3

Suarez dziś wariat, ale mecz też jak najbardziej udany i widać forma na koniec sezonu będzie imponująca. Wygląda 100 razy lepiej niż w pierwszej połowie sezonu. Zaangażowanie, walka, strzały na najwyższym poziomie.

8

Dembele w drugiej połowie już tak 70-80% tego Dembele z BVB.

1

Bo gimbaza woli Davida. :)

1

Złota piłkę dostają piłkarze, którzy robią takie akcje jak Leo Messi a nie strzelają karne i napinaja mięśnie.

2

Skład miodzio.

2

Z nami grali tak, że wypruwali flaki, aby Barca nie strzeliła. Z Realem już dają ciała.

1

Też mam nadzieję, że się mylę. Napisałem to, abyście mnie przekonali pod spodem, że tak nie będzie.

1

Jeśli jutro nie będzie Messiego to zapowiada się chu**wy mecz i będzie ciężko o wynik do ostatniej minuty.

1

No ja myślę. Najwyższy czas, aby zaczął być ważną częścią zespołu, bo na razie to ani się nie spłaca ani nie można na nim polegać. Kontuzje zahamowaly jest aklimatyzacje w zespole oraz uniemozliwily zgranie z zespołem. Mbappe może i madrycki kret, ale pokiwac i strzelać to on potrafi. Jak na razie zdecydowanie więcej pożytku ma PSG z niego niż my z Dembele. Potrzebny nam jest taki ktoś jak Neymar na tym skrzydle, bez znaczenia czy lewym czy prawym. W meczu z Chelsea aż razila po oczach pasywnosc graczy Barcy. Wystarczyło trochę przyspieszyć grę czego notorycznie nie robił Paulinho i myślę, że ten mecz z Chelsea mógł być wygrany. Były takie okazje gdzie należało szybko zabrać się do kontrataku i postraszyc drużynę Conte. Dembele myślę potrafi grać szybko i zdecydowanie jednak na razie widzimy u niego tylko grymas na twarzy. Oby się to zmieniło.

0

Mam nadzieję, że jako kibic Barcelony nie będę musiał przechodzić przez takie piekło jak kibice Arsenalu. To jak ten klub się stoczył przez ostatnie parę lat jest smutne a zarazem nieprawdopodobne. Co by nie mówić to w porównaniu do takiego Arsenalu albo Milanu, o którym nie wspominalem to powinniśmy skakać na 3 metry do góry i cieszyć się z tego jak wygląda nasz każdy sezon.

0

Barca ma unikalny styl gry. Ci wszyscy gracze na jeden sezon typu kiedyś Mahrez, Wardy, lacazette albo właśnie Lukaku nie daliby rady. Pogba też jest słabiutki jak dziecko. Jest aktywniejszy na i staranie niż na boisku... Nie każdy może tu grać, nie każdy poradzi sobie z takim stylem gry, który jest piekielnie trudny. Azpilicueta do nas. On ma przed sobą jednego przeciwnika i już panikuje a co jakby mam grać jak Roberto lub Alba. Gdzie porównywać.

0

Jest to smutne. Po odejściu Neymara gra opiera się tylko i wyłącznie na Messim. O Dembele nie wspominam, bo wiadomo jaka jest sytuacja.

0

Z Barca myślę osiągnąłby więcej. To drużyna, która nie wymienia składu co sezon, zgranie jest doskonałe, jeśli chodzi o podstawowych graczy. Mourinho może i nie chce, ale skakałby do góry jakby prowadził taką ekipę jaką jest Barcelona.

0

E tam. Nic nie strzela myślę. Kiedyś Chelsea chyba była lepsza niż teraz.

0

Ludzie tu mówią, że Chelsea była o niebo lepsza i powinna wygrać. Tak jak mówisz. Wilian strzela bramkę na 1:0 wczensiej i prawdopodobnie Chelsobus zamknąłby się jeszcze bardziej i nie byłoby już drugiego słupka. Gra zaczyna się od środka i mógłby mieć miejsce inne wydarzenia boiskowe.

0

Dziwi mnie czemu Valverde boi się stawiać na Dembele. Wydaje mi się, że zrazil się do niego tymi kontuzjami i chce, aby porzadnie się wyleczyl. Mam też nadzieję, że powoli stanie się ważnym graczem, bo co by nie mówić przydałby się właśnie wczoraj taki Dembele.

0

leomesi996 szkoda już pisać, bo i tak wszyscy chcą zebrać polecenia i oddać respekt super Chelsea, która w drugiej połowie meczu może z 10 razy dotknęła piłki. Porażka a nie gra. Tak nie gra mistrz Anglii, już Legia lepiej utrzymuje się przy piłce. Cud, że mieli tego Wiliana, bo i Hazard był pięknie zgaszony przez cały mecz a Pedro to w ogóle porażka. Atak w Chelsea nie istniał. Jedynie co robili to autobus i na pałę do przodu. Ale i tak my nie mamy racji, no bo Chelsea zagrała super mecz. Do bramkarza i laga do przodu. Tak gra klasowa drużyna.

0

Dokładnie. Też tak uważam. Chelsea nie ma pojęcia o grze piłką. :)

15

Co do meczu. Według mnie Chelsea była beznadziejna, jeśli chodzi o atak, wszystkie trzy okazje to zasługa Wiliana. Barca prowadziła grę. Miała mało okazji, wykorzystala jeden błąd i o to chodzi w LM.

Ostatnio też mecz Realu i PSG był na 1:1, ale Real jak to zwykle bywa w LM farci niemiłosiernie. Grają średnio a wygrywają i taka jest LM- możesz wygrać grając słabo. Myślę, że Chelsea nie dorasta do pięt Barcelonie, jeśli chodzi o kulturę gry. Tam jest wszystko robione na chaos, dużo nerwowości. Chelsea gra od wielu lat taka beznadziejna dla oka piłkę i szkoda, bo ta drużyna ma graczy, aby grać inaczej. Jak już mówilem to jest LM, ale dodam, że mistrzowie grają w piłkę a nie się muruja i sr*ją w gacie.

Ogólnie Barcelona nie jest w takim gazie jak to było w listopadzie czy grudniu, trochę spuścila z tonu. Brak takiego Neymara jest widoczny bardzo. Musi zacząć grać Dembele. Liczyłem chociaż na parę minut dzisiaj w jego wykonaniu. Na razie to kompletnie bezproduktywny gracz kupiony za kolosalne pieniądze. Kontuzje zahamowaly jego grę, ale teraz jest zdrowy i do jasnej ch**ery panie Valverde może czas na niego stawiać a nie ogrzewać nim siedzenia na stadionach. Jeśli nie będzie grał, nigdy nie zastąpi znienawidzonego przez Barce, ale jakże świetnego i magicznego Neymara.

1

Umówmy się. Chelsea gdyby nie miała w tym meczu Wiliana nie zagrozilaby bramce Barcy ani razu. Wszyscy oprócz Wiliana grali słabo, jak dzieci we mgle gubili się gdy tylko Barca przycisnela. Szacunek dla Wiliana- kawał dobrego piłkarza, uratował im mecz. Chyba niebiosa podpowiedzialy Conte, aby go wystawił. Na Camp Nou nie postawia autobusu, muszą atakować, Barca ich pokona.

1

Wilian FC vs Barcelona 1-1 :D

0

Powiedzmy sobie szczerze, Andre Gomes to może i dobry piłkarz, ale nie na ten poziom jaki musi być prezentowany w Barcelonie. Wystawienie go w jedenastce meczowej na chyba najważniejszy i najlepiej zapowiadający się mecz byłoby moim zdaniem głupstwem. O ile Valverde bronią wyniki i wspaniała seria bez porażki, jeśli wystawi Gomesa, zwatpie co do jego umiejętności trenerskich. Nie raz go zawiódł, dawał mu wszelakie szanse na pokazanie umiejętności, chyba żadnej Gomes nie wykorzystał, nawet ze słabymi rywalami grał piach i kompletnie się gubil. W LM za Enrique w Paryżu miał 1 na 1, oczywiście nie strzelił, kto wie jakby się wtedy mecz zakończył, ale już nie będę za daleko wracał w przeszłość. Po prostu bardzo się zdziwie i będę zły, jeśli Valverde wystawi go do składu, po tym jak marnowal wszytskie szanse na grę i jestem przekonany, że jeśli wyjdzie w jedenastce, jego gra będzie słaba.

0

Niech Valverde nie robi tego błędu i nie wpuszcza Gomesa na ten mecz. Niech będzie standardowy, najlepszy skład, niech nie kombinuje z rotacjami, to nie Getafe. Chyba się za niego pomodlę.

0

Dziś będę oglądał mecz na telefonie na streamie. Jeśli będzie grał od 1 minuty Gomes wyłączam to jak Boga kocham...

0

Jutrzejszy skład na Chelsea:

ter Stegen, Alba, Umtiti, Pique, Roberto, Paulinho, Busi,Rakitic, Iniesta, Messi, Suarez

Myślę, że to pewniak. Valverde raczej nie postawi na Gomesa. To może być opłakane w skutkach i od 1. minuty zaczniemy mecz w 10. Zdaje sobie sprawę, jakie umiejętności prezentuje Andre. Może wejdzie pod koniec meczu za Paulinho albo Rakiticia.

Co do Dembele-zagra od 60 lub 65 minuty i wejdzie za Paulinho.
Iniesta będzie bardziej ofensywny a Paulinho defensywny. Brazylijczyk może dużo wnieść do tego meczu. Nie jest techniczny, ale silny, dobrze gra głową- taki walczak. Potrzeba takiego na tych kosiarzy z Londynu.

1

Akurat spadek formy przyszedł na Chelsea... Tak czasami jest, jednak Real też nie gra wyśmienicie, a punktuje, to LM, czasami decyduje po prostu szczęście.

0

Może i nie, ale nie uważasz, że to dziwne tak grać?

0

Teraz tak mówisz. Po pierwszej połowie myślałeś jak ja.

5

Każdy się zachwyca Marcelo, ale on jak dośrodkowuje to na czuja i na pałę, aby tylko wgrać tą piłkę. To samo Asensio- oni w ogóle nie patrzą w te pole karne tylko ładują te wrzutki jak na sr*nie bez patrzenia. Boże dopomóz niech oni odpadna w końcu z tej LM.

13

Real przyfarcil z PSG ostro. Dzisiaj gra totalne g**no i chyba każdy się że mną zgodzi, że oni więcej w tej LM mają szczęścia niż umiejętności...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?