Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi ewidentnie w tym meczu nie był prawdziwym Messim. Myślę, że się oszczedzal na mecz w LM. Widać było brak zaangażowania i grę na stojąco w większości przypadkach. Messi wie, że w Lizbonie będzie ciezki mecz i na pewno będzie miał swoje okazje, dlatego chce być w jak najlepszej formie i strzelić gole.
8
Podejrzewam, że Barca wyjedzie once de gala, a mecz będzie ciezki.
118
I jutro na onet.pl: " Leo Messi poważnie myśli o Manchesterze City, wypytywal o warunki panujące w klubie" :D
0
Ten gościu wypowiedział się całkiem spoko. Nie widać w nim zazdrości ani złości. Co wy chcecie?
0
Potrzebna druga i 3 pkt nasze.
0
Mega wkurzajace jest to jak grają. Tylko nieliczni tam patrzą gdzie grać a reszta wrzuca te piłki w pole karne dosłownie na pałę, bo może ktoś strzeli. Nie tak gra obrońca Ligi Mistrzow. Szkoda, że takim właśnie stylem gry zdobyli te dwa tytuły.
28
Wielki szacunek, że z każdym rywalem karzesz im zapieprzać na 100 % i nie ważne czy to Eibar czy Real oraz nie wymieniasz pół składu na rezerwy dlatego, że to Alaves tylko stosujesz rotacje z głową.
4
Nie miał problemów?!? Wyszły im dwa strzały życia na camp nou, które się nie powtórzą i jeden farciarski samobój. Oczywiście po wrzutce na pałę w pole karne
0
Nie zapominajmy, że Realek również zawita niedługo do Girony. ;)
7
Dziękujemy za bramkę z Realem oraz z Celtą Vigo. Ładne główki, które dały nam mistrza Hiszpanii. Karierę w Barcelonie w skali 0-10 oceniam na mocną szóstkę.
0
Ciekawe jak będzie w sobotę. Obawiam się, że Barca spocznie na laurach i zobaczymy słaby mecz. Ale mam nadzieję, że nie będę miał racji.
4
Real od dwóch sezonów gra ciągle te cholerne wrzutki. Aż dziwne, że wygrali przez to swe LM. Mam jednak nadzieję, że w tym sezonie nie wygrają nic taka gra.
7
Wincyj wrzutek wincyj...
1
Patrząc na grę Realu aż chciałoby się powiedzieć: "Panowie róbcie więcej dosrodkowan w pole karne, jest ich stanowczo za mało".
5
Nie spodziewalem się, że Semedo jest takim przekozakiem. Myślałem, że sobie będzie gorzej radził a radzi sobie wyśmienicie. Denis Suarez również przeżywa świetny okres i niestety, ale z Girona chciałbym widzieć Denisa i taki sam skład jak dzisiaj tylko Alba za Digne'a i Umtiti za Masche.
0
I po takim golu ktoś jeszcze uważa że Ronaldo jest lepszy.
0
Super skład. Trener posadził Luisa na ławie chyba każdy wie dlaczego. Jego postawa wola i pomstę do nieba. Gra tragicznie. Lepszy Denis niż Luis. Podoba mi się, że nie wymienia całego składu jak Enrique i na każdy mecz inny skład tylko rotuje z rozsądkiem.
2
3,5 miesiąca a tu nagle po 2 tygodniach: "Dembele trenuje z drużyną" :D
0
Tak a przyjedzie Real i przygotują im dupę ze śniadaniem rano.
2
Najgorsze w tej lidze jest to, że oprócz sytuacji z Levante, bo ich remis z Realem to fart miesiąca oraz Valencii w tej lidze jest dużo zespołów, które po prostu nadstawiaja tyłka Realowi. Między innymi Getafe i Espanyol. Na Barca każdy jest zawsze mega zmotywowany. Założę się, że jak my pojedziemy na Anoete to będzie tam jak co roku mega spotkanie i mecze życia poszczególnych zawodników Realu Sociedad. Tyle w temacie. Nie mam na myśli, że Barcelonie zawsze wiatr w oczy, a Realowi nigdy, jednak w tamtym sezonie choćby mecze wyjazdowe z Malaga i Celta. Te zespoły narobily Barcelonie nieprawdopodobnych problemów, a Realowi wręcz nadstawily tyłka rowno.
1
Ok wyobraźcie sobie, że właśnie teraz Messi wypada. Kto pociągnie grę skoro nie ma Dembele a Suarez potyka się o własne nogi?
1
I nagle sobie uświadamiasz, że gdy wylatuje Messi na 3-4 miesiące Barca spada o 3-4 miejsca w tabeli La Liga :/ I to jest chyba obecnie najgorsze w Barcelonie. Messi wypada, Barca staje się drużyna na poziomie Celty Vigo.
5
Liga hiszpańska jest jedna z najbardziej wymagających lig i zarazem posiada najgorsze kartofliska. To niedopuszczalne żeby murawa w najwyzszej fazie rozgrywkowej wygladala tak jak wczoraj pod Madrytem. Dramat po prostu.
0
Dybala- szkoda, że Ty tak w pucharach nie grasz, choćby z Realem w finale.
0
Dobra łapa Denis ;)
0
Od dwóch, trzech sezonów gra przeciętnie. Jak Real gra dobrze on gra dobrze. Jak Real gra słabo on gra słabo.
0
Mam 21 lat spoko. Wiadomo. Czasami się zdarza przeklinac na meczu. ;)
2
No ale i tak dostanie ZP za to, że Real wygrywa mu puchary
0
Powiedzieliśmy: " Będą się z nimi męczyć" a to złe słowo dodałem ja, bo nie znoszę takich drużyn co się zamurowuja cały mecz i się wyraźnie boją kontaktu a nagle wychodzi im strzał życia... Strasznie to wkurza.
1
No, ale niestety jak ktoś gra po ziemi a nie do boku i wrzutka jak Real to murawa jest ważna. Mówię serio. Barca w domu nie zwykła radzic sobie ze skakajaca piłka po boisku.