Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ok. No rzeczywiście to jest prawdziwa maszyna... :)
73
Luis Suarez to chyba najbardziej nieobliczalny zawodnik na świecie. Popełnia czasem po prostu dziecinne błędy, ustawia się jak dziecko i podaje nie wiadomo do kogo, nie potrafi przyjąć prostej piłki, potyka się o swoje nogi... Wystarczy jedna akcja i ten zawodnik zmienia się w super strzelca, posiadającego technikę, znakomity przegląd pola oraz precyzyjne wykończenie akcji. To nieprawdopodobne jak gra ten zawodnik. Właśnie dlatego bardzo go lubię, jest inny niż wszyscy. Jak już wspomniałem czasami gra jak 7- letnie dziecko, ale ma taki spryt i odznacza się taką walecznością, że ciężko grać przeciwko niemu. Nadrabia wytrzymałością, jest twardy jak skała. Można go kopać 50 razy podczas meczu a on i tak wstanie i zagra dalej. Nie wiem co musiałoby się stać, aby doznał głębszego urazu, to maszyna. Według mnie mamy obecnie najbardziej wszechstronnego i niecodziennego napastnika na świecie.
0
Spinaja się na wielkich, ale jeszcze brak i doświadczenia. Może coś z tego kiedyś będzie.
0
Jeśli mówisz o pieniądzach to taniej by wyszło wziąć kogoś z Barcy B za niego i gralby lepiej..
13
Będzie hejt na Gomesa, bo ten gościu nie wnosi nic do gry Barcelony. Ma szczescie, że przyszedł do Barcy kiedy był Enrique a teraz Valverde. Nie wiem co, ale coś widzą w nim ci trenerzy... Mam nadzieję, że odejdzie albo na wypożyczenie albo definitywny transfer. Gra słabo, Coutinho wszedł i przez parę minut zrobił więcej niz on przez 45 minut. Jego strata prawie doprowadziła do straty gola. Ciągle fauluje a przecież Barca słynie z czystej gry. Mogę wymieniac sporo argumentów. I jeśli ktoś mi odpowie, że hejt na Gomesa, nie znam się LUB Andre odpali to ja od razu odpowiadam. Gra tu drugi sezon, Coutinho zagrał 5 niepełnych meczy i gra lepiej od niego o co najmniej jedną klasę. Tak dla porównania...
2
Mówiłem, że będziemy grali w 10. Gomes to jest dno. On jedyne co potrafi i co widzi to Messiego oraz podać do niego 2 metrowa piłkę.
7
Wszystko spoko, ale... gdybym ja był trenerem... Kupiłem gościa za sto parę milionów, dodatkowo ten gracz nie gra w LM, są ważne mecze, dlaczego Valverde wpuszcza tego Coutinho tak w kratkę, czemu nie może zagrać paru meczy w pierwszej jedenastce, aby się wpasowywac do drużyny?W sumie to ważny mecz, od którego zależy awans do finału. Trener myślę, że wie jak gra Andre i że nie za specjalnie mu się powodzi w Barcelonie i jeśli nie zdarzy się cud zaczniemy mecz w 10.
1
Jestem przekonany, że Barca zagra dalej. Pokona Chelsea a sama zagra w tym roku w finale.
0
Przewaga Barcelony jest w tym, że Chelsea gra nie równo a Barca przeciwnie. Po tej Chelsea nie wiadomo czego się spodziewac. Mogą zagrać wspaniale i mogą zagrać chu**wo
0
Wydaje mi się, że powinniśmy odpuścić oglądanie Realu a skupić się na Atletico. Mają 9 pkt straty. To w sumie i tak dużo, ale Barca zremisuje jeszcze jeden mecz i może byc 7.
0
Uważam, że powoli ludzie, którzy przebywali z Neynarem otwierają się i mówią prawdę jak to wszystko wyglądało.
1
Ma umiejętności oraz zadatki na najlepszego gracza, ale jeśli dalej będzie miał takie zachowanie na boisku oraz tak często zabawial się poza nim, nie zostanie nim. Takie jest moje zdanie. To człowiek, który także nie ma przywiązania do barw klubowych. Jestem przekonany, że PSG to nie będzie jego ostatni klub i myślę, że prędzej czy później wróci do Hiszpanii i zagra w Realu. Udowodniłby wtedy, że football dla niego nic nie znaczy i traktuje to jak grę w fife, gdzie nawet Messiego można ustawić w formacji Realu Madryt. Chodzi mu tylko o marketing, a barwy klubowe ma gdzieś.
0
Wnioski po meczu:
-proszę się nie ekscytować i wytykac błędów graczy Barcelony, bo na takiej murawie nie da się grać, a ponadto Barcelona to drużyna, która bez odpowiedniej murawy traci swoją największą wartość, czyli grę po ziemi. Warunki były okropne i nie dało się grać
-Alba w takich warunkach przez 15 minut zrobił więcej niż Digne w dobrych warunkach przez całe 45 minut. I taka jest smutna prawda
-jestem zadowolony, przewaga nad Realem podtrzymana, być może nie nad Atletico, ale jakby nie było Real będzie walczył do końca
0
Co za piłka wodna. Barca by to wygrała w drugiej połowie gdyby nie ta woda. Jestem pewien.
0
Mamy dobry skład, ale nasi rezerwowy, w sensie Digne, Paco i Semedo są słabi. Naprawdę słabo wyglądają na tle Espanyolu.
7
Patrząc na Asensio... Według mnie ten piłkarz nie jest wybitnie utalentowany. Gra słabo, jego gra polega na wrzuceniu piłki w pole karne bez patrzenia czy ktoś tam w ogóle się znajduje. Ok może w Realu uczą dosrodkowan nawet kiedy nie ma nikogo na polu karnym, ale taki wybitny piłkarz, a zachwycał się nim cały świat, powinien dołożyć czegoś od siebie. Nie wiem co ktoś w nim widzi.
0
Jak tym malpom z Cornella znowu się jutro uda cudem wygrać, to zepsuje mi to cały weekend.
2
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
9
Jak się zachowują jak małpy, to są deptani. Nie obraża się małżonek ani matek piłkarzy oraz nie rzuca się w nich przedmiotami. Jeśli ktoś zachowuje się źle, jest traktowany źle. Ta drużyna zawsze gra wobec nas ostro, na złamanie nogi. Podczas meczu z nami tracą jakiekolwiek normy i po dwóch golach dla Barcy włącza im się tryb złamania nogi. Nie uznaje takich druzyn, a kibiców a jakich wspomniałem tym bardziej.
0
Ter Stegen, Alba, Pique, Umtiti, Semedo, Paulinho, Rakitic, Busquets, Suarez, Messi, Coutinho. Tak bym chciał.
1
Jednak problem jest w tym, że mamy Leo :)
0
I najgorsze, że mecz, którego tak wszyscy oczekują na Stamford Bridge będzie wyglądał dokładnie tak jak wczoraj.
20
Wszyscy tu gadają, że gramy źle a według mnie to ch** prawda. Gramy bardzo dobrze. Oni wyglądają jak dzieci. Bronią i grają taką żałosna piłkę, że nie wiem. Ustawić autobus każdy może. To szkoda, że zespół grający w półfinale gra taką beznadziejna piłkę. Jak muszą się czuć kibice Valencii. Gramy tak spokojnie, pewnie w obronie, jesteśmy opanowani. Brakuje gola. Szkoda tylko, że Chelsea też będzie tak grała a dla mnie takie drużyny nie powinny istnieć. Albo grasz o wygraną albo przegrywasz. Nie ma, że nie chcesz wygrać. To jest dramat według mnie, aby czołowy zespół w Hiszpanii oraz zapewne mistrz Anglii grały taka piłkę.
1
W drugiej połowie Cou wejdzie za Inieste na 100.
13
Też jestem za takim podejściem. Enrique przegrywał wiele meczy przez zbyt duże rotacje. W ciągu całego sezonu zobaczyliśmy około 20 składów, ale brak było regularnej gry podstawowego garnituru. W sezonie 14/15 było mniej takich zmian, wraz z upływem czasu Luis rotował więcej i coraz więcej. Był super, wiele mu zawdzięczam, ale przegrał wiele meczy przez swoją nieodpowiedzialność, które potem zadecydowały o choćby mistrzostwie kraju. Rotacje są potrzebne, ale z głową, a Valverde jest wg mnie prawdziwym szefem. Jeśli ma kogoś gdzieś, to mu to pokazuje poprzez sadzanie go na ławiei podejmuje konkretne decyzje.
1
Też tak myślę. Wyjazd na Mestalla do drugiej hołoty albo na Cornella zawsze niesie wspomnienia albo z latających zapalniczek albo butelek z wodą.
0
Vidal przez bardzo długi czas pozostawał na ławce za kadencji Luisa Enrique. Nie przekonywał szkoleniowca i doświadczał braku gry, dlatego nie ma tego luzu i zrozumienia podczas meczy, bo najzwyczajniej mu ich brak. Valverde raczej też nie zwykł stawiać na Vidalai dlatego obawiam się, że Aleix nie zrobi tu kariery. Warto jednak w mało wymagających meczach dać mu szansę na grę. Choć teraz przed nami ciężkie spotkania, warto dawać mu minuty, aby łapał ten rytm, bo według mnie ma zadatki na dobrego PO, ale musi grać.
0
Tak jak się wielu spodziewało, nie dał rady. Został przytoczony. Nie ten poziom i tyle.
1
Kolejny mecz z hołotą na Cornella będzie jednym z cięższych w tym sezonie. Będą wielkie gwizdy na Pique, ale myślę, że znowu ich pokonamy i Gerard da temat na okładkę.
0
Sądząc po zachowaniu Neymara, zobaczymy go jeszcze w Realu. Nie jest graczem przywiązanym do barw. Pogra sobie w Paryżu że 3 sezony a w wieku 27, 28 lat zagra w Realu i jestem tego pewien.