Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda mi kibiców BVB, świetny klub, ale to co się teraz dzieje... Jak to dobrze, że kibicuje Barcelonie i ona jest w moim sercu. Mam nadzieję, że nie doczekam takich czasów naszego klubu, jakie teraz panują choćby w BVB za mojego życia.
0
Penaldo dziś nie poszaleje z Las Palmas. Nie ma go w składzie. Fajnie jakby Messi odskoczyl dziś, ale będzie ciężko bo nie wiadomo czy w ogóle zagra.
2
Raczej pewne, że mamy puchar kraju. Nawet jakbysmy dziś przegrali 5:0 to i tak przewaga jest taka, że Barca na luzie może sobie pozwolić na przegrana w trzech meczach, a patrząc na formę Realu i Atletico głównie w lidze- te zespoły w pucharach grają o niebo lepszy football niż na boiskach hiszpańskich, to Barca może być praktycznie pewna pucharu.
Co do LM- nie wiem, możemy być w finale albo i nie. Jak już kiedyś powiedziałem to są rozgrywki, gdzie liczy się dyspozycja dnia, czasem fart, czasem niefart. Jednak to widowisko na wysokim poziomie, mierzą się ze sobą najlepsze ekipy.
Puchar Króla- będzie nasz, stadion neutralny, a Sevilla tylko u siebie potrafi coś strzelić. Będzie dobrze.
0
Każdy mi zaraz przemówi do rozumu, ale kto by nie chciał, żeby Leo był królem strzelców w La lidze. Ronaldo na 100 ma nie zagrać z Las Palmas, więc jest szansa, aby Messi odskoczyl zwłaszcza, że Sevilla w lidze gra słabo i nie gra o nic tak naprawdę.
0
Messi zagra z Sevilla? :), jak uważacie.
0
Spokojnie. Ani Messi ani Ronaldo nie zostaną już mistrzami świata. Mają mizerne drużyny a sami nie wygrają mistrzostw.
6
Ja tam wolę, zeby Messi dokończył ligę i LM z przytupem zamiast się forsowac w tych meczach o pietruszkę.
10
Nie wiesz co mówisz.
0
Ha ha ha
0
Może i tak. Fajny skromny chłopak. Życzę mu, aby udało się na tych mistrzostwach, ale.. Zobaczymy.
0
Daleko mu do najlepszych graczy. Gra w tym Bayernie już czwarty chyba sezon a LM dalej nie ma. W finałach ginie jak plama po Vanishu.
1
PSG dopóki nie wywali tego wuefisty ze swojego klubu, nic nie wygra. Tam potrzebny jest ktoś z jajami, jak Klopp czy Guardiola. Wtedy ten klub osiągnąłby wszystko, bo mają ku temu potencjał.
0
Zobaczymy ile strzeli na mundialu.
1
Bądźmy realistami. Taka gra to najwyżej na 2 miejsce w grupie. Gramy dno. Glik jest w sumie dobrym obrońcą, ale musiałby się udać do psychologa Busquetsa to by mi głowę inaczej ustawił. Co do Lewego, też słabo. Nie ma Bayernu, nie ma Roberta.
8
Ale kopanina ja pier*olę...
0
Ok, przepraszam.
1
Przeciążenie to nie uraz. Zwłaszcza, ze gra bardzo dużo.
2
Tak z ciekawości, będzie gdzieś transmija meczu Argentyny z Włochami w TV?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rakitic wygląda fantastycznie w tym sezonie, haruje jak wół w defensywie. Widocznie lepiej spisuje się w grze obronnej niż w ataku przez co jest mniej widoczny w ofensywie a więcej w defensywie.
0
Powiem Ci, że lubię oglądać te aktorstwo. Odwalaja tam kawał dobrej roboty, akcje są spektakularne, szkoda tylko, ze przed meczem wiadomo kto wygra i w jaki sposób. Szkoda, że nie odbywa się to na zasadzie zwykłego pojedynku.
0
To jest dziwne. Gra cały sezon padake, na wiosnę strzela co mecz po trzy gole. Niesamowite.
1
Moim zdaniem liga to rozgrywki w których trzeba być regularnym cały czas. W LM decyduje szczęście, czasami fart.
1
Messi będzie miał w tym sezonie ligę i Puchar króla na 90 procent, LM są wielkie szanse. Myślę, że nawet jak CR wygra LM to Messi wygra ZP za gole i dwa puchary.
4
Barca ma już praktycznie mistrza, ale jak ten Ronaldo dogoni Messiego,który mial tyle przewagi, to masakra. Dlaczego tak jest?!?!
0
Coraz bliżej mistrza!!
10
Takie oszczędzanie się przez Barcelonę jest jak najbardziej celowe. Grając tak, można zachować mnóstwo sił na inne mecze. Leo cała druga połowę przechodził sobie i od czasu do czasu coś kopnął. Dziś strzeliłby pięć goli, a LM nie miałaby sił biegać. Dajcie spokój.
6
Uznam, że tego nie widziałem.
0
Ludzie, Barca ewidentnie odpuscila druga połowę. Na pewno nie będą tak grać dalej, spokojnie, mieli wszystko pod kontrolą.
3
Salah wczoraj zagrał kapitalne spotkanie. Można być ukontentowanym, ale ile takich meczy w swojej karierze zagrał Messi?!?!? Bez przesady z tym Salahem.