1

Gdyby tak Rakitic i Gomes odpalili. Ale nie wiem czy tak się stanie.

1

Ciekawe co jutro będą gadać. Jak najszybciej niech zejdą wszytskim z oczu i niech nikt nie musi ich oglądać. A już najbardziej Messi. Bo się wkurzy i w końcu pójdzie do tego City i tak załatwi temat. A obecna Barca bez Leo to może co najwyżej walczyć o Europejskie puchary a nie o ligę.

14

I teraz niech tak Messi wypadnie na miesiąc. Od razu jesteśmy w czarnym nosie.
Powiedział, że zrobi jeszcze dwa transfery. A to klamca ch*j je*any !@#

3

Totalne dno i tyle w temacie. Porażka na całej linii. Jak można po tak słabym sezonie, nie zasilić linii pomocy, czyli głównej porażki w poprzednim sezonie. Przez brak linii pomocy przegraliśmy ligę i LM. Ten zarząd jest ślepy? Ja tego nie rozumiem. Przecież pomoc to powinien być priorytet na te okienko. Parę dni przed zamknięciem dowiedzieliśmy się, że Barca nie starała się o Marco a Seri był za słaby. Jak można być takim kłamcą. No dobra Florek jest pazerny na kasę, ale naprawdę zespół to dla niego świętość i kupować to on potrafi. Może i Real został zbudowany na kasie, ale lepiej tak niż w ogóle nie mieć zespołu. Ciężko wiedzę ten sezon z taką pomoca i jak sobie pomyślę o tym naszym Gomesie do spółki z Rakiticiem, który jest tak słaby, że aż razi po oczach to nie wiem jak my to ugramy w tym sezonie. Pozostaje liczyć, że atak się zgra i Dembele z Messim będą czarowac. Na obronę w razie kontuzji rowiez nie mamy zmian. Masche oraz Vermaelen... postawilbym tu trzy kropki. Dla mnie jest dramat.

2

Sony Erikson haha

10

Moim zdaniem Di Maria jest lepszy od Gomesa, Rakiticia i Paulinho razem wziętych. Niech przychodzi. Lepszy rydz niż nic. A może akurat będzie mu się dobrze grało. Szybki, dobry strzał z daleka, rozumie się z Leo. Lepsze chyba to niz Gomes czy Rakitic, którzy mają ruchy jak moja 75 letnia babcia jak wstaje z łóżka.

0

Z takim składem- liga myślę spokojnie pierwsza trójka i jak co roku walka o 1. miejsce
liga mistrzów- niestety, ale będzie ciężko coś ugrać, bo to nie Eibary, Atletiki czy Betisy
puchar króla- spokojnie finał i zależy z kim. Jeśli jakiś średniak znowu cudem dostanie się do finału no to na spokojnie. Jeśli Real bądz Atletico- będzie i o puchar króla ciężko.

0

Dziwie się jak Rakitic ma w fifie 87 overa :D

1

No to zanosi się dziś na emocjonujący wieczór na barca.com. Jestem naprawdę ciekawy czy ogłoszą jakieś fichado do 00:00.

0

Mogli brać Seriego, a tak teraz kupa. Czemu tak jest, że to klub o wszystkim decyduje. Czemu nie zawodnik? Skoro Cou chce iść do Barcy, to czemu dla dobra zawodnika nikt go nie puści?

1

Swoją drogą myślę, że zobaczymy jakiś transfer dziś, bo jeśli nie kupią nikogo do pomocy to będą wiedzieli, że ich wywalą. Nawet jak kupią Parejo to i tak ich wywalą, ale cóż :D.

7

Jak ktoś tu napisał, Barca daje 160 mln za Coutinho. Powiem tak- chyba tylko Barca jest teraz, w tym momencie w stanie wyłożyć za Coutinho takie pieniądze. Za rok już może nie mieć takiego noża na gardle jak teraz, więc Liverpool to naprawdę moim zdaniem frajerzy, że nie akceptują 160 mln. To jakieś szaleństwo dawać taką sumę za zawodnika, któremu nie można odmówić umiejętności, ale on jest wart według mnie co najwyżej 90 mln euro. Jeśli Liverpool nie akceptuje takiej oferty, to w tym momencie są tak samo głupi i prymitywni jak nasz zarząd, a nawet jeszcze gorzej.

1

Pozostaje nam wierzyć, że Paulinho bądż Gomes odpalą, ale w to ja wierzę tak, jakby za chwilę do mojego domu miał zapukać Leo.

3

Tegoroczne letnie okienko uważam za..... no właśnie.
Wymieniliśmy Neymara za Dembele- myślę, że jeden i drugi to super zawodnik. Z Dembele będzie dobra gra, to zawodnik podobny do Neymara.
Pomoc- no własnie, dalej nie ma zawodnika, o którego zabiegaliśmy całe lato- bombowego pomocnika- maskara.

13

Dla mnie Rakitic to też nie jest poziom Barcy. 2015 rok jakoś poszedł a teraz coraz gorzej, gra do tyłu, łupie straty, typowy średniak do gry z Granadą lub Elche.

0

Oni muszą puścić tego biednego chłopaka. On się męczy. Chce iść do Barcy, ale nie wie czy się to uda. Ale myślę, ze w końcu pekna i Ci puszcza. Za 150 mln to oni mogą taka pake ułożyć ze hej. Myślę, że to się stanie.

0

Widzę ze powoli zaczyna się jak z Dembele. Wszystkie gazety coś napominaja i piszą. Skończy się jak z Francuzem. Jestem tego pewien.

1

Kurczę, jaka to musi być sytuacja- W ośrodku zdawania prawka siedzą ludzie i czekają niecierpliwie. Nagle slychac, oczywiście w języku hiszpańskim: "A teraz egzaminowany będzie Ousmane Dembele, proszę oczekiwać na egzaminatora" :D I tak inni zdający takie oczy O.O. Nagle- egzaminator jest za Realem xD.

0

Po wszystkich informacjach dzisiaj, myślę, że transfer Cou to kwestia czasu i Barca już wie, że to wypali. Gdyby nie byli przekonani, zaraz gazety by huczały na temat innych graczy do pomocy.

0

Ci trzej na pewno beda walczyć o ZP za parę lat.

0

2 pkt do przodu. Takimi meczami przegrywa się ligę. Nie ukrywajmy, Real powinien to wygrać a i Valencia miała również swoje okazje. Także remis sprawiedliwy. Suma sumarum, a kto wie, ten mecz może dac Barcelonie w rozrachunku mistrza.

10

Benzema nowym zawodnikiem Barcelony. Pięknie nam załatwił przewagę. Graj tak mój ptysiu do końca. :*

1

Dzisiaj dwóch łysych. Benzema i Zaza- najgorsza tragedia świata. Wiecie co tak na marginesie. Jakby ktoś tak ładnie Suarezowi centrowal jak Kross czy Marcelo Benzemie to Suarez miałby 2 razy więcej goli.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

29

Podejrzewam, że atmosfera w klubie wraz z przyjściem Dembele się poprawi. Messi z Suarezem poczują się pewniejsi a chłopak złapie wspaniały kontakt choćby z Umtitim i Dignem oraz innymi graczami.

0

Może i Gomes coś potrafi, ale to za mało na Barce. Styl jest ciężki do ogarnięcia a jak ktoś ma tylko dobre a nie bardzo dobre umiejętności już się gubi.

0

Już chyba nie ma bardziej oficjalnego zdjęcia, że jest graczem FCB :D.

2

Tworzy się nowy rozdział w Barcelonie. Prawdopodobnie gdyby nie sprzedaż Neymara, Dembele nie zostałby zakupiony ani w tym roku, ani w następnym, ponieważ po prostu kupiłby go ktoś inny lub chłopak zostałby w Borussi w co wątpię. Mogłoby być tak, że Barca miałaby Neymara to w końcu Dembele poszedłby do Realu. Tu już można gdybać, ale jest jak jest i nowy rozdział się zaczyna wraz z jego pierwszym oficjalnym meczem.

82

Tylko pamiętać. Jak zagra pierwszych parę meczy słabo to nie sprzedawajcie go do PSG.

0

Griezman może i dobrze wykańcza, ale w konstruowaniu akcji jest słaby jak barszcz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?