Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczerze, zrobiłeś bardzo dobrze, ale zdrowie jest przede wszystkim na pierwszym miejscu. Bez niego nic w życiu nie ma sensu, nawet matura zdana na 100 procent...
0
Ćwicz wszystko, nie sam brzuch. Będziesz miał kaloryfer a plecy nie będą w stanie go nosić.
0
Ogólnie staram się unikać chleba jakiegokolwiek . Jeśli już to kromka do śniadania oraz do kolacji. W dużych ilości nie działa dobrze na układ trawienny. Strasznie "pęczy" powoduje nadmiar gazów , zawiera dużo węglowodanów przez co człowiek jest bardziej nabity.
0
Naprawdę nie widziałem drugiego takiego zespołu, w którym wszyscy tak się wspierają, pomagają sobie, dodają sił w ciężkich chwilach.
https://www.facebook.com/Barcastudio/posts/1879601142090406
3
Ludzie, którzy piszą, że Bayern nie awansuje chyba mają coś nie tak z głową.
2
Jeszcze wstawię 26 maja mój komentarz z lutego, gdzie napisałem, że Barca zagra z City z finale a Guardiola pokona wreszcie swój dawny zespół. :D
1
Valverde powie, że to ciężki przeciwnik z szacunku do zespołu. Tak naprawdę piłkarze Barcy między sobą rozmawiają, że pójdzie raczej łatwo, na konferencji jednak powiedzą inaczej.
Barca ma obowiązek zameldowac się w półfinale. Trafiliśmy prawie najlepiej, bo mimo wszystko wolałbym Sevillę, ale Roma też jest ok. Gramy pierwszy mecz u siebie. Bardzo ważne będzie to aby wygrać i przede wszystkim nie stracić gola. Uważam, że awansujemy.
Co do Bayernu, to w tym sezonie na prawdę maja drogę do finału wysnutą kwiatami, polana miodem i mlekiem. Awansują na 100 procent.
Juve-Real, stawiam 40-60 %, Juve jest nieobliczalne, ale Tottenham ich klepal jak chciał, boję się jak będzie z Realem.
City- Liverpool, to będzie chyba najlepszy mecz tego losowania. Ogólnie bardzo nudne pary.
1
Real nie wiadomo czy przejdzie. Juve niby słabo, ale są bardzo nieobliczalni, maja sporo potencjału no i dodatkową motywacją jest to, że mają szansę odgryzc się za upokarzajacy finał. Mam nadzieję, że nie rozłożą nóg przed Realem i z nimi wygrają, zwłaszcza, że Real nie gra nic wielkiego, liczenie na wrzutki i kontry, poza tym z ataku pozycyjnego nic nie strzela.
7
Ostatnie 26 pojedynków między drużynami z Hiszpanii i Anglii - wynik 22:4 na korzyść piłkarzy z Półwyspu Iberyjskiego. PL najlepsza liga świata, bo liga Hiszpańska jest z kosmosu.
0
Napisałem co myślę, a teraz typuję:
Real- City
Barca-Roma
Sevilla-Bayern
Juventus-Liverpool.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie wierzę w to, że te losowanie jest przypadkowe. Każdy wcześniej wiedział, że Barca trafi na Chelsea. Teraz myślę, że dostaniemy tym razem kogoś słabszego z pary Sevilla, Roma. Real może dostać Manchester City.
1
Umtiti co ten jest skur*esyn to ja nie mam pytań. Jak to dobrze, że my go kupiliśmy.
0
No tak oni są z tego znani. Tak apropo to nie wiem ile razy Trzeciak w tym meczu powiedział Barcelona Messiego.
0
Alexis Vidal :D :D. Super mecz, przede wszystkim ze strony Messiego jak i defensorow. Dembele świetny strzał oraz przełamanie z jakże wymagającym rywalem.
Alexis Vidal :D haha #szpaku
0
Dziwne poglądy ma ten człowiek. Guardiola stworzył swego czasu machinę nie do pokonania, stworzył najbardziej niepowtarzalny styl gry w piłkę nazwany "tiki- taką", jego drużyna wykańczała rywali w piękny oraz skuteczny sposób. Mourinho stworzył, ale styl autobusów, przez co robi się nie dobrze.
0
Chelsea w tamtej edycji LM miała tyle farta, że chyba powinna wyczerpać limit na całą erę klubu. Jak oni zdobyli wtedy tą LM to nie wiem.
1
Wygramy :D.
0
Już zdałem maturę :D dwa lata temu :D
17
https://www.facebook.com/visca.barca.8/posts/1803162116421003
Wow :(
0
Haha przecież jest napisane.... :D
0
O ile pamiątam ostatni raz trafił w słynnym meczu z PSG w początkowych minutach. Rzeczywiście minął rok.
1
Wczoraj grał moim zdaniem na wielkim luzie, widać było.
29
Ewidentnie druga połowa to "trening regeneracyjny przed Chelsea". Widać było, że piłkarze już myślą o starciu z ekipą Conte. Oby w środę było tak jak każdy mam nadzieję chce na tej stronie.
Moim zdaniem Dembele musi zagrać od pierwszych minut.
1
Ostatnio napisałem Neymar> Dembele. I cały czas tak jest, ale akurat w dzisiejszym meczu Dembele nie powstydzilby się równania Dembele=Neymar. Przeciwnik nie z najwyższej półki no ale widać ewidentnie, że gra coraz lepiej i świetnie rozumie się z kolegami.
0
Dziś w południe napisałem o takim składzie. Jest taki jak chciałem.
3
Dobrze, że Antonella nie urodzi już w środę... :)
Według mnie tylko jest jedno sensowne rozwiązanie:
ter Stegen, Pique, Umtiti, Roberto, Alba, Busquets, Rakitic Paulinho, Coutinho, Dembele, Suarez.
Suarez na szpicy po bokach Dembele i Cou, Rakitic bardziej ofensywny. Tylko błagać, aby to było bez Gomesa, bo dziś będzie autobus i jego podania do tyłu nic nie dadzą. Idealna formacja według mnie
2
Mówcie co chcecie, ale Neymar, Coutinho, Messi, Suarez >>>>>>>Messi, Suarez, Coutinho, Dembele.
0
To plotki i brednie według mnie. PSG ma znakomitych graczy i silny skład, ale z tym trenerem nie osiągną niczego. Neymar ma szansę tu wygrać sporo trofeów.