1

Sytuacje z transferami ucichły, ale tak naprawdę jest jeszcze 2 tyg do końca okienka i myślę, ze Barca zakupi nowe twarze. Dembele to wg mnie kwestia czasu, bo chłopak naraził karierę we własnym klubie dla Barcelony i szalenie pragnie grać w Barcy. Z Cou jest podobnie jak z Verrattim. Cou chce a Klopp latwo nie odpuszcza. Ale myślę, ze tym razem dojdzie do transferu.

0

Dokładnie. Przyznam się. Zacząłem kibicować w 2010, ale nigdy przez myśl mi nie przyszło odwrócić się od zespołu. To prawda- Leo odejdzie to już nigdy nie będzie to samo. Podobnie było z R10. Messi był następcą. Teraz zawiodłem się na Neyu, myślałem, ze podjemie wyzwanie, a on wybrał PSG. Szkoda. Dlatego Barca musi teraz znaleźć następcę Neymara a Dembele wydaje sie być strzałem w 10.

6

Pisałem to już po pierwszym meczu Superpucharu, ale napiszę jeszcze raz. Mam dokładnie przed oczami moją nieprzespaną nockę kiedy to po przegranym meczu z Realem Sociedad, w któryś dzień w nocy COPE napisało, że cała szatnia domaga się zwolnienia Luisa Enrique, a na dodatek Messi miał odejść do innego klubu.
Cała historia trypletu zaczęła się bodajże od meczu na Camp Nou z Elche w rundzie eliminacyjnej Copa Del Rey. Wtedy to Barca wygrała 5:0 z Elche, a Messi przekazał kibicom, że ich kocha. Wtedy Barca była na dnie, ale szybko się odbiła od dna i zainkasowała tryplet. Dlatego nie ma co panikować. Oczywiście należy wzmocnić zespół jak najszybciej, ale bądzmy cierpliwi i zobaczmy jak się to rozstrzygnie, bo przegraliśmy ten Superpuchar z kretesem, ale kto wie co będzie w grudniu podczas kolejnego klasyku? Może to Real znowu będzie na kolanach.

1

Moim zdaniem ta kontuzja przyszła w najlepszym momencie, ponieważ nie ma teraz wybitnie ciężkich meczy i Barca powinna sobie raczej łatwo poradzić z przeciwnikami w lidze nawet bez Suareza, który jak wiemy nie błyszczy formą, a w ręcz jest słabiutki. Szansa dla Paco i reszty.

2

Barca musi odzyskać oko Tygrysa. Dosłownie musi to tak wyglądać.


:)

2

No i oczywiście potrzeba nam drugiego Pereza, który wie jak zrobić, aby klub był najlepszy.

0

Ma wrócić i znowu osiągnąć sukces i stworzyć z Coutinho, Messiego, Dembele, Suareza, Roberto, Busquetsa, Semedo, Pique, Umtitiego, Alby, ter Stegena skład taki, żeby Real się ich bal na same przeczytanie spikera nazwisk na SB.

15

Mówcie co chcecie, ale odejście od stylu Pepa Guardioli i przejscie na nie wiadomo jaki styl sprawiło, że owszem drużyny są zaskoczone, ale nie gra Barcy, a jej bezradnoscia. Może i stało się to przewidywalne, ale przynajmniej tamten styl dawał nam kontrolę gry w obronie i w środku pola oraz wyjście z każdego pressingu. Dziś nasz styl to wielka żenada, która nie daje Barcy nic. Nie gramy już tak ładnie w trojkatach jak kiedyś. Dzisiejsza gra Realu przypomina mi tiki take sprzed lat, ale co najmniej o 2 tempa szybsza. Jeśli ten Zidane i jego ekipa zabójców, która stworzył, bo to co Real zrobił ze swoją drużyną i jak funckjonuje ich zespół to jest czysta poezja, nie przestanie wygrywac, moge powiedziec jedno- Zidane to chyba najlepszy trener nawet przed Guardiola za czasów prowadzenia Barcelony. Dzisiejszy Real przypomina Barcelonę z 2010/11/12 roku- machinę, odpowiednio naoliwiona, ustawiona i zaprogramowana. Są tak pewni, mają taki skład i takich zawodników... Jak kiedyś nasza Barca. Teraz nasza ukochana drużyna wygląda jak kiedyś Real- zagubiony, bez stylu, z Mou na ławce. Przykro się patrzy, ale jeśli Valverde czegos nie wykombinuje, to wyjście dla Barcy jest jedno- ponowne sprowadzenie Pepa- i gó*no mnie obchodzi, ze powiedział "nie". Wrocilby to swojej ukochanej druzyny i jestem pewnien, ze sprawilby, abyśmy byli znów Barca a nie jej podrobka.

1

Moim zdaniem to było do wyciągnięcia, ale jak Stegen zamyka oczy przed strzałem no to tak jest.

0

Jak ktoś bywa w kościele to na pewno słyszał raz taka piosenkę w czasie adwentu- "Boże, Boże czemuś mnie opuścił?" Aż samo nasuwa sie na język- "Neymarze, Neymarze, czemuś nas opuścił ?"

5

Temat o ter Stegenie. Powiem tak- te dwa "mega" strzały Asensio Navas by obronił jedna ręka lub któryś z nich sparowal. Mam wrażenie, ze ter Stegen czasami broni od niechcenia, wystawi jedną rękę i jest zadowolony.

10

Rakitic to jedne wielkie dno. Niby Chorwat, ale Modric jest od niego o 2, 3 poziomy wyżej. Gomes- najwieksza porażka za kadencji Enrique.

0

Na to się zanosiło. Forma Barcy tragiczna, gra tragiczna. Zobaczymy co z tego będzie, ale jeśli nie przyjdą Dembele i Cou do pomocy to ja nie widzę żebyśmy coś ugrali w tym sezonie.

1

Chce mi się płakać. Gdzie jest Barca? Czy ten trener będzie porażką? Narazie wydaje się, ze tak

0

Może i jestem niemodny, ale powie mi ktoś co to za gra Fantasy PL i jak się w to gra? Czy to jest za darmo czy trzeba coś płacić? Domyślam się, że to gra piłkarska, ale jaka konkretnie.

2


:-D :-D

0

Super!! Chyba to mamy :D

4


;-( ;-(

1

Najwazniejsze jest to, by grać swoje, bo jak Madryt strzeli 1 bramkę to i tak nic się nie zmieni, bo my musimy strzelić nadal 3.

3

Codziennie wchodząc na tą stronę rano po przebudzeniu, mam nadzieję, ze ujrze Cou fichado lub Dembele zawodnikiem Barcy, kiedy się tego doczekam?

29

Jak napisałeś "... Berbatov jest bliski dołączenia" serce mi na chwilę zamarlo, bo myślałem że chodzi o Barce xD

0

Chyba już nikt na tej stronie nie ma wątpliwości, że piłkarz już jest na wylocie z Borussi i przechodzi do nas. To naprawdę może być kwestia dni.

0

Denis zrobił więcej przez te 20 minut co wszedł niż Delofeu przez 60 minut.

0

Jestem pewien, że zobaczymy w naszej ekipie Dembele i Coutinho. :)

0

Przyjdzie Dembele z Cou bo tak może być i każdy Bartomeu za przeproszeniem będzie dupe lizal. Nawet Ci co go hejtowali. Kupił Suareza, Neymara- nie jest taki zły.

0

Leżeli na ziemi po klasyku. Wiem, ze wygrali lige no ale Barca dała im wtedy trochę wycisk.

3

Według mnie należy powstrzymać emocje. Drodzy la ramblowicze Barca to cały czas wspaniały klub. Mamy świetnych zawodników i wspaniałą filozofię gry. Nie można od razu przekreślić tego sezonu jednym głupim meczem, gdzie moim zdaniem Barca nie zasłużyła na taką porażkę bo grała na tym samym poziomie, a czasami może nawet wyższym. Dajmy szanse Paulinho. Może to będzie dobry gracz. Nie każdy jest Douglasem. Potrzeba ławki, potrzeba się zgrać z drużyną. Nie siejmy paniki. Pamiętam doskonale rok 2015 i mecz w styczniu z Sociedad gdzie Lucho postawił rezerwę i Barca przegrała. Co się wtedy działo na tej stronie, każdy skreslal trenera. A on od stycznia wziął się w garść i wygrał wszystko. Co tam po jednym pucharze. Mówi się trudno. To najmniej atrakcyjny puchar, wiadomo, ze chciałoby się fo wygrać i żeby Barca pokonała Real, ale trudno. Nie zawsze jest kolorowo. Czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie la ligi i LM. Również trzeba przyznać, że Luis- nasz super strzelec nie jest w najlepszej formie. Będzie dobrze i ja w to wierzę. Nie ważne jak zaczniesz, ważne jak skończysz. Ja wolę, aby Barca w lidze wygrywala pewne mecze takie jak z Deportivo lub beniminkami i nie traciła glupio pkt niż żeby przegrwala pewne mecze i wygrywala klasyki z Realem 5:0. Co z tego. Klasyki to dwa mecze w roku. Real przegrał 3:2, ale co tego jak był regularny i wygrał lige głównie przez lekceważenie słabych rywali przez trenera i Barce. Wierzę w nasz klub i kocham Barce nawet jeśli Messi miałby odejść.

0

No ale w sumie Barca ma teraz( Messiego, Roberto, Inieste, Busquetsa, Denisa, Deulofeu, Marlona) jako wychowanków. A Real- zespół złożony z forsy. Prawie cała jedenastka. My mamy pomoc zbudowana naturalnie z zawodników wychowanków. Ich pomoc to pomoc za hajs. To tak jak zbudowanie rzeźby naturalnie a zbudowanie jej na sterydach. Jest to sztuczne. Ale tym się teraz rządzi football- pieniędzmi i Barca powinna niestety odejść od filozofii wychowanków i skupić sie na porządnych transferach.

0

Ja nadal uważam, że nie ma co wyciągać pochopnych wniosków. Barca zagrała dopiero pierwszy mecz bez Neymara, który wcale nie wyglądał źle. Zobaczymy co czas pokaże. Myślę, ze zobaczymy jeszcze jakiś fajny transfer. Będzie dobrze.

0

Jest nadzieja. Wiem, że to sport, ale może jest szansa i będziemy mieli Paulinho na rezerwę za Cou oraz Dembele. Byłoby ładnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?