1

Co do Neymara. Bez niego nie widzę obecnie drużyny walczącej o puchary. Ale i tak myślę, że zostanie nawet patrząc na ten miliard fałszywych newsów na temat jego transferu, chociaż dzieci z tej strony i tak już uwierzyly, że odchodzi. Tymczasem prezes PSG wbił wam do pustych bań, że Neymar narazie to zawodnik FC Barcelony i według mnie tak zostanie na długie lata. Szmatlawce piszą głupoty. 2 tygodnie temu już mialbyc oficjlanie w PSG, a minął ten czas i cisza. Neymar śmieje się, robi jaja z kolegami i ma wyje**ngo co o nim ktoś myśli. Dla mnie to złoty chłopak, gra świetnie i nie zastąpi go żaden z zawodników, o jakich piszecie a było ich już ze sto. A co myśli?? Co mnie to interesuje. Ważne, aby grał i zdobywał trofea dla klubu. Wątpię, aby miał gdzieś ten klub. Każdy ma wady i zalety, a charakter jeden ma lepszy drugi gorszy. Jeden lubi kasę, drugi ma na to wywalone. Co mnie obchodzi jego charakter. Obchodzi mnie, że to perełka, która mamy w drużynie zamiast polamanego Bale'a. Zdobył dla nas sporo goli i przyczynił się do wygrania wielu trofeów. Wygrał mecz z PSG dzięki swoim umiejętnościom i cwaniactwie. Ma świetny kontakt z piłkarzami na boisku i poza nim. I już nie mogę słuchać tych waszych glupstw, że lepiej aby odszedł.

0

Relacja Neymara na instagramie- robi sobie jakieś jaja z kolegami podczas pobytu w Szanghaju. Myślę, że ma wyje**ngo na to wszytsko. Zostaje w Barcelonie i tyle. Wszystko jest tak zawsze, tylko media robią nagonkę, a piłkarze o wszytskim już wiedzą tylko nie wypowiadaja się w imieniu piłkarza. Wątpię, żeby Messi albo Suarez o niczym nie wiedzieli i raczej już im Neymar zdradził kolejne tygodnie związane z jego osobą. Myślę, ze wszytsko jest normalnie i Neymar nigdzie się nie wybiera, a możliwość tego transferu została tylko nasilona przez wymysły mediów i ojca Neymara. Zdjęcie w samolocie z ojcem? Wstawił je Neymar, ponieważ nie zgodził się na transfer do PSG, na który nalegal ojciec i chciał, aby ojciec poczuł się dobrze widząc, że syn pisze kocham Cię tato.

0

Uważasz, ze powie: Odchodzę, bo już nie lubię Barcy.

11

Będę to powtarzał zawsze i wszędzie- Neymar to bezcenny gracz, prawdziwy crack. Co by nie zrobił zawsze powiem, że będzie kiedyś najlepszy.

1

Konferencja Neymara:
"Moje odejście do PSG? Zobaczymy co czas pokaże. Narazie mam ważny kontrakt z Barceloną i nie zamierzam nigdzie odchodzić. Pragnę zdobywać trofea z klubem i grać z najlepszymi piłkarzami na świecie".

"Sprzeczka z Semedo? Już wszytsko sobie wyjasniliśmy. Jest w porządku"

"Zainteresowanie ze strony PSG? PSG to bardzo silny klub, ma wspaniałych graczy i trenera. Będą walczyć o najwyższe cele w lidze i w LM."

Teraz znawcy na La Rambli mnie shejtuja i powiedzą , że się nie znam, ale zobaczycie, że tak będzie.

0

No nie jestem jak napisałem. Ale mam prawo do obrony zawodnika, którego cenię za nietuzinkowe umiejętności.

0

Towarzyskie czy na podwórku. Pokazuje niebywałe umiejętności. Takie, których nie ma nikt. Jest super zawodnikiem. Gdyby powiedział, że ma wy***ane na Barcelonę, stracilbym do niego szacunek, ale nadal uwazalbym, ze to super gracz, który kiedyś będzie numerem 1. Narazie nie ma wg mnie podstaw, aby tracić do niego zaufanie. Co on takie zrobił? Od miesiąca nawet nie słyszeliśmy jego oficjalnej wypowiedzi, co on w ogóle na ten temat sądzi.

1

Ronaldo nie jest już lepszy od Neymara. Absolutnie się nie zgodzę. Jeszcze 5 lat temu tak, dziś absolutnie nie.

3

Trzeba zacząć od tego, ze żaden zawodnik nie jest na poziomie Neymara oprócz Leo.

5

Neymar jest niewątpliwie zmieszany całą sytuacją. Z jednej strony ojciec naciska na transfer, z drugiej strony chce zostać w Barcelonie. To świetny piłkarz i nie rozumiem niektórych osób, które mówią na niego takie rzeczy. Zrobił wiele dla Barcelony. Bez niego będziemy w czarnej d**ie. Chyba, że Barcelona umiejętnie zagospodaruje pieniądze w co wątpię. Nigdy nie zmienię zdania, jeśli chodzi o Neymara. To niesamowity gracz, jakim jest człowiekiem- myślę, że dobrym, jest jeszcze młody, mam 21 lat i też czasami mam nieźle fochy, taki wiek( wiem że ma 24), ale nie jest dojrzałym mężczyzną. Liczę, że zostanie, bo jest niezbędnym graczem w naszej talii, co dobitnie pokazał w ostatnich dwóch meczach i nie rozumiem, jak można go skreslac i okropnie hejtowac, skoro każdy normalny człowiek wie, ze te zachowanie jest spowodowane jego niepewnością.

0

Według mnie on nie wie co robić. Z jednej strony jest w najlepszej drużynie w jakiej mógł tylko być i będzie wygrywał tu trofea i cieszył się gra z najlepszymi, a z drugiej strony ma super ofertę i chyba największą kasę, jaką sobie może wyobrazić. Jest niepewny, nie wie jaki ruch ma wykonać i dlatego widzimy u niego ta frustrację. Myślę, że ojciec namawia go na transfer, a on nie chce i w tym cały problem. Zobaczymy. Wg mnie w podsumowaniu to walka- jaka drogę obrać i w tej walce Neymar jest zagubiony i sfrustrowany.

1

Nie chce już słuchać tych głupot. Paul Pogba wczoraj na instagramie wstawił zdjęcie z Messim i Neymarem. Wpiszcie sobie jeśli macie insta i zobaczcie, czy tak wygląda czlowkiek, który chce opuścić klub? Sami sobie odpowiecie. Neymar jest bezcenny i potrzebny Barcelonie jak tlen, aby wygrywać trofea- to przyszłość tego klubu i żaden Mbappe ani Dembele nie ma takich umiejętności jak on. Neymar zostaje, cieszy się gra w Barcelonie, dzisiaj grał z zaangażowaniem i determinacją. Zamiast patrzeć na zachowanie piłkarza, to Państwo zwracają uwagę co pisze kibicujacy PSG dziennik L' Equipe.

1

Barcelona powinna stanąć na głowie, aby kupić tego Coutinho. Gość jest świetny a do tego myślę ze zgralby się z Semedo, który jest tak samo szybki jak Cou. Nie ma obecnie lepszego zawodnika do pomocy. O Verrattim powinna Barca zapomnieć i skupić się na zawodniku Liverpoolu. On byłby świetny.

0

Chyba napisałeś tak tylko żeby dostać polecenia.

0

Nie sądzę tak ale co by nie mówić. Barca lepiej wczoraj sobie poczynala.

2

Jeśli Real się nie poprawi z formą to Barca ich rozwali w Superpucharze.

0

No i się skończy wspaniala ławeczka. Myśleli że James i Morata będą siedzieć na ławce i się cieszyć że wchodzę w 80 minucie na Betis i Deportivo i ich dobijaja.

0

Też tak sądzę. Zgasł wczoraj na całą 2 połowę oprócz początkowych akcji. Busquets go kosił jak trawę.

0

Co myślicie o Dybali? Nadaje się do Barcy czy nie ?

0

Ja wiem, ale mimo wszytsko jakby był dobry powinien chociaż zrobić ładna akcję swoją stroną boiska. Zobaczymy, obym się mylił.

0

Po tej wypowiedzi każdy mnie shejtuje, a komentarze pod moim postem będą polecane przez średnio 10 osób, ale wg mnie Semedo to taki średniaczek. To nie ten poziom wg mnie. Wiem, że zawodnika nie pownno się oceniać po jednym meczu, ale zagrał kiepsko. Nie zrobił praktycznie ani jednego dobrego wejścia, gral zachowawczo i nie gonił akcji do przodu. Sergi Roberto grałby o wiele lepiej na PO. To nie Portugalia tylko Europa i Hiszpania- ten zawodnik musi być poziomu wszytskich w Barcelonie.

0

Co do transferów: Dembele będzie w przyszłości pilkarzem Barcy a Mbappe piłkarzem Realu Madryt. za 10 lat będziemy mieli wojnę między Mbappe i Dembele. Który z was lepszy jeśli mielibyscie wybierać?

1

Dybala jak cały Juventus, są słabi. Z Realem dali ciała, bo się zwyczajnie bali, Barca również grając z nimi przeważała, głupi mecz w Turynie i wszystko mogło mieć inny wymiar. Może graliby z Realem o LM a tak słaby Juventus dostał baty.

0

Ciekawe kto wtedy będzie sombrerra robił.

2

Neymar nigdzie się nie ruszy. Wczoraj był już transfer prawie dopięty, dzisiaj podaje się tylko okoliczności w razie odejścia Neymara, potencjalne kupna w razie jego odejścia a za 2, 3 dni będzie po sprawie. Neymar zostanie. Cieszy się grą, panuje dobra atmosfera w zespole, widziałem zdjęcia z Instagrama. Ktoś mnie wyśmieje, ale dzisiaj Instagram jest bardziej realistyczny niż gazety i to co wystawia piłkarz, zdjęcia, video przemawiają za niego. Na zdjeciach piłkarz jest zadowolony, uśmiechnięty. Czy tak wygląda człowiek, który jest na wylocie z klubu? Moim zdaniem Neymar śmieje się się tego i dodatkowo nakręcił atmosferę ze zdjęciem jako zamyślony. Jest to okazja, aby klub dał mu podwyżkę lub Neymar chce wziąć sprawy w swoje ręce i wywrzeć na Barcelonie zdecydowane ruchy na rynku transferowym. Dobrze wie, że z tą pomocą co jest znowu będzie kicha, jeśli nie przyjdzie ktoś nowy i nie odmieni gry. Wielokrotnie mówił w wywiadzie, że Coutinho czy Verratti są świetnymi graczami i chętnie widzialby ich w zespole.

Podsumowując. Według mnie piłkarz nie odejdzie z Barcelony. Nie ma jego jasnej deklaracji, że chce odejść, pojechał z drużyną na tournee i ciężko trenuje przed nowym sezonem. Na zdjeciach wygląda na zadowolnego i szczęśliwego, skupionego na nowych wyzwaniach. Wczoraj Neymar był już prawie na 100 % graczem PSG, dziś piszę się jakieś głupoty, za przeproszeniem pier***enie o Szopenie.

2

Wczoraj byłem zaniepokojony. Dziś już nie. Po wszytskich zdjęciach z treningu i głównym zdjęciu Neya, myślę ze na 95% zostanie. Wg mnie to tzw podsmiechunki i jaja. On zostanie. Jeśli by odchodził no to czy człowiek opuszczając klub śmieje się na treningu i wystawia jakcarskie foty. Wg mnie nie.

1

Karim Benzema :D

2

Neymar wstawił foteczkę z treningu. Oprócz tego dodał instastory z podróży i treningu. Razem z Messim i Suarezem dobrze się bawią i śmieją. Zdjęcie na instagramie polubił Karim Benzema. :D

0

Uważam tak samo. Chociaż zmylić może sytuacja Moraty, który też poleciał do USA.

1

Neymar nie dementuje plotek, bo może chce wykorzystać ta sytuacje do podwyżki co zawsze jest na rękę. Być może to zagrywka jego ojca. To dwa cwaniaki. Chcą wykorzystać ten szum, aby Barca robiła z Neymara powoli tego numer 1#.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?