3

Leo widać, że po pierwsze jest rozczarowany decyzją Neymara oraz załamany , a także wkurzony jaka jest obecna sytuacja. Powinien nastraszyc zarząd i powiedzieć: Albo będzie Cou i Dembele albo pier***cie się wszyscy i ja stąd odchodzę. Myślę, że te transfery byłby przeprowadzone lada chwila. Zawsze mówią najważniejszy jest dla nas klub, wcale nie- najważniejsze jest ile zagarniemy do kieszeni każdego roku.

1

Boję się wyrazu pomocnik. Czy to oznacza, ze oni odpuscili walkę i Cou i myślą ze mają już alternatywę? Oby nie matko boska. Wg mnie to będzie drugi Douglas i jedna wielka parodia, która kupilismy za 40 mln a sprzedamy za 0, czyli oddamy za darmo. Mam nadzieję ze chociaż kupimy Dembele.

0

Nic się nie stało. To pierwszy mecz. My upokorzylismy Real w tamtym sezonie. Teraz Real wygrał z nami chociaż nie zaslugiwalismy na taki wynik. Trzeba zakupić ludzi do gry. Konkretne transfery. Tak jak ktoś powiedział- ligę z tym składem pociagniemy, ale nie ma pewności, ze wygramy, LM nie ma szans. Zespoły mają takie paki i takie lawki rezerwowych, ze głowa mała. Trzeba działać a gra nie była zła.

5

Powiem tak: powinno być przede wszystkim 0-2 i to paradoksalnie byłby lepszy wynik dla Barcy, po drugie to gra nie była zła i nie ma co panikowac. Ewidentnie Deulofeu to nie ta liga i gościu jest po prostu za słaby na grę grę Barcy, jedyne co umie to podać do tyłu, nawet nie widziałem dziś ani jednego dosrodkowania choćby na przysłowiową pałę. Ogólnie drużyna wyglądała dobrze, ale brak lewego skrzydłowego był widoczny od pierwszych minut- brak Neymara. Wiem, ze już go nie ma, ale trzeba kupić nie kogoś, ale naprawdę topowego gracza i wcale nie mam na myśli Dembele. Jest wiele innych graczy, którzy mogą zastąpić Dembele chociaz Francuz byłby chyba najlepsza opcja. Podsumowujac: wynik na pewno gorszy niż gra. Barca nie zagrała słabo, miała trochę pecha a Realowi dzisiaj piłka siedziała i tyle. Barca ich dominowala do samego początku a Bale+ Benzema to jeszcze gorsze dno niż nasza obecna pomoc. Takie moje zdanie.

0

Wolałbym, żeby Barca to przegrała z kretesem i żeby zarząd postarał się na rynku o zakupy niż żeby wygrała i żeby nikogo nie kupili, bo skoro wygrali z Realem to po co kupować.

5

No tak najpierw Mathieu, potem mialbyc Dario Srna, teraz Paulinho. Super. Cała Barca. Wydaje pieniądze na graczy po 30 żeby oni już pograli ze 4 sezony i aby jak najmniej im płacić. Taki Dembele lub Coutinho wymaga zapłaty pensji a Barca przecież jest tak biedna, ze działacze muszą wziąć więcej do kieszeni za Neymara niż zrobić coś dla Klubu. To jest dramat. Debile w zarządzie psują markę tego wspaniałego klubu. Mój Boże.

1

Najważniejsze wydarzenia jutro:
- 1. Mecz o Superpuchar.
- Jeszcze wazniejsze, bo od tego zależy czy sezon będzie udany, komunikat o Dembele.
Oby dał im do wiwatu i niech te szwaby puszcza chłopaka do Barcy.

0

Pique to szczery, świetny gość. Nie owija w bawełnę. Oddaje całe serce i życie za Barce oraz nie nawidzi Madrytu. Ideał. Czemu on nie jest w zarządzie?!?! :D Już dawno byłby Dembele i Coutinho.

1

Matko Boska kochana :( Dlaczego Barca ma tak wspaniałych zawodników a zarząd na poziomie przedszkola.

0

Problem w tym że ich fenomen polega na tym ze oni walą te wrzutki w pole karne czasami bez spojerzenia czy tam ktos w ogóle się znajduje i strzelaja gole.

0

O Neymarze też tak mówili i odszedł. Jeśli Cou będzie naprawdę chciał, to przyjdzie do klubu i poprosi o zgodę na odejście.

0

Dla mnie to co najmniej nieetyczne zachowanie. Jak ktoś czegoś pragnie to nie warto go ograniczać ale pozwolić zdecydować bo kariera pilkarza jest najważniejsza.

1

Bardzo się boję, bo sierpień leci nieubłaganie a Barca nie ma skompletowanego zespołu, bo chyba nie wierzę, abyście patrzyli przez pryzmat meczu z Brazylijczykami, że Deulofeu i Rakitic dadzą radę i jeden udzwignie ciężar na skrzydle a drugi w pomocy. W trakcie sezonu Deulofeu będzie zagubiony jak dziecko i będzie tylko schodził do boku i wrzutka na pałę. Tak Barca nie gra, tak gra Real :D. Mam nadzieję, ze jednak zobaczymy chociaż jakiś jeden super transfer świetnego zawodnika klasy światowej i jak to ma być rzeczywiście jeden to niech to będzie Dembele. Bo chyba nikgo teraz nie potrzebujemy bardziej jak zastępcy Neymara.

1

Co do spekulacji to myślę, ze prędzej możemy spodziewać się Dembele niż Cou. Chłopak stawia sprawę jasno- chce iść do Barcelony, opuszcza trening, znika. To na 100% wina zainteresowania Barcy jego osobą. Chłopak chce do nas dołączyć i chce to zrobić jak najszybciej. Coutinho niby też chce, ale będzie jak z Verrattim. W sobotę zagra z West Hamem, po meczu powie: " Były kontakty ze strony Barcy, ale zdecydowałem, ze zostaje w klubie. Będę walczył o mistrzostwo Anglii i mamy wspaniałą drużynę, blebleble". Jestem pewny że Cou o Verratti chcą( chcieli), ale dlaczego boją się działaczy i co stoi na przeszkodzie powiedzieć takiemu Sedesowi, ze odchodze do Barcy i puszczaj mnie. Nie rozumiem takich zawodników- to klub płaci pensję a z resztą oni mają hajsu jak lodu wszyscy nawet w Watfordzie mają więcej na godzinę niż ja na cały dzień. Ciężko powiedzieć jak Dembele: Chce iść do Barcy?!?!?!?

6

Wujek pyta się chrzesniaka- "Co chcesz dostać na wesele"?
Chrzesniak odpowiada- "dwa jajka"
Wujek- "Co ty człowieku... hahah
Chrzesniak- " No tak, na komunię od Ciebie ch*ja dostałem to teraz dasz dwa jajka i będę miał komplet" :D

0

Jaki jest największy wynalazek koreańskich pszczelarzy?
- odkryli se Ul :D

2

Pragnie swego a nie jak Verratti i Cou. Trzęsą portkami. A potem w wywiadzie, ze były tylko spekulacje, ale nic więcej. G**no prawda, ze spekulacje, bo chciałeś odejść do Barcy, ale szejk Ci zagroził tak jak teraz robi to Klopp. Widać, ze chłopak chce iść do Barcy i robi wszytsko, aby mu na to pozwolono. Jeśli piłkarz naparwde chce to walczy o to aby przejść a jeśli się boi to niech lepiej nie przychodzi do Barcy bo Liga Hiszpanska go zniszczy.

1

Myślę, że gdyby Barca nie napalała się na Verrattiego to szejk nie walczył by o Neya i Neymar nigdzie by się nie ruszył.

0

Nie rozumiem postępowania władz. Jeśli nie ściągniemy tych graczy to absolutnie nie mamy co marzyć o wygrywaniu pucharów, bo kadra jest szeroka, ale składa się z przeciętnych graczy, którzy swoim wejściem nie poprawią gry tylko ewentualnie uspokoją a takich nie potrzebujemy.

0

Myślę, że ani Dembele ani Coutinho nie przyjdą do Barcelony. Według mnie będzie tak, że zostanie taki skład jak jest na cały sezon i będziemy mieli Semedo za Neymara. Ja jestem na nie i jak tak to wolałbym żeby Semedo nie przychodził a Neymar został i żeby nikogo Barca ani nie kupiła ani nie sprzedała.

1

Mamy w tym okienku pecha. Verratti chciał, Coutinho chce, Dembele chce a nie chcą władze klubu. Sytuacja identyczna w trzech przypadkach. Maskara. Utrudniają i nic więcej. Barcelona nie utrudniała Neymarowi.

0

Jedyna opcja na teraz to kupić Coutinho albo Dembele. A najlepiej obu. Jeśli nie kupimy ani jednego z nich, a w zamian ściągniemy kolejnego Garcię z Brazylii no to jesteśmy u murzyna w nosie.

0

No właśnie- chęć bycia największym. To głowny powód, reszta to pośrednie powody.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Neymar odchodzi do PSG z jednego prostego powodu- chcę być najlepszy. Teraz absolutnie nie jest, ponieważ tym graczem jest Leo. Dopóki grałby z Messim nigdy nie byłby liderem zespołu, a Leo spokojnie pogra jeszcze ze 4 sezony na najwyższym poziomie, więc Neymar nie będzie tyle czekał, chce już wzbijać się na wyżyny i być liderem w zespole. Wie, że wygrywając z PSG trofea to jemu będą przypisane wszystkie zasługi i może wtedy zgarnąć złotą piłkę. On nie jest już taki młodziutki- ma 25 lat- to wiek akurat, aby myśleć o wygraniu ZP. Wydaje mi się, że to jest głównym powodem , dla którego pożegnał się z klubem.
Boję się jednego- za parę lat nie wykluczone, że Perez będzie chciał go wykupić z PSG i wziąć do Realu, ale to zależy czy będzie chciał zdradzić Barcę czy nie.

0

Ten nieszczęsny Verratti odbił się czkawką. Trzeba było sobie dac z nim spokój to może dziś nie byłoby mowy o tym, ze Neymar gdziekolwiek odchodzi.

40

Jest świetny, ale uciekł jak tchórz. Nawet sam nie powiedział kilku słów. Zero szacunku, szkoda.

2

Real wiedziałby co zrobić z kwotą 222 mln. Zobaczcie- ich atak może tylko czyścić buty MS(N) a i tak wygrali ligę i LM- dlaczego? Mają dobrze zgraną pomoc i obronę. Barca może te 222 mln wykorzystać tak samo.

0

Teraz wszystko w rękach klubu, bo ze te 222 mln czy nawet może mniej, można kupić dwóch klasowych graczy ze światowego topu. Jak klub sobie poradzi z taką sytuacją? Obawiam się, że będzie płacz, ale wierzę, że nie.

2

Wszyscy smutni, bo Ney odchodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?