Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zostawiłbym atak w spokoju. Mamy świetnych graczy w tej formacji i może dobrze, że Griezmann nie przyszedł i nie będzie wcinał się w grę Dembele. Poszukałbym pomocnika, naprawdę klasy światowej- coś typu Coutinho.
0
Antoine "Hamlet" Griezmann...
0
Są dwie opcje:
- powie, że przychodzi do Barcy, bo to wspaniała drużyna oraz okazja, żeby osiągnąć wielkie rzeczy itd. Podziękuje Atletico za wszystko i tyle. Zawsze jego marzeniem było grać w Barcelonie a Messi to najlepszy piłkarz na świecie, albo
- powie, że zostaje. Nigdy nie miał kontaktu z Barca a wszystko to plotki i serdecznie pozdrowi Atletico.
Wiem, że odkryłem Amerykę, ale na prawdę nie wiem co zdecyduje. Chyba nikt nie jest pewny tego, jaką drogę wybierze.
0
Przez tego trenera Hiszpania znowu może się skompromitować na tym mundialu... Na pewno w głowie zawodników gryzą się różne myśli a to nie pomaga w skupieniu się na grze. Szkoda.
9
" moje serce należy do Atletico, zawsze tak było i jest. To co mówiono to plotki. Nic nie łączy mnie z Barceloną, chociaż to wspaniały klub."
0
Oczywiście pomijając Polskę, bo balonik pompowany jest co roku, a pewnie wyjdzie jak zwykle. Obstawiam wyjście z grupy i na tym koniec.
0
Bez przesady, że kopacze piłek. Każdy chciałby chyba, żeby Leo się udało wygrać, bo zasługuje. Dla mnie już jest mistrzem świata ale wygrana byłaby dla niego największym sukcesem w i tak niezwykle udanej karierze.
1
No właśnie, czasem trzeba mieć farta jak Real żeby osiągać trzy razy pod rząd LM nie grając tak naprawdę wielkiej piłki. Wygrali i nikt nie będzie pamiętał niestety, że pomagali im sędziowie i los szczęścia i bramkarze rywali, ale przewrotke Ronaldo i Balea. Tak jest, Argentyna może zajść wysoko i kto wie co się wydarzy. Na ostatnim mundialu jakoś doszli do finału i tylko platfus Higuaina spowodował, że przegrali.
0
Argentyna będzie miała całkiem dobrą paczkę na tych mistrzostwach. Problem w tym jak trener to pouklada, bo na prawdę Messi może ogarnąć ta grę, jeśli Aguero już Higuain będą wykorzystywać podania od Leo i korzystać na jego grze jeden an jeden. Zobaczymy. Real też miał w tym sezonie nie wygrać i cudem wygrał. Może Mesiemu też wyjdzie przewrotka w finale :)
0
Griezmann jest dobrym piłkarzem, ale jeden średni sezon Suareza nie powinien go wykluczac ze składu. Suarez to nieprzewidywalny napastnik, który robi coś z niczego i szczerze nie chcialbym, żeby harmonia między Messim i nim się skończyła a przez to Argentyńczyk gralby gorzej. Widać między nimi szczera więź, dzieki czemu jeden i drugi czuje się pewniej gry graja razem.
Eriksen byłby idealnym zawodnikiem zastepujacym Inieste.
2
Nie twierdzę, że Ronaldo to słaby piłkarz, ale na litość boska, Messi ogarnia cała grę. Jest chyba najbardziej wplywowym zawodnikiem na swiecie. To jemu Barca głównie zawdzięcza te dwa puchary. Ligę Mistrzów wygrał cały Real jako drużyna, chociaz też jest to naciągane, bo mieć tyle farta to jest niesamowite. W polfinale i w finale zniknął i tyle jeśli chodzi o Ronaldo. Nastrzelal goli z ogórkami jak Apoel i tyle. Bez niego Real też gralby tak samo. Nie zrozumiem tego jeśli wygra. Spojrzeć w ligowe statyski Leo Messiego a Ronaldo to różnice widać gołym okiem, kto robi dla druzyny więcej i jak spisuje się na boisku. Messi o ile się nie myle ma nawet najwięcej asyst i zarazem goli w La lidze. Dla mnie patrząc obiektywnie Messi jest kozakiem i tyle.
0
Szczęście Realu nie opuszcza, ale też trzeba powiedzieć, że Liv było za cienkie w uszach, żeby wygrać ten finał. Laga na Mane i niech się dzieje wola nieba. Klopp musi ich nauczyć utrzymywania przy piłce, bo ta piłka ich parzy strasznie. Tak jak podejrzewalem Real ich zdominuje pod względem posiadania i ustawi ich sobie. Ale trzeba też przyznać, że gdybyśmy to my grali w finale z Liv to pewnie Karius gralby mecz życia i byłoby ciężko strzelić, ale grał fartowny Realek czarodzieja dżina i Karius bronił jak 10 latek na szkonym boisku. To jest Real, ma się szczęście to wygrywa się LM i tyle. Ta liga schodzi na psy, finaly są coraz gorsze a na końcu Real i tak będzie w finale i wygra. Po co robić losowanie a potem ćwierćfinały i półfinały skoro Real i tak będzie w finale grając słabo co by nie powiedzieć wczoraj niczego nie pokazali.
0
Waszym zdaniem, już CR ma ZP czy są nadzieje ze Messi zdobędzie?
3
Jeśli Salah z Mane tego nie ogarna to znowu farciarze będą mistrzami.
1
Już jutro finał. Każdy chyba na tej stornie kibicuje jednej drużynie, ale tak samo jak było rok temu, gdy napalalem się, że Juve może wygrać to kończyło się jak zwykle. Myślę, że teraz będzie podobnie, ale obym się mylił.
1
Bardzo dobry ruch ze strony Barcy, sprzedać póki jeszcze można wziąć za niego jakieś pieniądze. Może motywacji mu nie brakło, ale jak dostawał szansę na grę to praktycznie zawsze, poza drobnymi wyjątkami ja marnowal. Widać, że to dla niego za wysoko. Gdzie znaleźć dla niego miejsce skoro Cou będzie grał w następnym sezonie co najmniej o połowę więcej niż w tym, a Barca na dodatek oprócz Griezmanna może kupić innego pomocnika.
1
Z czego 500 to prawdziwi kibice a większa połowa to sezonowcy. Jakby Barca skończyła nie daj Boże kiedyś ligę na 5 albo 6 miejscu, tych Cules byłoby 500. :D
2
To, że Neymar się pomylił się zgodzę, ale to, że Cristiano jest lepszy od Leo to się w ogóle nie zgodzę. Leo zawsze będzie lepszym piłkarzem. Potwierdzają to wszytskie statystyki a przede wszystkim sama gra obu zawodników. Messi robi niesamowite rzeczy, Ronaldo od jakiś paru ładnych lat nie robi takich rzeczy jakie robił w Man United. Jaka już mogą być równi dla kogoś, ale na pewno nie CR lepszy.
5
Portugalia- taki Real trochę. Nic nie graj, a potem graj w finale.
1
Człowiek, który pokonał to paskudztwo będzie dla mnie przykładem do naśladowania przez cale życie #EricAbidal.
1
"Eibar zapłaci" ... xD
6
Jeśli Neymar przejdzie do Realu, stanie się największym bałwanem. Zdradzi Barcelonę i te trofea, które z nią wygrał nie będą miały już sensu. Straci wielu przyjaciół w tym Leo oraz Luisa. Jeśli ma choć odrobinę wstydu i zależy mu na dobrych kontaktach z innymi powinien odpuścić sobie Białych. Zobaczymy co wybierze.
10
Z cyklu Feel the differnece- Coutinho w Barcelonie jest tylko 5 miesięcy a np dla porównania Andre Gomes 2 sezon. Jaka jest dysproporcja pomiędzy danym piłkarzem a innym piłkarzem. W głowie się nie mieści. Brazylijczyk jak szybko przystosować się do gry w Barcelonie, już czuje się w niej jakby grał całe życie w tym zespole. Dla mnie to jest coś niesamowitego. Oby to samo było z Dembele i Griezmannem a szczególnie z tym pierwszym i Iniesta oraz Neymar beda zastąpieni, oprócz Leo, bo Leo nikt nie zastąpi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Transfer Cou to chyba najlepsze co mogło nas spotkać w tym sezonie zaraz po CdL i wygranej lidze. Zawsze chłopaki będą mieć motywację, aby w następnym sezonie wygrac ligę bez porażki, skoro mało brakowało, aby udało się w tym, dlaczego ma się nie udać za rok, skoro Barca w lidze gra znakomicie i dominuje w zdobywaniu kolejnych tytułów.
0
Gole jakie strzela nie są istotne, ważne, że to pomocnik bramostrzelny i je po prostu strzela. Spokojnie w razie kontuzji Messiego może zagrać na jego pozycji. Wczoraj radził sobie świetnie. Levante zagrało mecz życia i tyle.
73
Coutinho to jest jednak kozak, wczoraj brał grę na siebie jak Messi i jego dryblingi. Zaliczal straty, ale napędzal zespół. Adaptacja poziom extra fast.
3
W tym sezonie Barca przegrała(pomijając ten mecz z Levante, bo on tak naprawdę oprócz sezonu bez porażki nie miał na nic wpływu) przez samą siebie. Miałem wrażenie, że lepiej im idzie odrabianie strat niż utrzymywanie własnej wypracowanej przewagi. Są już tak blisko, tak bliziutko i zawsze muszą coś zje*ać. Nie wiem czy to brak motywacji w co wątpię czy po prostu za bardzo "luźne" podejście do gry, bo inaczej tego nie można wytłumaczyć. To, że nie jesteśmy w finale, bo myślę, że dalibysmy radę wygrać z Liv a nawet z Bayernem, wynikało wyłącznie z samej postawy graczy Barcelony. MMA wrażenie, że Barca, która ma przewagę jest wręcz mizerna, Barca która goni dopiero pokazuje jakim jest zespołem. Nie może tak to wyglądać.
1
W tym sezonie tylko większa, bo wkurza mnie na maksa ten ich fart w LM i nie zasługują absolutnie na to, aby w tym sezonie wygrać. Grają słabo, maja przeblyski w nielicznych meczach a tak to farcą w tej LM i powinni odpasc dawno gdyby dyktowali sędziowie te karne, które powinni.
7
Gdybym miał wybierac
-sezon bez porażki i wygrana Realu w finale
-porażka z Levante i przegrana Realu w finale, biorę to drugie tak na pocieszenie. Jest jeszcze jedna opcja, która będzie bardzo bolała i każdy wie jaka.. :/