0

Barcelona jest w niesamowitym gazie. Nie było tego widać w pierwszej odsłonie, ale potem gra koncertowa z praktycznie bezradny Sociedad. Czy wierzycie w to, że Barca może nie przegrać żadnego meczu w tej lidze w tym roku? Ja osobiście tak. Mamy już za sobą ciężkie stadiony, a spora część teoretycznie najlepszych rywali przyjeżdża na Camp Nou. Czekam na wasze opinie i zapraszam do dyskusji.

2

Neymar był/ jest kozakiem, ale wykończenie to on ma powiedziałbym różne.

5

Trzy kwestie, które przypomniały mi się po dzisiejszym meczu:
- studio prowadził dziś Tomek Świecicki. Pamiątam jak powiedział, że Messi to jednoosobowa broń masowego rażenia :D
- Florentino Perez- "Suarez nie jest bardzo dobrym napastnikiem"
-Barcelona powinna nazywać się " FC second-half Barcelona" :)

7

Trener z jajami. Przyszedł gościu za 105 mln a siedzi na ławce. Człowiek spoza środowiska piłkarskiego powiedziałby, aby trener poszedł do lekarza. Jednak jesli przyjrzymy się grze Dembele, jest jednak sporo niedociągnięć oraz braku zrozumienia. To oczywiste moim zdaniem chociażby ze względu na aklimatyzacje, ciężka kontuzję oraz zmianę stylu gry. Jestem pewien, że zobaczymy lepszą wersję Dembele pod koniec sezonu. Potrzeba chłopakowi czasu. Według mnie posadzenie go na ławce było racjonalna decyzja. Zauważyłem, że Ernesto w ważnych meczach nie przesadza z eksperymentami. Woli wystawiać zawodników rezerwowych w stosunkowo łatwiejszych meczach.
Barcelona w tym sezonie powinna mieć przydomek "second half". W pierwszej połowie na lekko, chociaż dziś było nie za wesoło, a w drugiej atak i dobra gra. To widać jak czarno na białym. Gratulacje dla trenera.

2

Rozumiem Valverde, że chce dać szansę Gomesowi, ale on nie nadaje się do Barcy. Po prostu nie ten poziom.

11

Najważniejsze, że to zwykle przeziębienie, a nie jakaś kontuzja mięśniowa... Na Espanyol będzie zdrów. Jak ma zapalenie gardła, wiadomo, że pojawia się osłabienie, czasami gorączka, a tak się nie da grać poważnych meczy.

14

Jak to pięknie wygląda- Philippe Coutinho... :)

0

Jeśli wierzysz w to, że Real odrobi do choćby - 10 w tym sezonie, niech wiara i moc będzie z tobą...

0

Chyba z prąd na Bernabeu, bo Real nie będzie chciała grać a oni tak, więc będą musieli ponieść koszty światła na stadionie..

13

Można się śmiać albo nie. Można wierzyć lub nie. Nigdy jednak Barca nie miała do Realu takiej straty jak teraz Real ma do Barcy oraz w calej naszej pięknej historii Barca nie grała tak żałosnej, chaotycznej, szarpanej piłki jak Real teraz. Ich gra to dramat. Nie rozumiem jak można ciągle wrzucać piłkę na aferę w pole karne od trzech sezonów?!?! Dziwię się, że Real obronił ligę mistrzów taką samą grą, jaką prezentuje teraz. Nie mogę uwierzyć jak nikt nie potrafił ich pokonać. Jest - 19 pkt. Barca już raczej wygra tytuł, ale musi dalej prezentować swój najlepszy poziom. Jak już wspomniałem gra Realu to moim zdaniem dramat, grają chyba najbardziej żałosną piłkę w historii klubu.

0

Z Espanyolem będzie łatwiutko. Potem zaczną się schody jak awansujemy.

2

Real, Barca, Atletico, Valencia- te zespoły awansują.
W półfinale mecze Barca- Real Atletico-Valencia
Barca-Atletico finał :D

3

Nie Alba. Najlepszy jest ostatni zdobywca złotej piłki, szanowny Cristiano Ronaldo, a dlatego, że ma kaloryfer i stawia włosy na żel. To jest prawdziwy piłkarz :D :D.

9

To raczej zdjęcie przed spotkaniem, ale ta mina Valverde : Ale was rozpier****my.

1

Nie sądziłem, że tak szybko Barca zmieni zarządzanie klubem. Ewidentnie zamienia się w giganta rynkowego, który kupuje i robi z zespołu pakę. Najwyższy czas przestać kupować Douglasow a wziąć się za zawodników najwyższej rangi. Może Mina aż do takich się nie zalicza, ale mogę powiedzieć jedno- Barca się zbroi na lata, naprawdę robi się u nas solidna paka a nie las drewniakow.

1

Nie da się całe życie korzystać z wychowanków. Jedni są lepsi, drudzy gorsi. Trafił się na razie z tego młodszego pokolenia Sergi Roberto, reszta przeciętnie. Trzeba kupować, aby mieć lepsza kadrę. Co by miała Barca jakby nie kupiła Neymara, Suareza, ter Stegena, Paulinho... Prawdopodobnie nie osiągalaby takich wyników jak teraz.

6

Jakby nie powiedział, że uśmiech jest w życiu ważny chyba bym się nie domyslil xD.

3

Nawet gdyby przeszedł całe boisko jak Messi z Getafe to i tak chciałabym go sprzedać. Jedna jaskółka wiosny nie czyni a tych jaskolek w jego wykonaniu nie było za dużo. Może i odnalazł by się w innym zespole, nie powiem, że nie, ale do Barcy nie pasuje, tak myślę. Nie do końca rozumie chyba taktykę zespołu oraz brak mu zgrania z zespołem, co może być powodem, że mało gra, ale jak ktoś gra słabo, to nie gra- prosta zasada.

0

Myślę, że pójdzie gładko. Zawsze się tam trudno gra, ale Sociedad nie rozgrywa raczej dobrego sezonu, a z racji tego, że wygrał z nimi Real również w słabym stylu, to tym bardziej Barcelona powinna dać radę. Remis też dobry, bo nie wiadomo czy Real wygra z Villarealem :D

6

Neymar dał wiele drużynie, wkładał serce w to jak grał, ale czasami był za samolubny oraz łatwo dawał się wyprowadzać z równowagi. Jego charakter był ciężki. Miejmy nadzieję, że Dembele będzie inny.

50

Trzeci transfer Barcy- Jordi Alba. Po prostu jest o niebo lepszym piłkarzem niż w poprzednich sezonach. Zaczynam cieszyć się, że Neymar odszedł, bo z Barcą dzieją się same pozytywne rzeczy, kiedy go nie ma. Kto wie czy nie miał konfliktu z Albą oraz innymi zawodnikami. Teraz Hiszpan biega sobie po tej lewej stronie tak swobodnie i pewnie, że według mnie rozgrywa sezon życia.

0

Pogba miał dać mistrzostwo i LM United a na razie nie dał nic.

1

Co za szczery, pełen radości uśmiech....

0

Przepraszam, fakt :)

5

Tradycyjnie pochwalę się moimi mądrościami. Fajna wiadomość, że Real zremisował mecz. Jest już 16 punktów przewagi a to bardzo dużo. Trzeba będzie uważać na Celte. Gra bardzo dobrze i fajnie dla oka. Unzue ładnie ich poukładal.
Co do Casemiro... Na pewno jest fajnym, przyjaznym człowiekiem poza boiskiem, na boisku jest jaki jest. To walka o każdy kawałek murawy i piłkarze czynią różne rzeczy. Wygląda rzeczywiście jak taki cham i cwaniaczek, ale po wyglądzie i grze w piłkę nie ocenia się wnętrza człowieka oraz jego wartości.
Niecierpliwie wyczekuje na mecz z Celta w środę. Zobaczymy. To będzie super widowisko i myślę, że tym razem padnie wiele goli z obu stron, bo będzie to otwarty mecz. Stawiam 4-3 dla Barcy. :)

3

Real Zidana miał jeden dobry sezon a resztę d**a. Takiej maszyny jak Barca Guardioli nigdy nie będzie. Te wrzutki Zidana to żadna era. To żenada. Tak jak Guardiola nauczył gry Barcelonę tak od lat maja swój niepowtarzalny styl a inny trenerzy go tylko modyfikuja.

20

Od razu profit jest taki, że Cou będzie miał wsparcie w Suarezie a potem w całej drużynie. Grali ze sobą w LFC, więc powinno być pieknie.

0

Bale też byłby świetnym graczem, ale jest strasznie kontuzjogenny przez co nie gra z drużyną i nie wkomponowuje się w grę. Pamiętam jak kiedyś Bale był w miarę zdrowy, atak Realu na prawdę robił wrażenie. Zobaczymy, ale uważam, że akurat Coutinho się sprawdzi a dlatego, że lubi grę kombinacyjna oraz ma świetną technikę. Pasuje mu gra Barcelony.

0

Wystarczy spojrzeć na grę Coutinho i widzisz co on sobą prezentuje. Grał w Anglii tyle lat i strzelał bramki najlepszym ekipom w strugach angielskiego deszczu oraz walcząc z potworami w obronie, którzy nie boją się włożyć głowy tam, gdzie inny nie może włożyć nogi.

2

Jak to Cesc się nie sprawdził? Nie zawsze grał dobrze, ale oceniam go na wielki plus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?