0

Zastanawia mnie czy od początku zagra Dembele. Osobiście wolałbym jego, bo kiedy ma chłopak grać z mocnymi jak nie w takim meczu. Myślę, że zagra lepiej niż Deulo a Hiszpana można wpuścić około 75 minuty gry za Francuza.

0

Jaki jutro rezultat? Zapraszam do dyskusji. :)

6

Chciałbym żeby dostał w końcu kiedyś ta czerwona, bo to że jeszcze jej nie dostal to jakis kabaret.

0

Ucz się od Leo a będziesz grał na podobnym poziomie.

0

Aż bym się bał przełączyć na Eleven...
Ter Stegen, Semedo, Pique, Umtiti, Alba, Busquets, Coutinho, Messi, Neymar, Suarez, Dembele.
Nigdy tak nie będzie, ale byłaby chyba najlepsza ekipa wszechczasów.

4

Niech się biali trzymają, bo jak z Sociedad utopią znowu jakieś punkty( a jest to możliwe patrząc na ich marna formę) to będzie u nich naprawdę nerwowka. Zakładając, że Barca wygra z Getafe- chociaż też musi zagrać na wysokim poziomie, bo beniaminki w tym sezonie bardzo dobrze grają, a Real przegra z Sociedad to będzie to już 7 pkt roznicy między ekipami i jakby nie patrzeć to byłaby wielka niespodzianka i super wiadomość dla Barcy. Ale nie ma co gdybac. Okaże się w następny weekend.

2

To dopiero początek i każdy to wie, ale naprawdę znakomicie Barca weszła do gry o Ligę hiszpańską. Już 4 pkt nad Realem- mówią to dopiero 3 mecze, ale kto powiedział, że te wpadki Realu w ostateczności nie przekreśla ich szansy na puchar.
Co mogę powiedzieć o Dembele- idealny na szybkie kontry do spółki z Messim, na pewno szybciej podejmuje decyzje niż Neymar, tak mi się wydaje. Będą z niego piłkarze :D.

94

Rakitic chyba dowiedział się ze ma większy over w fifie niż Isco.

0

Wszytsko kiedyś się kończy. Już bez przesady, bo np. ja uważam, że nawet City ma lepszych zmienników na ławce tylko nie potrafią wykorzystać takiej paki jaką oni mają co sezon.

13

Dzisiejszy mecz Realu przypominał mi mecz Barcy z Alaves na Camp Nou. Eksperymentalny skład Enrique przegrał z beniaminkiem.

Dziś ten sam błąd zrobił Zidane. Postawił zmieniony skład, bo myślał, że jego piłkarze lekko wygrają. Te same błędy robił Lucho w tamtym sezonie. Od pierwszych minut eksperymentalne składy i tak naprawdę w tamtym sezonie nie mieliśmy takiej prawdziwej once de gala. Za dużo kombinacji a za mało gry jedną jedenastką i wyrabianie w zespole zgrania. Jeśli Zidane tak dalej będzie robił to stanie się to co z Barceloną w tamtym sezonie. Czy teraz po odejściu Jamesa, Moraty i Danilo ławka wygląda wspaniale? Oczywiście jest bardzo dobra, o wiele lepsza od naszej, ale eksperymenty ligowe można robić prowadząc 4-0 w 60 minucie gry i wtedy zmieniać formacje oraz wpuszczać innych graczy.

Co do transferów to kupili graczy jednego sezonu. Dobrze radzili sobie w Betisie i Alaves, a nie wiadomo co będzie w Madrycie. Na razie Theo oceniam miernie. Widać, że łapie taktykę Realu- wrzutki na pałę i może coś wpadnie.

0

No strasznie. Od trzech lat nie widzę w tej grze nic szczególnego oprócz tych wrzutek, z których na 100 zawsze 1 wpada.

1

Jak te Wrzutki na pałę CF wygrają kolejną LM swoimi farciarskimi golami z odbitek i główek to nie wiem co ja zrobię.

0

Widać jaki Real ma dobry drugi skład.

0

Już Mbappe zaprzyjaznił się z Neymarem. Oby tak samo było na linii Messi Dembele.

2

Ja tak samo. Od małego van Damme, Seagal i Stallone zamiast Kubusia Puchatka.

0

Oglądając czasami jego wypowiedzi bardziej śmieje się z niego samego niż z tego co mówi. Sezon się jeszcze nie zaczął a on już mówi że w Barcelonie dzieje się jedna wielka tragedia.

1

Tak już na chłodno. Moim zdaniem może wygrać tą Złotą piłkę, bo PSG ma naprawdę niesamowitą pakę. Chociaż w tamtym sezonie tez mieli, a przegrali z Barcą 6-1. Na pewno we francuskiej lidze będzie ich kiwał jeszcze bardziej. No zobaczymy. W najbliższych latach może mu się udać.

37

Zamiast odejść już w lipcu, to poszedł w sierpniu. Trochę nas zepsuł tym odejściem. Gdyby odszedł w lipcu, może by coś więcej ugrali na rynku transferowym.

1

Nie ma innej opcji jak danie mu szansy w tym sezonie a jeśli nie odpali( tak pewnie będzie) to należy go bez wachania usunąć z tego klubu sprzedajac ;)

1

To jest chyba człowiek- w sensie Gomes, który denerwuje chyba wszystkich w naszej społeczności i nikt nie wie co on jeszcze robi w tym klubie.

1

Oglądałem podobny filmik. Gość po prostu jak napisał autor ssie i tyle. Nie rozumie taktyki Barcelony. Widzi tylko możliwość podawania do tyłu a nie do przodu. Może w tym sezonie odpali, chociaż mocno wątpię.

13

Messi kocha ten klub i go nie opuści. Zwleka z kontraktem specjalnie. Chce wywrzeć presje na zarządzie lub jego dymisji.

0

Bo nie ma Coutinho?

1

W zimę gra się najwięcej, od zimy zaczyna się poważna gra o trofea. Barca w zimę musi sprowadzić pomocnika i nie musi być to Coutinho.

2

Neymar-Messi-Suarez, Iniesta-Rakitic-Busquets Dani Alves-Pique-Masche-Alba- z tym składem sięgneliśmy po tryplet. Czemu z tym składem
Dembele-Messi-Suarez Roberto-Rakitic-Busquets Semedo-Umtiti-Pique-Alba ma nam się to nie udać ?

4

Patrząc na kadrę Realu już nie jest tak wesoło jak sezon temu. Na ławce nie ma Moraty, Jamesa czy Danilo. Ok kupili Theo i Cebulasa, ale oni nie zagrali jeszcze całego oficjalnego meczu, także ciężko powiedzieć czy nadają się do tego zespołu. Też nie są to zawodnicy pokroju największych gwiazd. Ostatnio wypadł Ramos z Varanem i już była kiszka. Obrona Realu ma straszne luki, a obrońców to oni dużo nie mają na zmianę. Ok- once de gala robi wrażenie, jednak mniejsze wrażenie robi na mnie atak. Jestem przekonany, że nasze przyszłe MSD będzie lepsze od Bale Benzemy i Ronaldo. Jedynie co mają to świetną pomoc, która zamęcza rywali wrzutkami i ciągłymi dośrodkowaniami. A Marcelo- ok jest świetny w dryblingu, grze kombinacyjnej, ale te jego wrzutki grane czasami na przysłowiową pałę pokazują, że jak Real nie może to gra na pałę w pole karne i musi coś wpaść. Szkoda, że Barca tak nie potrafi. No, ale może za sprawą Dembele i Semedo, którzy lubią dośrodkowania to się zmieni.

0

Fakt, no ale wiadomo, jakich działaczy ma Barca.

1

Myślcie co chcecie, ale dla mnie 200 mln euro za tego Coutinho to przesada. Ok, jest dobrym piłkarzem, ale nie 200 mln, ludzie on jest wart co najwyżej 90 mln. Wg mnie, jeśli to oczywiście prawda i te 200 mln to nie mydlenie oczu kibicom, aby znalezc wytłumaczenie, to zarząd postąpił prawidłowo. Również Di Maria nie kosztuje 80 mln, tylko maks 40.

4

I właśnie. Ostatni mecz dobitnie pokazał, że w Realu bez Ramosa bądź Varanea panuje totalny chaos w defensywie i zawodnicy nie radzą sobie z bronieniem.

0

Bodajże Gomesa kupiliśmy w zimę. Może i w ta zimę kupimy jakiegoś pomocnika. Może młodszego niż Cou. Może takiego, który gra zarówno i w ataku i w obronie. Poszukajmy wad: Cou by nie bronił. Mam potrzeba takiego Kroosa bardziej, który się cofnie oraz zaatakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?