Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawiódł mnie. Liczyłem, że powiem kiedyś moim dzieciom, że to jest następca legendarnego Messiego, którego Ty synku, corko nie widziałaś na żywo w akcji.
0
No świeży świeży, ale raczej nie jestem sezobowcem, bo każda porazka Barcy zmienia mój dzień na najgorszy w życiu także coś jednak mam w tym sercu z Blaugrany :)
1
Przypomina i sylwetka i umiejętnościami Denisa, rzeczywiście, ale Włoch to również świetny gracz i widziałbym go u nas w zespole. Jeśli tak mówi no to daje wyraźnie do zrozumienia Barcelonie, ze ewentualna oferta za niego skutkowalaby tranaferem.
0
Ja zacząłem kibicować od meczu z Realem na Bernabeu. To był mecz kiedy Valdes popełnił ten kardynalny błąd podając piłkę do Di Marii??? Chyba tak. Ostateczny wynik 1-3 po bramkach Alexisa, Xaviego i Cesca z główki.
0
Gdybym miał wybierać między Realem a Atletico to wybrałbym Real chociaż kocham Barcelonę. Nie nawidze ich tego amatorskiego stylu grania długich piłek na przysłowiową pałę i może coś wpadnie.
0
Mój błąd bo nie dodałem ze chodzi o kadrę Brazylii.
3
Podobno Paulinho na treningu ostro wbił się w Neymara i go kontuzjowal :)
1
Szkoda mi trochę jednak tego Bale'a. Facet urodził się z doskonałym talentem i ma doskonałe warunki do bycia najlepszym, ale te kontuzje to jakaś masakra.
0
To nie Cris ciągnie Real tylko Real ciągnie Crisa i jak Real ma formę to Cris ma formę i na odwrót.
W Barcelonie jeśli Barca nie ma formy to Messi ogarnia grę tak że każdy gra lepiej. Skromna różnica.
Cristiano zazdrości każdego gola a Leo lubi dzielić się golami.
1
Jakoś gry, sama akcja i realistyka jak najbardziej PES.
Fifa to taka trochę gra dla dzieci nie obrazając nikogo, którzy chcą się pobawić. Tryb Ultimate itd. oraz co by nie powiedzieć duzo latwiejsza niz PES. Oddać celny strzał w PES to duża sztuka nawet sam na sam a w fifie znacznie latwiej.
11
Szkoda, że mało kto patrzy na popisy indywidualne oraz grę samego zawodnika. Real wygrał te trofea tak naprawdę dobrą ławką i znakomitą gra w pomocy i obronie oraz Isco odpalił. On tylko dobijal na pustaka.
1
Daleko nie szukać. Taki sam jest Thiago. To cud jeśli dogrywa jakoś sezon do końca.
0
Szkoda, że niektórzy utalentowani piłkarze są po prostu szklankami i nie zrobią kariery.
0
Chyba najlepszym naszym transferem jest trener. Naprawdę jego zmiany są trafne i skuteczne.
0
Już dobra już już ok. Nie chodziło mi o polecenia.
3
To jest drużyna. Mecz rozegrany a nie, że w Vigo popadalo to Realek sobie przełożył mecz na koniec sezonu i dlatego wygrał Ligę.
Ważne 3 pkt do przodu zwlaszcza w tak napiętej sytuacji i piłkarze chyba po raz pierwszy w takim zestawieniu grali bez kibiców. Mamy to za sobą. Teraz trzymać się zdrowo i regenerowac na Atletico, które na pewno nie zabierze nam piłki jak Las Palmas. :D
4
Drogi samoboju czekamy na Ciebie. ;)
0
Zamiast widoku maślanki czy kefiru lub wódki czy piwa lub mleka czy jogurtu wolałbym widok co rano czegoś takiego co masz na avatarze. ;)
2
Jeśli chodzi o wczorajszy mecz to myślę, że w tamtym sezonie byśmy tego nie wygrali a w tym gramy słabo a i tak dajemy radę.
0
Dobrze jakby Barca wyszła z pierwszego miejsca. Wtedy uniknelibysmy PSG i kolejnej meczrani z nimi.
0
Powie mi ktoś czy ten filmik z pajakiem, którego ten facet próbuje złapać to fake czy prawda?
1
Po meczu z Bayernem już wiem kto wpoil Realowi te żałosne wrzutki.
0
Fakt. Dało się to zauważyć, powinien zagrać klasycznie a nie ultra ofensywnie.
0
Nie o to mi chodzi, ale do końca pozostało wiele meczów. Gdyby były 3 mecze do końca i 7 pkt przewagi, to powiedziałbym, ze wygraliśmy ligę.
0
Wczoraj Real udowodnił oraz utarl nosa tym, którzy ich krytykowali- ja również należę do tej grupy. Wczorajszy mecz dobitnie pokazał, że Borussia absolutnie nie miała z nimi szans. Real przewazal na każdej pozycji oraz grał zdecydowanie lepiej i mądrzej. Nie będę się rozpisywał odnośnie meczu, bo prawie każdy go oglądał, więc powiem tylko, że lepiej powstrzymać radość z tej 7 punktowej przewagi, bo predziej czy później to się zrowna, ponieważ Barca będzie miała słabszy okres i będzie traciła punkty. A Real wczoraj udowodnił, że oprócz tych bezmyślnych wrzutek w pole karne oraz narzekania na arbitra, potrafią zagrać taką piłkę, jaką przystało na obrońcę LM.
0
Może masz rację. ;)
0
Niby życie piłkarzy to bajka, ale im także, tak jak zwykłym ludziom może zdarzyć się tragedia. Czasami sam się zastanawiam jak to jest tak żyć. Myśląc o tym dochodzę do wniosku, że to takie same życie tylko bez zmartwień oraz ze zbędnymi luksusami.
0
Dobrze wiesz o czym mówię a robisz z igły widły. Podobał się w sensie dobrze grał, walczył, stwarzał okazje, wystawiał się na pozycje, grał kombinacyjnie z Roberto...
1
Ronaldo pomyslalby: " I dobrze, przynajmniej nie będzie goli strzelał jak Ceballos, który ma dwa więcej ode mnie. "
23
Vidal mi się podobał. Dla mnie 4,5 to jakaś kpina.