1

Stawiam swoją głowę, że wszyscy piłkarze Barcy i działacze już wiedzą co będzie z Neymarem. Szkoda tylko, że przyjęła się taka zasada, aby w wywiadach za dużo nie wyjawiać . Są tylko dwie opcje.
1. Neymar spędza w USA mile chwile z Messim i Suarezem śmiejąc się ze wszystkich plotek transferowych i robiąc kawały kolegom. Czeka na mecz z Juve i ciężko trenuje do nowego sezonu.
2. Neymar jest w drodze do Paryża gdzie będzie dopinał ostatnie szczegóły swojego transferu.
Wcale bym się nie zdziwił gdyby była to pierwsza opcja. ;)

1

Tak jak dzisiaj się wymadzalem na La Ramblii tak teraz myślę ze jednak coś jest na rzeczy i to wielkie coś skoro tak o tym trąbią. Wątpię aby byly to plotki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Neymar>>>>>>>>>>>>>>>(Dembele+Mbappe+Coutinho+Veratti).
Nikt nie robi takich rzeczy jak Neymar.

0

Gdyby chociaż klub wydał rozsądnie te zarobione pieniądze, np. na Dembele lub Coutinho albo jakąś inną dwójkę to w sumie nie wiadomo jakby się to zakończyło. Co do Neymara uważam go za świetnego gracza, który kiedyś na 100 procent wygra złotą piłkę- to crack, zawodowiec, jego drybling jest niesamowity. Jeżeli chce odejść, trudno, ale Barca musi wtedy to wykorzystać do maksimum a nie ściągnać do klubu nieudaczników i 30 letnich emerytów po 2 mln każdy.

0

Jak ktoś ma wątpliwości czy Neymar zostaje w Barcelonie i jest w niej szczęśliwy to polecam przejrzeć jego relacje na instagramie ( dla tych co nie wiedzą- relacja na instagramie to dosłownie relacjonowanie swoich chwil poprzez nagrywanie video). Neymar robi to bardzo często a przy tym świetnie się bawi i żartuje że swoimi kolegami z drużyny.

8

Moim zdaniem to nagonka ze strony PSG za naciski na Verrattiego. Barca dała im w kość a oni się mszczą. Te dwa kluby się nie lubią. Milczenie może znaczyć to, że Neymar wywiera presję na Barcelonie w sprawie podwyżki lub jeszcze lepszego traktowania. A jeśli tak nie jest i Neymar naprawdę wybrał PSG to poleciał na hajs i na nic więcej.

15

Jeżeli miałbym być szczery to nie zamienilbym Neymara za nawet dwóch zawodników w tym Verrattiego. To bezcenny chłopak- talent, który tylko jak Messi zakończy karierę eksploduje na miarę Ronaldinho- będzie wiódł Barcelonę przez długie lata pod nieobecność króla.

0

Jutro o 12 będzie albo Verratti fichado albo Verratti will stay in PSG. Raczej to drugie. Trudno. Chce nie wygrać LM, no to nie wygra, bo PSG to wielkie kozaki tylko u siebie w lidze. W Europie dostają manto od każdego i nie ma szans, aby wygrali LM mierząc się choćby z Realem, nie mówimy już o dwumeczu z Barca. Może i sam Verratti chce, ale gdyby prezesem klubu nie był szejk i gdyby Barca nie spuscila lomotu PSG, to może i ten transfer doszedlby do skutku. No ale trudno. Myślę, że ta bombą będzie pomocnik, znany pomocnik, który jest doświadczony i utalentowany. Nie wiem co oni maja na myśli mówiąc bomba, ale skoro Verratti zostaje w PSG to podejrzewam że będzie to Coutinho. Byłaby to chyba najlepsza opcja gdyby Marco został w PSG.
Semedo- super piłkarz, młody, dynamiczny, szybki, na pewno będzie grał dobrze, jestem więcej niż pewny. Widać po nim pewność a nie niepewność jak po twarzy Andre Gomesa, że nie chce trzymać piłki dłużej niż 3 sekundy bo się boi straty. Może odpali , miejmy nadzieję. Jutro się wszytsko wyjaśni.

0

Od przybytku głowa nie boli. Przykład Realu.

3

Czy to jest ta bomba? Ja szczerze myślę ze nie. Zobaczymy jeszcze pomocnika na 100 procent.

0

Dobry transfer. Wg mnie to nie wielka bomba ale miły upominek. Dobry PO. Będzie rywalizacja na tej pozycji. Teraz przydałby się pomocnik i może jeszcze jakis napastnik jeśli się uda.

0

Zieliński jest takim kibicem Realu, że gdyby Barca złożyła za niego ofertę całował by się po jajach i skakał z dywanu na podłogę, aby przejść tylko do Barcy. To samo Isco, Odegrad, itd.

2

Kurde niech już Barca kupi kogo chce, oby zrezygnowała z Paulinho. Może to być Semedo, Sidibe. Niech już zakończą się spekulacje i niech Barca przygotowuje się do nowego sezonu w pełnej kadrze. Marzenie to Marco, ale wątpię, czy ta rzekoma bomba to Semedo? Moim zdaniem to nie bomba.

0

Ciekawe czy ta bomba to ktoś naprawdę bombowy. Bo Semedo to oczywiście dobry transfer ale to dobry piłkarz i młody chłopak a bomba to ktoś znamy i fenomenalny. Jak myślicie ?

0

Ja czasami to nie rozumiem tych zawodników. Przecież Barca się nim interesowała. Nie wierzę że nie złożyli żadnej oferty. Coutinho wg mnie jest bliżej z Barca, ponieważ gra tu Neymar i zna Luisa Suarez, nagle wybiera PSG. Dziwne. Chyba leci na hajs a nie grę w najwspanialszym klubie z najlepszym piłkarzem.

1

On jest lepszy od Bellerina.

0

Rzeczywiście. Bellerin chyba by sobie nie poradził.

0

Zarząd Barcy to jakaś wielka kpina. Kompletne dno. Nie wiem jak można tak działać na rynku. Real się pięknie wzmacnia, czołowe kluby również, a Barca kupuje Paulinho. Zamiast je*ać tego Paulinho i walczyć o Verattiego, Bellerina, i szukać jakiegoś młodego zawodnika na dana pozycję, a jest ich sporo choćby w samej Hiszpanii i Francji w Monaco to oni walcza o gracza kompletnie mi nie znajomego, który gra w Chinach gdzie poziom gry jest co najmniej oddalony od La Ligi o dwie klasy. Głęboko wierzę w starą gwardię, w to, że Messi na czele z Neymarem i Suarezem pociagną tą drużynę znowu na szczyt jak w sezonie 14/15. W to, że Busi odpali z formą od początku sezonu i Andres wydusi z siebie jeszcze nie jedno genialne zagranie z głębi pola. Bardziej wierzę w to co napisałem o zaufaniu do naszych obecnych graczy niż w to, że Barca przejrzy na oczy i przeprowadzi dobre, perspektywiczne i przynoszące sukcesy transfery.

12

Azpilicueta=Marcelo. Ale odwrotna umiejętność. W obronie Marcelo gra dno, w ataku jest magikiem, ale Real gra w defensywie bardzo dobrze. Tam pomocnicy na czele z Casemiro i Modriciem się wracają. U nas niekoniecznie. Azpilicueta- czysciciel w defensywie. Czy rzeczywiście potrzeba nam Bellerina? Czy może lepiej wzmocnienie defensywy i szukanie pomocnika zamiast bocznego obrońcy atakującego?

0

Można wszytsko, ale Barcelonie zależy na hajsie a nie zawodnikach. Barca myśli ze Messi będzie wiecznie młody a że Suarez ma tylko 20 lat i jeszcze będzie grał drugie dwadzieścia. Robienie coś z czegoś na siłę. Nie dopuszczalne. Udało im się jedynie z Neymarem i Umtitim i chwala im za to.

0

Hahah. Gdyby nie gol z Urugwajem bodajże nie widziałbym kto to jest. Matko Boska tylko hajs się liczy w tej Barcelonie. Właśnie każdy myśli, że Real to kasa a Barca rodzina. Okazuje się ze jest raczej odwrotnie. To Real coraz więcej piłkarzy ściąga ze szkółki i przeprowadza powrotne transfery wychowanków. Polityka Barcy to kupić tanio, aby zapchac pozycję i aby ktoś był. Byle kto, aby był to ktoś. My jako kibice znamy chyba wszytskich zawodników każdego sławnego klubu i wiemy kto nadaje się do naszego klubu, śledzimy prasę itd. Nie wiem co mają w głowie szefowie klubu ale ta polityka jest tragiczna.

0

Moje zdanie jest takie: Jeśli Barca chce wygrać ponownie LM w tym sezonie i La ligę, musi uzbroić się w ławkę składającą się ze światowych graczy. Polityka Barcy jest tragiczna- zamiast np. sprzedać Mathieu to Barca puściła Bartre za śmieszną kasę, jak się okazało Arda Turan również okazał się fiaskiem a o Andre Gomesu już się nie mówi. Czemu zawsze Real może a my nie? Ok, Neymar i Suarez- udało się, ale to tak naprawdę dwa pożądne transfery łacznie z Umtitim przez ostatnie 3 lata.

0

Barca prowadząc taką politykę transferową nie wzmocni skladu. Widzę ze powoli Włoch odchodzi na boczny tor bo jest trudny do ściągnięcia. Trzeba włożyć trochę starań aby mieć moxny skład. Jednak Barca woli kupić 30 letniego sredniaka co idzie na emeryturę niż prawdziwa gwiazdę i zawodnika dzięki któremu możemy wygrac wszytsko. Nie wiem co mają w głowach działacze Barcy ale chyba kupić byle kogo aby kupić. Tak jak w szkole- odrobić pracę domową żeby nauczycielka zobaczyła że jest coś napisane. A jak sprawdzi doglebniej okaże się ze dostanie się 1 bo praca jest zła. Tak samo z piłką. Sezon zweryfikuje czy kupno danego zawodnika okazało się dobrym ruchem czy kolejną palą w dzienniku.

0

Nawet jeśli fo Barca nie sciagnie to i tak będzie walczyć o to co zwykle do końca. Ten sezon przegraliśmy przez to ze nie mieliśmy ławki rezerwowych i pomocy. Musi się to zmienić.

0

Gdybanie nic nie da, ale co by było gdyby Leo rzeczywiście trafił do Realu? Czy Ronaldo, który był łączony z Barcą przeszedłby do Barcy? Czy jednak poszedł do Madrytu i grał z Leo Messim? :D Czy byłoby tak, że Barca miałaby Cristiano a Real Messiego i my przezywalibyśmy go karłem ? :D Nie wiadomo i nigdy nie będziemy wiedzieć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Czyli sciągniemy średniaków z La Ligi lub z ligi brazylijskiej. OK....

5

Spekulacje ucichły. Czyli co możemy pożegnać się z Verattim ? :/

0

Marco dobrze wie że może wygrać LM tylko w Barcelonie. PSG mając zapas 4 goli nie przeszło dalej. Myślę ze to dało do myslenia Verrattiemu który zwatpil w to że wygra coś w Europie z tym klubem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?