Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Również. Rosnij duży :)
0
Trener bierze kasę i tylko mówi to co masz w necie. Jednak są wyjatki.
0
Zgadzam się. FBW z wolnymi ciezarami chyba będzie najlepsza opcja.
1
Trening na wolnych ciezarach jest na pewno cięższy niż na maszynach, zdecydowanie łatwiej o kontuzje gdy ktoś zaczyna przygodę z silownia. Na maszynach lawiej robi sie powtorzenia i fakt maszyna izoluje mięśnie. Warto zapytać jeszcze trenera, który ci pomaga jaki on trening preferuje. Na pewno na razie trening całego ciała ciała potem po 1 miesiącu lub dwóch dzielony partiami.
0
Zależy. Na mojej siłowni gdzie osobiście pracuje nie ma trenerów. Można tylko się umówić że swoim personalnym. W sieciowkach pewnie są. Trening na kondycję- dużo cardio, czyli bieganie na bierzni, jazda na rowerze stacjonarnym w interwalach- zmina co jakiś czas stopnia wysiłku z wolnego na szybki. Tak wyrabiasz kondycję. Trening na masę mięśniową- oczywiście wolne ciężary oraz maszyny- dla początkującego maszyny wzmocnia partie ciała.
3
Wypełnione. ;)
0
Na pewno coś zgubimy. Oby jak najmniej.
0
Patrząc na wynik to Barca gra piach w ataku pozycyjnym, ma 75 % posiadania i na stojąco próbuje wcisnąć bramkę. Murcia autobus a Barca bezskutecznie atakuje. Jestem w pracy i nie mogę oglądać.
0
Gdybyś grał w Barcelonie bez wątpliwości powiedzialbys ze Messi jest najlepszy wchodzący w tyłek idioto.
0
Odpocznie teraz z Murcia.
0
Ten mecz od samego początku był dziwny ze względu na fatalny błąd arbitra. Myślę, że ta bramka podziałała usypiajaco na Barcelonę, która zyskala nadmierną pewność siebie. Gra nie była za dobra, ale liczą się 3 pkt. W tamtym sezonie gra z Neynarem dawała więcej fajerwerków i była lepsza dla oka, ale czasami grając dobrze Barca przegrywala. W tym sezonie jak gra źle to i tak wygrywa. To taka różnica. Valverde umie ustawić zespół w obronie oraz odpowiednio rotowac skladem.
Na plus:
+wreszcie ograliśmy tą cholerną Malagę i mamy 3 pkt a przecież w tamtym sezonie oddaliśmy im aż 4 oczka.
+przyjemnie patrzy się na Big Sama- to jest taki dzik, że jak podbiegasz do niego to czujesz mróz na plecach. Jest niesamowicie pewny siebie oraz potężnie silny i przy tym zwrotny. Prawdziwa ostoja naszej defensywy. Aż strach myśleć jak by to wyglądało gdyby do Umtitiego dołączył Koulibaly. Według mnie kosmos.
Minusów znacznie więcej:
--styl pozostawia wiele do zyczenia. Nie takiego meczu człowiek spodziewa się człowiek w wieczorną wolną sobotę. Bardziej to usypialo niż relaksowalo
--W ataku stwarzamy sytuację, ale nie jesteśmy skuteczni.
To moim zdaniem główne plusy oraz minusy tego meczu.
0
Brawo Panie Valverde. To właśnie Ciebie różni od Enrique. Najpierw gra i strzelanie a potem wpuszczenie rezerw, bo to nie tylko Malaga ale aż Malaga o czym Lucho permanentnie zapomniał.
0
Jestem pewny na 110%, że ich dziś pykniemy. Będzie spokojne 3, 4 do 0. Tym razem uda się ich pokonać. Jest pełny skład i gramy na camp nou..
4
Już mieliśmy jednego Douglasa. O Paulinho ok. Każdy słyszał w reprezentacji, że strzelał a Mina... Oby to nie była kasa na marne. Ja bym postarał się o Koulibaliego lub Sancheza z Tottenhamu.
0
No fakt nie rozumiem gry autobusem przeciwko 10. Dla mnie taki zespół nie jest godny gry w LM.
0
Jeśli drużyna gra cienko to dlatego że przeciwna gra dobrze.
8
Źle to bardzo nie wyglądało. Pomimo gry w 10 całkowicie ich zdominowalismy. I nie ważne czy zdominowalismy dlatego bo Olympiacos zagrał piach czy to my zagraliśmy dobrze, ale ważne że pomimo gry w 10, Grecy nie stwarzali zagrożenia pod bramką Barcy.
0
Bardzo dobry skład. Lubię tego trenera za mądre rotacje a nie, że jak Olympiacos to wymieniamy połowę składu i sciagmy Messiego. Najpierw wynik, potem można eksperymentować. Chcecie rezerwowych a jak Barca miała by do przerwy 0-0 to zaraz wpuszczalibyscie Messiego.
0
Jeśli Roma ogra dziś Chelsea to Atletico może być poza burtą.
0
Kurczę. Gdyby Barca poszła na całość i kupiła Koulibaliego to wyobrazcie sobie obronę Umtiti-Koulibaly :D
1
Druga połowa inna Barcelona i inny Gomes. Super zmiany, ławka potrafi podgrzać atmosferę. Jest dobrze cały czas 5 pkt a przed Realem również ciężkie mecze. Ta przewaga się zmini jeszcze ze sto razy więc nie ma co się przejmować. W drugiej połowie gra świetna. Inny zespół.
1
Cytując Danilo: "Olympiacos zapłaci :D".
12
Ewidentnie w tym meczu potrzeba takiego Coutinho, który by rozruszal grę oraz napastnika, bo Suarez obecnie jest wielkim rozczarowaniem tego sezonu.
0
Za każdym razem gdy Gomes dostaje szanse na grę w ważnym meczu to ta szansa jest zaprzepaszczona. Ten człowiek nie pasuje do Barcy. Nie zadarza nad grą i źle się ustawia. W ogóle nie pojmuje taktyki.
0
Real w lidze hiszpańskiej to zupełnie inna druzyna niż w lidze mistrzów. Naprawdę nie wiem od czego to zależy ale w la lidze wyglądają jak sredniak, który nie jest pewny wygranej w meczu ze słabą drużyną. W lidze mistrzow natomiast rozejchali Borrusie i nie pozostawili jej szans.
18
7 pkt przewagi i dwa mecze do końca hahahah. Dobry jest.
1
Wiadomo jakie będzie menu: autobus, laga na Godina albo Griezmanna i może coś wpadnie.
1
Coś chyba mu nie wyszło to porównanie do 20 goli.
0
Messi przepraszam Cię, zaspałem :/ Jesteś genialny wiedziałem to przed meczem :D
0
Na pewno jest lepszy niż Deulofeu, tak przynajmniej myślę. Fajnie jakby zagrał u nas. Wtedy Deulofeu wypad z baru i Martial gra z Dembele na zmianę.