1

Jak już mowa o zwalnianiu trenerów, chociaż wstrzymalbym się jeszcze z jego ocena, to na ławce trenerskiej widziałbym u nas Jurgena Kloppa albo Diego Simeone.

1

Na tą ligę mistrzów na dobrą sprawę w tym sezonie nikt nie zasługuje. Grają taka kupę wszyscy, że szok.

0

Ogólnie ten sezon w LM był jakis dziwny: graliśmy dobrze tylko u siebie, na wyjazdach klapa. Chyba na wyjazdach strzelilismy tylko dwa gole o ile się nie mylę. Messiego z Chelsea i samobój że sportingiem- co by nie powiedzieć- dramat. I to było już problemem za Enrique tak samo. Z PSG na wyjeździe do jaja i Z Juve do jaja...

0

Myślę, że główna przyczyną wczorajszej klęski było NASTAWIENIE. Barcelona jako zespół posiada doskonałe umiejętności. Za to złe nastawienie odpowiada trener. Mówił na konferencji, że nie wszystko już wygrane, ale w duchu nastawil drużynę w szatni na granie na pół gwizdka, tzw. energooszczędne. Nakazał drużynie taką grę, a w trakcie meczu w dodatku wyjazdowego, ciężko potem się przestawić na grę normalną. To tak się wydaje, ale tak nie jest, to nie Fifa 18. To było głównym powodem. Tak myślę.

0

Haha tak sobie pomyślałem, czy ten nasz trzeci komplet strojów, no wiecie, to się z czymś kojarzy xD?

3

Wyniki są 1000 razy lepsze od gry. Nasze granie zeszło na słaby, nędzy poziom, zły dla oka, brak jest już tej prawdziwej Barcy. Jeśli tak ma to wyglądać, niestety pożegnalbym się z Valverde pomimo tych meczów bez porażki.

16

Wstałem i dalej nie wierzę. Boli to jednak trochę, naprawdę boli gdy człowiek nie wiem widzi chyba najsłabszy mecz swojej drużyny w historii LM. Jak z Bayernem przegralismy 0:4 no to były jakieś sytuację, jak z PSG też mieliśmy swoje szanse. Tak wczoraj, totalne 0
To jak bardzo jesteśmy zależni od Messiego jest strasznie widoczne. Kurde. Nie wiadomo teraz co myśleć. Czy Valverde po prostu miał szczęście w tej lidze i to zasługa tylko i wyłącznie tego, że Real gra w niej słabo, nie wiem.

0

Jest w tym trochę racji. Ewidentnie słabo zarządza zmianami. To widać.

1

Styl Barcelony powinien być przede wszystkim bardziej ofensywny. Takie akurat moje zdanie.

13

Zauważyłem ogólnie, że Barca posiada kilka złych cech jako drużyna:
- nie walczy zaciekle, za wszelką cenę, wiele meczy grają na stojąco, są bardzo pewni siebie, za pewni
-grają za wolno, za dużo się bawią pod bramką a nie grają do przodu, gdy jest okazja szybko wyjść z kontra, oni jednak w wielu przypadkach zwalniają grę i podaja do tyłu
-przychodzą dobrzy trenerzy, ale za Chiny ludowe nie umieją robić zmian oraz ustawiać składu na ważne mecze. Gdy jest ważny mecz, każdy wie że powinien wyjść inny sklad niż taki jaki jest.
Valverde zmienił bardzo Barcelonę- zabral jej magie, blask, dodał jej takie coś co się nie podoba w grze, są wyniki bardzo dobre i podejrzewam, że zdobędziemy te dwa puchary, ale koniec końców nie przemyślał, że w kwietniu maju są ważne mecze LM i niestety da się zauważyć, że Barca jest wypompowana niesamowicie. Dobrze, że jest ta przewaga 11 punktów. Jeśli tak to ma wyglądać, już wolę żeby przegrywali czasami te mecze, ale grali jak kiedyś, ładnie dla oka, z magią, z polotem...

0

Minimalizm Valverde odbił się czkawka. Jednak nie zrobił z nich takich wyrachowanych jak się wydaje. Zmęczenie straszne, brak polotu, szok.

0

Co by nie mówić to we Włoszech nam ta gra idzie jak po grudzie taka prawda.

2

Tragiczna pierwsza połowa. Dawno nie widziałem tak słabo grającej Barcy. Fakty są takie, że z taką gra to nawet nie mamy co marzyć o finale. Słabo to narazie wyglada.

6

Nie podoba mi się taki skład. Ci zawodnicy są eksploatowani cały czas a Dembele, który jest głodny gry siedzi na ławie. Denis to samo. Szkoda...

3

Po cichu licze dziś na dobry występ Leo oraz Dembele. Niech zamkną usta krytykom, że w LM nie istnieją a istnieje tylko CR.

26

Powinien dziś zagrać Dembele. Zawodnik nie jest zmęczony sezonem i głodny gry. Mam nadzieję, że go zobaczymy.

1

https://www.instagram.com/p/BhU1MrRgOb5/
Wytłumaczy mi to ktoś?!?!?!
Wbili na jego insta hakerzy?

0

Od następnego sezonu liczę wrzutki Realu w każdym meczu, jestem bardzo ciekawy czy przekroczą 1000 w sezonie ? :D Te ich zagrania irytują mnie tak, że aż to policzę.

0

11 pkt przewagi. Barca musi już tą ligę wygrać. A Real- nic nie pokazał, Barca powinna ich pokonać jeśliby na siebie trafili.

1

Też tak uważam Panie Griezmann. Przyjdź do nas to wtedy nigdy już z nami nie wygrają. :)

2

Real wcale nie gra super piłki, są lepsi od ATM, ale bez przesady, w obronie panika, fizycznie też nie za dobrze, ale LM wygrają i to jest paradoks tej ekipy.

0

Real to tych wrzutek stosuje jak na sranie. Jeszcze nie widziałem takiej drużyny...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Styl nie powala, ale efekty są. Messi +3, 7 bramek przewagi nad nurkiem i pięknie.
Myślę, że w półfinale Barca przestanie grać energooszczędnie i rzuci wszytskie siły i być może zobaczymy w końcu magie gry na boisku.

1

Mógłby Messi zostać do końca. Ja widzę, że jeśli on siedzi na ławce, potem parę meczy musi dochodzić do formy. Pojechał na zgrupowanie, przesiedzial dwa mecze i stracił trochę blask.

1

Suarez jest uznawany za najlepszego napastnika na świcie i zgadzam się z tym, ale czasem jego gra przypomina grę 12 latka w klubie juniorskim...

0

Wydaj 200-300 mln i nie wygraj nic :D

0

Sevilla- graj u siebie, nie graj na wyjezdzie. Co ta tłumoki, 4:0 z Celtą ?!!?!?!?

0

Paulo z nami grał jak wariat a z Realem dał ciała strasznie.

0

Zmienił Barcelonę i to widać. Oby w ostatecznym rozrachunku na dobre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?