Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pykniemy ich z 5:0. Tak wczoraj tradycyjnie obstawilem w rozmowie z moim tatą. Tata uważa, że będzie to paradoksalnie trudny mecz i postawił 2:1 dla Barcelony. Ja w to jednak wątpię.
0
Piękne uczucie kiedy wstajesz rano sprawdzić czy to przypadkiem nie sen i nagle okazuje się, że to najprawdziwsza prawda. Coutinho fichado!!!!!!
0
ter Stegen, Cillessen, Semedo, Roberto, Umtiti, Vermaelen, Pique, Mina, Alba, Digne, Busquets, Paulinho, Rakitic, Iniesta, Coutinho, Alena, Denis, Gomes, Dembele, Messi, Suarez, Arnaiz, Alcacer. Tak chciałabym, aby wyglądała nasza kadra. Uważam, że należy sprzedać Deulofeu- przeblyski to za mało na Barcelonę, brak techniki, spokoju, laga do prawej i wrzutka do nikogo- nadaje się do Realu, Mascherano - już nie gra jak kiedyś, trzeba mu płacić wysoką pensję, nie będzie miał szans na grę, bo Umtiti i Vermaelen oraz Pique i Mina będą grać zawsze i zmieniac się wzajemnie, Rafinhe- zniszczony przez kontuzje, szklanka, jak jego brat, dlatego nie zrobi wielkiej kariery, Vidal- to nie poziom Barcy, kto ogląda regularnie mecze wie o co mi chodzi, poza tym wątpię, aby miał szansę na grę gdy Semedo i Roberto są zdrowi, Turan-troche mi go w sumie szkoda, ale chyba jego przyszłość w Barcy szybko dobiegnie końca, w Atleti grał lepiej, u nas się gubi, jest przede wszystkim za wolny. I tak to wygląda moim zdaniem.
Skład wyjściowy:
Stegen, Semedo(Roberto), Pique, Umtiti, Alba, Busquets, Iniesta(Rakitic, Paulinho), Coutinho, Messi, Dembele, Suarez
4-2-3-1
5
6.01.2018 Kamil Mistrzinho :D
20
Jak Dembele odpali a Coutinho będzie grał jak gra to myślę, że na Bernabeu będzie co sezon nie 0-3 a 0-5 :).
179
Coutinho to fenomen, jeśli chodzi o pozycję ofensywnego pomocnika: doskonałe podanie, przegląd pola, technika, szybkość, strzał z dystansu i ze stojącej piłki. To piłkarz kompletny i ma dopiero 25 lat. Za kogo płacić aż tyle jak nie za takich graczy jak on?!?!?! Jestem przekonany, że jest on lepszy od wielu przereklamowanych pomocników jak chociażby Pogba. To jeden z najlepszych ruchów Barcelony w historii i mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem i szacunkiem: "Bartomeu, dobra robota, walczyłeś i masz". Właśnie takich ruchów na rynku oczekujemy. Brawo!!! Jeśli trener to wszystko poukłada, czyli Coutinho przystosuje się do gry w Barcelonie a Dembele odzyska formę po ciężkiej kontuzji, niewykluczone, że Barca znów stanie się potworem, którym i tak zawsze była, tylko czasami trochę uspionym i niezmotywowanym. :)
2
Mógł Neymar poczekać. Teraz wygralby wszystko gdyby został w Barcy. Razem z Coutinho Messim i spółka Neymar osiągnął by wszystko a i tak stałby się najlepszym po Messim.
26
Tak jest. Wszystko jest uzgodnione. Robią tylko zamieszanie jak z Neymarem- przejdzie czy nie, o to jest pytanie? Każdy miał wątpliwości aż do dnia kiedy Neymar opuścił trening i wyjechał do Paryża. Sam zawodnik już wiedział gdzie będzie grał miesiąc wcześniej. Coutinho już też jest zawodnikiem Barcy, ponieważ:
1) nie wystąpił wczoraj w ważnym meczu, w derbach kraju, o Puchar Anglii
2) nie znalazł się nawet na ławce ani na trybunach
3) wszystkie media piszą o jego odejściu a władze Liverpoolu tego nie dementuja jak kiedyś
4) klub pojechał na obóz bez niego.
To już jest nasz zawodnik i myślę że naprawdę bez śmiechu to już kwestia godzin kiedy ogłosza oficjalnie ta i informację.
8
Myślę, że Coutinho jest już zaklepany i wcześniej czy póżniej zobaczymy go w naszym klubie. Według mnie stanie się to w przyszłym tygodniu. Za daleko to wszystko zaszło, aby się miało nie udać.
0
Alexis zasługuje aby grać w najlepszych klubach świata.
0
Dokładnie. Celta w drugiej połowie zjedzona. Przy odrobinie szczęścia 1:3 mogło byc.
6
Wynik spoko. Myślę, że awansujemy. Dembele nic nie pokazał ale ciężko się dziwić. Widzę w jego grze dużą nerwowość. Oby opanował emocje.
0
To pierwszy lepszy filmik który wybrałem i akurat było welcome to Barcelona :)
0
Tak sobie patrzę, patrzę. Jakim Coutinho jest super piłkarzem...
0
Jest przeciętny. Mało się rozgląda. Potrafi tylko zejść do linii końcowej i wrzuta na aferę. Brakuje mi blasku, umiejętności i precyzji. Mogę tylko tyle powiedzieć. Nie pasuje do Barcelony.
2
Szczerze to Valverde trochę poleciał po bandzie z tym składem. To jakby nie mówić mecz pucharowy i bez Dembele w ataku wątpię czy coś ugramy, bo to Celta - pierwszoligowy zespół.
0
W tym rzecz, że Messi nie musi się poprawiać, bo jest doskonały i to jest ta skromna różnica.
23
Typowy zawodnik "wow" na jeden sezon a przyjdzie do Barcelony i pogubi się przy pierwszej lepszej klepce z Messim i Iniesta.
4
Zobaczymy, ale nie sądzę, żeby było tak jak z Neymarem.
3
Tylko, że znając Sama nie zmieni Barcy dla Arabów bądź loserow z Anglii. Jeszcze on musi chcieć w co bardzo wątpię, ponieważ jest obecnie w najlepszej drużynie świata i pełni bardzo ważna rolę w zespole, jest podstawowym graczem. Jednym z najlepszych w FC Barcelonie.
3
Wielki szacunek dla obu zawodników. Neymar zrobił jak uważał, trzeba to uszanować. Przypomniałem sobie tą jego kontuzje z 2014 roku. Uff, 2 cm bliżej i kalectwo do końca życia. Całe szczęście, że tak się nie stało i mamy okazję dalej podziwiać tego piłkarza.
0
Kurcze gdyby Leo był Hiszpanem... Wygrywał by co 4 lata Mistrzostwo. :D
1
Ze wszystkim się zgadzam, ale co by było gdyby... Real nie miał zaległego meczu z Celta a Ramos z Atletico nie trafił na 1:1 w 94'? To jest piłka kochani i już tego co by mogło być nigdy się już nie dowiemy.
0
Valverde naprawdę poukładal nasza grę elegancko. Może nie ma takiej magii jak kiedyś, ale za to jest wielka pewność na boisku. Jesteśmy takim murem jak niegdyś Atletico Simeone.
2
Bo Real jako jedna z nielicznych drużyn w La lidze nie stawia autobusu. Gra otwarta piłkę i nie boi się wymiany ciosów. W sumie to się szanuje bo ja osobiście nie uznaje takiego footballu jak choćby kiedyś Inter na Camp Nou z Barca lub dawna Chelsea Mourinho.
1
Ta pierwsza połowa znowu nie była taka świetna w wykonaniu Realu. Barca też miała swoje okazje oraz kilkakrotnie wymienila piłkę w dłuższych okresach czasu. Oprócz kiksu Ronaldo, główki Benzemy oraz strzału Ronaldo obrobionego przez Ter Stegena widzieliśmy wrzutki wrzutki i wrzutki. Pique chyba aż rozbolala głowa że musiał to wszystko wybijać.
0
Święta i tak bez tego nie będą białe...
0
Nie. Myślałem o tych którzy się śmieją z Thomasa.
5
Zjadles dziś Marceline w calej jej okazałości. Jesteś naszym motorem napędowym.
0
Idioci się z niego śmieją, ale gdyby nie ciągle kontuzje kto wie czy nie byłby to najlepszy obrońca.
Życzę mu dużo zdrowia i aby grał tak cały czas, bo szczerze nie spodziewałem się, że będzie grał pod nieobecność Sama na tak wysokim poziomie. Można powiedzieć takim samym jak Umtiti.