1

Denis spoko zmiana, ładnie szarpal i się starał. Drukarek no słabo. Ogólnie Barca zagrała bardzo dobrze jednak zabrakło trochę tego czegoś.

0

Ok ale poświęcenie, oddanie jednemu klubowi przez prawie cała karierę, skromność a dodatkowo nietuzinkowe umiejętności to cechy które sa ponad innymi jeśli chodzi o piłkarza.

12

0% myślenia o pieniądzach
0% narcyzmu
0% zazdrości
0% ciągłego myślenia o złotych pilkach
100% serca na boisku
100% poświęcenia i współpracy z innymi
100% zaufania do klubu
100% miłości do klubu, który uczynił go tym kim jest.
Dla mnie ideał. Koniec kropka.

0

To będzie klepanie Barcelony i autobus Valencii na 100 %.

0

PSG leci jak burza. Nie wiadomo czy są aż tak świetni czy po prostu mają słabych rywali w LM. Ciekawi mnie teraz jak zagrają w następnej kolejce na Alianz Arena z Bayernem. Bayern w miarę w dyspozycji, także powinno być im w miarę ciężko. O Monaco nie mówię, bo to identyczny przykład Leicester City- jeden sezon dobry a następny kicha totalna. Prawdziwa dobra ekipa gra porównywalnie cały sezon a nie jeden sezon wystrzał a drugi strefa pucharu Europy lub spadku. Co do Barcy, gra strasznie wyrachowanie- zupełnie jak Atletico Simeone sprzed dwóch lat. Wtedy też słabiej w ataku, za to w pomocy i obronie szczeknie oraz pewnie jak nikt inny. No no, Valverde naprawdę odmienił naszą ekipę. Wrócił do szybkiego odbioru piłki i Barca wczoraj mimo wyniku grała świetnie, ale zabrakło kogoś w ataku, kto by pociągnął na tą bramkę. Nie mogę się doczekać Dembele. Teraz gramy praktycznie jakby bez Neymara, a to przecież na jego zastąpieniu na najbardziej zależało. Gramy bez Neymara a wyniki są. Mam nadzieję, że wraz z powrotem Dembele wróci te "jajo" w ataku jak kiedyś.

1

Oglądam powtórkę meczu w telewizji bo wczoraj w pracy na telefonie to słabe oglądanie. Jak wczoraj Pique z Umtitim genialnie zagrali w obronie. Higuain wygrał jakiś pojedynek? ;)

0

Osobiście wolę już remis a przy tym biegającą, walczącą Barcelonę niż wygraną 0:1 po fartownym "own goalu" oraz grze na stojąco...

0

Ja nie zastanawialbym się chwili i brak Koulibaliego a nie jakiś kolejnych Douglasow z ligi brazylijskiej czy argentynskiej. Co do pomocnika, Eriksen jak dla mnie spoko wybór. Jeśli Coutinho się nie da wyciągnąć to czy jest jakaś lepsza opcja niż Duńczyk?

4

Ten sezon jest taki przewrotny, że szok. Jeszcze 2-3 miesiące temu nikt by nie uwierzył, że Real może tracić 10 pkt do Barcy po 12 kolejkach. Z drugiej jednak strony trudno się dziwić. Real gra ta samą kupę co sezon temu. Jednak wcześniej ta żałosna gra na wrzutki oraz obstukiwanie bramki na pałę dzialaly i druzyny dawaly sie na to nabierać. Teraz mecz Realu choćby z ostatnią drużyną w tabeli jest wielkim przeżyciem dla kibicow, nie wiadomo czy Real wygra a 2 miesiące temu to była najlepsza drużyna na świecie. Słabo wygląda również Altetico, kompletnie nie mają pomysłu na grę, grają słabo bez polotu. Myślę, ze jeśli tak dalej będzie to Barca zgarnie tytuł bez większych starań.
Co do absencji Pique- wszytskie portale, wp, Onet piszą o wielkim oslabieniu. Nie zgadzam się. Patrząc na formę Pique, myślę, że co drugi obronca La liga jest obecnie w lepszej dyspozycji, dlatego jego absencja może być wzmocnieniem a nie osłabieniem. Myślę, że Valerde ustawi jakąś taktykę odpowiednią dla zespołu i wcale nie wykluczone, że zagramy trójka obrońców.

31

Ta żałosna gra Atletico już jest tak nudna, ze szkoda mi tego Simeone. Real w nie lepszej formie. Masakra. Ale co nas to obchodzi, -10 i super.

0

Jeśli dziś Barca wygra a Real przegra to.......... będę się cieszył. ;) Może to nam dac sporo przewagę i margines błędu który będzie się zmienial ale 11 pkt to niech nikt nie mówi że mało.

0

Świetny gracz. Zasługuje właśnie na taką Barcelonę. Arsenal to dla niego przykrość a nie radocha z gry.

3

Iniesta przeżywa wspaniały okres. Gra świetnie, oczywiście nie ta szybkość, zwrotność co kiedyś, ale nadal wspaniałe panowanie nad piłką oraz technika jak zawsze na najwyższym topowym poziomie. Messi... nic nie trzeba pisać, bo każdy wie, że jest najlepszy i nikt nie robi takich rzeczy jak on.

0

Tacy ludzie jak Bale, Reus, Rafinha, Vermaelen mogliby powalczyć o to, aby być jednymi z najlepszych ale kontuzje, które ich trapia przez całą karierę im na to nie pozwolą.

0

Iniesta jest obecnie naszym najlepszym pomocnikiem, ma najlepszą technikę, najlepszy przegląd pola i spokój oraz opanowanie, w jego grze nie ma 1% chaosu, wszystko jest przemyślane w ciągu dwóch sekund.

19

Iniesta jest na prawdę w znakomitej formie pomimo wieku i nie tej formy fizycznej jak kiedyś. Gra znakomicie. Valverde powinien stawiać na Andresa jako pierwszy wybór bo to naprawdę geniusz i gdyby miał 28-29 lat jak w sezonie 2010, Barca nie potrzebowalaby pomocnika.

18

Poleciał na hajs i pozycję w klubie. Pragnął być numerem jeden. Messi był również w cieniu Ronaldinho przy którym osiągnął szczyt. Neymar przy Messim również by to osiągnął. Musiał jedynie poczekać parę lat i dalej grać w Hiszpanii bo poziom tej ligi to 1 lub dwie klasy wyżej od tej Francji.

3

Zepsuł im wszytsko. Gdyby nie jego głupie zachowanie Barca i gdyby miał trochę oleju w głowie odszedlby na początku lipca a nie każdy sobie robił na dzieje. Na pewno wtedy Barca miałaby więcej czasu na znalezienie tego nieszczęsnego pomocnika oraz mogłaby wydać więcej pieniędzy na ŚP.

2

Onet.pl: Suarez okazał brak szacunku w stosunku do Polaków, grozi mu kara opuszczenia 10 meczy kadry. :D

0

Już nie jechać tak na tego Luisa, bo dochodzi do sytuacji wzorowo, jednak brakuje wykończenia sytuacji, tej pewności której odbudowanie jest kwestia czasu.

36

Semedo gra w Barcy od 2 miesiecy i jest i dwie klasy wyżej niż Gomes, który obcuje z grą Blaugrany już półtora roku.

0

Wyniki dobre, ale gramy nudno nie da się ukryć. Dawno już nie wygraliśmy tak pewnie że 4:0.

27

To był przeciętny mecz Suareza. Nie zgadzam się, że to była katastrofa. Już bez przesady. Chłopak był tak zaangażowany i pomocny dla zespołu, że chyba bardziej się nie dało. Jak dla mnie abstrakcyjna ocena jego gry. Zaslugiwal spokojnie na 5,6.

8

W tym sezonie oglądam 95% meczy a jak nie dam rady tych 5% obejrzeć na żywo to zawsze oglądam powtórki w telewizji całego meczu. Pierwsza zasadnicza różnica jaka się rzuca w oczy to grafika. Stadion Camp Nou czy Bernabeu oraz sami piłkarze wyglądają jak za mgłą, kolory są mało żywe i te HD w Eleven przy HD w Canal+ nie ma porównania.
Czasami da się wyczuć ewidentne jechanie Ćwiąkały na Real i Mirosławskiego na Barcelonę, ale kometarz jest w sumie porównywalny i przyzwyczaiłem się słuchać fajnego komentarzu Tomka Ćwiąkały. Dla mnie może być w sumie na Eleven, ale wydaje mi się, że lepiej byłoby jeśli wrocilaby do Canal +.

0

Układa się to na prawdę wspaniale. Na pewno przyjdzie nieuchronnie porażka, bo wątpię, aby Barca ani razu nie uległa. Trzeba jednak grać jak najlepiej i walczyć o każde zwycięstwo i o każdy remis. Mamy przewagę 8 pkt. I Real ma ciężkie mecze i Barca jednak ja już nawet w tym momencie mogę powiedzieć, ze raczej w tym roku Barca zagrnie Lige ponownie. To jednak przewaga.

0

Przydaloby się sprzedać Gomesa. Nie wątpię w jego umiejętności Ale on po prostu nie ma we krwi tej gry. Koniec kropka.

4

Dzisiaj ter Stegen super, Paulinho i Umtiti nieziemsko. Tak trzymać.

0

O matko nie wiedziałem. Rzeczywiście.

11

Ten człowiek z "23" chyba by myszy obok swojej nogi nie przepuscil.

1

Paulinho sfolguj, bo Fifa na przyszły rok nie wymyśli overa dla Ciebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?