Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sanchez, dawaj do nas. Będziesz grał a Messi idzie do pomocy :D
1
Matko boska jaki ten Arsenal jest słaby. 3 mecze dopiero a już stracili 8 goli :D.
3
Teraz za rok w letnim okienku znowu Barca musi pozyskać młodego dobrego zawodnika. Najlepiej jakby byli to np. Naby Keita, Pulisic, bo jak Messi odejdzie za 3-4 lata no to kto pociągnie ten wuzek jak nie młodzież. Skoro mamy Dembele to nie wierzę, ze uda nam się pozyskać Mbappe.
2
Z Cou będzie jak z Dembele. Borussia była taka pewna i stanowcza, że łatwo nie odpuszczą i że Dembele nie jest na sprzedaż, a jak tak to trzeba dać 150 mln. Gadki szmatki. Tak samo będzie z Cou. Analogiczna sytuacja. Chłopak nie ma żadnej kontuzji, a nie gra w meczach, ani nie przychodzi na stadion śledzić jak gra jego drużyna. Za daleko już zaszło, aby to się miało nie spełnić. Sorry, ale Verratti nie rzucał trykotem i pojawiał się na treningach ekipy. Cou jest zobligowany grać w Barcy, nie ma nic innego w głowie. Klub będzie musiał go sprzedać, bo na pewno płacenie pensji za siedzenie przez cały sezon nie jest odpowiednim rozwiązaniem dla LFC zwłaszcza, że gaża Cou jest na pewno wysoka.
2
Nie wiem czy to się zmienia od tak, ale na głównym menu Fantasy PL nie ma Coutinho :). Jakby co to nie wiem, więc mnie nie hejtować.
0
Coutinho ma tylko kontuzje na mecze Liverpoolu, a grając w reprezentacji jest zdrowy. Kurczę jak to możliwe? Jurgen powiedz nam. Już by się za przeproszeniem ten Klopp nie odzywał i nie kompromitował, że Cou ma kontuzję.
1
Mbappe czy Dembele? Kto według was lepiej rokuje jako gracz lub będzie lepszy? Tylko nie sugerujcie się tym że Dembouz jest u nas.
1
Tak, ale nie wkurzalo was to czasami że gościu zamiast uderzyć ta piłkę wchodził do linii bramkowej?
2
Tylko, że oprócz meczu z PSG zaliczył milion dryblingow i nic z tego nie było.
0
Też, ale chłopak zrobi wszytsko dla tego klubu a nie idzie za kasą. Już leciał do Madrytu podpisywać umowę. W ostatniej chwili zadzwonił telefon- Barcelona chciała Luisa. Ten zrezygnował z lotu i poczekal na ofertę Blaugrany. Czytałem cały wywiad z Luisem.
3
Co ma Dembele a czego nie ma Neymar?
- strzela obiema nogami
- jest uniwersalny, jego pozycja to lewa flanka, ale jak potrzeba zagra wszędzie w ataku
- szybciej podejmuje decyzje, nie robi przekladanki 10 sekund w miejscu, aby się popisać, tylko pcha akcję do przodu jeśli jest możliwość,
- często dośrodkowuje celnie na głowę kolegów oraz robi fajne ciete dosrodkowania w pole karne rywali
- oddaje strzały z dystansu. Jeśli ma okazję uderzy, a nie poda jak jest 5 metrów od bramki.
Co ma Neymar a czego nie ma Dembele?
- popisowe tricki
...
Powiedziałbym tyle.
0
Coutinho to już myślami jest w Barcy od połowy lipca.
2
Tak tylko może Dembele w porównaniu do Neymara będzie chciał wygrać złotą piłkę w Barcy a nie u Arabów.
43
Suarez to jest kurna czołg. Miało być 4 tygodnie do połowy września a już się wleczyl dzik jeden. Bale po takim urazie siedzialby cała jesień i połowę zimy. Jesteś wielki Luis- wkładasz w to serce i widać, że kochasz ten klub. Pozazdrościć takiej dziewiatki. Może się potykac o własne nogi, ale jak mu wyjdzie bomba nie ma odwrotu.
2
Może nie robi takich tricków jak Neymar, ale takie setki jak miał Brazylijczyk w tym sezonie, które nie były skończone, to Dembele po prostu by najprościej wykończył a nie próbował strzelać piętką z główki. Neymar czasem tak kombinował, że się nie dało na to patrzeć. Zamiast czasami zamknąć oczy i strzelić(tak robi Dembele) to on chciał wejść za każdym razem do bramki. Myślę, że to różni Dembele od Neymara.
2
Na fioletowej już ból dupy i komentarze typu: niepoukładany dzieciak, narobi im syfu i za dwa lata odejdzie, dobrze, że go kupili- cienki jest
Śmiać mi się z nich chce, już srają w gacie, bo wiedzą, że ten zawodnik może całemu FC Wrzutkom napsuć krwi.
0
Pokarzcie ten filmik jakby ktoś uwarzał, że karzeł nic nie osiągnął i jest nasterdyowany.
stare, ale super filmik, z tłumaczeniem jakby ktoś nie znał dobrze ang.
0
Media już paplą o tym, że Messi nie cierpi obecnego zarządu.
1
Być może plotki lub bzdury, ale w radiu mój tata usłyszał, że Messi przyczynił się do transferu Dembele namawiając prezesów na zdecydowane działania i deklarując się dołożeniem pewnej sumy do kwoty, jaką trzeba było zapłacić za transfer Francuza na Camp Nou.
0
Messi z Bartkiem w świetnych humorach, bo kupili Dembele.
5
Kurde, ktoś tu wspomniał o Reusie. Gdyby nie ciągłe kontuzje aż strach pomyśleć jaki byłby z niego pomocnik, chyba najlepszy. Szkoda chłopaka.
8
Watzke mówi, że jeszcze nie wszystko ustalone, ale dobrze wie, że już wszystko zatwierdzone tylko mówi głupoty żeby specjalnie zdenerwować kibiców Barcy, bo ten transfer mu nie na rękę.
0
Szanuję. Każdy ma zdanie. Ale mi się wydaje, że ten 20 letni chłopak dopiero pokaże swoją pełnię umiejętności; )
0
Przepraszam oczywiście Denis- bardzo podoba mi się jak rozumie się na boisku z Messim i Paulinho- oby wypalił ;)
4
Niektórzy na tej stronie, co prawda mało jest takich osób są niezadowoleni z transferu Dembele. Oczywiście nie zagrał ani jednego meczu u nas, ale to 20 letni zawodnik grający już w Bundeslidze i strzelajacy gole przeciwko Bayernowi. Tego zawodnika nie kupujemy, aby wygrać w TYM SEZONIE. To przede wszystkim inwestycja na przyszłość. A jak forma i szczęście pomoże to i w tym sezonie wiele z nim osiągniemy.
Chciałbym, aby drużyna w tym sezonie była taka:
1. Ter Stegen/ Cilessen
2. Alba/ Digne Pique/Mascherano Umtiti/Marlon Vidal/ Semedo
3. Coutinho/Iniesta Roberto/Rakitic Busquets/ Rafinha
4. Deulofeu, Suarez, Messi, Paco, Dembele,
Gomes, Arda, Vermaelen, Douglas, Munir.
0
Trzeba tak oceniać piłkarza w dzisiejszych czasach. Modric nawet jak ma słabszy mecz to tego nie widać żeby był słabszy. Gra cały czas bardzo dobrze. On dostał Napoli i już wymiekl. W Ligue 1 gra dobrze, bo i poziom nie za wysoki. Nasz Ivan ze słabymi też na spokoju a jak zagrał z Realem ostatnio nie wiedział co się dzieje.
6
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jasno- Dembele to już piłkarz Barcy. Nie może być inaczej po tylu doniesieniach. Jak ktoś dobrze zauważył- wracamy do punktu wyjścia. Zamieniamy Neymara na Dembele. Czy to dobra zamiana? Myślę ze bardzo dobra. Francuz ma dopiero 20 lat a już drybluje przeciwko obrońcom Bayernu. Neymar w tym wieku grał gdzieś przy Amazonce w buszu- nie brać tego do serca :). Jeszcze Cou, bo po tym co pokazał Seri z Napoli to być może dobry ruch ze strony Barcy. Nie chcemy drugiego Gomesa.
0
!!!!!!!!!
12
Już teraz płacą 222 mln za zawodnika. Za pięć lat jak Dembele będzie w wieku Neymara to dadzą drugie tyle. Klauzula musi wynosić co najmniej 500 mln.
9
Jeszcze tylko Coutinho i dawać te Reale, Atletiki i Bayerny :D