0

Messi bez formy to wciąż Messi, z resztą nie wydaje mi się, aby był bez formy. Cristiano Ronaldo ma inną rolę na boisku, jemu podają on strzela, a w DNA Barcy Messi ma za zadanie rozprowadzać akcje a na końcu podać lub samemu strzelić. Gdyby Ronaldo musiał tak harować w środku pola jak Messi nie miałby w tej LM tyle goli. Ja jednak nie widzę braki formy.

21

Lucho był super trenerem, ale odwalal takie numery czasami, że masakra.

27

Barca-Real to finał wyśmienity, ale dla postronnego kibica. Nie wiem czy moje serce by to wytrzymało. Jakby zostało 30 minut do meczu, już byłbym cały zalany potem.

18

Chcialbym w półfinale Real- to byłoby coś. Można byłoby ich jakoś ograć a finał to jeden mecz, prawdopodobieństwo przegranej jest znacznie większe.

0

Nie mówię o Laskowskim.

0

Messi wczoraj za bardzo chciał, dlatego nie zdobył bramki.

15

Barca ma szanse wygrać rozgrywki. Jest inną, moim zdaniem lepszą ekipą. Straciła na boiskowej magii, ale gra naprawdę dobrze w obronie(patrzę na cały sezon, nie tylko na mecz z Sevillą), stosuje wyrachowany, minimalistyczny styl, zmienia rytm meczu włączając usypiający pierwszy bieg i nagle przechodząc do piątego biegu. Nasi pomocnicy harują w defensywie, ładnie kasują akcje, uzupełniają się oraz rozumieją między sobą. Barca gra w tym sezonie znakomicie. Panowie i Panie proszę nie słuchać TVP, które ma ból wiece czego, gdy tylko Barca przechodzi dalej. Tam każdy kibicuje Realowi i da się to wyczuć po komentarzach i opiniach "ekspertów". Prawda jest taka, że Barca ma wielkie szanse na ponowny tryplet i rozgrywa kapitalny sezon bez ani jednej porażki w lidze !!!!!!
Sorry, że tak trochę się powtarzam, ale dużo ludzi tu panikuje a ja chcę uspokoić nastroje.

0

Barca ma szanse wygrać rozgrywki. Jest inną, moim zdaniem lepszą ekipą. Straciła na boiskowej magii, ale gra naprawdę dobrze w obronie(patrzę na cały sezon, nie tylko na mecz z Sevillą), stosuje wyrachowany, minimalistyczny styl, zmienia rytm meczu włączając usypiający pierwszy bieg i nagle przechodząc do piątego biegu. Nasi pomocnicy harują w defensywie, ładnie kasują akcje, uzupełniają się oraz rozumieją między sobą. Barca gra w tym sezonie znakomicie. Panowie i Panie proszę nie słuchać TVP, które ma ból wiece czego, gdy tylko Barca przechodzi dalej. Tam każdy kibicuje Realowi i da się to wyczuć po komentarzach i opiniach "ekspertów". Prawda jest taka, że Barca ma wielkie szanse na ponowny tryplet i rozgrywa kapitalny sezon bez ani jednej porażki w lidze !!!!!!

5

Barca nie jest tak strasznie zajechana. Jest zmęczona jak każdy długim już sezonem. Real według mnie nie pokazał we wtorek nic szczególnego, ciągłe straty, mało akcji podbramkowych, dopiero w drugiej połowie po czerwonej kartce coś ruszyli. Nie jest to powalająca gra, dlatego wstrzymałbym się z oceną. Barca to Barca, ma jednego piłkarza, który w minutę zmienia losy meczu. Moim zdaniem jeśli się to wcześniej odbędzie, to Barca zagra z Realem jak nie teraz to w finale. Nie widzę przeciwników na te ekipy. Każdy jest mocny w swojej lidze, a jak przychodzi mierzyć się z kimś naprawdę mocnym, to wtedy jest bezradność. Co by nie mówić Barca i Real potrafią grać w LM jak nikt inny a Real to jest bossem w tej dziedzinie.

6

4 bramek nie strzela się grając słabo ludzie. Gadanie, że to był słaby mecz Barcy jest idiotyzmem. Co z tego, że to dwa samobóje. Nie wzięłyby się z niczego. Gdyby w pierwszej akcji de Rossi nie strzelił samobója do piłki doksoczylby Messi po piękniej wymianie z Iniesta i być może strzeliłby gola. Następny samobój to przypadek a Umtiti trafił w słupek również po fantastycznej akcji i podaniu Messiego do Rakitica. Następny gol to ładny kontratak zakończony bramką, i wreszcie ostatni dobitka, trochę przypadku i gol.
Jak ktoś strzela 4 bramki to nie gra słabo. Te TVP to idioci skoro mówią, że Barca nie istniała. Niech się puka w czoło i wypowiadają się obiektywie a nie obstaja za Panem Si i dla nich Messi nie istnieje już. Szlak mnie trafiał jak to usłyszałem.

12

Dzisiaj w piłce nie wygrywa lepszy, ale mądrzejszy i bardziej wyrachowany. Takim zespołem stała się Barca, nie gra fajerwerków, ale wyniki są jednak fantastyczne. Dla porównania Barca Enrique miała magię, ale czasem gra w obronie oraz pomocy była tragiczna i te przegrane mecze z Deportivami i Malagami, szok... Dla mnie trener poukładal zespół fantastycznie i idziemy dalej. Mam nadzieję, że do końca...

2

Szkoda, że Messi bez gola.

0

Roma dziś lepiej atakuje, broni itd niż te marne, przereklamowane Juve.

0

Podejrzewam, że jest to sarkazm. Ludzie ciągle chcieliby 6:0 a prawda jest taka, że Roma gra lepiej niż Juve.

8

Nie panikujcie, że tak słabo gramy, bo źle to nie wygląda, atakujemy cały czas, dochodzimy do groźnych akcji i strzelamy na bramkę. Calm down.

8

Jak zobaczyłem wynik 3:0 dla Liv moje oczy zrobiły się jak 5 złotych.

7

Ten mecz Barcy z Chelsea byl trochę podobnym do wczorajszego meczu Realu. Niby Barca i Real nie zagrały w tych meczach nic nadzwyczajnego(no może prócz gola CR) i Chelsea i Juve miały swoje sytuacje, a i tak Barca i Real wygrały po 3-0. To właśnie odróżnia te zespoły, nieprzewidywalnosc. Według mnie Barca, Real to półka wyżej nad wszystkimi. Juve niby ma to doświadczenie, ale to nie jest to. Podobnie Bayern-kazdy mówi, że maszyna, a zagrają z Barca czy Realem i nie mają nic do powiedzenia, o takich markach jak PSG lub City już nie wspominam, bo to kluby złożone tylko z olbrzymich pieniędzy...

4

Już straciłem wiarę. Chyba tylko Barca może wyeliminować Real.

1

Mam poważne obawy, że w tym roku Real znowu zgarnie LM i Ronaldo wygra 6 złotą piłkę i to będzie smutne, bo co jak co, ale powinni mieć z Messim pi równo.

4

Juventus frajerzy i jeszcze raz frajerzy. Nie spodziewałem się, że zagrają tak słabo. Jeszcze wyjdzie, że Roma zagra lepiej niż Juve i sprawi więcej problemów Barcelonie. Totalne dno. Tottenham by się nie dał

0

Barcelona to swietna drużyna. Szkoda tylko, że aż tak bardzo zależy od jednego gracza. Z biegiem czasu będzie się musiało to zmienić.

2

Barca Enrique była tylko naprawdę kozacka w pierwszym jego sezonie. Potem już mało trener miał pomysłów co zrobić z tym klubem.

0

Sprytna wypowiedź. Myślę, że chce zostać, jednak chciaalby też wyższe zarobki. Według mnie nie chce przechodzić do innego klubu.

11

Barcelona jeszcze nigdy w historii nie była tak
nieprzewidywalna jak teraz. To drużyna, która w mgnieniu oka wykorzysta błąd i strzeli bramkę. Kiedyś zazwyczaj, jeśli byk autobus to już koniec. Dziś jest topornie z autobusami, ale o wiele bardziej skuteczniej i efektywniej.

1

Dzisiejsza gra Barcelony jest wynikiem zmęczenia. Widać to było od samego początku.

44

Denis co się wziął za grę. Ależ pasja, ależ chęć, ależ głód gry.

2

Pięknie. Comback zajebisty. Super.

0

Sevilla dziś spina jakby grali o życie a z Bayernem będzie wpier**l aż szkoda. I tak to jest z tą Sevilla. Mogli tak grać choćby z Atletico a nie 2:5.

0

Super skład. Licze na wejście Leo w drugiej połowie chociaż na parę minut oraz brameczke.

2

Swoją drogą City też nie próżnuje, już 0-3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?