporo.

0

Roberto powinien od niego się uczyć jak grać na PO.. Alves był niesamowity, rozumiał sie b. dobrze z Leo i jego wrzutki były niezapomniane. Chociaż naprawdę czasami były one bardzo celne.

0

Bierze smutek bo patrzysz i wiesz ze już po 8 marca nie zobaczysz więcej Barcy na obiektach LM w tym sezonie.

3

Mecz Monaco pokazuje że jeśli chodzi o młodych perspektywicznych graczy to tylko Francja a nie sredniaki z naszej la ligi.

0

Nie zgadzam się ale szanuje twoje zdanie. Według mnie rozgrywał w Barcelonie kapitalne spotkania i strzelał dużo goli jak na pomocnika i asystowal też bardzo dobrze.

0

Cesc był diamentem. Wciaga naszych co by nie mówić przeciętnych pomocników. Andre Rafinha Rakitic to nie są super pomocnicy pokroju Verattiego, Modrica... Są przeciętni. Grają zachowawczo. Cesc grał do przodu nie do tyłu. Pięknie podawał i miał niesamowitą technikę oraz przegląd pola.

4

Wydał tyle i wraz brak choćby 60 % Xaviego w zespole. Cesc Fabregas to był jedyny zawodnik który naprawdę odnalazł się w Barcelonie i pojmowal styl gry Barcy.

3

Nie nie. Oni faktycznie wczoraj zremisowali. Pytam ludzi co na ten temat sądzą.

0

PSG remis z Tuluza u siebie. Co powiecie ?

0

Nie. Pozostaje spiąć d.pe i zacząć kupować młodych, perspektywicznych, szybkich zawodników. Macie tyle kasy a wszytsko zgarniacie do kieszeni zamiast pomyśleć że Barcelona potrzebuje nowych twarzy, ale nie zapchaj dziurow byle kogo tylko graczy z najwyższej światowej półki. Widzę ze nie ma kto się wziąć za to towarzystwo w tej Barcelonie jeśli chodzi o zarząd. Absolutnie brak im pomysłu na nowe twarze, decyzje o sprowadzeniu graczy są złe.

0

Niestety ale już w tym sezonie nie zagramy w LM. Odpadniemy bardzo szybko i zasłużenie. Gra bardzo bardzo słaba. Mało pomysłu na grę. Barca wolna bezproduktywna nie umiejaca grać tak jak zwykła, czyli pierwsza piłka, świetne akcje, spokój w grze w środku pola, w grze obronnej, pasywnosc. Tylko Neymarowi się chciało a reszcie w ogóle. Messi Suarez tragedia. Ciężko to przełknąć ale wg mnie Barca bedzie miała ciężko nawet wygrać z PSG a co dopiero jakieś 4:0.

1

Obaj Panowie zaliczą dziś po jednym trafieniu.

2

Myślę ze nie będzie tak kolorowo jak w ostatnich zmaganiach z PSG. Wydaje mi się ze będzie to bardzo ciężki dwumecz zarówno na Parc de Princes jak i na Camp Nou- już nie taka twierdza jak w poprzednich kampaniach, Barca daje się tu ogrywać.

0

Gdyby grał Real w finale nie byłoby budowy. ;)

0

Wczoraj Atletico mnie pozytywnie zaskoczyło. Kiedyś drużyna wybijająca piłkę cały czas i licząca na jakiś fart albo szczęście a wczoraj stłumiła Barcę w posiadaniu w drugiej połowie i pięknie grała piłką. Dla mnie plus, że te Atletico nareszcie stara się zmienić grę autobusową w grę ofensywną i ładną dla oka.

0

Głównym powodem, dla którego przegrywany mecze jest kompletny brak kreatywności, wyczucia i wyrachowania linii pomocy w Barcelonie. Iniesta już nie jest młodziutki, a na dodatek trapią go urazy i spadki formy. Należy robić transfery drugiej linii, ale porządne i twarze mają być znane, a nie Andre Gomes, którego wcześniej nie kojarzyłem i nie wiedziałem jak wygląda. A dlaczego go nie kojarzyłem-bo nie wyróżniał się ze swoją grą, nie był bardzo dobry, był średniakiem-dlatego nikt wcześniej go nie kojarzył(może niektórzy go znali dobrze). Rakitic jest świetnym graczem, ale ma również słaba formę, ale nie ma kto wejść aby pociągnąć tą drugą linię.

0

Ten mecz może być jednym z cięższych w tym sezonie. Obiekt głośny, ale główna wada to gra o 12:00. W tym sezonie o ile wiem graliśmy tylko z Leganes a także z Osasuna o 13 chyba- nie jestem pewny. Zobaczymy. Ale myślę ze nie musi to być spacerek.

0

Atletico dziś kiepsko bardzo kiepsko. Oni nie dorastają Barcelonie do pięt z grą, ale jakiś babol fuksiarski coś w stylu gola Correy wpadnie gdzie piłka sama przetoczy się pod nogami obrońców i gol z dupy dlatego trzeba uwazac bo sa slabi a na Barcę się zepna i się nie dadzą.

0

Przesuneli losowanie bo nie wiedzą jak wyeliminować Barce z Cdr więc muszą wymyśleć coś tak ciekawego żeby Barca odpadła dlatego Perez przyjechał i przełożył losowanie.

15

Ten Lucho wku.wia mnie już po całości stawiając na Roberto skoro on nie ma formy a omijając Vidala który ja ma...

0

Super że Real przegrał, ale i my musimy wygrać z Sociedad najlepiej. Jak już wygramy to jeszcze tylko przegrana Realu z Valencia i wszystko będzie na swoim miejscu. Czyli FC Barcelona pierwsza a Wrzutki CF drugie albo trzecie.

0

zgadzam się z tobą, posiadanie przyjaciół w drużynie to wielki przywilej, lepiej się dogadujesz, rozumiesz na boisku, poznaje się siebie wzajemnie.

0

Straciłem czas na dyskusję o tym nurku a zapomniałem o życzeniach. Wszystkiego najlepszego Luis, niech twoja kariera trwa jeszcze przez wiele lat, ciesz się grą, bądz zdrów i strzelaj dużo bramek. Usmiechaj się i wystawiaj swoje specyficzne dwa ząbki co mecz a także bądz dalej taki cwany na boisku i rób w bambuko swoich rywali :D

4

Dokładnie, mówił, że BBC dogaduje się na boisku i nie potrzebuje wspónych wypadów na miasto ani przyjażni :D

5

Nie skopiowałem tego tylko po prostu napisałem swoimi słowami, ale powiedział coś w tym stylu, że piłce chodzi o grę a nie relacje i wychodzenie na kolacje coś w tym stylu, było coś takiego, ale dawno.

57

"Koledzy z zespołu są od grania, nie od spotykania się na kolacjach"- Cristiano Ronaldo :D :D :D

0

Fajnie, że złapał formę, przydałby się teraz taki Pedro np. jako zmiennik dla Suareza lub Neymara

0

Jakby nawet Real zdobył ligę to Barca będzie druga bo Sevilla na wyjazdach strasznie się meczy nawet z taką osasuna.

1

Taktyka Realu- wrzutki wrzutki i wrzutki. Ramos i Casemiro robią Realowi cała grę. Real gra słabo ale wygrywaja bo Sergio im strzelił :D

1

Właśnie nie znowu to samo, bo jakby było to samo to Barca znowu by przegrała, a tak sprawiedliwości stało się zadość, bo Barca była wyrażnie lepsza i wygrała. Nie raz spinali się na Barcę jak psy na koty, a jak był mecz tydzień pózniej u siebie z Granada to przegrywali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?