5

Messi nie strzeli chyba ani jednej bramki na tym mundialu, porażka totalna....

0

Real w lidze Mistrzów ma podpisany pakt z diabłem i albo przed ważnym meczem ktoś z rywali nie może zagrać, bo dostał sraczki albo taki Karius popełnia takie babole akurat w meczu z Realem i akurat Salah nie mógł grać...

4

Powiem tak: Dziwny mundial, nikt nie gra porywająco, Rosja miała do tej pory słabych rywali i nie możemy ocenić czy poradzilaby sobie z lepszą ekipą. Naprawdę Argentyna ma szansę zajść daleko jeśli wyjdzie z grupy...

0

Real miał fuksa niemilosiernego w finale i tyle. Gdyby nie bramkarz oraz kontuzja Salaha nie wiadomo co mogłoby być. To samo w meczu z Bayernem oraz Juve.

9

Portugalia ma takiego farta, że chciałabym, aby dostali solidny wpie**ol od Suareza i spółki albo od Rosji.

11

Portugalia- Real Madrid. Graj g**no i wygraj.

1

Jeśli Messi chce dalej mieć nadzieję na ZP, to jutro koniecznie musi pokazać się z dobrej strony. Musi strzelić najlepiej ze dwie bramki albo chociaż jedną i dać drużynie zwycięstwo a potem kolejne z Nigerią. Inny scenariusz nie wchodzi w grę. Mam nadzieję, że będzie inaczej, ale szczerze wątpię w to, bo Leo w pucharach gra ostatnio naprawdę słabo czy to w Lidze Mistrzów czy na Mundialu... Ale może w końcu coś pokaże.

7

Z taką formą chyba już o złotej piłce może pomarzyć Messi...

7

Sędziowanie sędziowaniem, ale prawda jest taka, że zagraliśmy jak najgorsze patałachy. Zero pomysłu jak przedostać się pod bramkę. Wyglądalismy trochę jak Barca grająca z Roma na Olimpico.

0

Polacy drewniani na potęgę. Jednak mundial szybko weryfikuje taki "ranking", gdzie Polska jest na 8 miejscu. Teraz będą znowu na 30.

10

Milik, weź ty chłopie pomyśl kim jesteś z zawodu i zresetuj się, bo drewno, które wkładam do kominka w domu odegrałoby do mnie lepiej niż ty.

4

Ustosunkuję się do wypowiedzi, która wczoraj widziałem, odnośnie brody Leo Messiego.
Odkąd ją zapuscil to rzeczywiście Ronaldo wiedzie się lepiej i ma niesamowite szczęście w LM i ogólnie w pucharach. To było po sezonie z trypletem. Leo zapuscil brodę i od tamtej pory nie wygrał LM.

0

Argentyna w sumie tak patrząc na grube ryby to wcale nie zagrała źle. Gdyby nie nieskuteczny Messi byłby 3 pkt i pewnie spokojne wyjście z grupy.

7

Iwański no co ty nie powiesz, wyczyść mu buty i pocaluj w to co ma między nogami...

2

Jak do tej pory Neymar więcej się przewraca niż gra i walczy. Gra słabo i niech nikt nie mówi, że gra dobrze.

0

Nie uważam po prostu, żeby Pjanic był aż tak dobrym zawodnikiem, to samo Eriksen. Są lepsi zawodnicy, którzy są mniej znani.

0

Prawda jest taka, że Ronaldo ma po prostu szczęście do tych sytuacji, bramkarze po jego strzalach zachowują się jak małe dzieci, a wszytskie rykoszety i odbitki działają na jego korzyść i dlatego strzela więcej niestety. Messi rzadko kiedy strzela takie babole jak Ronaldo.

1

Thiago to myślę, że go zjada, ale problem jest w tym, że Hiszpan jest strasznie kontuzjogenny.

1

Ja już przestaje zwracać uwagę na tych ćwierćinteligentow z TVP, którzy jak tylko zobaczą na ekranie CR to już trzymają rękę w spodniach. Ich stronniczosc jest tak widoczna jak tatuaż na ciele. Tam każdy wychwala Ronaldo po udanym meczu i usprawiedliwia po nieudanym a po Messim się jedzie non stop czy zagra dobrze czy źle.

0

Sobota :)

5

Trofeum Mundialu, a nie gole na nim zdobywane będzie istotne a myślę, że ani Messi ani Ronaldo nie wygrają turnieju. Argentyna zagrała przyzwoicie i myślę, że dojdzie daleko, ale ciężko będzie o wygraną. A w walce o ZP mundial będzie na pewno istotny.

1

Pocaluj Ronaldo i wyliż językiem mu buty.

36

Czy tylko ja uważam, że Argentyna wcale nie zagrała źle i tylko cud uratował Islandię?

5

Ludzie Messi cały mecz chciał bardzo strzelić gola, naprawdę chciał, widać to było. Ale niestety... Argentyna nie gra źle.

3

Leo Messi- najlepszy piłkarz w historii najgorzej wykonujący rzuty karne...

11

Argentyna nie gra źle. Są lepsi od Islandii. Ci amatorzy maja dużo szczęścia, że strzelili ta jedna bramkę. Messi no niestety ciężko mu coś trafić, każdy go kryje i ciężko. Musi spróbować z daleka.

1

Kurde czy on będzie miał szóstą złota piłkę? To niesprawiedliwe, żeby miał więcej od Leo. Kurde Leo musi jutro coś ustrzelic koniecznie.

0

Leo jakby wygrał MŚ to jest pozamiatane, ale ciężko mi w to uwierzyć niestety. Będę mu kiclbicowal z całego serca.

0

Ronaldo co by nie mówić ma farta do tych bramek.

1

Może nie wygra mistrzostw, ale jak tak będzie strzelał ciągle to Messi już na pewno nie dostanie ZP. Musi jutro Leo odpowiedzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?