0

Nie powinno się oceniać zawodnika po jednym meczu, ale z tym Napoli zagrał fatalnie. Tak jak myślałem wcześniej, pisząc, że będzie dobry, tak teraz jestem mniej tego pewny. Zagrał naprawdę kiepski mecz, a było to tylko Napoli. Jaka byłaby presja, jak grałby z Realem. Pogubiłby się jak Andre Gomes. Na YT o każdym można zrobić filmik komplikacji zwodów i goli, nawet o Douglasie. Ale liczą się realia boiskowe i według mnie, tak oceniam po jednym meczu, presja zjadłaby go w Barcelonie. Coutinho? Ten chłopak grał cięzkie mecze w Brazylii oraz w lidze angielskiej, gdzie strzelił parę ładnych goli i zaliczył sporo asyst. Liga angielska jest bez porównania lepsza niż francuska i twierdzę, że Cou pomimo słabych warunków fizycznych sprostałby zadaniu i odciążył Messiego z zadań ofensywnego pomocnika.

2

Napiszę tak: hahaha ;)

0

Nie chce, bo wiedzą, że Cou jest do wyciagniecia

0

Sytuacja jest taka jak z Realem. Oni grają do 95 minuty. Tak samo zagra Barca i w ostatnich dniach okienka dokona zakupów tak myślę

2

Coutinho znowu poza kadrą meczową
Są dwie opcje:
1)Brazylijczyk odejdzie prędzej czy później. Wykazuje zdecydowaną niechęć do dalszej gry dla Liverpoolu, omija mecze, nie trenuje z drużyną, ma rzekomą kontuzję, co nie jest prawdą, bo kontuzjowany piłkarz zjawia się na stadionie i ogląda mecz drużyny, jeśli mu zależy. Wydaje się, że nie ma innego wyjścia jak opuszczenie klubu w najbliższych dniach.
2) Zostanie co jest bardzo mało prawdopodbne. Klopp namiesza mu w głowie projektem sportowym itd a chłopak to zaakceptuje w co wątpię.
Szanse oceniam tak:
1)- 80%
2)- 20%.

0

Na całe szczęście jutrzejszy dzień będzie chociaż o tyle ciekawszy, że dowiemy się z kim Barca zagra w grupie LM. Przynajmniej to zostanie podane oficjalnie a nie z domysłów gazet czy Chelsea czy może jednak Borussia.

4

Matko. Kiedy my się doczekamy na jakąś oficjalke? Taka, na która wszyscy mamy nadzieję. Ja z każdym dniem i z każdą godziną zaczynam wątpić w cokolwiek i wyobrażam sobie to najgorsze. Ze naszą pierwsza jedenastka będzie wyglądać jak w meczu z Betisem. :0

1

Jestem bardzo przychylnie nastawiony do czarnoskórych zawodników w Barcelonie. Czy któryś się nie sprawdził? Można pominąć Songa, bo on został oddalony od składu przez Tito i Martino. W sumie nie wiem dlaczego. Grał nawet dobrze.
Semedo wyrasta na super gracza i myślę, że będzie świetny, Umtiti, Abidal, Eto'o, Marlon, Keita. Wszyscy grali świetnie. Myślę, że z Denbele i Serim będzie podobnie.

0

Wez chlopie. Ten zawodnik jest wart grzechu i dobrze i tym wiesz .

2

130 czy 150 to mała róznica jeśli w grę wchodzą aż takie pienądze. 20 mln zysku- to i tak malutko, bez przesady, niech dają 150 mln i 20 letni zawodnik jest nasz i jeśli nie będzie taki jak Neymar, w wieku 25 lat osiągnie poziom wyższy od Brazylijczyka. Za młodość i talent się płaci. Tylko on może pomóc nam odzyskać oko tygrysa z 2015 roku i wygrać tryplet. Przypomina Neymara, tylko, że mając 20 lat Neymar grał w lidze brazylijskiej i dopiero zaczynał pokazywać swoje umiejętności a Dembele ma 20 lat i już strzela Bayernowi Monachium- to coś znaczy.

2

Podzielę się moja myślą. Wielu uważa, że brak Neymara to już skończony sezon dla Barcy. Zgadzam się z jednym- to wielkie osłabienie. Ale spójrzmy na to z innej strony- Neymar grał wyśmienicie w ostatnim sezonie, ale daleko od bramki gdzie kolowal rywali. W ważnych meczach( oprócz meczu z PSG) jakby znikał- oczywiście walczył i grał, ale jego kiwania nic nie dawały. Uważam, ze jeśli pozyskamy Dembele to nasza gra zyska na efektywnosci zamiast efektownosci. Francuz może nie robi rabon i przekładanie, ale ma niesamowity ciąg na bramkę i strzał z daleka. Chciałbym aby tak wyglądała kadra
Stegen/ Cilessen
Semedo/ Vidal Pique/ Mascherano Umtiti/ Marlon Alba/Digne
Roberto/ Iniesta Busquets/ Rakitic Seri/ Alena
Messi/Deulofeu Suarez/ Paco Dembele/Rafinha

0

Zdziwiła mnie wypowiedź Orłowskiego podczas meczu na SB, jak powiedział, że Semdedo to taki gracz który ani dobrze nie broni ani nie atakuje. Przeszedł na Real czy co ze tak gada. Semedo zagrał świetnie z Betisem.

11

Przez ostatnie dwa tyg spędziłem na La Rambli w sumie tyle godzin ile kiedyś za młodego grając w Legaue of Legends. Kiedy ja się w końcu doczekam na tego Dembele i Cou?

11

Neymar dobrze niestety powiedział. Barca to tak wielki klub, że nie zasługuje na taki zarząd. Zostało 10 dni a oni dalej jeszcze nikogo nie domkneli.

0

Dobra dobra. Ale coś jest na rzeczy skoro ktoś napisał.

3

Chyba to mamy. Na facebooku ostatnio polubilem Dembele. Wstawił 4 minuty temu post " in few hours....". Wygląda na to ze mamy nowego zawodnika. Zobaczcie sobie na fb. Ale się podjaralem :)

0

Kupno Cou może zablokować rozwój Roberto. No bo jeśli ma przyjsc Seri no to gdzie zmieścić Sergiego. On wtedy odejdzie. Barca musi wybrać albo Seriego albo Dembele. A ja nigdy w życiu nie chciałbym Cou kosztem Sergiego Roberto- ten piłkarz jest chyba naszą największą perełką.

0

Mecz dzisiaj niezły. Tylko wszedł Denis i od razu przypomniał mi Isco xD. Ładnie sobie z Messim grał. Deulofeu- będzie z niego dobry zmiennik. Myślę, ze zobaczymy Dembele i Seriego w naszym zespole. Ten Dembele jest nam potrzebny jak woda do picia. Jako jedyny może zastąpić Neymara a zwłaszcza ze ma dopiero 20 lat, a Neymar w tym wieku grał dopiero w Brazylii. W wieku 25 lat Dembele będzie kotem chyba jeszcze większym niż Neymar. Co do Brazylijczka. No ładnie robi te tricki. Ale czy za to dają punkty lub gole. No nie. W tamtym sezonie Neymar czarowal, ale rzadko znajdował drogę do siatki, okiwal pół składu, a najważniejsze, czyli gol nie padal, lecz powietrze. Wiele okazji marnowal. Zobaczymy.
Coutinho da się zastąpić Serim- tylko 40 mln a ma te barcelonskie ruchy. Będę bardzo zadowolony jeśli już wreszcie pozyskamy tego Dembele. On musi grać na tej lewej flance. Tam ewidentnie kogoś brakuje.

0

Obecnie mamy wiele wspaniałych graczy w drużynie. Fakt, że nie idzie im najlepiej, ale jakość zespołu i doświadczenie mamy ogromne.

0

Fajnie dziś zapunktowalem: Pogba, Lukaku, Okazaki- 21 punktów :D

0

Bardzo proszę, aby wytłumaczył mi ktoś na czym polega gra w Fantasy Premier League? Czy to chodzi o to, że na każdy "matchweek" wybiera się inny skład, czy np. jak dziś Lukaku strzelił i De Gea miał czyste konto to dostaje jakieś punkty, jak to jest ?

2

Moim zdaniem zobaczymy w Barcelonie Seriego i Dembele w tym sezonie. Kurcze Barca zaklada kolonie afrykańska? :)

1

Seri- tani, świetny gracz, który rzeczywiście nam pomoże. Nie zapłacimy 150 mln jak za Cou, tylko 30 mln za zawodnika również świetnego. Nasza pomoc na najbliższy sezon powinna wygadać tak: Seri, Roberto, Iniesta, Busquets, Rafinha, Denis Suarez, Paulinho. Można zrobić tak, żeby opchnac komuś Turana i Gomesa a za Cou, aby jeszcze wzmocnić pomoc dac 80 mln plus Rakitica, którego czas w Barcy już chyba minął. Gomes mi tak psuje nerwy, ze szok. On jest taki drętwy, matko.

0

Nam nie trzeba gracza 20 letniego, żeby się rozwijał tylko właśnie 25 letniego gracza- nie starego, bo 25 lat to spoko jeszcze 6,7 sezonów na topowym poziomie. Wg mnie jest świetny i jeszcze za jak śmieszna kasę. Przypomina Casemiro.

0

Piszą tak oba dzienniki. Wydaje się, że mamy to. Dobre wzmocnienie. Seri dobrze wygląda w pomocy, przypomina mi grą Casemiro- odważny, waleczny. Ludzie bez przesady dawać 150 mln za Cou. Za 150 mln mamy napastnika topowego takiego jak Harry Kane, Aguero itp. Ale 150 mln za pomocnika. Niech sobie fo wsadza w nos. Powiem tak- Seri nie należy do atletow, ale na pewno więcej wniesie w obronie niż Cou, bo Cou to laleczka, malutki i nie ma szans walczyć w obronie. A Dembele jest świetny i wystarczy mi Seri i Dembele fichado. Umtiti- wielki ciemnoskory człowiek się spisal, to może i ciemnoskory Seri takze.

1

Seri jest super zawodnikiem, o co wam chodzi ? :D

0

Seri jak najbardziej, bo wydaje mi się, że 150 mln za Coutinho to przesada i to spora a Seri poszedłby za 50 mln-60 myślę, a pomocnik również dobry. Di Maria- absolutnie nie- 30 lat, schyłek kariery bez przesady, a PSG pewnie będzie chciało za niego ze 100 mln pff.

0

Nie mogę oglądać meczu. Powie mi ktoś czy grafika La Ligi zmieniła się czy jest tak samo jak w tamtym sezonie? W sensie tablica wynikowa i ogólnie osłona graficzna?

0

Jak go przez milisekundę zobaczyłem na mainu to myslałem, że już oficjalka. :(

2

Jeśli już Cou lub Dembele, jeden z nich, bo myślę, że jeden dołączy to warto wziąć tego Draxlera. Lepszy taki Draxler z ławki niż Deulofeu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?