Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że ten gol z du*y nie padnie, bo Barca to ewidentnie lepsza ekipa i należy się jest zwycięstwo.
0
Jakoś mnie wzięło na przemyślenia i wspomnienia.
Czy należałoby obawiać się tego meczu na Camp Nou z Chelsea i czy Barca nie awansuje? Czy według was spokojnie da radę? Po tym co zrobiła rok temu to jestem spokojny.
52
Jeszcze raz na wieczór:
"... ter Stegen poturbowany, ale i tak kuśtyka w pole karne PSG. Dawno nie widziałem takich rzeczy, dawno nie widziałem takiego meczu, Neymar... jeszcze raz, teraz już z otwartej gry, Neymar chce zwieść rywala, lewa noga Neymar dośrodkowanie - Roberto, Sergi Roberto, Sergi Roberto, to jest NIE-MO-ŻLI-WE, możemy powiedzieć jedno, niemożliwe nie istnieje... I Kosowski, którego du*a bolała musiał wtrącic swoje: "nie było spalonego przypadkiem".
Pozdrawiam VeB!
0
Ja też tak wypowiadam R. Naturalnie nie umiem po prostu, ale zauważyłem, że stało się to bardzo popularne ostatnimi czasy.
La Liga na Canal + to przede wszystkim lepsze HD. Na eleven jest takie wszystko za mgłą. I myślę, że komentarz też jednak lepszy.
22
Rafał Wolski skomentował to tak, że miałem ciarki na całym ciele i łzy w oczach. Dodał co najmniej 50% do i tak silnego uczucia jakim była radość z gola Roberto. #6-1
83
8.03.2017 Camp Nou PAMIĘTAMY!!!!!!!!
7
Szczerze dobrze, że Real awansował. Niech się Neymar nauczy, że drużyna zrobiona z kasy nie gra sama. Real był lepszy w tym dwumeczu i to udowodnił.
0
Pieniądze nie grają tylko umiejętności i zgranie zespołu pozdro. Teraz gimbaza nie będzie się już spuszczala nad $$$$$$$.
2
Myślę, że dzisiaj Real awansuje, ale nie będzie to lekki i przyjemny awans. Mają sporą zaliczkę. Według mnie strzela bramkę i mecz może zakończyć się remisem albo nawet ich wygraną. Szczerze to nie wierzę w PSG. Przede wszystkim Unai Emery jest mocno przeciętnym trenerem. Podejmuje strasznie złe decyzje, takie jak na Bernabeu. Według mnie powinien postawić identyczny skład jaki wyszedł w Paryżu z Barceloną. Nie będę pisał już kto wtedy grał, ale m.in. byli to Di Maria czy Draxler. Nie są to zawodnicy w najwyższej formie, ale postawilbym na nich z racji ich sporego doświadczenia. Mogą ostatecznie zrobić różnicę. Zobaczymy jak to się ułoży, ale raczej Real awansuje.
0
Gole to według mnie nie wszystko, aby zdobywać złota piłkę. Taki piłkarz musi też grać efektownie, ładnie dla oka, okazywać fair play oraz pokazywać piękne zagrania na boisku. Dlatego Lewandowski nigdy nie wygra ZP, bo tego nie ma. Ma instynkt i wykończenie, ale nie drybling oraz piękne podania a Leo np ma wszystko.
5
Gdzie w klasyfikacji guru footballu Cristiano Ronaldo? Wiem, że dostanie ZP za nic, ale nie widać go coś :D.
4
Chłopaku, 2 ligowa drużyna może by zagrała lepiej niż wy. Kompletna bezradność. Macie szczęście, ze po pierwszej połowie było tylko 1:0 a nie 3:0. Umiecie się tylko bronić a potem fartem strzelać gola i drzeć ryja, że jesteście najlepsi. Tym razem fart został zdominowany całkowicie przez drużynę co najmniej o klasę lepszą, jaką była Barcelona.
I to samo będzie z Chelsea, style gry tych ekip powodują u mnie atak szału gdy tylko widzę te nerwowe wybijanie piłek oraz ciągłe faulowanie. Takie drużyny nie powinny być mistrzami swoich krajów, nie zasługują na to.
0
Czy to na prawdę ter Stegen?
3
Jest 11 meczy do końca i 8 pkt przewagi. Mam nadzieję, że tego nie oddadzą
3
A mówiłem, że Atletico będzie bezradne. Ktoś mnie zganil, że tak powiedziałem. Gra Barcelony a Atletico to niebo a ziemia. Barcelona całkowicie kontroluje grę, pokazuje zdolności techniczne. Atletico nie zasługuje, aby w ogóle zremisowac ten mecz a co dopiero mówić o mistrzostwie Hiszpanii. Taka drużyna nie zasługuje, aby być mistrzem kraju. Macie swoje groźne Atletico.
0
I mam nadzieję, że takie ustawienie zobaczymy. Oby nie żaden Gomes, bo mecz przegrany, nie wierzę 2 tego gracza.
0
Barca was zajezdzi pressingiem oraz gra piłka. Nie dacie rady.
0
Bezradne w sensie kiedy są naciskani i stosowany jest na nich pressing. Gra piłka to nie ich mocna strona. Raczej wola wybijać
0
Atletico jest czasami bardzo bezradnie i bronią się rozpaczliwie. Może to będzie łatwiejszy rywal niż Las Palmas. Z resztą na Camp Nou jeszcze Simeone nie wygrał. Oni są bezradni na Camp Nou. Obrona i obrona, w końcu padną
3
Leo Messi i Luis Suarez pompowali bułę, żeby sieknac sierpowego Diego Coscie :).
4
Powinnismy wygrać z Las Palmas. Trener powinien postawić na Coutinho i Dembele od początku zamiast Vidala i Iniesty. Suarez też powinien odpocząć, bo to nie był ten waleczny Luis. Musiał się hamować. Według mnie to w 50% zawiódł trener i w 50% piłkarze.
Jeśli z Atletico zgarniemy 3 punkty, myślę, że wygrany ligę. Jeśli zremisujemy nie będzie tragedii, cały czas bezpieczne 5 pkt. Jeśli przegramy będzie źle chociaż cały czas jest przewaga i będziemy zależeć od siebie. No zobaczymy, jaką wersję Barcy zobaczymy w niedzielę.
2
Według mnie to straszny minimalizm, złe podejście do meczu, lekceważenie rywala oraz za wolna gra sprawia, że remisujemy, bo nie przegrywamy mecze :D. Barcelona myślala, że będzie dziś lekko i przyjemnie z Las Palmas i się tym razem nadziala. Może mieli farta, bo karny rzeczywiście widmo. Oglądalem powtórkę chyba z 5 razy i nic nie widziałem prócz samych walk o piłkę. Jestem pewien, że z Atletico będzie jednak inaczej. Wyjdziemy zmotywowani oraz galowa jedenastka. Dla mnie Digne to jest dramat. Barca powinna szukać jakiegos innego LO, te jego centry i ciągle wycofania do tyłu... Coś strasznego. Mam nadzieję i wierzę w to, że w niedzielę wygramy i zyskamy 8 pkt przewagi. To nie będzie mecz na miarę mistrzostwa, zostały ciężkie mecze. I Atletico i Barca grają jeszcze ciężkie spotkania, wszystko może się zdarzyć. Ten mecz nie przesadzi o lidze, więc się zbytnio nie uzalac jak nawet przegramy. Cały czas będziemy zależeć od siebie.
0
Skład nie jest zły. Myślę, że z kim jak z kim, ale z drużyną, która prowadzi Paco Jemez nie powinniśmy spodziewać się meczarni. :)
0
System VAR jest przydatny, ale nie jest doskonały. Są wady i zalety takiego udoskonalenia.
8
Gościu ma autobusy w głębokim poważaniu i woli przegrać 0-5 grając odważny otwarty football niż grać jak skończona pi**a. Cenie takie coś.
0
No wiem, ale mecz w Copa del Rey zakończył się 1:0 i wiem, była rezerwa, ale właśnie... Jednak przegralismy.
3
Szczerze mówiąc to można się pośmiać, ale my również ledwo tam zremisowalismy, a na dodatek grał u nas pelny skład oprócz Messiego a dziś w Realu nie było Marcelo, Ronaldo, Kroosa, Modricia, Casemiro, Carvajala także ja bym pohamowal radość. Gdyby u nas zabrakło Messiego, Suareza, Alby, Iniesty i Busquetsa aż bym się bał jakby to wyglądało.
0
Z taką Sevilla mamy puchar króla w kieszeni. Gra słaba, bez polotu, masakrycznie to wygląda.
1
I bardzo dobrze, że preferują taką piłkę. Jakbym miał płacić kasę za bilety i oglądać jak mój ulubiony zespół stoi cały mecz pod bramką i wybija piłki na ślepo, szkoda by mi było kasy na takie żałosne widowisko. #Chelsea
3
Gdy tylko ujrzałem ten piękny skład, od razu wiedziałem, że będzie dużo bramek. Choć Barcelona źle weszła w to spotkanie i pozwalała rywalom na wiele, potrafiła kapitalnie i co najważniejsze skutecznie odpowiadać pięknymi akcjami, które skutkowaly bramkami. Kapitalne zawody Suareza, Coutinho oraz Messiego. Moja uśmiechnięta buzię uzupełniło zachowanie Suareza - jest niemożliwy zarówno jeśli chodzi o grę oraz zachowania boiskowe.
Bardzo dobrze, że trener dał pograć Coutinho i Dembele cały mecz. Również liczę na występ z Las Palmas tych dwóch graczy. Mam nadzieję na kolejne zwycięstwo. Wracając do Dembele-wedlug mnie zagrał fajny mecz. Super dryblingi przykryly niektóre straty. Fajna asysta uzupełnia występ na mocna czwórkę. Mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie ten gracz będzie w niektórych meczach decydujący. Zwłaszcza stawiam na niego w LM, gdzie według mnie gramy troszkę wolniej i słabiej, co może wynikać z poziomu innych drużyn. Jednak chciałbym, aby trener powoli przyszykowal Francuza to gry na prawej stronie z Chelsea, bo gracz ten może zrobić wielka różnicę i przydać się w grze z kontry, jeśli w ogóle będzie taka okazja, bo wiemy, że Chelsea to raczej nie zagra jak Girona, ale jak typowy Chelsobus. VeB!