Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda, że Coutinho nie zagra...
6
A ja widzę to tak, że mogę założyć się z Tobą o cały twój majątek, że takiego składu właśnie nie będzie. Daje głowę, wszytskie pieniądze i dom. Co ty na to? Wchodzisz? :D
0
Xavi i Alves ganią tego Ronaldo aż miło. W żyłach krąży bordowo-granatowa krew.
4
Sto razy bardziej wolę taka otwartą, ładna dla oka grę niż murowanie tej bramki... Jak mnie to wkurza. Niech Getafe i Espanyol się uczą jak się gra a nie farci.
0
Jaki skład zobaczymy na Chelsea? Ten sam co dzisiaj, czy Valverde szykuje coś ekstra, np. Gomesa?
Ja osobiście myślę, że skład będzie wyglądał tak:
ter Stegen, Pique, Umtiti, Roberto, Alba, Busquets, Iniesta, Rakitic, Messi, Suarez, DEMBELE- a dlaczego? Dziś nie zagrał, gdyby wszedł, byłbym pewny, że nie zagra z Chelsea. Myślę, że we wtorek zobaczymy Francuza w pierwszej 11 jak w meczu z Juventusem na Camp Nou.
1
Skład taki a nie inny z jednej prostej przyczyny. Taka jedenastka wyjdzie z Chelsea i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości.
Valverde nie postawi na Ousmana, no gra słabo, a Cou nie może zagrać z wiadomych powodów.
Chce zobaczyć jak sobie poradzi zespół, który zmierzy się we wtorek z Chelsea. Moim zdaniem dobra decyzja. Co Coutinho pokazał w meczu z Getafe- dosłownie nic, oprócz jednego strzału.
6
https://www.facebook.com/LuisSuarez9/posts/2104371512921239
Chłopaki pozdrawiaja z samolotu
Jest chemia... :)
0
Są inni lepsi napastnicy. Ja tam pomyślałbym o kimś młodym a zarazem z doświadczeniem w Europie, kogoś podobnego do Dembele, ale napastnika.
2
Liczę na Dembele w pierwszym składzie. On musi grać. Jeśli nie będzie grał i trener nie zaryzykuje, nigdy nie wygra się w zespół... Tak samo Cou. Musi jutro zagrać.
0
WĄTPIĘ. :) hahaha
3
Może macie rację, że za wcześnie, ale liczę, że zagra z pół godziny.
0
Ładna wypowiedź. Każdy stawiał PSG w finale, ale jaki jest Real w tym sezonie taki jest, jednak to nie Dijon...
14
Dembele i Mbappe to zawodnicy prawie tacy sami. Są jeszcze niedoswiadczeni, ale jestem pewny, że to przyszłość tak samo PSG jak i Barcy oraz reprezentacji Francji. Jeśli Dembele nie pójdzie w ślady wiemy kogo, stworzy w Barcy historię, będzie jej wielkim piłkarzem. To znakomity piłkarz. Chciałbym, aby zagrał z Chelsea. Powinien dostać szansę, bo wierzę, że może to wykorzystać.
0
W sobotę czeka nas dosyć poważny test z Eibarem. Jeśli w tym meczu zagramy dobrze, jestem pewien, że z Chelsea również będzie dobrze.
0
Mecz był dobry, na wysokim poziomie. Według mnie na remis, bo i jedni i drudzy mieli szansę na gole.
Źle postąpił trener PSG kombinując ze składem. Na taki mecz wpuszcza Lo Celso? Dla mnie nieporozumienie. Jest 1:1 i szansa na drugą bramkę-Emery ściąga Cavaniego. Robi błędy, na wyjazdach daje du*y, prowadząc Seville u siebie mało co nie oddał życia za zespół, na wyjeździe odwalal maniane i non stop przegrywał... Nie wiem co będzie w Paryżu. Tak patrząc na ten zespół, ma argumenty, aby wyeliminować Real, jednak będzie to ciężkie.
1
Real strasznie farci w tej lidze mistrzów. Nie mam pojęcia jak oni się przeslizguja w taki sposób.
2
Karny słuszy. Głupio PSG dało sobie wbić tego gola.
1
Szczerze. Jestem za PSG. Wkurza mnie te szczęście Realu w LM. Bramki, które nie powinny być uznane, odbitki, rykoszety i te cholerne wrzutki. Rzygam tym i mam nadzieję, że w końcu odpadna i ten lalus nie otrzyma złotej piłki nie wiadomo za co.
0
To mogę tak samo powiedzieć, że jakby Barca grała tak jak Atletico, ogladalbys ją chętnie i chwalił się, że to mistrz.
2
Mi tylko chodzi o to, że mówi się cały czas, iż Atletico to świetna drużyna. Nie zgodzę się. Świetna drużyna przeważnie dominuje nad słabszym. Oglądając Atletico tego nie widać. Wygrywają fartownie 1:0 no i wygrana, super, kibice zadowoleni. Myślę, że nie są zadowoloni przychodząc na stadion patrzyć na autobus swojej drużyny i martwić się o wynik do ostatniej minuty.
To strasznie brzydkie i żałosne i według mnie taka drużyna nawet jak coś wygra, nie gra jak mistrz, po prostu miała szczęście, że udało jej się zajść tak daleko.
0
Co to za porównanie z garda. Ja zupełnie o czym innym mówię. Nie mówię, że trzeba usunąć w piłce bronienie się, ale o tym, że jakaś drużyna atakuje a jedna tylko się broni. Atakujca ma mnóstwo okazji a nie strzela bramki. Ta ciągle broniąca ją strzela np. pod koniec meczu i wygrywa mistrzostwo kraju. Fajnie zdobyła mistrzostwo nie? Jest prawdziwym mistrzem po pięknej grze.
0
Do szkoły to chyba sam masz problem wstać, a założę się, że nie raz cię szlak trafiał jak taka Granada wygrywała z Barceloną albo Atletico więc nie bądź taki cwany.
30
Obrzućcie mnie błotem jak chcecie, ale dla mnie drużyny pokroju Atletico, Chelsea, Juventus (w tym sezonie) nie powinny istnieć. Mówi się, że one są wielkie, ale jak przejawia się ich wielkość- autobus zapakowany w polu karnym a przed nim jeszcze osobowy samochód. Fartowna bramka cudem z różnego na 1:0 i przypuszczalnie wygrywają ligę jak kiedyś Atletico z Barca na Camp Nou. To dla mnie żenada. Niech te kluby maja wielka historię, wspaniałych kibiców itd, ale szczerze to już wolę City i PSG, bo te kluby przynajmniej chcą grać w piłkę i chcą się podobać kibicom oraz atakować a nie jak tchorze bronić... Jeśli Chelsea ten autobus, wygra z Barca przez głupiego gola a Barca mając tysiąc okazji i tak nie trafi... Będę smutny oraz wściekły, że taka drużyna, w tak haniebny sposób awansowała dalej.
0
Finał LM 2018
Barcelona vs Manchester City
Valverde vs Guardiola.
Róbcie screeny :D
4
Kurde, pokładam w tym chłopaku duże nadzieje. Wrócił wczoraj po kontuzji i naprawdę zaczął mieszać na tej prawej stronie. Dośrodkowuje celnie i ciekawie, coś nowego, bo Barca nie słynie z celnych górnych dośrodkowań w pole karne. Każdy tu pisze, że brak zrozumienia, ale skąd ono ma być skoro chłopak pół sezonu leczy urazy i nie gra regularnie. Trening a prawdziwy mecz to jednak co innego. To coś w stylu robienia testów maturalnych w domu, a pisanie matury na poważnie. Dlatego dajmy mu czas, a jestem pewny, że będą z niego ludzie.
0
I tak samo zagra Chelsea. Słabo to wyglądało bardzo.
0
Co by nie mówić to gramy mega tragedię po pierwszej połowie. Coutinho kompletnie nie widoczny. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale słabo, bardzo słabo to wygląda.
1
Na środowy mecz czekam z większym zniecierpliwieniem niż na mecz Barcelony z Chelsea. Jestem niezmiernie ciekawy jak będzie wyglądało spotkanie Realu z Paryżem.
Z jednej strony spodziewać się można wysokiej wygranej PSG, z drugiej jednak to zespół trochę dziwny. Mając przewagę 4 bramek nad Barcelona, ta drużyna ostatecznie przegrywa dwumecz. Ok to był inny zespół, ale składał się praktycznie z tych samych graczy prócz Neymara i Mbappe. Nie wiem co z kolei myśleć o Realu. Dziś wygrali, za tydzień mogą znowu wtopic. Ich gra jest nierówna.
Jestem głupi i zielony, jeszcze dwa miesiące temu byłem pewny, że PSG to wygra, jednak obecnie nie jestem już taki pewny...
2
Są znakomici, wyborni, najlepsi na świecie, geniusze, to jest ekipa!!! Brawo, brawo, jest podnieta, że hej. Mało co w gacie nie narobili jak strzelali gole. To tylko 19 pkt. Macie jeszcze szanse.
1
Ustawiłbym Minę z Dignem albo Costasem. Busquets musi grać w pomocy, on traci cała swoją wartość na stoperze. Nie wiadomo też czego spodziewać się można po Getafe. Mogą wykorzystać nasze braki w defensywie, dlatego mam nadzieję, że Valverde zbytnio nie przekombinuje że składem i postawi pewną jedenastkę na ten mecz oraz liczę na grę Coutinho od początku, bo szkoda żeby taki gracz siedział na ławce skoro zostały mu do gry tylko jedne rozgrywki i tylko w nich będzie grał. Na miejscu Valverde nie balbym się go wystawiać systematycznie. Gra na jednym froncie, powinien być eksploatowany, druga połowa sezonu jest bardzo ważna.