43

Jestem pełen podziwu dla jednego piłkarza jakim jest Thomas Vermaelen. Naprawdę spoczywa na nim wielki ciężar utrzymania dobrego poziomu w grze defensywnej po kontuzji Umtitiego. Belg radzi sobie niesamowicie. Nie robi błędów, jest pewny w swoich poczynaniach i naprawdę kto wie czy to nie będzie "zimowy transfer" Barcy. Naprawdę radzi sobie bardzo dobrze i kto wie czy nie wyrasta nam znakomity obrońca, który nie dawno był skazywany na straty. Aby go nie trapily kontuzje, bo chłopak spisuje się wzorcowo i jak dotąd moim zdaniem nie zawiódł w żadnym meczu a na boisku zostawia całe swoje zdrowie. Brawo Thomas.

0

Myślę, że dalej trzeba żałośnie wykonywać te wrzutki na pałę i dawać podwyżkę Benzemie co sezon. Masz rację chłopie. To cud, że w tamtym sezonie grając tak samo zdobyłes LM i La Ligę.

1

A według mnie Real jeszcze zbliży się do Barcy na co najmniej 4 pkt i będzie walka do końca.

14

"Ciężko pracujemy w tym tygodniu i ćwiczymy wrzutki na pałę w pole karne. Wiemy też, że Casemiro nie dostanie i tak czerwonej, przeciwnie jeśli chodzi o mnie".

1

Przed Barceloną powiedziałbym mecz przełomowy oraz jak do tej pory mecz sezonu. Wygranie z Realem na ich stadionie przy już jakże wysokiej przewadze punktowej, znacząco przybliżyłoby Barcelonę do odzyskania tytułu. Zakładając, że Barca wygrałaby mecz z Realem a Real wygrał swój zaległy mecz, to ta strata wynosiłaby aż 11 punktów a to już bardzo dużo. Strach pomyśleć gdyby Real przegrał z Leganes lub zremisował. Tak czy owak byłaby to spora zaliczka i Barca naprawdę miałaby wszystko w swoich nogach i olbrzymi margines błędu. Ale na razie poczekajmy, bo Real jest jaki jest- gra słabo a wygrywa jak już się przekonaliśmy nie raz.

0

Może i nie da ale trochę dobije Real psychicznie.

0

Czy jako ja jedyny nie dziwię się Kloppowi że nie chce sprzedać Coutinho? Kurcze, gdybym ja miał takiego gościa w swojej drużynie, gdybym był trenerem, to też bym go nie sprzedal i myślę, że należy dać sobie z nim spokój chociaż uważam, że sam zawodnik pragnie gdy w Barcelonie. On nie jest szczesliwy w tym zespole.

0

Stawiam dziś 4:1 dla Barcelony.

1

Trzeba zagrać swoje i zdobyć 3 pkt po prostu...

19

Fajnie się patrzy na Garetha Balea że znowu gra. To naprawdę dobry piłkarz i aby go omijaly kontuzje. Dla Barcy wiadomość zła, dla footballu dobra.

0

Czyli jak w tym roku Leo wygra Copa del Rey oraz ligę albo LM to ma Złotą piłkę. Fajnie nie ma co...

3

Zaglosowalem na FC Basel. Są chyba, z całym szacunkiem do nich najsłabsi z tych 5 możliwych rywali. Wylosowanie nich skutkowało by tym, że Barca dostalaby się do 1/4 finału. Być może mecz w Bazylei mógłby być ciężki, ale na Camp Nou Barca przypieczetowalaby awans. Przydałby się jakiś słabszy przeciwnik. Od paru ładnych lat w finałach napotykamy na wielkie kluby, które sprawiają nam olbrzymie kłopoty i każdy mecz to loteria. Tym razem chciałbym, aby tak nie było. Nie chcę emocji jako kibic Barcy, chce spokojnej wygranej mojego zespołu w 1/8. Po tym latach ciężkich rywali należy nam się w koncu ktoś słabszy.
Jednak jak zapewnie każdy tu pisze, trafimy jak zwykle na Chelsea lub Bayern i będziemy musieli się męczyć już na tym etapie rozgrywek. Jeśli chodzi o Real naszego odwiecznego rywala, wcale się nie zdziwię, jeśli dostaną Besiktas. Naprawdę zawsze uważałem, że te losowanie nigdy nie jest do końca przypadkowe. W tamtym sezonie, aby Real wygrał znowu LM robiono dosłownie wszystko na ich korzyść poczynając od sedziowania. Mam nadzieję że w tym sezonie los się odwróci a dla Realu chciałabym Liverpool lub PSG.

1

To by dopiero było. Spotkanie fajne dla neutralnego kibica. Dla nas zawał serca...

0

Na miejscu trenera przyszykowalbym go na klasyk i tyle. Może okazać się decydujący bo Barca gra bardzo wolno a szybkość się przyda przy takiej formie obrony Realu.

0

Dobrze by było wylosować kogoś teoretycznie słabszego typu Basel, Porto, Lipsk. Jednak może być tak, że znowu Real dostanie kogoś słabego a my kogoś dobrego.

0

A no tak. To dopiero od ćwierćfinałów

0

Chciałbym Real w 1/8...

2

Oczy bolą. Ja nie chcę takiej Barcelony. Ja chcę znowu taka magie jak sezon temu lub dwa sezony temu. Teraz to wygląda strasznie pomimo wyników. Ten styl jest masakryczny.

1

Nie rozumiem czemu Leo na ławce. Ten cep ma już chyba sześć goli w LM a Leo 3 więc czas go dogonić. Tak wiem że chodzi o drużynę a nie o statystyki indywidualne ale ze się Leo się zmęczy a wątpię skoro ostatnio gra dość oszczędnie i dochodzi do sytuacji. Szkoda.

0

Spodziewałem się ze będzie to lepszy transfer. Jest słaby i nieprofesjonalny jak na piłkarza.

0

Sami wróci po nowym roku i będzie dobrze. Mascherano ogarnie. Będzie dobrze. Trzeba strzelać a nie tylko bronić. Będzie pressing będzie obrona a najlepsza obrona jest atak. Z takim Realem to ten mecz może być łatwiejszy niż z Valencia.

0

Z taką gra Realu bez Ramona, Casemiro oraz Carvajala możemy być pewni prawie na 100% że albo zdobędą 0pkt albo 1pkt.

1

Mecz Realu słaby. Naprawdę oni myślą, że kreują, ale bezmyślne palowanie w pole karne to nie sposób. Udawało im się to przez jeden, dwa sezony a teraz ta beznadziejna gra być może nie przejdzie. Mówiono coś o taktyce Realu.
Real gra bez taktyki. Nie mają pomysłu i nie czują się pewnie na boisku. Grają dramat i w sumie wyszło dziś na zero. Nadal 8 pkt a przecież Sevilla na Camp Nou, Valencia z którą tak naprawdę wygraliśmy oraz San Mames zaliczone a to były trudne mecze w których jednak zapunktowalismy.

0

Wróciłem ze szkoły. Zobaczyłem sobie mecz i sądzę że Barca grała dobrze. Zabrakło szczęścia.

0

A z Realem nadstawicie dupe do ru**ania.

0

W Hiszpanii nie ma świetnego sędziego, są po prostu słabi a wbrew pozorom już Mallenco chyba najlepszy. Doświadczenie jakby nie mówić ma.

3

Niech się wyleczy chłopak porządnie a nie zagra 3 mecze i znów coś mu się stanie. Wolę aby ominął mecz z Realem oraz inne niż żeby potem był znów kontuzjowany. Barca gra solidnie w tym sezonie. Notuje dobre wyniki a odwieczny rywal ma 8 pkt straty do Barcy. Valencia to obecnie lepsza ekipa od choćby Realu, Atletico dlatego nic się nie stało a poza tym pierwsza połowa była praktycznie bezbłędna w naszym wykonaniu oraz powinna być zakończona wynikiem 0:1 a przy lepszym szczęściu 0:2.

0

Jego nikt nie chce. On jest za słaby na Europę i tyle. Nawet na ligę portugalska. Piłkarz słaby i koniec. Nie nadaje się do Barcy. Nie wypożyczyć tylko sprzedać póki jest wart chociaż 1mln. Pokazał wiele razy że nie ma co na niego liczyć. Vermaelen wczoraj mnie zaskoczył, naprawdę zagrał super mecz jak na gościa który w ogóle nie gra.

16

Ta wymiana piłki Messiego z Iniesta w pierwszej połowie. Coś niewiarygodnego. Jak za starych czasów. Iniesta przeżywa druga młodość. Świetnie. Przeczuwam w sobotę o 13 pogrom Celty na camp nou. Barca będzie chciała się wystrzelac po tych ciężkich meczach w których nie inkasowala duzo goli.

24

Barca zagrała według mnie znowu dobry mecz. W miarę szczelnie w obronie oprócz kilku sytuacji a Thomas Vermaelen spisał się dziś bez zarzutu. Gdyby chłopaka nie męczyły te ciągle urazy spokojnie mógłby być świetnym stoperem. Nie ma za co go winić spisał się na medal jak na gościa który nie grał od września. Słabiej dziś Semedo i Deulofeu. Uważam że Denis dał dobra zmianę,ozywil trochę grę. Czekamy na Dembele ale bez paniki. Gramy pozytywnie i tracimy mało goli. Samu ma super formę i jedyne nad czym trzeba popracować to gra w ataku i aby Luis wreszcie doszedł do swojego optymalnego poziomu. I jeszcze jedno. Gimbaza niech się nie martwi bo Real i tak jeszcze przegra a poza tym ma 8 pkt straty do Barcy. Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?