Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A wasz fuks, że nie przegraliscie tego meczu z 5-0 też był ewidentny.
5
Już po meczu a Wakaso dalej przebywa na boisku...
1
Takimi meczami wygrywa się ligę...
0
I człowiek, który zdobył złota piłkę jest daleko daleko w tyle klasyfikacji. Wniosek-ta nagroda nie zależy od zawodnika tylko jak jesteś w klubie, który zdobył 3 trofea to odbierasz złota piłkę. A powinna być oceniana twoja gra indywidualnie a nie zespołowo. Możesz grać super caly sezon a twoja drużyna traci gole i przegrywa to może nie być twoja wina.
1
Mam nadzieję, że Coutinho zagra dłużej niż 20 minut.
0
Doczekałem się czasów... Na kuponie mecz Realu a ja nie wiem na kogo postawić :)
0
Przecież wiadomo, że Barca wygra i tak w tym roku ten puchar... Jak co roku z resztą :)
A tak naprawdę to myślę, że problemów nie będzie. Pierwszy mecz mamy na Camp Nou. Musimy u siebie wygrać z nimi znacznie, przewagą co najmniej 2 goli i pojechać na Mestalla z pewnością siebie i spokojem. Nie chciałabym, aby u nich rozstrzygaly się losy rywalizacji. Barca powinna wygrać u siebie a na Mestalla tylko zagrać tak, aby tej przewagi Valencia nie odrobiła.
1
Ten Espanyol to z roku na rok się robi gorsza nędza. Albo im się uda cudem coś ugrać z Barceloną albo dostają srogi wpier**l. Gdyby Valverde trochę nie przesadził z rotacjami na Cornella, myślę, że wygralibysmy ten mecz, chociaż i tak mieliśmy tam sporo okazji, których nie wykorzystał Leo.
29
Grał pierwszy mecz, a i tak wyglądał lepiej niż z całym szacunkiem Andre Gomes po półtora roku gry w Barcelonie. Albo się to ma albo nie. Coutinho to ma i to widać jak tylko przyjmie piłkę i poprowadzi ją przez sekundę. Pierwszy mecz a już piękne dryblingi oraz znakomita gra z pierwszej piłki między rywalami. Takich ludzi potrzeba Barcelonie. Chociaż akurat Andre podobał mi się z Betisem. Lecz mówię o tym, że Gomes potrzebował aż półtora roku żeby TROCHĘ zacząć coś gra a Coutinho wchodzi i gra jakby to był jego klub od paru lat.
1
Podsumowując jak kolega niżej dobrze powiedział. Paulinho nie powiedział, że Neymar już jest najlepszym piłkarzem, ale ma nadzieję, iż w przyszłości nim zostanie. To różnica.
13
Nie trzeba artykułów ani kolejnych statystyk sprzed lat. Barcelona udowodniła choćby w tamtym sezonie, że nie straszne jest jej nawet 4:0.
0
Jechali zawsze na farcie. W tamtym sezonie już każdy działacz La Ligi oraz sędzia robili wszystko, aby Real wygral w końcu ta ligę. Teraz farta nie ma.
6
Tak patrząc ma grę Realu, to nie wiem czy Zidane jest aż tak dobrym trenerem, że wygrywal przez ostatnie dwa lata wiele trofeów czy mial niezłego farta, bo gra Realu wygląda cały czas tak samo, czyli wrzuta wrzuta wrzuta na aferę, może ktoś strzeli. To jest po prostu żałosne.
1
Fajnie byłoby jakby chociaż na parę minut Cou zagrał z Espanyolem.
17
Cilessen: "Kiedyś i tak Cię wygryzę z bramki :)"
ter Stegen: "Wez mnie nie rozśmieszaj..."
10
Szkoda Vermaelena, bo chłopak jest złoty. Oby to było coś niegroźnego. Umtiti- kozak.
3
Leo Messi... Będę mógł kiedyś powiedzieć dzieciom, widziałem jak gra, jak był młody, jak się śmieje...
6
-Królowie wracają
-Ronaldo idzie po 6 złotą piłkę
-Real to Real a nie jakaś Barcelona
Z dystansem proszę :)
32
Gazda tak podniecony w studiu jakby miał się brać za cycata blondynkę.
1
Znając nasze szczęście, trafi na wagę remisuu zwycięstwa :/
1
Ale to był dobry transfer. Mogła wtedy Barca zrezygnować i byłoby to uzasadnione jego karygodnym zachowaniem. Ale nie zrezygnowała. Myślę, że wylądował by w Realu a Real miałby teraz świetnego napastnika zamiast Benzemy :D, który u tak wiele zrobił dla klubu, ale.... No właśnie. Wiemy jak wygląda w tym sezonie.
4
Mogłeś iść do Barcy. Real cię zmarnowal.
3
W tym meczu to na pewno nie zasłużyli. Mieli zwyczajnego farta. Zrobili jedną dobrą akcję na cały mecz i to w końcówce. Nie grali nic . Biegali za Barcą jak dzieci we mgle, a przy odrobinie szczęścia Barca wygrałaby ten mecz rezerwowym składem ze 3-0. Messi i spółka zmarnowali wiele 100% sytuacji na strzelenie gola. Na Camp Nou Espanyol zostanie rozbity i pojedzie w do domu pokonany.
6
Jego serce jest bordowo-granatowe. Nie mam co do tego wątpliwości. Przykład człowieka, który jest z klubem całą swoją duszą, ciałem i sercem. I wcale nie mam pretensji do niego, że gani Real, bo trzeba tak robić, jeśli jest się prawdziwym Cule...
12
Patrzę na powtórkę meczu. Lubię Digne a, ale gdyby to był Jordi, nie byłoby gola.
3
Są dwie główne przyczyny porażki w dzisiejszym meczu:
-brak motywacji( Barcelonie zwyczajnie zwisa według mnie ten puchar króla, każdy mówi, że nie, ale w głębi duszy Messi i spółka nie będą się cieszyc z kolejnego pucharu króla, ale z wygrania LM,
- zbytnie punktatorstwo lekceważenie rywala i gra na stojąco.
Gdyby Messi strzelił tego karnego wygralibysmy ten mecz. No niestety, nie jest on królem jedenastek.
I tak moim zdaniem awansujemy, Espanyol jest naprawdę słaby i chyba cud się stał, że wcisneli tego gola. To nie wina ich, że dobrze grali, ale Barcelony... Ogramy ich na camp Nou, ale przy normalnym podejściu.
0
I tak to wygramy, ale szkoda takiego punktatorstwa i myślę, że jednak trener za dużo rotuje. To jednak przeciwnik na jakimś poziomie chociaż w dzisiejszym meczu mieli więcej szczęścia niż umiejętności..
0
W tamtym sezonie...
0
Valverde jesteś super, ale dlaczego tak na siłę ładujesz tego Gomesa do składu. On nam już zawalił tyle meczy, a wątpię, żeby odpalił. Ten sam błąd popełniał Enrique pchając go na siłę do składu a omijał Rafinhę lub Denisa. Mam nadzieję, że to tylko przejściowe i ten zawodnik w naprawdę ważnych meczach zasiądzie na ławie. Już co jak co, ale wolę, aby w klubie został już Deulofeu niż Gomes. Te jego wrzutki, bądz co bądz na aferę czasami dawały bramki a Andre nie daje drużynie nic oprócz podań do tyłu...
0
Oby to nie była szklanka, bo będzie tragedia i 205 pójdzie się walić. Jeśli ma łapać urazy co parę meczy, no to nie widzę tego dobrze.